Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

yükselen burç bulma

yükselen burç bulma

2020 yükselen burç bulma ve yorumları

Yükselen burç; kişilik normal hayatta kişilik özelliklerinizi ön plana çıkaran ve başkalarından farklı olan yönlerinizi ortaya çıkaran burçtur. Bu nedenle yükselen burcun günlük hayata etkisi oldukça fazladır. Yükselen burç kişilik ve karakterin yanı sıra, ruhu etkilemek, aşk hayatını belirlemek ve fiziksel özellikleri belirlemek gibi etkilere de sahiptir. Bu durumdan anlaşılacağı üzere yükselen burç, bizi biz yapan en önemli olgudur. 2020 yükselen burç yorumları hakkında bilgi vermeden önce, yükselen burcun nasıl hesaplandığı konusuna değinelim;

Yükselen Burç Hesaplama;

Yükselen burç, doğduğunuz anda ufuk çizgisinde beliren burç olarak ifade edilebilir. 12 adet burç vardır ve her burç bu ufuk çizgisinden, 2 saat süre ile geçmektedir. bu nedenle yükselen burcunuzu hesaplarken, doğum saatinizi tam olarak bilmeniz gerekir. bazı yerlerde doğum yeriniz gibi farklı bilgiler istense de yükselen burç hesaplanırken en önemli olan bilgi, doğum saati ve tarihidir. Bu bilgiler ışığında 2020 yükselen burç yorumlarını aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

Koç Burcu;

Genel özelliğinin hareketlilik olmasından dolayı oldukça hareketli bir aşk hayatı yaşayacak olan koçlar, bu yıl iş hayatında da mutlu olacaklar. Yeni iş fırsatları kapınızda bekliyor. Yoğun tempoda çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Ancak bu tempoya vücudunuz dayanmayabilir. Bu nedenle sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Boğa burcu;

Boğalar bu yıl aşkı doruklarına varacak ve çok keyifli bir aşk hayatı geçirecekler. Yıl genelinde gayet mutlu ve romantiksiniz. Ancak bazı para sıkıntıları, kapınızda gibi görünüyor. İşinizle ilgili yanlış kararlar vermekten kaçınmalısınız. Yemeğe düşkün olan boğaların aşırı kilolara ve kalp problemlerine de dikkat etmesi gerekiyor.

İkizler Burcu;

Duygusal olmanız bu yıl sizi oldukça olumlu etkileyecek. Yılın ilk yarısında aradığınız aşkı bulamasanız da aile hayatınız oldukça güzel ve mutlu görünüyor. Yılın ikinci yarısında ise, aradığınız aşkı bulacaksınız ancak bu aşk uzun soluklu olmayacak. Yine de yoğun duygular yaşayacaksınız. İş hayatınızda oldukça fazla fırsatla karşılaşacaksınız. Mantıklı kararlar vermeniz durumunda, güzel paralar kazanmanız mümkün görünüyor.

Yengeç burcu;

Aşk hayatında olumsuzluklar birbiri ardına gelse de, dikkatli davranmanızda fayda var. Bu yıl birlikteliğinizin bitmesi durumu ile karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni biri yada bir sürpriz yok ancak iş hayatınız yüzünüzü güldürecek. Hiç beklemediğiniz bir anda, güzel bir iş teklifi ile karşılaşacaksınız.

Aslan burcu;

Sonunda aşk yönünden bu yıl yüzünüz gülecek. Aradığınız aşkı bu yıl mutlaka bulacak ve uzun zamandır beklediğiniz evlilik kararını bu yıl vereceksiniz. İş hayatında da yoğun tempolu ve bol fırsatlı günler sizi bekliyor olacak. Fiziğine ve dış görüşüne oldukça önem veren aslanları, bu yıl oldukça sağlıklı bir hayat bekliyor.

Başak burcu;

2020 yılı titiz olan başak burçları oldukça popüler bir yıl olacak. Aşk ve aile hayatınıza gösterdiğiniz özen sayesinde pek çok arkadaş ile tanışacak ve içlerinden bir tanesi ile, güzel bir ilişki yaşayacaksınız. İş hayatında maddi olarak değil, kişisel gelişime önem vereceğiniz bir yıl olacak.

Terazi burcu;

Güzel bir aşkla tanışıp, evlilik kararı almanız mümkün görünüyor. Uzun zamandır beklediğiniz aşkı bu yıl bulacaksınız. İş hayatınız da yeni teklifler ve yeni fırsatlar görünüyor. Dikkatli olmalı doğru kararlar vermelisiniz.

Akrep burcu;

Kıskançlık bu yıl sizi olumsuz etkilese de romantik ve güzel ilişkiler yaşayabileceksiniz. İş hayatında da güzel teklifler alabilirsiniz. Bu yılın ikinci yarısından sonra şans oyunlarından para kazanabilirsiniz.

Yay burcu;

Hem iş hem de aşk hayatında oldukça verimli bir yıl geçirecek olan yayları, her iki alanda da güzel fırsatlar bekliyor. Ancak bu yıl ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak burcu;

Yılın genelinde aşk hayatınız pek renkli görünmüyor ancak yıl sonlarına doğru, aradığınız aşkı bulacaksınız. İş hayatında da kariyer yapma fırsatlarınız olacak.

Kova burcu;

Uzaklardan gelen bir aşk ile mutlu günler yaşayacak, evlilik kararı alacaksınız. İş hayatınız biraz durgun geçse de yıl sonlarına doğru açılacak ve kariyer yapma şansı bulacaksınız.

Balık burcu;

Kararalı yapılarıyla bilinen başaklar, iş hayatında yöneticilik kariyerini geliştirecek. Yıl başlarında aşk hayatınız durgun olsa da yılın sonlarına doğru, aradığınız aşkı bulacaksınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.