Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Yeni Burçlar

Yeni Burçlar

Yeni Burçlar

Koç Burcu Yorumu

Eğer ki bu yıl disiplinli, istikrarlı olur ve hayatınız boyunca gösterdiğiniz çabayı aynı şekilde göstermeye devam ederseniz kariyerinizde oldukça güzel gelişmeler sizi bekliyor. Bunun yanı sıra bu yıl şansta sizden yana. Onun için şans oyunlarına yönelebilir ve yılın ikinci yarısında bir vurgun yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumu

Var olan ilişkinizde bir kasırga dönemi yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra boğa burçları için bu yıl eski aşklar için bir canlanma fırsatı doğuyor. Önemli kararlar alabilir ve yeni ilişkilere adım atabilirsiniz.

İkizler Burcu Yorumu

Bu yıl maddi sorumluluklar üstleneceksiniz. Bu sorumlulukları alırken dikkat etmeniz gereken ise bu yıl sizin için riskli bir yıl. Kredi çekmekten, başkalarına kefil olmaktan kaçınmanız gereken bir yıl.

Yengeç Burcu Yorumu

Sportif aktiviteler, seyahatlerin bol olacağı bir yıla adım attınız. Yaptığınız sportif aktiviteler ve seyahatler esnasında hayatınızın aşkını bulabilir ve bu yıl kendi yuvanızı kurabilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumu

Bu yıl aileniz için sorumluluk altına girebilirsiniz. Özellikle de aileniz için maddi anlamda sorumluluk altına girebileceğiniz bir yıl. Bir kredi çekmeniz muhtemel görünüyor. Bunun yanı sıra yılın ikinci yarısıyla birlikte elinize toplu para geçme ihtimali de görünüyor. 2020 yılı maddi anlamda rahat olacağınız bir yıl.

Başak Burcu Yorumu

Bu yıl romantizm duygularınız kabaracak ve ilişkinizde aşk  ve şehvet dolu dakikalar geçireceksiniz. Bu yıl eşinizle ya da sevgilinizle paylaşımlarınızı artıracak ve aşk hayatınızı güçlendireceksiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Paraya çok düşkün değilsiniz. Ancak bu yıl para kazanmak, para biriktirmek ve para harcamak bu yıl eskisinden de daha hoş görünebilir. Bundan dolayı bu yıl para kazanma hırsı içinde olacak, daha çok çalışacak ve özellikle kariyerinizde yükselmeye çalışacaksınız.

Akrep Burcu Yorumu

Bu yıl sorumluluklarınızın farkında olup, sorumluluklarınızı yerine getirir ve her zamanki hırsınızı aynı şekilde korursanız bu yıl tabiri caizse uçacağınız bir yıl. Hem maddi açıdan hem de kariyer açısından her attığınız adım başarıyla sonuçlanacak. Bu yıl hedeflerinizin üzerine gitme zamanı.

 Yay Burcu Yorumu

Bu yıl maddi açıdan sizi küçük zorluklar bekliyor. Ancak biraz tasarruf yaparak, harcamalarınızı biraz daha dikkatli yaparak bu küçük zorluklarından da üstesinden gelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Sosyal ilişkileriniz gelişecek ve hayatınıza yeni insanlar alacaksınız. Hayatınıza aldığınız yeni insanlar sayesinde yeni fırsatlar elde edecek ve özellikle maddi anlamda rahatlayacaksınız. Ek iş yapabilirsiniz ve yaptığınız ek işler sayesinde birikim yapabilirsiniz.

Kova Burcu Yorumu

Bu yıl hem iş hayatınız hem de aşk hayatınız çok güzel olacak. İş hayatınızda da aşk hayatınızda da adeta dostu düşmanı çatlatacaksınız.

Balık Burcu Yorumu

Beklenmedik haber ve gelişmeler bu yıl sizi bekliyor. Yeni ilişkilere başlayabilir ve yeni ilişkinizde ciddi adımlar atabilirsiniz. Bu yıl sizin için sürprizlerle dolu bir yıl olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.