Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

YENGEÇ BURCU 2018

Yengeç burcu su grubu burçlarındandır. Doğum tarihiniz 21 Haziran ile 22 Temmuz arasındaysa, burcunuz yengeç demektir. Yengeç burcuna ait tüm özellikleri veya gelişmeleri merak ediyorsa mutlaka yükselen burcunuzu da bilmeli ve onu da takip etmelisiniz. Ayrıca her burç için geçerli olan burçların başlangıç ve bitiş tarihlerine çok çok yakın anlarda doğmuş iseniz yani geçiş anlarına denk gelen bir doğum saatiniz var ise, yine en yakın burcun da özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız merakınızı gidermede büyük fayda sağlayacaktır.

Yengeçler ve Aşk
En çok merak edilen konu her burçta olduğu gibi YENGEÇ burcu aşk yorumu için yeni yılın neler getireceğidir. 2018 yılı için duygusal yengeçler birçok fırsat kapıda olabilir. Ancak hepsi için sabretmek ve fırsatları çok iyi değerlendirmek gerekir. Özellikle evlilik düşüncesiyle devam eden bir ilişkiniz varsa ya da bu yönde adım atmak istiyorsanız Eylül ayı tam size göre gelişmeleri beraberinde getirecek gelişmeleri içeren uzun bir sürecin başlangıcı olacak. Bir daha ki Ekim ayına sonuna dek sürecek bu ortam size beklediğiniz aşkı ve beraberinde evliliği getirebilir. Ancak bu konuda özenli ve dikkatli davranmak genel bir uyarı olsa da 2016 yılı için, yengeç burçlarına bu konuda özellikle dikkatli adımlar atılması gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Yengeçler ve İş Hayatı
İş hayatında yengeçler için en önemli 2017 beklentisi kendinizi kanıtlaya bileceğiniz bir yıl olmasıdır. Ancak yöneticilerinizle uyum içinde çalışmalısınız. Mesleğinizi ve yaptığınız işi bağdaştıramadığınız anlar olsa da mutlaka özenli ve dikkatli çalışma şeklinizi bozmadan yola devam etmelisiniz. Bu sayede göstereceğiniz performans, size bir anda beklenmedik kapıları açabilir yada 2018 yılının kariyerinizdeki terfilerin yılı olmasını sağlayabilir. Özellikle Mart ve Mayıs ayları ve Ağustos Eylül dönemi yengeç burcu iş yorumu için güzel haberler ile dolu. Kendinizi anlatabilme ve bu sayede başarıyı yakalama hatta mevcut ilişkilerinizi tamir edebilme fırsatı bulabilirsiniz. Daha çok sosyal alanlarda yoğunlaşmış bir iş hayatınız var ise bu dönem sizin için çok parlak sonuçlara gebe. Bu dönemlerde karşınıza bu alanlarda çıkabilecek imkanları çok iyi değerlendirmelisiniz. Yine çalıştığınız alandaki kolektif başarıdaki rolünüzü bireysel başarıya götürme isteği duyabilir bunun için eğitim başta olmak üzere pek çok bilgi edinme kaynağına yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Genel Özellikler
Elementi su olan yengeç burcu için derinlemesine araştırma yapıldığında, Babil ve Mısır mitolojilerine kadar uzanılır. Ancak net bir bilgi ortaya konabilmiş değildir. Yine de bilinen en önemli unsur bu kültürlerde de su ile iniltili semboller veya isimler ile ifade edilmiş olmasıdır. Allul veya su yıldızları isminin kullanıldığı veya iki kaplumbağa ile temsil edildiği bilgilerine ulaşılan yengeç için kesin söylenebilecek şey, su ile bağlantısı olan bir burç olduğudur. Yengeç kıskaçları ile korumayı ve yakalayıp elinde tutmak temasını ifade eder. Sert kabuğuyla bu koruma ifadesini simgelerken, içteki yapı ile de duygusal ve özel olduğunu anlatır. Duygusal yapı ya da duygularına önem verme yengeç burcu özellikleri içinde en tipik olanıdır. Yine yengeç burçları için aile çok önemlidir. Aile içinde olup

Biten her şey onlar için o kadar önemlidir ki, bu durumu mahremiyetten öte kutsallık derecesine kadar taşıdıkları olur. Aile kurmak ve çocuk sahibi olarak aile mevcut bağlarını kesmeden daha büyük bir oluşuma aile demek yengeçler için çok önemlidir ve bu hassasiyetlerini daha çocukluktan yaşadıkları aileleriyle kurdukları iletişimden kazanırlar. Aile kavramına çok önem verirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.