Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadını, genel özellikleri, aşk hayatı, nelerden hoşlandığı, sağlık ve onu etkilemenin yolları nelerdir gibi bazı sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. Daha eğlenceli olması amacıyla makalemizin bazı yerlerine Yengeç Burcu kadın ünlülerinin resimlerini serpiştirdim. Sizle aynı burçta olan ünlüleri bilmek ve ortak noktalarınızı keşfetmek isteyeceksiniz. Şimdi ufaktan bu burcun taşıdığı özelliklerden bahsetmeye başlayalım. Yengeç burcu kadını son derece alımlı, zeki, biraz ihtiraslı azıcık da nazlı şuh bakışlı hoş bir kadındır. Seçilmiş kişilerle arkadaş olan ve son derece eğlenceli bir çevreye sahip olan bu kadınların genel özelliklerini biraz inceleyelim.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Duygusallığın ve teferruatın simgesi olan Yengeç burcu hızla değişen duyguları ifade eder. Bu hayatta tek gayesi varmış gibi bir izlenim sunabilir Yengeç burcu kadını. Bazen belli etmez fakat aslında gizli bir merakı vardır Yengeç’in. Hatta işe yarayan olsun yaramayan olsun herşeyi merak edebilir. Fakat umurunda değilmiş gibi gösterir ve sizde buna kolaylıkla inanırsınız.

Yengeç burcu kadını aşk hayatı

Yengeç Burcu Kadın Ünlüleri – -İsabelle Adjani

Yengeç burcu kadını her şeyden önce terbiyeli ve naziktir. İlgiye her zaman açtır Yengeç kadını. İhmal edilmeye tahammülleri yoktur. Tedbirli yapısıyla bilinir ve onun birçok konuda kimsenin fark edemediği duvarları vardır. Ama bu duvarlar ancak karşısındaki kişiye ya da bir meseleye güvendikleri zaman yıkılabilir. Çekingen ve ihtiraslı bir yapısı vardır yengeç burcu kadınının. Hassastır yengeç kadını ve hassaslığı onun masum ve çekici, duygularına yenik düşmesi ise O’nun savunmasız olmasına neden olur. Çoğunlukla kararsızdır ve gelgitleri vardır her zaman. Şu an dünyalar onun olmuşcasına sevinebilir iken 30 saniye sonra dünyanın sonu gelmişcesine üzülebilir.

Yengeç burcu kadını aşk hayatı

Yengeç Burcu Kadın Ünlüleri – Fanny Valette

Yengeç burcu kadınının istisna ruh hallerini saymazsak vicdani yönünün kuvvetli oluşu ve insanlara kolay kolay kıyamayışı nedeniyle intikam duygusu pek gelişmemiştir. Kimi zaman kendisini dışarıya “umurumda değil” modunda göstermeye çalışsada, düşünceli olmadığı bir an yoktur yengeç kadınının. Hiçbir zaman kitaplarda okuduğu, filmlerde gördüğü o gururlu ve bir o kadar vazgeçilmez insanlar gibi hissedememiştir kendini,hissedemez. Çünkü o, aşkı ve tutkuyla bağlı olduğu şey her ne ise ondan vazgeçeceğine gururundan vazgeçmeyi yeğler.

Yengeç burcu kadını aşk hayatı

Yengeç Burcu Kadın Ünlüleri – Ashley Tisdale

Yengeç burcu kadınını anlamak biraz zordur. Gerçekte Yengecin nasıl kabuğu varsa Yengeç burcu kadının da dışarda bir kabuğu vardır. O kabuğu açıp içindeki yumuşaklığı ulaşmanız çok zor olabileceği gibi aniden de olabilir. Bu tamamen size bağlıdır. Eğer ki Yengeç size ters davranıyor veya siz yokmuşsunuz gibi hareket ediyorsa, fark etmediğiniz ama fark etmeniz gereken bir hata yapmışsınızdır. Hatayı bulmak size kalır tabi ki, o hiçbir zaman kalkıp ta size neden kızgın olduğunu söylemez. Sizin farketmenizi bekler.

Yengeç burcu kadını aşk hayatı

Yengeç Burcu Kadın Ünlüleri – Ariana Grande

Bir yengeç kadını iyi veya kötü bir duyguyu vasat yaşadığını göremezsiniz. Çünkü o mutluluğu da hüznü de zirve de yaşar. Yani sevinirken de üzülürken de hakkını çok iyi verir.Her zaman için baş döndürücü bir çekiciliği vardır. Kıskaçlarına takılırsanız, okyanusları gezdirir size yengeç kadını.

Yengeç Burcu Kadını İş Hayatı

Yengeç Burcu Para

Yengeç burcu kadını iş hayatında hep üst noktaları hedeflese de rahat bir iş bulduğunda daha fazlası için çok çaba göstermeyebilir. Bunun nedeni idealist olmaması değildir sadece rahatlarına son derece düşkün olabiliyorlar. Yeterli bir kazanç ve bol tatil ile aynı işte ömürlerini geçirebilirler. Kendi işlerinin patronu olan yengeç kadınları ise bulup bulabileceğiniz en sevimli ve anlayışlı patronlar olabilirler. Çalışanları ile son derece güzel ilişkiler kurmalarının yanı sıra onlarla manevi anlamda da ilgilenmeyi ihmal etmezler.

Yengeç Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Yengeç burcu kadını aşk ve sağlık

Yengeç burcu kadınının cinsel hayatı sakin fakat duygu doludur. Onlar cinsel yakınlaşmazerlerse bunu fazlasıyla yadırgayacaklardır. Bu nedenle eşlerini bu konuda özenli olan kimselerden seçmeye dikkat ederler. Bağlılıkları çok kuvvetli olduğu için cinsel hayatlarına dahil edecekleri kişi genelde uzun süreli ilişkiler sonucunda kabul edilir. Bu durum kendileri için önemlidir ve aceleci davranan bir partner kendilerinden ters tepki görebilir. Bu sakinliklerin ve duygusallığın içerisinde renkli bir dünya da yok değil tabi. Önemli olan bu dünyayı hak edebilecek bir kişi olmak.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yengeç burcu kadını özellikle birliktelik hayatında size daima saygı gösterir ve itinalı davranır. Sizin rahatınız içinde elinden geleni yapar. Tabi onun bu davranışlarının altında bir ihtiyaç gizlidir “İlgi”. İlişkide onu hep çekip çevirecek, başını döndürecek hayır demesine fırsat vermeyecek cevval biriyle yapabilir Yengeç kadını. Yoksa mıymıntı, mutsuz, ağır birisi oluverir birden.

Yengeç burcu kadını bu yıl aşk hayatı

O karşısındaki kişiden beklediği ilgiden fazlasını verir. Bu yüzden yengeç burcu kadını için en çok ilgiyi hakeden burçtur diyebilirim. Onları sakın ihmal etmeyin çünkü bunlara tahammülleri yoktur. O nu mutlu edebilecek bir şey yaparsanız herhangi bir insandan daha çok mutlu olacaktır. Çünkü hüznü bu denli yaşayan biri için mutlu anlar bir başka anlamlıdır. Bu sebepten o kendisini mutlu eden kişiyi yere göğe sığdıramaz. Hayata bakış açısı olarak ayrıntılar üzerinde durmayı sevmeyen ve bunu gereksiz gören yengeç burcu kadını, konu sevdiği kişinin hayatı olunca ayrıntı delisi olabilir. Ve o zaman ayrıntılara kafa yormaya alışık birisi olmadığı için de fena bocalar. O yüzden şayet bir yengeç kadınının hayatındaysanız heyecanlı olun ama hayatı basit yaşayın ki yorulup size patlamasın. Orantısız bir sevme anlayışı vardır yengeç kadının, bazen sevme işini öyle bir abartır ki şımardığı için mi böyle yaptığını yoksa gerçekten içinden geldiği için mi böyle davrandığını kestiremezsiniz.

Yengeç Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Yengeç burcu kadını merhametli, yumuşak huylu ve iyi niyetlidir. Sezgisel düşünceleri kuvvetlidir ve birer sevimlilik abidesidirler. Önsezili, sevgi dolu, içe dönük, azimli, güvenilir ve hayalperestlerdir.Tedbirli yapısıyla bilinirler. Hemen parlayan birisi değildir yengeç burcu kadını. Hatta kolay kolay sinirlenmezler. Fakat yengeç kendisinin bu yönünü suiistimal edip üzerine gelindiğini görürsede sizi pişman etmekten çekinmeyecektir. Vicdani yönleri çok kuvvetlidir ve intikam duyguları pek gelişmemiştir. Düşünceli olmadıkları bir an bile yoktur. Sadık ve çocuksudurlar yengeç burcu kadınları. Sevdiklerinin ve yakınlarının dertleriyle dertlenen fedakar biridir. Sebepsiz yere ne tavır ne de gönül koyarlar. Bir yengeç kadının güvenini kazandıysanız, sırtınız kolay kolay yere gelmez.Sevdiklerine karşı son derece sahiplenici ve koruyucudur yengeç kadını,kırgınlıklarının altında yatan sebepleri kolay kolay dile getiremezler. Çok sevdiğinde karşısındakini her şeyiyle sever çıkar beklemez. Cömerttir yengeç kadını, fedakarlık yapmaktan geri durmaz. Hatta siz yeteri kadar vefakar olmasanızda o size fazlasıyla fedakar olacaktır. Laf taşıma gibi huyları yoktur yengeç burcu kadınlarının. Konuşulan sadece ve sadece O’nda kalır. Yani kaba bir tabir kullanmak gerekse, boş boğaz değildir, aksine iyi bir dinleyici ve bir o kadar da sırdaştır.

Yengeç Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu kadınının düzeltmesi gereken olumsuz özelliği dikkatsizliktir. O umursamamayı pek beceremediği için kendi niyetini ve düşüncesini gereksiz bir şekilde ispat etme çabasına girer. Sonra bir güzel yıpranır ama yine akıllanmaz yengeç burcu kadını. Kendisine üzen insanlara bağımlı olmak gibi garip bir huyu vardır. Pasif saldırgandırlar ve mantıksızlardır. Utangaç, meraklı, sinirli, kuşkucudurlar. İnsanlara güvenmeleri oldukça zordur yengeç burcu kadınının. Asosyaldir, her türlü ortama ayak uydurabilir ama bu onun her türlü ortamda bulunacağı anlamına gelmez. Yengeç burcu kadını kuşkuculuğun dibine vurabilir ama detaylı bir şekilde değil yüzeysel bir şekilde. Geçmişi zor unutan bir yapıları vardır. Birisinin bencilliğine karşılık vermek için yani aslında o kişiye ders vermek için bazen bencilce davranabilir yengeç burcu kadını. Fakat yapısı gereği bu durum O’na hiç mi hiç yakışmaz. Her şekilde samimi ve sıcakkanlı gelen yengeç, bencil tavırlar sarfederken kimsenin olamadığı kadar itici olabilir. Çünkü bu durum O’nun bünyesini kabul etmez.

Yengeç Burcu Kadınları Nelerden Hoşlanır ?

Yengeç burcu kadınını etkilemek

Daima kendisiyle ilgilenmenizi isteyip, sanki dünyada başka hiçbirşey yokmuş gibi davranmanızı bekleyebilir yengeç burcu kadını. Bu hayatta tek bir gayesi varmış gibi bir izlenim sunabilir “Anlaşılmak”. Eğlencelidir yengeç burcu kadını. Evcimen denilmesine karşı eğlenmeyi de bir o kadar severler. Duygularını ve tutkularını aheste bir şekilde yaşamak isterler. Bu yüzden çabucak geçen zaman O’nun için daima hayal kırıklığı olacaktır. Yeni yerler keşfetmeyi ancak bunu yaparken de sevdikleriyle birlikte olmayı severler. Su, yengeç kadınını her zaman sakinleştirir. Bu yüzdendir ki deniz, göl kenarı gibi yerlerde olmayı, bu tarz yerlere gitmeyi genelde çok severler.

Yengeç Burcu Kadınları Nelerden Hoşlanmaz ?

Yeryüzünün en duygu dolu insanıdır yengeç. Bu yüzden O’nun için bu hayatta olmaması gereken ilk şey basitliktir. O yaşadığı şeylerden maksimum his almak ister. Klişe, sıradan, doğal olmayan, ve ruhsuz tek bir tavrınız bile yengeç burcu kadınının sizden soğumasına neden olabilir. Yengeç kadınını en çok üzen şey sevdiklerinden ayrılmaktır. Çünkü O’nun için hiçbir şey sevdiklerinden daha değerli olamaz. Hatta bazen bu duruma kendini dahil eder. Aslında kendisinde olan güzelliklerin ve değerin farkındadır fakat duygusal yoğunlaşmalardan dolayı kendisini unutur. Ve O’nu sizi severken asla bencillkle suçlamayın. Düzen değişikliklerinden hoşlanmaz yengeç, alışkanlıklarından kolay vazgeçemez. Gerekli görüyorsa bir kalemde arkasına bakmadan herşeyi silip atabilir.

Yengeç Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları Nelerdir ?

Yengeç burcu kadınını etkilemek istiyorsanız O’na güven vermelisiniz. Çünkü tanımadığı ya da yeni tanıştığı kişilere karşı istemsizce bir duvar oluşturur. Böylelikle kendisini güvene aldığını düşünür. Ne var ki Yengeç kadınının duvarlarını yıkması karşısındaki insanın gerçekten yüreğine dokunan tek bir lafına bakar. Elde edilmesi için çözülmesi gereken bir yapısı vardır yengeç kadınının. Sevdiklerine karşı son derece sahiplenici olduğu için karşı taraftanda her zaman bunu bekler. O’nu etkilemeniz için sahipleneceğinizi her zaman belli etmeniz gerekir. Karşısındaki insanın yerine göre davranmasını ister. Bazen çocuk bazen olgun bir kişi görmek. Çünkü yengeç kadınını etkilemek bunu gerektirir.

Yengeç Burcu Kadın Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar
  1. dedi ki:

    Merhabalar Nasılsıniz iyisinizdir umarım benim size çok önemli bir sorum olcak yardimci olursaniz çok teşekkür ederim ben boğa burcuyum yengeç burcu bir bayan var ve ben nerden baksanız bir yıldır uğraşıyorum ama bir türlü iki çift lav edemedim kaç kişi araya döktüm olmadı 28 yaşında ben 31 yaşındayım evlenmek istemiyorum diyor başkada bişey demiyor beni beğenmediğini falan hiç söylemedi inatla konuşmak istemiyor erkeklerden tiksindim dedi en son ama ben onu çok beğeniyorum bana bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkür ediyorum şimdi den

  2. Djckdkd dedi ki:

    Onu rahat birak dlckekdldll

  3. aynen dedi ki:

    aynen, clklerasdjk

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.