Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği, onun genel özellikleri, aşk hayatı, cinsel hayatı ve nelerden hoşlandıkları ile ilgili sizleri biraz bilgilendirmek istiyoruz. Makalemizi daha eğlenceli bir hale getirmek için sizlerle yengeç burcu erkeği olan ünlülerin resimlerini de paylaştık. Öncelikle yengeç burcu erkeğinden biraz bahsedelim. Onlar ortamların karizmatik gülüşlü, duygulu bakışlara sahip, etkileyici sözleri ve duruşu olan erkekleridir. Yengeç erkeği dış görünüşüne önem verdiği için onu her zaman, şık ve modayı takip eden biri olarak bilmeniz son derece normaldir. Durum böyle olunca etrafındaki insanları kolayca etkileyebilme özelliğini çok daha iyi anlayabiliyoruz. Şimdi biraz genel özelliklerinden bahsedelim.

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Ünlüleri – Van Diesel

Yengeç burcu erkeği son derece naif bir kişiliğe sahiptir. Çevresindeki kişileri kırmaktan ve incitmekten oldukça çekinirler. Karşısındaki insanı üzmeyi hiç istemeyen ve bunun için gerçekten çaba sarf eden yengeç burcu erkeği yalandan nefret eder. Yalan onun için affedilemez ve kesinlikle bu duruma taviz göstermez. Her zaman dürüstlük önceliğidir. Aksini gerçekleştiren insanları hayatından uzaklaştırır.

Yengeç burcu erkeği özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Ünlüleri – Tom Cruise

Yengeç burcu erkeği naif yapısından dolayı her zaman ağır başlı ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri ile tam anlamıyla saygı duyulan yengeç burcu erkeği bu durumdan oldukça memnundur. Duygusal yönden oldukça hassas ve kırılgan olan yengeç erkeği, sevilmeyi ve saygı duyulmayı ister. Yengeç burcu sevdiği şeylere ve kişilere karşı fazla değer verebilir. İnsanlarla olan ilişkilerinde yapıcı rolü sayesinde değer verdiği kişiyi tam anlamıyla sahiplenir ve en büyük destekçisi olur. Bu nedenle arkadaşları ve dostları onun desteğini arkalarına aldıklarında her türlü şeyin üstesinden gelebilirler. Yengeç erkeklerinin dostluğu kıymetlidir. Değerlerini bilin.

Yengeç burcu erkeği özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Ünlüleri – Şevket Çoruh

Yengeç burcu erkeği keskin zekası ve algısı sayesinde oldukça dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu pratik zeka sayesinde analiz özelliği çok fazla gelişmiş olan yengeç burcu erkeği, içinde bulunduğu problemi serinkanlılıkla ve kolayca çözümleyebilir. Hayata duyguları ile tutunan yengeç burcu erkeği için duygusallık vazgeçilemez bir kavramdır. Fakat buna rağmen çok iyi bir gözlemcidir. Yengeç burcu erkeğinin duygusal yönden çok değişken bir karakteri vardır. Duygusal anlamda kendini kötü hisseden yengeç burcu erkeği kendi kabuğuna çekilir ve kimsenin onu oradan çıkarmasına izin vermez.

Yengeç burcu erkeği özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Ünlüleri – Marlon Brando

Yengeç burcu erkeği keyifli olduğu dönemlerde son derece neşeli ve pozitif bir hal içerisine bürünür. Böyle anlarda çevresindeki insanları pozitif anlamda etkilemeyi çok iyi başaran yengeç burcu erkeği çevresi bakımından tam anlamıyla güvenilir ve sahiplenici bir kimliğe sahiptir. Yengeç burcu erkeği barındırdığı iyi niyeti sayesinde ilk kez konuştuğu insanlara bile tam anlamıyla güven aşılayabilir. Fakat buna rağmen duygusal yapılarından kaynaklı olarak derin kişiler olan yengeç burcu erkeklerinin, gizemli bir havası olduğu söylenebilir. Aslında böyle görünmek istediklerinden değil de, naif ve duygusal yapılarından dolayı durumları bu şekilde gelişir.

Yengeç burcu erkeği özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Ünlüleri – Harrison Ford

Yengeç burcu erkeği duygusal yönünün kazandırdıkları sayesinde çok iyi empati kurabilir. Bu yönü ile de eğer zor zamanlardaysanız başınızı kaldırdığınızda ilk göreceğiniz kişidir yengeç burcu erkeği. Yardımseverlik en önemli özelliklerinden biridir ve bunu asla bir karşılık bekleyerek yapmaz. Yengeç burcu erkeği su grubu burcu olduğundan mıdır bilinmez? Ama su ile arası çok iyidir. Eğer spor ile iç içe olan bir yengeç burcu erkeği varsa kesinlikle su sporları ile ilgileniyordur. Sakin ve dingin yapısı yüzünden olsa gerek denizi seyretmekten büyük keyif alan yengeç burcu erkeği için su vazgeçilmezdir.

Yengeç burcu erkeği özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Ünlüleri – Erkin Koray

Yengeç burcu erkeğinin sahiplenme özelliğinden bahsetmiştik. Bu yüzden evine aşırı bağlı ve sorumluluk almayı bilen bir baba olan yengeç burcu erkeği, ailesine çok fazla önem verir. Onlarla her fırsatta vakit geçirmekten fazlasıyla memnun olan yengeç burcu erkeği, çocukları ve eşi için elinden gelenin fazlasını yapmaktan çekinmez. Yengeç burcu erkeği en az ailesi kadar arkadaşlık ilişkilerine de oldukça önem verir. Herkesle dost olmaz. Eğer onun güvenini kazanmış bir arkadaş iseniz sizin için yapamayacağı şey yoktur.

Yengeç burcu erkeği özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Ünlüleri – Kazım Koyuncu

Yengeç burcu erkeğini en çok üzen şeylerden biri verdiği değeri görememesidir. Fakat yengeç burcu erkeği ne kadar hassas bir yapıya sahip olursa olsun, zihinsel anlamda çok güçlüdür. Bu yüzden kırılganlıklarından çabuk kurtulurlar. Oldukça duygusal olan yengeç burcu erkeğinin kalbi kırıldığı zaman ondan soğuk ve mesafelisini de göremezsiniz.

Yengeç Burcu Erkeği İş Hayatı

Yengeç Burcu 2017 İş Hayatı

Yengeç Burcu Kariyer

Yengeç burcu erkeği içe dönük yapısı nedeniyle iş hayatında diğer burçlara göre kendilerini biraz daha fazla kanıtlama ihtiyacı duyarlar. Yaratıcılık konusunda oldukça iyi olan yengeç burcu erkekleri meslek tercihlerini bu alan üzerinde değerlendirebilirler. Sanatsal faaliyetlerde de oldukça başarılı olan yengeç burcu erkeği sanat ile de uğraşabilirler. Ilımlı ve uyumlu yapıları sayesin tam anlamıyla takım çalışmasına uygun oldukları için harika bir takım arkadaşı olabilirler ve birlikte çalıştığı insanları kolaylıkla benimseyerek aileden biri olarak görürler. Güven yengeç burcu erkeği için çok önemli olduğundan mükemmel bir çalışan imajı çizebilir. Sorumluluk almayı çok iyi bilen yengeç burcu erkeği düzenli ve disiplinli çalışmaları ile görevlerini tam anlamıyla yerine getirebilir. Zihinsel anlamda oldukça gelişmiş olan yengeç burcu erkeği yaptığı işleri ve programını asla unutmaz.

Yengeç burcu erkeği yaptığı işte büyük bir bağlılıkla çalışır ve motivasyonunu her zaman en üst seviyede tutar. Bu durumda yaptığı işlerde olumlu sonuçlar almasını sağlar.Meslek alanı ne olursa olsun fark etmeksizin başarıya ulaşmayı çok kolay bir şekilde gerçekleştirirler. Yengeç burcu erkeği iş hayatında hiç hırslı değildir, bunun yerine ağır ve emin adımlarla ilerlemeyi tercih eder. Aktif ve çalışkan bir iş prensibine bağlı olarak çalışırlar. Yengeç burcu erkeğinin yapabileceği meslekleri bir grupta toplamak mümkün değildir. İnandıkları her şeyde neredeyse başarı kaçınılmazdır onlar için.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yengeç burcu erkeği tüm burçlar arasında en duygusal ve romantik burçtur. Eğer bir yengeç burcu erkeği ile birlikteyseniz tam anlamıyla büyük ikramiye size çıkmış demektir. Yengeç burcu erkeği aşık olduğu kişiye her türlü tevazuyu, romantikliği ve anlayışı göstermekten çekinmez.

2017 yengeç burcu aşk hayatı

2017 yengeç burcu aşk hayatı

Hayatınızdaki kişi eğer bir yengeç burcu erkeği ise asla aldatılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Dürüstlük ve güven karakterlerinin en belirgin özelliği olduğundan aksi ile karşılaşmanız pek mümkün değildir. Huzurlu bir kişiliğe sahip yengeç burcu erkeği, bu özelliğini ilişkisine de taşımaktan çekinmez. Duygusallığı ile sizi tam olarak anlayacağından ve hayatı sizinle paylaşmaya hazır olduğundan emin olabilirsiniz. Yengeç burcu erkeği çok konuşmaz, özellikle karşı cinsi etkilemek için bu yola başvurmaz. Yapısı ve karakteri sayesinde zaten ihtiyaç da duymaz.

Yengeç Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Yengeç burcu erkeği her alanda olduğu gibi emin olduğu anda harekete geçer. Cinsel olarak aktif olması duygularının yoğunluğuna bağlıdır. Duygusal anlamda bir şey hissetmediği biriyle birlikte olması imkansızdır. Bu yüzden tek gecelik ilişkiler yengeç burcu erkeğine göre değilidir. Cinsellik konusunda oldukça çekingen bir yapıya sahip olan yengeç burcu erkeği ancak gerçekten aşkı bulduğunda kabuğunu kırabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Yengeç burcu erkeği olumlu özellikleri arasında en dikkat çekenleri temiz kalpli ve iyi niyetli olmasıdır. Tam anlamıyla anlayışlı ve duyarlı olan yengeç burcu erkeği oldukça naif bir karaktere sahiptir. Ayrıca ailesine düşkünlüğü ile bilinir. Yengeç burcu erkeği vizyon sahibi ve pratik zekaya sahip olmasıyla diğer burçlardan kolayca ayrılabilir. Koruma ve sahiplenme içgüdüsüne sahip olan yengeç burcu erkeği, duygusal, sorumluluk sahibi ve kolayca empati kurabilme özelliklerini barındırır.

Yengeç Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri denilince ruh halinin dengesizliği, aşırı iyi niyetli ve içe dönük olmasını belirtebiliriz. Yengeç burcu erkeği aşırı bağlı ve ketum bir karaktere sahip olabilir. Bu durum da olumsuz sonuçlar doğurabilir. Yengeç burcu erkeği kırıldığında asla bağışlamaz ve çok fazla sorgular.

Yengeç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Yengeç burcu erkeği içe dönük ve duygusal olmalarından kaynaklı olarak gizemli ve keşfedilmeye hazır şeylerden oldukça hoşlanır. Hayvanlarla arası çok iyi olan yengeç burcu erkeği evcil hayvanlardan çok hoşlanır ve sahiplenmeyi sever. Yengeç burcu erkeği sanatsal faaliyetlerden ve kendilerine ait alanlarda hobi edinmekten de oldukça hoşlanır. Bunların yanı sıra su sporları ve etkinlikleri vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Yengeç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Yengeç burcu erkeği kalabalık ve gürültülü ortamlardan hiç hoşlanmaz. Asosyal diyemeyiz ama pek de sosyal bir yapıları yoktur. Eğer kaba saba biriyseniz yengeç burcu erkeğinin gözüne görünmeyin deriz. Bencil insanlardan ve insanların duygularını inciten kişilerden ve yalandan asla hoşlanmayan yengeç burcu erkeği için böyle insanlardan her zaman uzak durur diyebiliriz.

Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yengeç burcu erkeğini etkilemenin en iyi yolu öncelikle değer verdiği insanlara değer vermek ve onlar tarafından hoş karşılanmanızdır. Ona şefkatli ve anlayışlı yaklaştığınızda sizin için onu etkilemek çok daha kolay olacaktır. Yengeç burcu erkeğinin ilgilendikleriyle ilgilenir, daha doğrusu ortak payda bulursanız onu etkilemeniz kaçınılmazdır. Dürüst ve güvenilir olmanız onu etkilemek için çok büyük bir faktördür. Eğer yengeç burcu erkeğini olduğu gibi kabullenip, duygularını önemserseniz sizden etkilenmemesi neredeyse imkansızdır.

Yengeç Burcu Erkek Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.