Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadınının, aşk hayatı, cinsel hayatı, iş hayatı, genel özellikleri ve etkilemenin yollarından bahsedeceğiz bu yazımızda. Yay burcu kadını fiziksel özellikleri bakımından kolay fark edilebilen bir görüntüye sahiptir. Girdikleri ortamda neredeyse bütün gözleri üzerlerinde toplayan yay burcu kadınının farklı bir havası vardır. Giyim tercihlerinde rahatlığı tercih eden yay burcu kadını genelde spor giyinmekten hoşlanır. Bu yüzden modayla yakından ilgilendiğini söyleyemeyiz.

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yay burcu kadını için espri yetenekleri oldukça gelişmiştir diyebiliriz. Bu yüzden oldukça neşeli ve eğlenceli bir tavır sergileyen yay kadını ortamlarda aranılan kişi olmasıyla ünlüdür. Sosyal ortamlarda nasıl ve ne şekilde davranması gerektiğini çok iyi bilen bu kadınlarbu nedenle çok sevilirler diyebiliriz.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri -Sertap Erener

Yay burcu kadını oldukça duyarlı bir kişiliğe sahiptir. Empati yeteneği bir hayli gelişmiş olan yay burcu kadını ile anlaşmak oldukça kolaydır. Bulunduğu ortamda zeki ve akıllı tutumlarıyla ön plana çıkarlar ve onlar için dikkat çekmek çok kolaydır. Fakat bunu kasıtlı olarak yapmazlar. Gerek duruşları gerek ise fiziksel özellikleri sayesinde istemese de dikkat çekmeyi başarırlar. Onun için ön planda durmayı çok iyi bildiğini söyleyebiliriz. Genel anlamda alımlı ve cazibeli bir tavra sahip olan yay burcu kadını istemli ya da istemsiz oldukça çekici görünür.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Nicki Minaj

Yay burcu kadını için hem yeterince ilgili hem de yeterince bilgili diyebiliriz. Onların daha önceden de yeterince zeki olduğundan bahsetmiştik. Bu yüzden tek bir alanda değil de birçok alanda aynı anda başarılı olabilen yay kadını oldukça kültürlüdür. Onlar özgüven sahibi bir karaktere sahiptir ama her konuda öne atılmaktan hoşlanmazlar.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Lucy Liu

Yay burcu kadını dışarıdan oldukça soğuk görünmesine rağmen bir hayli duygusal kadınlardır. Yay burcu kadını için dostlukları çok önemlidir. Arkadaşları yay burcu kadınının sürekli arkalarında olmalarını ister. Yay burcu kadını kendisine değer veren insanlara karşı biraz daha fazla duyarlıdır ve onlara çok fazla değer verir. Dostları yay burcu kadını için hayatında öncelikleri arasında yer alır. Yay burcu kadını naif bir karaktere sahiptir ve çok kolay kırılır. Bu yüzden huzursuz oldukları bir ortamda ya hemen o ortamı terk eder ya da bir daha aynı ortama adım atmaz.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Britney Spears

Yay burcu kadını için maddiyat tamamen bir araçtır. Paraya çok önem vermezler. Yerine göre oldukça cömert bir tutum sergileyen yay burcu kadını için hesap yapmak gereksiz bir davranıştır. Gezmeyi ve seyahat etmeyi çok seven yay burcu kadını için tam anlamıyla bir maceraperest diyebiliriz. Yeni yerler keşfetmekten oldukça hoşnut olan yay kadını yeni insanlar ile tanışmaktan memnun olur.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Elisha Cuthbert

Yay burcu kadını için özgürlüğüne oldukça düşkündür diyebiliriz. Bu yüzden yay burcu kadınını kısıtlamaya yönelik tutum ve davranışlar oldukça zor bir durum oluşturur. Emrivakiden hoşlanmayan yay burcu kadını için saygı çok önemlidir. Soğuk görüntüsünden dolayı oldukça mesafeli olan yay kadınının saygısızlığa asla tahammülü yoktur.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Rita Ora

Yay burcu kadını ikna yeteneği ile diğer burçlar arasından kolaylıkla sıyrılabilir. Mantığını çok kolay bir şekilde manipüle edebilen yay burcu kadını uzun uzun sohbet ederek size istediği düşünceyi empoze edebilir. Yay burcu kadını beğenilmekten ve iltifattan oldukça hoşlanır. Ortamda herkes yay burcu kadını için yüksek bir özgüvene sahip olduğunu kolaylıkla kabullenebilir.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Azra Akın

Yay burcu kadını özgün ve farklı olan şeylere oldukça ilgi duyar. Meraklı yapısından dolayı uzak durmak istese de yay burcu kadını kendisini uzak durmaya çalıştığı şeylerin içinde bulur.

Yay Burcu Kadını İş Hayatı

Yay burcu kadını özgürlüğüne oldukça düşkün olduğundan başkasının sorumluluğu altında çalışma konusunda çok da istekli olmaz. Fakat düzenli ve çalışkan olduklarından yay burcu kadını bu durumda yaptığı işleri layığıyla yerine getirebilir.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Goksel

Yay burcu kadını için bünyesinde barındırdığı disiplin ve prensipleri bakımından harika bir takım arkadaşı olabilir diyebiliriz. Eğer yay burcu kadını istemediği bir bölümde zoraki olarak çalışıyorsa bu durum onu bir hayli zorlar. Ama yinede başarılı olmak için elinden geleni yapacaktır.Yay burcu kadını için estetik kaygısı bir hayli yüksek olan bir burç demiştik. Bu yüzden başarılı olabileceği meslekler moda, iç mimarlık, tasarım ve estetisyenlik gibi alanlar olarak nitelendirilebilir.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını için hayatının erkeğini aramak gibi bir durum söz konusu değildir. Aşkı aramak yay burcu kadını için geçerli bir durum değildir. Aşkın nasıl olsa bir gün kendisini bulacağından emin olan yay burcu kadını için yeni insanlarla tanışmak oldukça kolaydır. Yay burcu kadını için aşk hayatı oldukça hareketlidir diyebiliriz ve durum yaşları ilerleyene kadar devam eder.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Tuba Ünsal

Yay burcu kadını aşık olmaktan önce, manevi dostluklar ve ilişkiler kurmak ister. Yay burcu kadını için samimiyet önemli bir ölçüttür. Yay burcu kadını duygusal bir yapıya sahip olsa da mental değerlendirmeye oldukça önem verir. Karşı cins yay burcu kadını için yeterince zeki, eğlenceli ve kültürlü olmalıdır. Yay burcu kadını ancak bu koşullara tam olarak sahip olan kişiler ile bir birliktelik yaşayabilirler.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Tuba Ünsal

Yay burcu kadını hayatında doğru erkeği bulduğunda tam anlamıyla tutkulu bir aşık olacaktır. Fakat yay burcu kadını için kendisini heyecanlandırmayan ve eğlenmeyi bilmeyen biriyle birlikte olmak çok zor bir ihtimaldir. Yay burcu kadını oldukça özgüven sahibi olduğundan maço tiplerden asla hoşlanmazlar. Eğer ilişkisinde erkek arkadaşı kendisini kısıtlamaya yönelik tutum ve davranışlar sergiler ise yay burcu kadınının arkasına bakmadan kaçması kaçınılmazdır. Yay burcu kadını şefkatli ve naif bir sevgili ister diyebiliriz.

Yay Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Yay burcu kadını cinsel hayatında oldukça aktif bir rol üstlenir. Yay burcu kadını çekiciliğini kullanmaktan hiç çekinmez ve bunu büyük bir ustalıkla başarır. Yay burcu kadını oldukça duygusal olmasına rağmen cinsellik onun için çok rahat yaşanılabilir bir olgudur. Yay burcu kadını fiziksel ilişkiyi günlük hayatın stres ve yorgunluğundan kurtulmak için tercih edebilir de diyebiliriz. Oldukça sosyal ve çekici olan yay burcu kadını bu durumda asla zorlanmaz. Yay burcu kadını samimiyeti, çekiciliği ve açık sözlülüğü nedeniyle karşı cins tarafından oldukça beğenilir.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadın Ünlüleri – Hande-Dogandemir

Yay Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Yay burcu kadını olumlu özellikleri arasında ilk sırada açık sözlü ve duyarlı olmaları gelir. Dürüst bir karaktere sahip olan yay burcu kadını oldukça nettir. Aşırı coşkulu ve geniş bir bakış açısına sahip olması dikkat çeken olumlu özellikleri arasında yer alan yay burcu kadını empati kurabilme yeteneğini oldukça geliştirmiştir ve bu durum yay burcu kadını ile anlaşmayı çok kolay kılar. İdealist bir kadın olan yay burcu kadını bu duruma rağmen despotluktan hiç hoşlanmaz. Bunun yanı sıra oldukça hoşgörülü ve sevimli bir mizaca sahip olan yay burcu kadını bu çizgiyi oldukça iyi korur. Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu kadını fedakar ve güvenilirdir.

Yay Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Yay burcu kadına özgürlüğüne düşkün olduğundan bu durumu biraz abarttığı takdirde kelimenin tam anlamıyla başının dikine gider diyebiliriz. Genelde huzursuz bir kadın olan yay burcu kadını bir nebze de kaprislidir.Dikkatsiz ve açık sözlülüğünden kaynaklı kontrolsüz patavatsızlığı yay burcu kadını için dikkat çeken olumsuz özelliklerinden birkaçıdır diyebiliriz.

Yay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Yay burcu kadını sosyal hayatlarında oldukça aktif olduklarından etkin bir sosyal ortamdan oldukça hoşlanırlar. Gezmek ve yeni yerler keşfetmekten bir hayli hoşlanan yay burcu kadını için seyahat etmekten oldukça hoşnut olurlar. Yay burcu kadını özgür ruhlu olduklarından macerayı ve doğayı çok sever. Sanata olan düşkünlüğü ile de tanınan yay kadını sanatsal faaliyetlerden de çok hoşlanırlar.

Yay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Yay burcu kadını özgürlüğüne düşkün ve sosyal bir karaktere sahip olduğundan kısıtlanmaktan ve sınırlarının ihlal edilmesinden hiç hoşlanmaz. Emir almak ve gereksiz ısrardan hiç hoşlanmayan yay burcu kadını böyle durumlarda kafasının dikine gitmeyi tercih eder. Sert ve saygısız tutum ve davranışlar söz konusuysa o ortamda yay burcu kadınını bulmak çok zordur. Bu durumdan hiç hoşlanmadığı için saygısız tutum ve davranışların sergilendiği ortamlardan kendini uzaklaştıran yay burcu kadını, katı ve bencil tutum ve davranışlardan hiç hoşlanmaz.

Yay Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Yay burcu kadınını etkilemek istiyorsanız ona ilgi göstermelisiniz fakat sıkboğaz etmemelisiniz. Yay burcu kadını katı ve maço hareketlerden asla hoşlanmaz. Bu yüzden yay burcu kadını ile birlikteyseniz bu davranışlardan tamamen uzak durmalısınız. Yay burcu kadını için eğlenceli ve neşeli bir karakter olmalısınız. Yay burcu kadını yanında asla içe dönük tutum ve davranışlar sergilememelisiniz. Yay burcu kadınının etkilenmesi için özgür ruhlu ve maceraperest ruhuna saygı göstermelisiniz. Yay burcu kadını ile birlikte cömert ve şefkatli olduğunuz takdirde kendisini rahatlıkla etkileyebilirsiniz.

Yay Burcu Kadın Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.