Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Bu yazımda yay burcu erkeği, onun aşk ve iş hayatı, cinsel hayatı ve genel özelliklerinden bahsedeceğim. Yay erkeği ortamlarda enerjik fakat asil duruşları ile dikkat çeken erkeklerdendir. Öyle hareketlidirler ki kimsenin onları durduramayacağını düşünebilirsiniz. Şimdi bu neşe kaynağı ve zeki erkeklerin genel özelliklerine biraz bakalım.

Yay Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yay burcu erkeği dışarıdan soğuk ve mesafeli olarak görünse de aslında samimiyet ve sıcakkanlılık genel özellikleri arasında yer alır. Bu özelliklerinden dolayı yay burcu erkeği için sadakat ve güven öncelikleri arasında yer alır. Ayrıca özgürlüklerine düşkün olan yay burcu erkeği için sınırlarını ihlal edecek her türlü tutum ve davranış tehlike unsuru olarak görülmektedir.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Brad PİTT

Alanlarına müdahale edildiği takdirde sizden kaçmaları kaçınılmazdır. Genel anlamda eğlenceli bir mizaca sahip olan yay burcu erkeği için rahatlık çok önemlidir. Hayatı ti’ye alabilen, rahatlık konusunda çığır açmış ender insanlardır. Yay burcu erkeği için rahat edemedikleri ortamda bulunmaları neredeyse imkansızdır. Sosyal yapıları ile dikkat çeken yay burcu erkeği ,tam anlamıyla bir maceraperesttir. Bu özelliğine rağmen onlar için mantık asla es geçilemeyen özellikleri arasında yer alır.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Ben STİLLER

Yay erkeği için yalnız başına yaptığı her işte birlikte yaptığı işten çok daha fazla verim alır. Kendi kendini motive edebilme yeteneği ile kendi kendine yetebilmeyi çok iyi bilir. Dürüstlük takıntılı oldukları kavramlardan birisidir. Bu nedenle yay burcu erkeği için realist ve açık sözlüdürler diyebiliriz. İlk görüşte edinilen izlenimler yay burcu erkeği için çok önemlidir. Eğer ilk karşılaşmada ona kötü bir izlenim bıraktıysanız ne yaparsanız yapın size olan bakış açısı değişmeyecektir. Güven konusunda ciddi kaygıları olan yay erkeği ne kadar kolay kaynaşsa da, oldukça temkinli yaklaşır.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Cem ADRİAN

Yay burcu erkeği net olmaları ile tanınır. Eğer net değilseniz ve değişken bir mizaca sahipseniz tabiri caiz ise onun gözüne görünmeyin.Özerk yapısı ve özgürlüğüne düşkün olmasından kaynaklı olarak risk almaktan korkmaz. Gözü kara olarak tanımlayabileceğiniz yay erkeği yine de kontrolü elden bırakmaz. İyiyi kötüyü, siyahı beyazı çok iyi ayırır yay burcu erkeği. Yani onun bazı şeylerin farkında olmadığını zannediyorsanız büyük bir yanılgı içindesinizdir. Sizin farkında olmadıklarınızın da farkındadır yay burcu erkeği fakat bunu belirtmek için uygun zamanı beklemeyi tercih eder.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Soner SARIKABADAYI

Dışa dönük yapısının aksine içinde barındırdığı şeyler çoktur yay burcu erkeği için. Buna hiçbir zaman düşüncesini saklamaz, lafını esirgemez. Yay erkeği ilk anda önemsemeyip üzerinde durmadığı konular yüzünden sonradan büyük pişmanlıklar duyan birisi değildir. Onlar hayatın her zaman için karşısına yeni fırsatlar çıkaracağını bilir. Yay burcu erkeği için farklılık daha doğrusu özgün olmak önemlidir. Yapay olan her şeye karşı olan yay erkeğinin kimseye benzemeyen bir hali vardır. Onların bünyesinde barındırdığı şeytan tüyü, neredeyse ukalalık boyutuna varan hemen hemen her konu hakkında bilgi birikimi ve şahane gözlem yeteneği sayesinde farklılıklarını her ortamda belli eder ve çok sevilirler.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Furkan KIZILAY

Yay burcu erkeği neşeliyken bir anda mutsuzlaşıp dibe çakılabilir. Sonra bu durumdan sıkılır, kendisini neşelendirebilecek bir şeyler mutlaka bulur. O eğlenmek için çok kolay bir şekilde yeni fikirler bulabilir.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Gökçe ÖZYOL

Yay burcu erkeği için her konuda fikir sahibidir diyebiliriz. Çünkü meraklıdır ve araştırmayı sever. Yay erkeği rahat yapısına karşı da olsa kontrol merkezi olmayı sever. Onlar için karmaşık ama güvenilir denilebilir.

Yay Burcu Erkeği İş Hayatı

Yay burcu erkeği iş hayatında oldukça girişimci bir ruha sahiptir. Bu konudaki özgüvenleri oldukça yüksek olan yay burcu erkeği için isteyip de başaramayacağı şeyler yok denilecek kadar azdır. Takdir edilmek onlar için önemli bir faktör olsa da, kendi içine sinmeyen hiçbir işi sahiplenmezler. Dürüstlük ve güven onlar için vazgeçilmez kavramlar olduğundan onlara teslim edilen işleri layığıyla yerine getirmeleri kaçınılmazdır.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Serkan Keskin

Yay burcu erkeği ılımlı ve mantıklı yaklaşımlarından dolayı harika bir takım arkadaşı olabilir. Girişken olma özelliğinden dolayı adım attıkları birçok işte başarıyı kısa sürede yakalarlar. Yay erkeği birlikte çalıştığı takım arkadaşlarına rahat hareket etme imkanı sağlar ve adaletli davranır. Aynı zamanda demokratik bir işveren olan yay burcu erkeği için çalışanlarının rahatlığına önem verir diyebiliriz. Yay burcu erkeği için iyi bir savcı, yargıç, yönetici ya da araştırmacı olabilir. Bunların yanı sıra bireysel işlerde de gayet başarılı olabilirler.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay burcu erkeğinden aşk hayatında romantik ve duygusal davranışlarda bulunmalarını bekleyemezsiniz. Tam anlamıyla uçarı tipler olduğunu belirtmeliyim. Aşk hayatı macera dolu geçen yay burcu erkeği için bir kadına güvenmek oldukça zordur. Oldukça net bir tutum sergileyen yay erkeği yapaylıktan hiç hoşlanmaz ve doğal olmadığınızı sezdiği anda sizden kaçmanın yollarını arar.

Yay burcu özellikleri

Yay Burcu Erkek Ünlüleri – Gökhan ÖZEN

Yay burcu erkeği aşk hayatında partnerinineğlenceli ve iyi bir arkadaş olmasını ister. Eğer bir yay burcu erkeği ile beraber olmak istiyorsanız oldukça hoşgörülü olmalı ve kıskançlık yapmamalısınız. Yay burcu erkeği kısıtlandığını hissettiği noktada arkasına bile bakmaz. Bu yüzden eğer onlardan biri ile birlikteyseniz alanlarına ve sınırlarına saygı duymalı, varsa kurallarınızı esnetebilmelisiniz.

Yay Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Yay burcu erkeği için cinsellik önemli bir unsurdur. Yay burcu erkeği farklı olan her durumda çekicilik bulur ve kolay etkilenebilir. Fazla duygusal olmadıkları için eğer aşık değillerse cinsellik bir araç olarak nitelendirilebilir. Yay burcu erkeği çok dürüst bir karaktere sahip olduğundan tek gecelik bir ilişki bile söz konusu olsa, partnerini asla aldatmaz. Yay burcu erkeği karşı cins için oldukça çekici bir yapıya sahip olduğundan aynı şekilde partnerinin de çekici ve farklı olmasını ister.

Yay Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Yay burcu erkeği olumlu özellikleri denilince akla ilk gelen özellikleri coşkulu ve güvenilir olmasıdır. Tam anlamıyla sevimli, cömert ve özgün bir yapıya sahip olan yay erkeği ile anlaşmak çok kolaydır. Empati kurabilme konusunda da çok yetenekli olan bu erkekler, bu özelliği sayesinde diğer burçlar arasından kolayca sıyrılabilir. Açık sözlü, uyumlu ve güler yüzlü olarak nitelendirebileceğimiz yay burcu erkeği için adalet duygusuyla birlikte hakkaniyetli bir yapıya sahip olduklarını açıkça belirtebiliriz.

Yay Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Yay burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında en dikkat çekici olanı, huzursuz ve fevri olmasıdır. Kendine olan özgüvenleri bazen aşırıya kaçarlar ve bu durum çevreleri tarafından kendini beğenmiş biri olarak görülmesine neden olur. Yay burcu erkeği için aşırı rahatlığından kaynaklı olarak tembel ve duyarsız bir düşünce yapısına sahiptir diyebiliriz. Kendi rahatına çok düşkün olan yay burcu erkeği umursamaz ve fazla iyimser olarak da nitelendirilebilir.

Yay Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Yay burcu erkeği için sosyallik önemli bir ölçüt olduğundan sosyal ortamlardan, yeni yerler keşfetmekten ve alıp başını çekip gitmekten oldukça hoşlanırlar. Tam anlamıyla bir maceraperest olan yay burcu erkeği için onu maceraya sürükleyen her şeyden hoşlanabilir. Yay burcu erkeği politika ve siyasete düşkün olduğu için bu konuda bilgi sahibi olmaktan da çok hoşlanır. Arada bu konuda çevresindeki kişilerle ufak çaplı da olsa tartışmalar yaşayabilir fakat kalp kırmamak adına bunu sohbet havasında yapmayı iyi bilir.

Yay Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?

Yay burcu erkeği için sınırlarının ihlal edilmesinden ve özgürlüğünün kısıtlanmasından asla hoşlanmaz diyebiliriz. Onlar kendisini huzursuz eden kimselerden ya da durumlardan da hiç hoşlanmaz. Bu nedenle sizin vereceğiniz ufak huzursuzluklarda bir daha yanınızda göremeyebilirsiniz onları. Yay burcu erkeği kısıtlanmaktan ve kıskanılmaktan hiç hoşlanmaz ve bu koşulların yaratıldığı her ortamdan uzak durur. Eğer bir yay burcu erkeği katı ve ben merkezli bir düşünce yapısıyla karşı karşıya kalırsa bu durumdan oldukça rahatsız olacaktır.

Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yay burcu erkeğini etkilemek istediğiniz takdirde baskıcı ve sıkıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkün olduğundan kısıtlandığı takdirde etkilenmesi neredeyse imkansız olacaktır. Ona hesap sormayın dahası çok fazla sorularla boğmamaya özen gösterin. Eğer özgün ve neşeli bir yapınız varsa yay burcu erkeğini etkilemek çok kolay olacaktır. Şimdiden başarılar dilerim

Yay Burcu Erkek Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.