Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Ünlü Astrolog Filiz Özkol 2019 Burç Yorumları

Ünlü Astrologlardan Filiz Özkul’un 2019 değerlendirmesin de bu yılı Burç Burç Özetleyerek Güzel Bir Konuda Bilginize Sunuyoruz.

Kötü bir yılı geride bıraktık. Oldukça üzücü olayların yaşanmış olduğu bu yılda, gezenlerin konumu ve bize olan etkilerinden olumlu yanıtlar alınamadı. Bunlar ülke genelindeki genel olaylar. Kişisel olarak baktığımız zaman tabi ki insanların hayatlarında iyi gelişmelerde yaşanmıştır. 2018 yılında siyasi konularda hem Türkiye’de hem de dünyada çok karışık olaylar yaşanmış durumda, hala da devam ediyor. Bu durum 2008 yılın da Plüton’un oğlak burcuna geçmesiyle, ortalık karışmaya başladı. Sorunlar, kötü sürprizler ve tehlikeler geçmek bilmiyor. Türkiye değişim ve yenilikler yaşıyor, birçok kötü olay yaşanmasına rağmen, yaşadığımız olaylardan ders çıkararak yola devam edersek daha fazla yol kat edebiliriz. Ülke ve dünya içinde barış ve sevginin gücünü korumak gereklidir.

2019 Bize Neler Getirecek

2018 de Plüton hala etkisini sürdürmeye devam ediyor. Plüton’un olduğu her yerde karmaşa ve kaos sürmektedir. Ama 2018  yılına göre biraz daha iyi durumda olacak, döviz ve kurlardaki dalgalanmalar hala devam edecek. Ülkeler arasında çok fazla sorunlar yaşanabilir.

2023 Yılında Bizi Neler Beklemektedir

2023 yılına kadar Türkiye de dâhil dünyada da birçok yenilikler olacak. 2019 yılın da Plüton oğlak burcunu terk ediyor ve yıllardır üzerimizde bir yük haline gelen bu durmadan, kurtulabilme şansımız var. Türkiye yıllardır ağır sınavlardan geçiyor, bu durumdan bir nevi de olsa kurtulup rahat bir nefes alabileceği günler geleceğe benziyor. Bilimsel açıdan gelişmek adına elinden gelenin fazlasını yapması gerekebilir.

2019 Yılında Hangi Burçlar Ön Planda Olacak

2019 yılının ilk aylarında daha ön planda olacak olan burçlar, terazi, kova, ikizler, koç ve aslandır. Yılın ikinci arısında ise şanslı olan burçlar da akrep, yengeç, boğa ve balık yer almaktadır.  Kalan diğer burçlar ise fazla şanslı gözükmüyor, bu sene zorlanacakları bir yıl onları bekliyor. Şimdi burçlara bir göz atalım Tüm burçların Filiz Özkol 2019 Yorumları için buraya veya aşağıdaki Filiz Özkol resmine tıklayınız

Koç burcu; koçlar 2019 yılında kariyerlerinde büyük değişimler yaşayacaklar. Kendilerini çok fazla aşarak, hiç kimse de bulunmayan cesarete sahip olacaklar. Tabi ki bu cesaretin ne kadarını kullanabilirler o tartışılır. Geçmişten almış oldukları dersler karşısında, önlerine gelecek fırsatları değerlendirme şansı bulacaklar. Bazı koçlarda aşk konusunda sıkıntı yaşayabilir. Ay ve güneş tutulması da koçları iyi anlamda etkileyecek. Bu yıl başarılı bir yıl olacak ve arkadaşlık ilişkileri de çok gelişecek.

Boğa burcu; boğalar 2019 yılında aldıkları kararlardan asla dönmeyecek ve yeni çalışma alanlarında zaman zaman iniş çıkışlar yaşayabilirler.  Son yıllarda yaşamış oldukları olumsuz konular, bu yıl içinde çözüme bağlanabilir. Dava ya da miras konuları ön planda olacak. Mirastan faydalanacaklar ve ev alabilir ya da satabilirler. Genel olarak baktığımız zaman yılı çok iyi geçirecekler.

İkizler burcu; 2019 yılının sonlarına kadar muhteşem bir yıl geçirecekler, şans onlara gülüyor. Yıllardır çok sıkıntı yaşadı sınavlardan geçti ama artık hepsi son buldu. İlişkilerini dostlukları ve sosyal hayatları bir düzene giriyor. İmkânı çok olan, bir yıl onları bekliyor, sadece hayatınıza dâhil ettiğiniz insanlara dikkat edin.

Yengeç burcu; 2019 yılında en çok zorlanacak burçlardan biridir. Uranüs, plüton ve Jüpiter gezegenlerinin alanı içinde yer aldığı için iş alanın da büyük değişimler onları bekliyor. Ev alabilirde, satabilir de yapması gereken tek şey eline geçen imkânları çok iyi değerlendirmelidir. Sorunlarının üstesinden bu sene gelirse, gelecek yılda muhteşem karşılayacaktır. İş, aşk ve aile hayatını düzene sokarsa mutlu bir yıl onların olabilir.

Aslan burcu; aslanlar güneş ve ay tutulmalarından çok etkilenecek, gerçekçi kararlar alacaklar, çevreleri genişleyecek ve yurt dışına gitme ihtimalleri olabilir. Aşk konusunda tutucu davranarak seçici olacaklar. Hayatları düzene girecek. 2019 yılında değişimlere en fazla açık olan burç olarak karşımıza çıkıyor.

Başak burcu; aşk konusunda çok hayali var, ama hala hayalleri gerçek olmamış. Ama yılın sonlarına doğru ciddi bir ilişki durumu söz konusu. Ev alma, satma durumları olabilir. Önlerine çıkan fırsatları çok iyi değerlendirerek 2019 yılını çok mutlu geçirecekler. Yaz aylarında tatile çıkarak çok güzel zamanlar geçirebilirler. Bu yıl bol para kazanacaklar; bunu da birden fazla işte çalışarak sağlamaya çalışacak.

Terazi burcu; birçok konuda radikal kararlar alma durumu var. Teraziler fiziksel görüntülerine çok dikkat etmelidir, kilo problemi yaşayabilirler. Bu zamana kadar satamadığı bir malı varsa bu yıl hallolacak. Sosyal çevresi son derece genişleyecek. Yanlış ve doğruların ayrımını çok iyi yapacağı bir dönem onları bekliyor. Sürpriz bir ilişki yaşayabilirler.

Akrep burcu; iletişim konusunda çok iyi olacakları bir yıl onları bekliyor. Son 4 yıldır çekmiş olduğu sıkıntılar bu sene biraz daha hafifleyerek, rahat nefes almanızı sağlayacak. Hesabını kitabını fazla bilmiyor ama bunu çok iyi hesap ederek yapmaları faydalarına olacaktır. Bu yıl geliri çok iyi olacak ve iyi yatırımlarda bulunacaklar. Akrepler çok zekidir, bu sayede çevresin de çok kişiyi toplayacak. Güzel bir yıl onları bekliyor.

Yay burcu; yaylar son iki yıldır geçirmiş olduğu kötü dönemi geride bırakarak, yeni bir yıla başlıyor. Özgürlüklerine çok bağlı oldukları için evliliğe çok yatkın değillerdir. Bu yıl bazı ayrılıklar yaşanabilir. Bu yıl hayatlarında çok fazla değişim yaşayacaklar farklı insanlarla tanışarak, yeni işlere yelken açabilirler. Yaşanacak tutulmalar onları da iyi yönde etkileyecek.

Oğlak burcu; bu yıl oğlaklar için de iyi bir yıl olacak. 2008 yılından beri yaşamış oldukları olumsuzluklar, bir nevi azalmaya başlayacak. Aileden kopma durumu olabilir, kendilerini bambaşka bir hayatın içinde bulmaları olası. Kariyer onlar için bu yıl çok büyük önem taşıyor. Görmedikleri birçok ülkeye seyahat edebilirler. Kariyer anlamında da kafalarının içinde yapmak istedikleri ne varsa hepsini yerine getirecek. Oğlaklar önceden içine kapalı ve hiçbir şeyini paylaşmayan kişiler olarak biliniyordu fakat bu seneden itibaren bu tutuklukları da bitecek hayata daha pozitif bakmaya başlıyorlar.

Kova burcu; kovalar 2019 yılında uzun vadeli işlere girişecekler. Her zaman akıllı olan kovalar, akıllı kişilerle görüşmeyi sever. Özgürlüğüne de çok düşkündür. Devam eden bir ilişkisi var ise evlilikle sonuçlanması muhtemel. Yılın ikinci yarısından itibaren kariyer hayatlarında tavan yapacakları bir dönem sizleri bekliyor. Farklı diller öğrenebilir, hayatlarında gerçekleştirmek istedikleri ne varsa yapabilme şansını yakalayacaklar. Güneş ve ay tutulması onları da olumlu yönde etkileyecek.

Balık burcu; balıklar yıllardır zor dönemlerden geçiyor. Bu sene bol paralı geçeceğe benziyor. Kariyerlerin de tavan yapacakları bir döneme giriyorlar. 2018 yılında çok çalışıp emek harcadılar, bu yeni yılda da bunun sonuçlarını en iyi şekilde alacaklar. Ama çevresinde ikiyüzlü ve riyakâr insanlar var bunlara çok dikkat etmesi gerekiyor. Eskiden yapmış oldukları hatalardan, bu sene ders çıkararak hatalarını artık tekrarlamaktan kaçınacakları bir yıl olacak. Bu sene ev ya da başka bir mal alabilirler. 2019 balıklar için muhteşem bir yıl olarak geçecek, hayatlarını baştan sona yenileyecekler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.