Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını, onun genel özellikleri, aşk hayatı, hoşlandığı şeyler, etkilemenin yolları ve cinsel hayatı hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Terazi kadını şüpheci, zeki ve istediğini elde etmede son derece başarılı bir kadındır. Girdikleri ortamda neşeli ve olgun tavırları ile dikkat çekerler. Cazibesi yüksek ve kendine güveni tam olan terazi kadınının genel özelliklerinden biraz bahsedelim.

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

İyiyi ve kötüyü ayırt edebilen ve bu konuda pek sıkıntı yaşamayan terazi burcu kadını, bazen merakına yenik düşüp bir şeyin sonu kötü bitecek bile olsa onu kurcalamaktan haz alabilir. Fazla sorgulamanın bir anlamı yok nede olsa terazi kadını. Ama bunu şöyle yorumlayabiliriz. Terazi burcu kadını şüphelendiği şeylerin peşini asla bırakmaz. Ama bu demek olmasın ki tekmeyi koyup sizi kapının dışına atmaz. Öyle bir atar ki yeryüzü böyle bir terk edişe daha şahit olamaz.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Monica Belluci

Terazi burcu kadını içten içe dengesiz olduğunun farkındadır. Ancak başka birisinin gelip ‘’Aaa terazi misin, ya çok dengesiz oluyorsunuz.’’ Demesi onları çileden çıkarıyor. Bu konuda eleştirilere pek açık olduğunu söyleyemeyiz. Bu nedenle terazi kadınının kendi hakkında bildiği şeyleri ona tekrarlamaktan vazgeçseniz iyi olabilir.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Nil Karaibrahimgil

Terazi burcu kadını tavır ve davranışları konusunda kendisine çok dikkat eder. Çünkü kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkalarına yapma, bakış açısıyla hareket eder. Bu sebeple kuralları doğru koyar ve oyunu her zaman doğru oynar. Çoğu kişi tarafından sevilmesinin nedenlerinden birisi de budur.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Catherine Zeta Jones

Terazi burcu kadını her türlü insanlar kolay ilişki kurabilir fakat dost olmaya kolay yanaşan birisi değildir. Onlar dost edinmeyi düşündükleri kişiyi o hiç fark etmeden sınavlara tabi tutar. Bu esnada her türlü hareketinizi ve sözünüzü detaylı bir incelemeden geçirecektir. Bu nedenle çok sağlam dostluklar kurmaları ile tanınır terazi kadınları.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Hadise

Terazi burcu kadını kavga ettikten kısa bir süre sonra neden kavga ettiğine dair fikir sahibi olamayabilir. Bu durumu yadırgamayın ve sizden özür dilerse affedin. O pişman olduysa hatasının yüzüne vurulmasından nefret eder. Fakat ben burada her kavgadan bahsetmiyorum. Bazı kavgaları sonucunda bırakın 3-5 dakikayı, sittin sene geçse yine unutmaz.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Zuhal Olcay

Terazi burcu kadınları son derece güçlü kadınlardır. Yalnızlıkla tehdit etmeniz beyhude olacaktır. Çünkü hayatında kimse olmadan da hiç umursamadan yaşayabilirler. Onlar için yalnızlık bazen ödül bile olabilir. Çünkü onlarca düşünceyi kafalarında ölçüp tartıp sağlıklı sonuçlara varabilmek için yalnız kalmaları gerektiğini bilirler.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Ebru Gündeş

Terazi burcu kadını, karşısındakini büyüleyip etki altına alır ama asıl amacını her zaman gizli tutar. Kafasında ne düşündüğünü öyle herkese açık etmez. Bir yandan sevgi içgüdüsü bir yandan da elinde olmayan o şiddetli yıkım gücü birbiri ile çatışır. Artık hangisi galip geliyorsa ona göre ortaya ya sevgi ya da kavga çıkar. Yani anlayacağınız bu terazi burcu kadınının ne düşündüğü ne yaptığı veya ne yapacağı pek de belli olmuyor.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Burcu Esmersoy

Eğer bir terazi kadınını seviyorsanız yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi şartlar ne olursa olsun ondan uzak kalmamanızdır. Terazi kadınından aldığınız keyfi, muhabbeti ve enerjiyi uzaktan almanız zordur. Her yerden 5 çubuk çekmiyor yani terazi kadını. Dibinde olmanız gerekiyor.

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Terazi burcu kadınının iş hayatı son derece hareketli ve eğlenceli olabilir. Çünkü bu şartları elde edebilmek için birçok iş değiştirmiştir. Onlar için çalışma şartlarının mutlaka eğlenceli olması gerekiyor. Eğer işlerinden zevk alamazlarsa ilk fırsatta yeni bir işe geçmek için çabalayacaklardır.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Aysen Gruda

Fakat kendi kendinin patronu olan bir terazi burcu kadını mükemmel işi zaten elde edecektir. Çalışanları için en etkili çalışma yöntemlerini en iyi ortamları sağlarlar ve mutlaka işlerinde başarılı olurlar. Çok büyük kazanç elde etme peşinde değillerdir fakat kaliteden asla ödün vermezler.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi burcu kadınını aşka ikna etmek son derece zor olabilir. Hayatına alacağı kişiyi seçmek ister fakat bu seçmelerden geçmek her babayiğidin harcı değildir. Bu konuda çok titiz olabildiklerini şayet hayatına girdiyseniz zaten biliyorsunuzdur.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Hülya Avşar

Fakat bir de terazi burcu kadınının aşk hayatına girmeyi başarabilen seçkin zümre vardır ki, onlar asıl mutluluğu huzuru ve aşkı bir daha başkasında bulamayacaklarına hüküm getirebilirler. Çünkü terazi kadını aşık olduğunda kendisini tamamen unutup sevdiği kişiye tüm benliğini adayacaktır. Onun için her şeyden vaz geçebilir ve bundan da asla pişmanlık duymazlar. Tabi karşılıksız bir aşka tahammülü olmayacağını da bilmek gerekir. Çünkü sevdikleri kadar da sevilmeyi isteyeceklerdir. Aşağısını kabul etmeyebilirler.

Terazi Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Terazi burcu kadını cinsel hayatı hep arka planda kalır. Yani onlar için cinselliğin önemli olduğunu tam olarak hayatlarına girene kadar asla anlamayabilirsiniz. Çünkü bu konuda duygularını bastırmayı iyi becerirler. Size güvenlerinin tam olduğu zamanda ise sıcak bir merhaba ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Hilary Duff

Duygusal yaklaşımlarınız onlar için çok önemlidir. Fakat sadece duygusal bir cinsellik istemediklerini de bilmeniz gerekir. Hayal dünyaları da son derece gelişmiş olan terazi burcu kadınının cinsellik hayatında yeni heyecanlara ve fantezilere de açık olacağını göreceksiniz.

Terazi Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Terazi burcu kadınının olumlu özellikleri arasında en çok dikkati çeken olaylar karşısında soğukkanlılığını koruyabilmesi ve en mantıklı mutlak çözümü kısa sürede üretebilmesi gelir. Siz bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda ne yapacağınızı bilemezken o çoktan sorunun çözümünü size sunmuş olacaktır.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Ayşegül Aldinç

Sorumluluk duygusu gelişmiş olan terazi burcu kadını önemli işlerini aksatmaktan nefret eder. Bu nedenle hayatını planlı ve programlı bir şekilde yaşamayı tercih eder. Karşılarına çıkabilecek her türlü sürpriz için önceden hazırlıklı olmaları da bu düzenli ve planlı yaşamlarından kaynaklanmaktadır.

Terazi Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Terazi burcu kadınının fevri ve kısıtlanamaz olması çevresindeki kişiler tarafından en çok eleştirilen yanlarıdır. Onlar ele avuca sığmayan özgürlük düşkünü ve kısıtlanmaktan nefret eden kişilerdir. Evlilikte bile çoğu tartışmaları isteklerinin engellenmesinden ve bunları rahatlıkla gerçekleştirememesinden kaynaklanıyor diyebiliriz. Bu konuda onlara karşı biraz anlayışlı olmak gerekiyor.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Marion Cotillard

Terazi burcu kadını bazen basit olaylar karşısında sinirine hakim olamayabilir. Verdiği tepkiler ise can yakıcı olabiliyor. Her ne kadar kısa sürede bu durumdan pişmanlık duysalar da bunu engellemeyi başaramıyorlar bazen. Ama hayatında olan kişiler bu hallerine alışık oldukları için pek de iplemiyorlar zaten. Asıl sorun onu yeni tanımaya başlayanlarda ortaya çıkıyor.

Terazi Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Terazi burcu kadını özelliklerinin övülmesinden hoşlanır. Fakat bu övgülerin çok abartıya kaçmaması gerekiyor. Yani onda olmayan özellikleri söyler ve abartırsanız etrafınızda kimin olduğunu önemsemeden size tepkisini gösterecektir. Çünkü yalan söylemeyi de söyleyeni de yanlarında barındırmaktan rahatsız olurlar.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Brigitte Bardot

Kova burcu kadını doğaya aşık bir kadındır. Genel olarak doğa ile iç içe ortamlarda tatil yapmayı isterler. Bu nedenle doğa sporlarına da son derece düşkündürler. En kokoş kova burcu kadını bile bu yanını açık bir şekilde belli edecektir.

Terazi Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Terazi burcu kadınının hoşlanmadığı şeyleri uzun uzun listeleyemeyeceğim. Çok fazla şeye tahammülü olmayan terazi kadınının en nefret ettiği şey daha önce de söylediğim gibi özgürlüğünün kısıtlanmasıdır. Eğer hayatını kendi idare edemiyor ve yönlendiremiyorsa kendisini hapiste yaşıyormuş gibi hissedebilir. Bir terazi kadınına eziyet etmek istiyorsanız özgürlüklerini elinden almanız yeterli olacaktır. Fakat şimdiden uyarayım bunu yaptığınız zaman karşınızda çirkef, pis, lanet bir kadınla karşılaşmanız muhtemel. Sizi pişman edeceğine emin olabilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcu Kadın Ünlüleri – Kate Winslet

Terazi Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Kova burcu kadınını etkilemek için derin ve manalı bakışlara sahip olmanız şart. Boş boş bakan bir kişi için neredeyse şans yok denecek kadar azdır. İlk etapta bakışlara dikkat. Sonrasında ise kendinize abartısız güvenmeniz gerekiyor. Yani elinizden geldiğince akılcı olmalısınız. Hayalperest bir erkek kova kadınını etkilemekte zorlanacaktır. Ona ayakları yere basan kendisinden daha olgun ve hayatını kolaylaştıran bir erkek daha cazip gelecektir. Ayrıca maddiyattan önce mutlaka ve mutlaka ne kadar güvenilir olduğunuzla ilgilenecektir. Sizin anlatmanıza gerek yok zaten o sizi güzel sınavlara tabi tutacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.