Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Terazi burcu günlük yorumlara bakacak olursak bugün kendinizi her zamankinden iyi hissedecek ve de hareketli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte keyifli programlar yapabilir, dostlarınızla aranızdaki ilişkileri yeniden gözden geçirebilirsiniz. Sevgiye olan ihtiyacınızın fazlaca arttığı bir dönem ve bu dönemde dostlarınızın davranışlarından aşırı etkilenebilirsiniz. Fakat duygularınız yerine aklınız ile hareket ederseniz eğer çok daha başarılı olacaksınız. Bugün eski arkadaşlarınız ve uzundur görmediğiniz yakınlarınız ile haberleşip, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Sürekli hareket içerisinde olmak araştırmalar yapmak keyfinizi yerine getirmeye yetecektir.

Terazi Burcu Genel Durum

Bugün ikili ilişkilerinizde oldukça anlayışlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Herkesin görüşüne kulak verin. Sizde fikirlerinizi ve de görüşlerinizi en samimi ortamlarda tartışabilirsiniz. Terazi burcunun ve diğer burçların günlük burçlarına sitemizden bakabilirsiniz

Terazi Burcunun Kariyer Durumu

Bugün maddiyatla ilgili olarak yoğun bir gün geçirmeniz mümkündür. Hemen ek kaynak bulmak, en azından bir ek kaynak yaratmak için kullanılabileceğiniz bazı fikirler üretmekle meşgul olabilirsiniz.

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi insanları sezgisel olarak sadece adalet için çabalar. Bir çelişkiden kurtulup diğer çelişkiye düşmesi, terazinin prensibini temsil etmesinden kaynaklıdır. Denge sadece kefelerin salınması durduğunda meydana gelir. Terazinin tavrı, tarafsızlığa meyilli oluşu, aşırılıktan kaçan ve de bir konunun her iki yönünü de dikkate almaya odaklıdır. Soyut idealleri çok iyi organize edebilir ki bu da terazinin entelektüel tarafını gösterir. Başkaları tarafından anlaşılması kolay olmayan konular terazi burcu için çözümlüdür.

Terazi burcu insanı aşk tanrıçası olarak da bilinen Venüs tarafından yönetilir ve bütün burçlar arasında en dengeli olanıdır. Teraziden daha hoş olan bir burç daha bulmak oldukça zordur. Bütün burçlardan çok daha zarif ve de kibardır. Terazi burcu adaleti, siyaseti ve dengeyi temsil etmektedir. Terazi burcu tam evliliğin insanıdır.

Terazi burcundan olan her insan fazlaca kibardır, kaba olmaktan nefret ederler. Güzellikleri ve estetik duyguları çok gelişmiş insanlardan oluşmaktadır. Uyum onlar için oldukça önemlidir. Son derece zeki, kendisinden hiç beklenmeyecek kadar da saf ve bir o kadar temiz kalplidir. Bu sebeple kolayca aldatılabilir. Hem çok iyi bir konuşmacı, hem de çok iyi bir dinleyicidir. Terazi burcu insanları telaş etmekten hiç hoşlanmaz, gayet sakindirler aceleyi sevmezler. Yüzlerinden o yumuşak, etkileyici olan tebessümleri hiç eksik olmaz. Asık suratlı, sert tavırlı bir terazi burcu insanına rastlamak çok zordur. Öyle kolay sinirlenmezler ve de sinirleri hemen geçer. Astrolojinin en sakin burcu olan terazi burcunun insanları için uyum her şey demektir. Uyumu bu kadar çok arayan Terazi, gereğinden fazlaca, aşırı davranışlarda hiç bulunur mu? Evet. Gereğinden çok fazla yemek yer, gereğinden çok fazla içer ve gereğinden çok fazla fiziksel ilişkiye girebilir. Bunları yaptığında ise tüm dengeyi alt üst eder. Hal böyle olunca da uyum istekleri bir kenara bırakılır. Hem çok fazla duygusal hem de çok fazla eğlenceli bir yapıya sahiptir. Ağlamayı seven, çok kolay gözyaşı döken birçok Terazi insanı da vardır. Fakat bir anda her şeyi değiştirir ve hemen eğlenmeye başlar. Olan biteni geride bırakıp, yeniden pırıl, pırıl, ışıl, ışıl bir insan oluverir. Neşeleri her zaman en üst seviyededir. Gülmeyi ve güldürmeyi severler. Tüm bunların sonunda çoğu insan Terazinin çift karakterli olduğunu düşür. Fakat asla düşünüldüğü gibi değillerdir. 2016 burç yorumları için sizlerde sitemize göz atabilirsiniz.

Yorumlar
  1. Ergen dedi ki:

    Ekım 14. 1980 bu kışı terazı değil ikizlere benzıyor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.