Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Bu yazımızda terazi burcu erkeği ve onun aşk hayatı, iş hayatı, cinsel hayatı, nelerden hoşlanıp hoşlanmadığı gibi konuları anlatacağız. Terazi burcu erkeğinin dengesizlikleri ile ünlü olduğunu hepimiz duymuşuzdur. Ama şu da bir gerçek ki onlar son derece zeki, dürüst, güvenilir ve duygusal erkeklerdir. Şimdi biraz genel özelliklerinden bahsedelim.

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Dostların en güzeli terazi burcu erkeği. Mükemmel bir dost, arkadaş, sırdaş, abi ve kardeş. Terazi erkeği dostunuz varsa eğer onunla her türlü yola gözünüz kapalı çıkabilirsiniz. Asla yarı yolda bırakmazlar ve her türlü haksızlığa karşı sizi savunurlar. Siz yeter ki haklı ve akıllı hareket edin. Çünkü sizin yanlışlarınızı da çekinmeden yüzünüze vuracak kadar da merttir terazi burcu erkeği.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Tarkan

Terazi burcu erkeği bir konuda karar vermekte zorlanmaz. Birçok konuda karar vermekte zorlanır. Bir karar verir pişman olur, sonra yeni bir karar alır bir daha pişman olur fakat bu pişmanlıkları yaşamaktan asla bıkmaz. Çünkü her ufak pişmanlığın aslında birer tecrübe olduğunun da farkındadır. Öğrendikleri sayesinde ve hatalarını tekrarlamayarak her seferinde daha da güçlü biri olmayı başarır.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Tarkan

Terazi burcu erkeğine kimse onun istemediği bir şeyi yaptıramaz. Bu konuda çok ciddi prensipleri vardır. Bu istemediği şeyleri emrivaki yaptırmaya çalışmanız ise sonucunda hiç beklemediğiniz şeylerle karşılaşmanıza neden olabilir. Emrivaki tavırlarınız sizi düşman bellemesi için yeterli olacaktır.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Matt Damon

Mükemmeliyetçi ve titizdir terazi burcu erkeği. Dengesinin bozulmasından nefret eder çünkü bir kere bozuldu mu toparlanması gerçekten uzun zaman alabiliyor. Bu nedenle önünü görmeyi yani geleceğini kontrol edebilmeyi çok sever. Her çöküş için bir kurtarma planı mevcuttur kafasının kenarında. Yani bir nevi garanticidir diyebiliriz.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Mesut Özil

Terazi burcu erkeği sevdiklerinin kendisine sürekli olarak destek olmasını bekler. Ortada bir tartışma bile varsa daima onun tarafınızda olmanızı bekleyecektir. Çünkü kendisinin haksız olabileceğine asla inanmaz. Tartışmadan sonra belki karşı tarafa hak verebilir ama tartışma esnasında asla.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Will Smith

Eğer terazi burcu erkeği kaybetmek istemediği biri ile bir tartışma yaşıyorsa, süt dökmüş kediye dönebilir. Bunu da en az şekilde belli etmek için elinden geleni yapar. O anda bile gurur kalkanını tam anlamıyla bırakmayacaktır. Hemen açıklamalar yaparak olayı duygusallığa vurmaya ve önlem almaya çalışır. Üzerine gitmeniz tamamen ter tepebilir. Tepmeyebilir de tabi. Terazi erkeği bu biraz dengesiz olabiliyor. Sağı solu belli olmaz.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Pavarotti

Tamam biraz dengesiz olabilir terazi burcu erkeği. Enteresandır tüm bu dengesizlikleri tek bir yere bağlamayı her zaman başarır. Yani yaptığı şeylerin size bir açıklamasını yapacaktır. Ne bileyim oldu işte demektense, şu sebeplerden dolayı bunları yaptım diyecektir. Sizde ‘’haklıymış’’ deyip susacaksınız çünkü bulduğu sebepler çok yaratıcı.

Terazi Burcu Erkeği İş Hayatı

Terazi burcu erkeğinin iş hayatı çok rahat olmalıdır. Baskı altında çalışmaya asla dayanamazlar. Bu nedenle en rahat edebilecekleri işi arayarak ömürlerini geçirebilirler. Üst mevkilerde olmak için her türlü çabayı gösterirler aksi takdirde çalışma hayatlarında sorunlar yaşayacaklardır.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Ryan Reynold

Hayallerinde ise patronları oldukları bir iş yatar. Yani tam bağımsız maddi ve manevi özgürlük. Bunu elde etmek hayatlarındaki en neşeli günlere atacakları adımların ilkidir. Onların iş hayatlarında mutlu olabilmeleri için mutlaka kendi işlerinin patronları olmaları gerekir.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Terazi burcu erkeği son derece duygusaldır. Çok güçlü hafızaları olması nedeni ile özel günleri akıllarında tutabilirler. Eğer tutamıyorlarsa da bu günlere önem verdikleri için mutlaka bir köşeye not alacaklardır. Yani sevdikleri kişiye o günün özel olduğunu hissettireceklerdir. Kadın ruhundan iyi anladıkları gibi hediye seçimi konusunda da oldukça başarılıdırlar.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Matt Bomer

Aşık olan bir terazi burcu erkeği hayatının geri kalanını o kişiyle geçirmek isteyecektir. Sadakat konusunda diğer tüm burçlardan kat kat daha iyi olduklarını söylememiz gerekir. Bir kere sevdilerse, hayatlarının tümünü sevdikleri kişiye göre yönlendirirler.

Terazi Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Terazi burcu erkekleri cinsellik konusunda fazla iştahlı olabilirler. Aslında çoğu konuda olduğu gibi bu konuda da bazı kararsız hareketler içerisine girebilirler. Yani bir gün cinselliği her şeyin üzerinde tutarken birde bakmışsınız artık hiç umurunda değilmiş gibi davranıyor. Bu durum duygusal yönlerinin fazlasıyla ağır basmasından kaynaklanıyor olabilir.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Van Damme

Fakat o istekli oldukları dönemde ise cinsel konuda partnerini tatmin etme arzusu ile yanıp tutuşabilirler. Terazi burcu erkeği bu nedenle cinsellikte karşı tarafı en iyi anlayabilecek erkeklerden birisi olabilir. Sizi mutlu etmeden mutlu olabileceğine inanmıyor diyebiliriz.

Terazi Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Terazi burcu erkeği çevresindeki tüm canlılara aşırı derecede şefkat besler. Bazı zamanlar onun tüm dünyanın koruyucu meleği olarak gönderildiğini düşünebilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyan herkesin yanında bulunmayı kendisine görev edinmiş gibi davranması çevresinden her daim takdir toplamasını sağlar.

2017 Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkek Ünlüler – Andy Whitfield

Mükemmel ve yaratıcı fikirlerle en iyi çözüm yolunu size sunabilecek olan terazi burcu erkeği en kötü durumların bile içerisinden rahatlıkla çıkabilmeniz için size akıl verecektir. Siz bir çözüm ararken beyninizi yıpratacağınız yere bir akrep erkeğine danışmayı deneyebilirsiniz. Emin olun size komplike cevaplarla aynı anda birden fazla seçenek sunacaktır.

Terazi Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Terazi burcu erkeği biraz gösteriş meraklısı olabilir. Aslında bunu isteyerek yapmıyor fakat çevresi tarafından böyle algılanıyor. Yani onun kıyafeti, saati, arabası veya diğer eşyaları çok kaliteli olabilir. Siz de gösteriş yaptığını düşünebilirsiniz. Tamam birazcık yapıyor olabilir belki. Yine de yeri geldiğinde alçak gönüllü olmayı iyi bilir terazi erkeği. Her konuda bir bilgi sahibi olması çevresi tarafından çokbilmiş olarak görünmesine neden olabiliyor. Terazi burcu erkeği aslında araştırmacı bir karaktere sahip olduğu için genel kültürü epey bir gelişmiştir. Bu da çoğu konuda fikir sahibi olmasına neden oluyor. Fakat bunları çok dile getirince de tepki toplayabiliyor.

Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Terazi burcu erkeği dostlarıyla birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanır. Çevrelerinde çok fazla arkadaşları vardır fakat gerçek dostları emin olun 3 ten fazla değildir. Bunun nedeni ise her insana güvenemeyecekleri gerçeğini kısa zamanda kavramalarıdır. Terazi burcu erkeği hayatına yön verebilmekten çok hoşlanır. Önünde hiçbir engel kalmayacak şekilde bir düzen kurarak yaşamaya çalışır. Bu nedenle eğer terazi burcu erkeğinin sizden hoşlanmasını sağlamak istiyorsanız hayatında olan engelleri kaldırmasına yardım etmeniz iyi bir başlangıç olacaktır.

Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz

Bir genellemenin içerisine dahil edilmekten nefret eder terazi burcu erkeği. Mesela o’nu kastederek hepiniz böylesiniz gibi bir cümle kurarak büyük bir hataya düşebilirsiniz. Kavgaya hazır olun ve emin olun söylediğinize sizi pişman edecek. Terazi burcu erkeği kararsızlık yaşamaktan nefret eder. Bu nedenle önlerinde çok fazla seçenek olmasını istemeyebilirler. Onlar için yollar az sayıda ve temiz olmalı. Aksi takdirde onu mu seçeyim bunu mu alayım derken ellerindeki her şeyi kaybedebilirler.

Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Terazi burcu erkeğini etkilemek için ilk etapta dürüst olmanız gerekiyor. Kendinize güveninizin tam olması ve espri yeteneğinizin gelişmiş olması size artılar katacaktır. Aynı zamanda iyi bir dinleyici olmalısınız. Tüm bunları yaparken terazi erkeğinin ilgisini üzerinize toplamaya başlayacaksınız. Tam bu esnada kendinizi biraz geri çekmelisiniz. Bu kadar olumlu özelliğin üzerine çok az da ulaşılmaz görünmeniz terazi burcu erkeğini baştan çıkarmanız için yeterli olacaktır. Göz temasına çok önem verdiklerini de aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

Terazi Erkeği Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.