Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadınını, onun genel özellikleri, sağlık, aşk hayatı ve nelerden hoşlanır, nelerden hoşlanmaz gibi başlıklar altında anlatmaya çalışacağım. Ayrıca oğlak burcu olan ünlüleri sizlerle paylaşacağız. Mankeninden, sinema yıldızlarına kadar Oğlak burcu olan kadın ünlüleri merak ediyorsunuzdur umarım. Şimdi yavaştan bir başlangıç yapalım. Oğlak burcu kadını çevresi tarafından zeki, çekici, cana yakın ve çekiciliği yüksek kişiler olarak tanımlanırlar. Hareketli ve eğlenceli hayatları onları yalnız kalamayacak kadar çekici kılıyor diyebiliriz. Şimdi oğlak kadınının genel özelliklerine biraz değinelim.

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Oğlak burcu kadını

Oğlak Burcu Kadın Ünlüleri -Çağla Şikel

Oğlak burcu kadını son derece temkinlidir. Bazen istisna olsa da genelde tehlike barındırabilecek her şeyden uzak durmayı tercih eder. Aynı şekilde aşırıya kaçılacak durumlardan da uzak durur. Enteresan olan ise iradeli bir yapıya sahip olmasına rağmen çok küçük ve gereksiz ayrıntılara takılıp inat eder ve kararından kolay kolay vazgeçmez. Kova burcu kadını sevilme konusunda çok ciddi bir doyumsuzluğa sahip olabilir. Kocaman bir kalbiniz yoksa eğer ona yetemeyeceksiniz demektir. Aldığı sevgileri bir kovanın içerisinde biriktirdiğini düşünüyorum fakat bu kovanın dibi delik.

Oğlak burcu kadını

Oğlak Burcu Kadın Ünlüleri – Cansu Dere

Oğlak burcu kadını mantıkçı yaklaşımı ile tanınır çoğu zaman. Fakat etrafındaki kişilerin aklından geçenleri çözmesinden çok kalbinden geçenleri çözmesini arzular. Lider yapılarını ve emir verici taraflarını biliyoruz fakat çoğu zaman kalbiyle hükmeder bir oğlak kadını. Oğlak burcu kadını düşünce ve davranışlarından çok zor taviz verir. Eğer sizin içi taviz veriyorsa bunun kıymetini bilmeniz gerekir. Çünkü detaylı şekilde onu incelerseniz çok samimi olduğu bazı dostlarına bile bu konuda taviz vermediğini göreceksiniz. Oğlak burcu kadını sevdiği kişileri övmeyi ve onların değerini sözlü olarak dile getirmeyi sever. Bu durum onun tarafından övülen kişilerin de çok hoşuna gider.

Oğlak burcu kadını

Oğlak Burcu Kadın Ünlüleri – Demet Akbağ

Oğlak burcu kadını öyle güzel ve tatlı diretir ki istediği bir konuda istediğini yaptırması onun için çok olağan bir durumdur. Size yaptırmak istediğini bir başkası istese çok sert bir şekilde reddedebilecekken onun istemesi tabii ki yaparım demenize neden olabilir. Tehlikeli kadınlar bu oğlak burcu kadınları. Oğlak burcu kadınının esnetemediği bazı kuralları olabilir. Üstelik bu kurallar bazen o kadar saçma olabiliyor ki sizi sinirlendirebilir. Tam bu zamanlarda bir tartışma ortaya çıkıyor ve bir bakıyorsunuz lafı evirip çevirmiş ve yine o haklı. Haklısınız bazen gıcık eder oğlak kadınları.

Oğlak burcu kadını

Oğlak Burcu Kadın Ünlüleri – Deniz Çakır

Oğlak burcu kadını için aklınızdan geçenleri okumak kolay olabilir. Öyle güçlü sezgileri vardır ki siz daha onun hakkında plan yapma aşamasındayken sizin planlarınızın son halini kendi kafasında çizmiş olabilirler. Onların hoşuna gitmeyecek şeyler planlıyorsanız gözünün önünde yapmasanız iyi olur. Bu nedenle kendilerine yapılacak sürprizleri bile kolay bir şekilde önceden hissedebilirler fakat hevesiniz kırılmasın diye yapmanıza izin vereceklerdir. Umut dolu olan oğlak burcu kadını, gelecek ile ilgili planlarını yaparken hep güzel şeyler düşünür ve gerçekleşmesini bekler. Kötü oluşabilecek herhangi bir sonucu akıllarından geçirmedikleri için olumsuzluklar karşısında daha fazla üzülürler. Çok temiz yürekleri var gerçekten buna inanabilirsiniz.

OğlakBurcu Kadını İş Hayatı

Oğlak burcu kadını iş hayatında çalıştığı işe ve ortamına son derece sadık bir kadındır. Onlar çalıştıkları yerlerde büyük problemler yaşamadıkları sürece işlerini benimser ve ellerinden gelen en iyi şekilde yaparlar. İş arkadaşları, patronları ve altında çalışan kişiler kendisiyle çalışmaktan zevk alırlar. Çünkü yaptıkları işin eğlenceli bir kısmını buluğ ortaya çıkarmayı her zaman başarırlar.

Oğlak burcu kadını

Oğlak Burcu Kadın Ünlüleri – Ömür Gedikli

Kendi işlerininpatronu olan kova burcu kadını ise başarıyı emin ve kesin adımlarla mutlaka yakalar. Ticari zekaları çevresi tarafından hayranlık ile izlenebilir. Kendileri için yeni planlar yapmanın yanı sıra çevresinde bulunan kişiler için de etkili ve yenilikçi fikirler vermeye çalışırlar.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadınının aşk hayatı kahkaha doludur. Onların eğlenceli yanları aşık olduklarında 1 kat daha artar ve bunu ilişkilerine her alanda yansıtmayı başarırlar. En kötü kavgalarından en büyük tartışmalarından bile gülünecek yanlar bulup ortaya çıkartmayı başarabilirler. Bazen bu yüzden onlarla tartışmak zor olabiliyor. Aşık olduklarında gelecekle ilgili planlarına biraz önce atılabilen oğlak burcu kadını, kendini biraz çabuk kaptırıp hayal kırıklıkları yaşayabiliyor. Çünkü yaptıkları planların karşısındaki kişi tarafından düşünülmemesi onların canını yakabiliyor. Daha öncede dediğim gibi çok saf ve temiz seviyor oğlak kadınları. Üzmeyin onları.

Oğlak Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Cinsel hayatında oğlak kadını kadar hareketli ve sıcak bir kadın daha olamaz. Onlar cinselliği sadece duygusal yaşamaktan hoşlanmayabilirler. Aynı zamanda eğlencenin de cinselliğe dahil olması gerektiğini düşünürler. Bu nedenle yan dairenizden sevişme esnasında gelen seslerin haricinde kahkahaların da geldiğini duyarsanız orada bir oğlak burcu kadını olabilir demektir. Cinselliğe önem veren oğlak burcu kadını bu önemi sevdiği ve değer verdiği birisi karşısına çıkana kadar baskı altında tutacaktır. Karşı tarafın hislerinden tam emin olana dek bu konuda yaklaşımlara karşı ters tepkiler verebilir ve bu tepkilerde kendisine hak vermek gerekiyor.

Oğlak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Oğlak burcu kadını hayatını sade yaşamayı sever. Onlar için abartılı her türlü olgu can sıkıcı görünebilir. Örneğin abartılı bir otel odası yerine yeşillikler içinde sade, hoş manzaralı ve sessiz bir yeri tercih edecektir. Kararlılık konusunda başarılı olan oğlak burcu kadını aynı zamanda inanılmaz derecede sadıktır. Bu olumlu özellikleri sayesinde hayatına giren kişi ile uzun bir ilişki yaşayacaktır. Kısa ilişkileri olan oğlak kadınına rastlamanız düşük bir olasılık.

 

Oğlak burcu kadını

Oğlak Burcu Kadın Ünlüleri – Deniz Çakır

Oğlak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında ailevi konularda fazlasıyla agresif olmasıdır. Yönetme arzusunu her daim içerisinde barındıran oğlak burcu kadını aile ile bu nedenlerden ötürü ciddi anlaşmazlıklar yaşayabilmektedir. Yakın ilişkilerinde bile bazen duygularını gizleyebilen oğlak burcu kadını, sırlarını paylaşmayı reddedebilir. Bu kendisini koruma mekanizmasıdır oğlak kadınının. Fakat bu kadar fazla saklayınca çevresi tarafından pek hoş tepkiler almayabiliyorlar.

Oğlak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Oğlak burcu kadını bildiği bir konuda uzun sohbetlere bayılır. Özellikle karşısındakine bu konuda daha bilgili olduğunu gösterebilirse ve fikir verebilirse bu son derece hoşuna gidecektir. O yüzden oğlak kadınından hoşlanıyorsanız anlattığı şeyi bilmiyormuş gibi hayranlıkla dinlemenizi önerebilirim. Aynı şekilde fikirlerine ihtiyaç duyulması da oğlak burcu kadınının hoşuna giden şeylerden birisidir. Eğer zor anlarınızda onlardan yardım isterseniz size seve seve yardım edecektir ve bu duruma sizden daha çok sevinecektir.

Oğlak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Kalabalık ortamlarda sözünün kesilmesinden hiç hoşlanmaz oğlak burcu kadını. Bunu baş başa yaptığınızda eğer size değer veriyorsa çok umursamayacaktır. Fakat yanınızda bir başkası varken yaparsanız sizi ne kadar sevdiğinin bir önemi kalmayabilir. Sıkıştırılmak ve bir şeyi yapmaya zorlanmak oğlak burcu kadınının dayanamayacağı bir durumdur. Ona baskı ile bir şeyler yaptırmaya çalışmanız aşırı derecede sinirlenmesine ve siz dahil geri kalan herkesin kalbini kırmasına neden olabilir. Ayarlarıyla fazla oynamayın oğlak kadınının.

Oğlak Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Oğlak burcu kadınını etkilemek için her konuda onu eğlendirmeyi başarabilmelisiniz. Tabi iyi bir espri anlayışı olduğu için onu güldürmek, son derece eğlenceli bir hayatı olduğu için de güldürebilmek zor olabilir. Bu konuda kendinize gerçekten güvenmeniz gerekiyor. Birde güzel huylarını biraz övmeyi ihmal etmeyin. Överken de onun kendisinde gördüğü ve söylediği kötü tarafların aslında onu güçlendirdiğini ve kişiliğini oluşturan şeyler olduğunu söyleyin. Bu şekilde 1-0 öne geçeceğinizi söyleyebilirim.

Oğlak Burcu Kadın Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.