Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Günlük Burç Oğlak Burcu

Oğlak burcu günlük yorumu
ndan bahsedecek olursak, isteklerinizi yeniden gözden geçirebilir sevdiklerinizle ilgili duygularınız iyiden iyiye derinleşebilir. İyimser ve de yapıcı olan tavırlarınız ile çevrenizi fazlaca etkileyeceksiniz. Bugün sevdikleriniz ile ilgili alacağınız bazı olumsuz haberler sizi huzursuz edebilir. Ama kendinizi karamsar duygulara kaptırmayacak ve hemen sevdiklerinize ilgi göstereceksiniz. Dostlarınızın ziyaretlerine gidebilir, ilişkilerinizi çok daha sıcak hale getirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile beraber çevre gezilerine çıkabilir, dost davetlerine de gidebilirsiniz. Hareketli ve de eğlenceli ortamlarda dolaşmak keyfinizi fazlasıyla yerine getirecektir. Günlük oğlak burç yorumları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Genel Durum

Oğlak burcu olarak özel yaşamınızda yapmakta olduğunuz harcamaların üzerine biraz daha eğilebileceğiniz bir gündesiniz. Bazı harcama kalemlerinizi bütçenizden çıkarma kararı almanız ya da harcama miktarlarınızı azaltmayı düşünmeniz gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir kredi ya da borç ile ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Bu süreci baştan gözden geçirip belirsizliğe sebep olan noktayı bulmanız her zaman için mümkündür. Bundan sonraki çözüm kolay gelecektir. Ani gelişen olaylar ve yıldızların durumuyla oğlak burcu burç yorumları günlük olarak değişmektedir gene sitemizden günlük burçların yorumlarına bakabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

22 Aralık ile 20 Ocak tarihleri arasında doğanlar oğlak burcudur. Oğlak burcu özellikle kışın güçlü burcudur. Temsilci gezeni ise Satürn’dür. Satürn öğretici ve de zorlayıcı bir burçtur. Oğlak burcunun güçlü yanı da buradan gelmektedir. Oğlak burcu kadınları güçlü kadın modeline en güzel örneklerdendir. Sert olan bir kabukları vardır ve onlara yaklaşmak isteyenler direk olarak o kabuğa çarparlar.

Oğlak burcu kadınını sabırla ve ısrarla tanımak gerekir. Oğlak burcu kadını genellikle zayıf ve ince bacaklara sahiptir. Boyları çok uzun olmasa bile çok kısa da sayılmazlar. Özellikle yüz hatları çok belirgindir ve güzeldir. Gözleri ise küçüktür. Çok irice bir görüntüsü yoktur. İlk bakıldığında çok soğuk gelen oğlak kadını, baktıkça güzelleşen kadınlardan bir tanesidir.

Zaman geçtikçe çok samimi ve sıcak görüntüsünü de yakalayabilirsiniz. Oğlak burcu kadını kabuğun içindeki inci gibidir. O kabuğu geçebilenle gerçek inciyi görebilir. Oğlak burcu kadını oldukça güçlü bir karaktere sahiptir. Zorluklara karşı fazlaca dirençlidir. Çok fazla ağlayan ve de sızlayan yanları hiç yoktur. Sorunları gördüklerinde nasıl bir çözüm yolu bulacaklarını düşünmeye ve işe koyulmaya hemen başlarlar. Oğlak burcu kadını zorluklardan asla korkmaz. Tam tersine zorlukların üstüne gider ve ona gücünü göstermeyi sever. Eleştiriye hiçbir şekilde açık değildir. Eleştirildikleri an bunu bir hakaret olarak algılar ve anında savunmaya geçer. Kusursuz olmak için çabaladıkları için olumsuz eleştiriler onların moralini bozacaktır. Zor durumda kalmadığı sürece özür dilemeği asla istemezler.

Oğlak burcu kadınının her an değişen bir ruh durumu yoktur. Belirgin ve de net olan her şeyi severler. Karmaşa ve belirsizlik onları çok huzursuz eder. İyi ya da kötü bir sonuca hemen varmak ister. Net çizgilerle hayatta ilerlemelidirler. Aniden oluşan, hesapta olmayan durumlarda panik yaparlar ve huzursuz olurlar. Kontrolün kendi elinden gitmesine asla tahammülleri yoktur. Hayatlarında her şey planlı ve de programlı olmalıdır.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcunun kadınları özellikle aşk hayatlarında çekingen davranır. Zaten çekingen ve de utangaç tavırları hayatlarının her alanında ortaya çıkmaktadır. Bu durum özelliklede aşk konusunda daha belirgin bir hal alıyor. Birçok insan Oğlak burcu kadınlarının aşk hayatında soğuk ve planlı olduğunu düşünürler. Bu doğru olmakla birlikte aslında çokta yanlıştır. Aşk konusunda Oğlak burcu kadınlarının sıcakkanlı ve sadık bir yapıları da bulunmaktadır. Bu yönlerinin de ortaya çıkması için sadece karşı tarafa güvenmeleri, güvende olduklarını bilmeleri ve kendilerini mutlu hissetmeleri gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.