Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeği ve genel özellikleri, aşk hayatı hakkında bilgiler vereceğimiz yazımızda aynı zamanda sizlere nelerden hoşlanır, nelerden etkilenir sorularının da cevabını vermeye çalışacağım. Oğlak burcu erkeği espiri yeteneğine sahip, ciddi, karizmatik, kendine güveni tam olan bir erkektir. Onları bulunduğunuz ortamda çevreyi gözlemleyen gizemli ve düşünceli kişiler olarak bilirsiniz. Bu özellikleri nedeniyle etrafındaki kişiler onlara yaklaşırken daha temkinli davranırlar. Bu temkinli yaklaşımın sebebi onlara karşı duyulan saygının göstergesidir. Bu anlamda Oğlak burcu erkeğinin yeri ayrıdır.

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Erkek Ünlüleri – Barış Manço

Oğlak burcu erkeği kendisine güvenen insanları sever ve sürekli çevresinde bulundurur. Böyle kişilere daha fazla değer verirler. İsterseniz çevresini bir inceleyin. Çevresinde ezik büzük veya özgüvensiz bir kişi göremezsiniz. Şayet görürseniz o kişi araya kaynamış demektir ve en kısa zamanda oradan uzaklaştırılacaktır. Biraz çabuk gaza gelebilen oğlak burcu erkeği ‘’yapamazsın’’ lafını kesinlikle hakaret olarak kabul eder. Bunu söylemeniz o şeyi kesinlikle yapacağı anlamına gelebilir. Oğlak erkeği genelde kafasına koyduğu şeyleri yapar, koymadıklarını da boş vakitlerinde yapmaya özen gösterir. Epey hırslı erkekler.

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Erkek Ünlüleri – Bradley Cooper

Oğlak burcu erkeği genellikle hayatının ilk yıllarında, yani ergenlik ve öncesinde ciddi riskli kararlar alabilirler. Ama özellikle yirmili yaşlardan sonra karar alırken son derece dikkatli davranmaya başlarlar. Daha öncesinde yaşadıkları engin tecrübeler nedeniyle eşeği sağlam kazığa bağlamayı ihmal etmemeye özen gösterirler. Oğlak burcu erkeğinin kendine yeten ve azimli bir duruşu olması kimi zaman dışarıdan soğuk ve sert biri olarak görülmesine neden olabilir. Ama onlar her türlü ilişkide son derece güvenilir kişilerdir. Sahip oldukları her şeye karşı son derece sadık ve minnettardır. Değer verilecek şeyleri içgüdüsel olarak çok iyi analiz edebildikleri bir gerçek.

Oğlak Burcu Erkek Ünlülei

Oğlak Burcu Erkeği Ünlüleri – Ceza

Oğlak burcu erkeği özünde inatçı ve hırslı olduğu için her türlü sorunun altından kalmasını becerebilir. Ancak kafasındaki şeyi başarabilmesi için kendisine bir hedef koyması gerekir. Hedeflerini doğru analiz eden bir oğlak erkeği son derece disiplinli bir insana dönüşebilir. Herkese olmasa da oğlak burcu erkeğine disiplinin çok yakıştığını söylemek gerekir. Oğlak burcu erkeği mantıksız olan her şeyden nefret eder. Akla yatkın olmayan durumlarda duygularını devreye sokmayacaktır ve ilk başta gerçekçi, mantıklı olmayı tercih edecektir. Sırf bu huyları nedeniyle bazen kalplerinden gelen sesi kulak ardı edebilirler.

Oğlak Burcu Erkek Ünlülei

Oğlak Burcu Erkeği Ünlüleri – Jeremy-Renner

O meşhur kızgınlığına rağmen şayet sizi seviyorsa ve duygusal olarak zor bir durumdaysanız üzerinize titreyecektir oğlak burcu erkeği. Tabi bunu yaparken bile size taviz vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Yine de oğlak erkeğinin sıcaklığını öyle bir hissedersiniz ki ortada artık zor bir durum kalmaz. Fazla pohpohlayan birisi değildir oğlak burcu erkeği. Yani onun sizi sürekli övmesini beklerseniz avucunuzu yalayacaksınız demektir. Onun değer verme konusundaki metodu biraz daha farklıdır. Size verdiği değeri sözlerle göstermektense hareketleri ve tavırlarıyla göstermeyi tercih edecektir. Bu bazen karşı taraf için biraz problem olsa da, verdiği değeri gözlerinde gördüklerinde pek önemsenecek bir konu olmuyor.

Oğlak Burcu Erkeği İş Hayatı

Oğlak burcu erkeği yönetici vasıfları dolayısı ile iş hayatında her mevkide mutlaka birilerini yönetmeyi başarır. En basit işlerde bile takım oluşumunun başında, organizasyonlarda beyin takımında bulunmaları da bu nedenledir.

Oğlak Burcu İş Hayatı

Kendi işlerinde ise mükemmel patron ve iyi bir yönetici olmayı başarırlar. İş yerlerinde ne aşırı ciddiyete ne de lakayt tavırlara yer vermezler. Yine de son derece neşeli ve enerjik olmaları çalışanlarının kendisine aşırı güven, saygı ve sevgi duymasına neden olur. Ticari konularda mükemmel fikirlere sahip olmaları da disiplinleri ile birlikte her zaman kendi işlerinde hızlı ilerlemelerine katkıda bulunmaktadır.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu erkeği üstünlük kurma konusunda azıcık takıntılı olabilir. Şayet bir oğlak erkeğinin hayatındaysanız, iki şeyi ayırt etmeniz gerekiyor. Oğlak burcu erkeği ne olursa olsun üstünlük kurmak ve boyunduruk altına almak için çabalayacak ve iplerin kendi elinde olmasını isteyecektir. Fakat buna rağmen o, sevdiği kişinin mutluluğunu ve hayatını kendisinden çok daha fazla önemser. Bu nedenle ona ‘’bencil’’ yakıştırması yapmak ilerleyen zamanlarda utanmanıza neden olabilir.

Oğlak Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Oğlak burcu erkeğinin cinsel hayatı duygusallıkla doludur. Her alanda yönetme arzusundan sadece cinsel hayatında vazgeçer ve karşı tarafın isteklerine önem verir. Onlar bu konuda son derece narin ve içten davranmayı becerebilen nadir erkeklerdendir. Yanlış hatırlamıyorsam en uzun ön sevişme gibi bir rekora da oğlak burcu erkeği olan birisi imza atmıştı. Cinselliği kısa ve öz bir heves gibi görmedikleri için bu rekorun onlardan birine ait olması son derece normal karşılanabilir. Yine de bu alanda da yeteri kadar hareketli olduklarını ve eşsiz fikirlere sahip olabildiklerini unutmamak gerekir.

Oğlak Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Dışarıdan da baksanız içeriden de baksanız kova burcu erkeği her zaman bir miktar ciddiyet barındırır. Bu durumu hiç tanımadığı insanların fark etmesinin yanı sıra en samimi olduğu kişiler bile hissedebilir. Bu ciddiyet onlara hayatta başarı ve bir miktar karizma katıyor. Onlarda bunun farkındalar. Kova burcu erkeğinin bir diğer olumlu özelliği de her durumda dürüst olmaya çalışmalarıdır. Bazı durumlarda başına çok ciddi işler açacağını bile bile doğruyu söylemesi çevresi tarafından da takdir edilmektedir. Sevdikleri için çok büyük fedakarlıklar alabilen oğlak burcu erkeği, bu konuda diğer burç erkeklerine fark atabilir. Bu fedakarlıklardan asla pişmanlık duymazlar. Yeter ki siz bu durumu kullanmayı veya onu enayi yerine koymayı düşünmeyin. Düşünmeyin diyorum çünkü zaten düşünceden ileriye gitmenize izin vermeyecektir.

Oğlak burcu erkeği son derece sabırlıdır. Bir şeyi kafaya koyduklarında ömürlerinin sonuna kadar onun için canla başla uğraşabilirler. Üstelik istedikleri şeyin olması zorluğa girerse sabırları bu konuda bir kat daha artacaktır. İşlerinde de başarılı olmalarının bir diğer anahtarıdır sabır. Sadakat konusunda iddialı burç erkeklerinden birisidir oğlak burcu erkeği. Sadakatin sadece karşı cinse değil, bir olguya, bir söze veya bir düşünceye olabileceğini gösteren oğlak erkeği, bu sayede de çok ciddi dostluklar edinir ve değerler katar kendine.

Oğlak Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin en büyük sorunu öfkesine hakim olamamasıdır. Çoğu problemleri bu öfke hakimiyeti sorunu yüzünden ortaya çıkmaktadır. Çok çabuk öfkelenebildikleri gibi hızlı bir şekilde sakinleşebilirler. Azıcık dibine yaklaşmanız yumuşamasına neden olacaktır. Çünkü sevdiği insanlara bir yere kadar sert yapabiliyorlar. Fakat öfke anında kaybettikleri hesaba katılınca bu sakinleşmenin pek bir anlamı kalmıyor. Kova burcu erkeği merakına yenik düşer çoğu zaman. Bu merak yüzünden kendisinden saklanan ve normalde duymaması gereken şeyleri öğrenir. Bu durum hep kendisine zarar verse de huylu huyundan vazgeçmez sözünün canlı kanlı kanıtı olarak etrafımızda dolaşmaya ve merak etmeye ısrarla devam eder. Oğlak burcu erkeği sizin söylediklerinizi ve fikirlerinizi can kulağıyla dinler. Ama iş bunları uygulamaya geldiğinde umurunda bile olmayacaktır. Çünkü zaten kendisi için yeni bir plan oluşturmuştur. Sizin tecrübelerinizle hareket edip mutlu olmaktansa yeni tecrübeler edinip problem yaşamayı tercih edecektir. Haliyle bu durum bazen kendisine zarar verebilmekte.

Oğlak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Oğlak burcu erkeği için fikirleri son derece önemlidir. Çok detaylı ve sonuç odaklı düşünebildiklerini göz önünde bulundurunca bu konuda övünmekte haksız sayılmazlar. Bu nedenle onların fikirlerine önem verilmesinden hoşlanırlar. Oğlak burcu erkeği yönetmekten çok hoşlanır. Hangi alanda olursa olsun bunu yapmayı isteyeceklerdir. Aslında çevreleri tarafından da lider seçilen kişilerdir. Bu nedenle yönetme konusunda çok da fazla çabalamalarına gerek kalmıyor.

Oğlak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Söylediği şeylerin ciddiye alınmaması oğlak burcu erkeğini çileden çıkartabilir. Eğer bir kişi tarafından ciddiye alınmadığını hissederse o kişi kim olursa olsun en kısa sürede hayatından çıkaracaktır. Bu konuda oğlak erkeğinin şakası olmadığına inanabilirsiniz. Böyle bir hataya düşmemeniz dileğiyle. Oğlak burcu erkeği bir şeye doğru diyorsa o kesinlikle doğrudur. Her detayı düşünmüştür ve bu konuda asla karakter ve kişiliğinin eleştiriye maruz kalmasına katlanamaz. Israrla muhalefet ettiğinizde ya da ağır eleştirilerde bulunduğunuzda size gıcık olabilir, bu duruma devam ettiğinizdeyse oğlak erkeğinin nefretini kazanmanız an meselesi diyebilirim.

Oğlak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Bir oğlak burcu erkeğini etkilemek için onun fikirlerine önem verip sizin için söylediği şeyleri ve verdiği fikirleri hayata geçirmeniz ilk adımda yapacağınız şeyler olmalı. Daha sonrasında ise kova erkeğinin güvenini kazanmanız gerekiyor. Bu konuda ise o sizi deneyecektir. Size kendi hayatıyla ilgili küçük önemsiz ama önemliymiş gibi gösterdiği bazı detaylar verecektir. Bunları ilerleyen zamanda nasıl kullandığınıza bakarak sizi deneyecektir. Aman diyorum en yakınınızla bile paylaşmayın. Çünkü bir şekilde kulağına gidecektir bu. Son olarak kendinize güvenin yani ona sizinle olunca çok mutlu olabilirmiş ama siz de onun buna değip değmeyeceğini düşündüğünüzü hissettirin.

Oğlak Burcu Erkek Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.