Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadını özellikleri ve aşk hayatı, cinsel hayatı, neleri sever, nelerden hoşlanmaz gibi başlıklar altında bilgiler vermeye çalışacağım bu yazımda. Eğlenceli, anlayışlı, yeri geldiğinde ciddi ama aynı zamanda sevimli, biraz da manyak ruhlu bir kadın arıyorum diyorsanız kova burcu kadınını arıyorsunuz demektir. İşte karşınızda tüm ihtişamı ile kova kadını.

Kova Burcu Kadını Genel Özellikleri

Kova burcu kadını biraz alıngan olabilir. Her ne kadar inkar etseler ve öyle değilmiş gibi davransalar da bu bir gerçek. Örneğin bir ortamda otururken söylediğiniz bir sözden alındı, ilk tepkisi gayet normal olacaktır ve şakadan çok iyi anlayan insan tavırları takınacaktır. Sonra mı? Tabii ki sizi zorlu, gıcık ve aksi bir kova kadını bekliyor olacak.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Shakira

Beklenmedik anlarda beklenmedik tepkiler verebilir kova burcu kadını. Siz her şeyin mükemmel gittiğini düşünürken, o kendisi ile ilgilenmediğinizi düşünüp huzursuzluklar çıkarabilir. İçerilerde bir yerlerde bir cadı barındırdıkları aşikar. Fakat bu düşüncelere kapıldığında bilin ki sizin sevginize açlık çekiyor ve daha fazla ilgi, alaka istiyordur.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Paris Hilton

Alışılmış fikirlerden fazlasıyla nefret eden kova burcu kadını, bazen çok eski kafalı diyebileceğiniz fikirlerle karşınıza çıkabilir. Bu onun o anki yaşantısıyla alakalıdır. Yani aşırı yorgunsa üst üste yaşadığı heyecanlardan ve olaylardan bu fikirlerle ortaya çıkabilirler. Fakat hayatları durağanlaşmışsa en yaratıcı ve heyecan verici yeni fikirler kova kadınından çıkacaktır.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Jennifer Aniston

Kova burcu kadını bir şeyleri anlatmak istediğinde sizi karşısına alıp güzelce kendini ifade edebilir. Ama bunu tercih etmediği zamanlar da oluyor. İşte tam bu zamanlarda sessizliğine aldanıp bir sorun yok diye düşünmeyin. Susarak anlatmaya çalıştıklarını anladınız anladınız, anlayamadınız..

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Drew Barrymore

Kova burcu kadını diğerlerinden farklı olarak daha fazla ilgi çeken bir kadındır. İnsanlarda onlar için ilk düşünce genel olarak pozitiftir. Ama kova kadınını daha sonra biraz agresif görünce moraliniz bozulabilir. Özellikle size sinirlendiğinde o hoşluğundan eser bırakmaz. Tabi sonra normal haline döner ve sanki sizi büyülemişçesine ilginizi çekmeye devam eder.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Amy Winehouse

Az şey bilerek bile pratik zekası sayesinde bir çok işi bir arada yürütebilen kova burcu kadını, duygusal konularda pek az şey biliyor diyebiliriz. Bu durum onu son derece rahatsız eder. Özellikle kendi his ve duyguları konusunda karmaşa yaşadıkları zaman bocalayabildikleri için, kendilerini daha iyi tanımak için sürekli çabalarlar. Son derece sabırlı görünebilir gözünüze kova burcu kadını. Aslında genel olarak öyledir de. Fakat sınırlarını çok erken yaşlardan itibaren tam olarak çizerler ve bu kırmızıçizgileri geçme cüretinde bulunan kişilere karşı iyi niyetinden eser kalmayacaktır. Duygularını kontrol etmesini bilir ve ne zaman ne şekilde davranacağın konusunda son derece başarılıdır.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Ajda Pekkan

Kova burcu kadını kendisi ile yarış içinde olabilir. Her zaman bir önceki günün daha iyisi olacak bir günü arzular. Bir önceki gün yaptığı ve söylediği güzel şeylerin ardından, bugün yaşayacağı bir problem onların sinirlenmesine ve kendileri ile rekabete girmelerine neden olabilir. Çevredekilerin ne yaptığının önemi yoktur onlar için. Tek gerçek benlikleri ve bunu ne kadar iyileştirebildikleri.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Candan Erçetin

Kova burcu kadını biraz fazla iyi niyetli olabilir. Herkesi kendisi gibi sanma özelliği belli dönemlerde onara çok ciddi zararlar verebiliyor. Bazen kolay güvendikleri insanlar tarafında ciddi hayal kırıklıklarına uğratılabilirler. Bu olayların ardından bundan sonra adamına göre muamele yapıyorum dese de bu konuda pek becerikli olduğunu sanmıyorum. Tekrar tekrar aynı hatalara düşebilirler.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Nazan Öncel

Kova burcu kadını sevdikleriyle zaman geçirmeyi sevdiği kadar yalnız kalmaktan ve kafasına göre takılmaktan da fazlasıyla hoşlanabilir. Hatta bazen ruh hali kötü olduğunda yalnız kalıp kafa dinlemek için bütün sevdiklerine kapıyı kapatıp içeriden de kilitlemeyi ihmal etmez. Kısa zamanda toparlanıp yenilenmiş olarak dışarı çıkmasını da bilir.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Tuğba Özay

Kova burcu kadını sevdiğini söyleme ve bunu gösterme konusunda bazı problemler yaşayabilir. Aslında bunun nedeni karşısındaki insanların bu potansiyeli tam olarak ortaya çıkaramamış olmasından kaynaklanıyor. Yani kova kadını sizi sevdiğini söylemekte çekingen davranıyorsa, bunun nedeni ona kendinizi kabul ettirememiş olmanız olabilir.

Kova Burcu Kadını İş Hayatı

Kova burcu kadını iş hayatı boyunca yeniliklerin ve buluşların kadını olmaya adaydır. Onlar sabit fikirli ve gelişime kapalı olamadıkları için, sürekli kendilerini geliştirir ve bu yönleri ile dikkat çekmeyi başarırlar. Böylece iş hayatında hızlı yükselişler yaşarlar.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Dawn-Olivieri

Kendi işinin patronu olan kova burcu kadını ise işi her ne olursa olsun, farklı bakış açıları ile kendisiyle aynı işi yapan rakiplerinden kolayca sıyrılabilir. Eğer bir pastane sahibi ise başka hiçbir pastanede bulamayacağınız tatları onlarda bulabilirsiniz. Her işlerinde bu modern ve farklı tarzlarını konuşturacaklarından emin olabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu kadınının aşk hayatı her duygudan bir miktar barındırır. Bir kova kadınına aşık olduysanız ve bu durum karşılıklıysa, sevgiye, eğlenceye, mutluluğa ve kahkahalara doyacağınızı söyleyebilirim. Onlar için aşk son derece önemlidir. Bu sözüm size çok sıradan gelmiş olabilir fakat emin olun diğer burçlara göre sadakat ve sevgi konusunda üstün yanları vardır. Aşık olduklarında gözleri başka hiçbir şeyi görmez demiyorum ama başka bir erkeğe bakmayacak biri varsa o da kova burcu kadınıdır.

Kova Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Kova burcu kadını cinsellik hayatında da her konuda olduğu gibi sürekli yeniliklere açıktır. Aynı şekilde partnerinin de bu yeniliklere açık olmasını bekleyebilir. Karşınıza çok farklı fikirlerle çıkabileceğini unutmamalı ve bu yenilikçi fantezilere ayak uydurmalısınız. Aksi halde kova kadının her gün ‘’başım ağrıyor’’ lafını duymaya hazır olmalısınız. Kova burcu kadını cinselliğe ne kadar önem verse de bunu yaşayacağı kişinin özel ve tek olmasına özen gösterir. Hayatına girecek kişiye tam olarak güvenmeden ve o kişiyle geleceğe dair planları olmadan cinsel bir yakınlaşmadan kaçınacaklardır.

Kova Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Kova burcu kadınının olumlu özelliklerinin arasında en iyisi sanırım her türlü sorunun üstesinden kıvrak zekasıyla gelmesidir. Onlar için problemin büyüklüğünün veya etkisinin önemi yoktur. Kova kadını bu yönüyle çevresindeki insanlara da en zor anlarında yardım etmeyi kendisine görev edinir. Bu nedenle çok sağlam ve güvenilir dostluklar elde etmeyi başarırlar.

Kova Burcu Kadını 2017

Kova Burcu Kadın Ünlüleri – Türkü Turan

Kova burcu kadını yufka yüreklidir ve yardımsever bir yapıya sahiptir. Muhtaç durumda olan her türlü canlıya yardım için can atarlar. Bu şefkatli yapıları nedeniyle en iyi anne adayları arasında yerlerini alan kova kadınları, çocuk yetiştirme konusunda diğer annelerden çok daha fazla başarılı olurlar. Doğruya düşkünlükleri herkes tarafından bilinir. Şayet bir kova burcu kadını ile birlikte yaşıyorsanız yanlışlarınızı dobra bir şekilde yüzünüze vurduğuna şahit olmuşsunuzdur. Bu durumu öyle güzel yapar ki sizi rahatsız etmez ve kalbinizi kırmaz. Bu nedenle sık sık hakem olarak seçilen güvenilir kişilerden olurlar.

Kova Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Kova burcu kadını biraz kinci olabilir. Bu olumsuz özelliği nedeniyle sık sık problemler yaşar. Çünkü kendisine yapılan hatayı kolay kolay hazmedemezler. Onunla düşman olan kişiler yıllar sonra bile kendilerine yapabilecekleri şeyleri gördükçe pişmanlık yaşayabilirler. İntikamı soğuk yeme konusunda da pek bir başarılı olabilir kova kadınları. Programsız olması kova burcu kadını için diğer bir olumsuz özellik. Aslında plansızlıktan ziyade kafalarında kurdukları planı gerçekleştirmemek diyebiliriz buna. Yani işlerini yarın akşam yetiştirmeleri gerekiyorsa, o iş için teslim edilmesi gereken zamandan biraz öncesinde harekete geçerler. Yine de ne yapıp edip yetiştiriyorlar ama enteresan olan da bu.

Kova Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır

Kova burcu kadını farklı konularda bilgi edinmekten haz alır. Bu nedenle çevresinde bulunan insanların birbirinden ne kadar da farklı olduğunu düşünebilirsiniz. Kova kadını her birinin sohbetinden ayrı tat alır ve farklı karakterde insanları bir araya getirmeyi de sever. Zıt düşüncelere de son derece açık olması nedeniyle her görüşe hoşgörü ile yaklaşarak genel kültürünü arttırmayı sever. Gezmekten çok hoşlanan kova burcu kadını, hayatının her döneminde yeni yerler görmek için planlar içerisindedir. Belirledikleri ve sürekli gittikleri birkaç yerin haricinde sürekli yeni mekanlar keşfetmeye çaba gösterirler. Dolayısı ile yanında bulunan kişiler de bu durumdan faydalanırlar.

Kova Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz

Kova burcu kadınına yaptırabileceğiniz en zor şey itaattir. Dik başlı bir yapıları olabilir ve kolay kolay kimsenin emri altına girmeyebilirler. Eğer birisinin emrivaki sözlerine katlanıyorlarsa bilin ki o kişiye çok fazla değer veriyorlardır. Aksi halde bırakın emir kipini duymayı bunu sezmeleri bile başınıza bela olmaları için yeterli olacaktır. Haksızlıkla sürekli mücadele içinde olan kova burcu kadını, hayatının çoğu alanında genelde bu tarz konularda kendini ortaya atmaktan çekinmez. Siz haksızlığı a kişisine yapmış olabilirsiniz ama bir kova kadınının yanında bunu yaptıysanız size ağzınızın payını verecektir. Vermiyorsa korkun çünkü sizin için daha kötü planları var demektir.

Kova Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Kova burcu kadını donanımlı erkeklerden etkilenir diyebiliriz. Ne kadar çok bilgiye sahipseniz o kadar etkileyici olabilirsiniz. Tabi bu bilgilerin herkeste bulunan bilgiler olmaması gerekir. Ayrıca kendisiyle biraz da olsa zır görüş taşımanız sizin daha da çekici olmanıza neden olacaktır. Kova kadını her dediğine ‘’aynen ya bendede aynı’’ diyen bir erkekten etkilenmeyecektir. Onun aradığı kişi kendisi gibi biraz asi, farklı ve dünya görüşüne sahip birisi olmalıdır. Kova kadını ile uğraşmak gerçekten zor. Etkilemeye çalışıyorsanız şimdiden başarılar diliyorum.

Kova Burcu Kadın Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.