Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Bu yazımızda kova burcu erkeği ve onun genel özellikleri, iş hayatı, aşk ve cinsellik hayatı, nelerden hoşlanır, nelerden hoşlanmaz gibi sorulara cevaplar vermeye çalışacağım. Bir de daha makalemizde ara ara bazı kova erkeği ünlülerinin resimlerini paylaştık. Gerçekten birbirinden ünlü ve renkli kişiliklerin kova burcu olması raslantı değildir diye düşünüyorum. Öncelikle biraz kova burcu erkeğini tanımlayalım. Onlar keyfine düşkün, hareketli, prensipli, arkadaş canlısı, orijinal fikirlere sahip ve son derece cömert erkeklerdir. Şimdi biraz da kova erkeğinin genel özelliklerine değinelim.

Kova Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Gezmeyi ve yeni şeyler öğrenmeye bayılır kova burcu erkeği. Bu nedenle onları her fırsat bulduklarında yeni yerleri gezerken görebilirsiniz. Bunu yaparken yanında en iyi anlaştığı kişileri de götürmeyi ihmal etmeyecektir. Çünkü dostları veya sevdiği kişi olmadan bu yeniliklerin bir anlamı kalmayacaktır onlar için. Ciddi bir konu konuşmak istiyorsunuz ve bulunduğunuz ortamda bir türlü bu konuşmaya başlayamıyorsunuz. Bunun nedeni büyük ihtimalle canı çok sıkılan bir kova burcu erkeğidir. Çünkü kova burcu erkeği için ciddiyet yalnızca o istediği zaman olmalıdır. Aksi halde ortamı sabote etmekten çekinmeyecektir.

Kova burcu erkeği aşk hayatı

Kova Burcu Erkeği Ünlüler – Christian Bale

Kova burcu erkeği eğer sevdiği birine kızarsa ukala ve bilmiş tavırlar sergileyebilir. Bu durum fazlasıyla sinir bozucu ama kızgınlığı geçene kadar bu tavırlara katlanmanız gerekir. Birine sinirlenip bu tavırlara girmelerinin nedenini gerçekten bilemiyorum. Ben gözlemlerimi söylüyorum nedenini siz yani onlarla yaşayanlar araştırsın. Kova burcu erkeğine ‘’Senin gözünün üstünde kaşın var.’’ Dediğiniz anda kendisini savunmaya geçecektir. Saniyeler içerisinde kusurlarınızı çok detaylı bir şekilde yüzünüze vurabilir. Hiç bulaşmamak en iyisi. Onlar gözlerinin üzerinde kaşları olduğunu biliyorlar. Rahat bırakın adamları.

Kova burcu erkeği aşk hayatı

Kova Burcu Erkeği Ünlüler – Cristiano Ronaldo

Kova burcu erkeğinin ilk aşkı özgürlüğüdür. Genel olarak kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz ama özellikle sözlerinin engellenmesi, fikirlerinin kısıtlanması dayanamayacağı şeylerdendir. Kendi düşüncelerine önem veren kova erkeği, fikirleriyle alay edilmesinden hiç hoşlanmayacaktır. Çünkü onlar bu fikirleri elde edebilmek için çok fazla tecrübe yaşamışlardır. Fakat sizi çok seviyorlarsa… Şaka şaka yine kızacak kova erkeğine fark etmez. Sosyal ilişkilere fazlası ile önem verir kova burcu erkeği. Farklı insanlar tanımayı ve onlarla vakit geçirmeyi sever. Aynı şekilde canını sıkan birini hayatından çıkarması da onun için hiç zor değildir. Yani kova erkeğine ters düşüyorsanız sizi etrafında barındırmayacaktır. Bulunduruyorsa korkmanız gerekir. Çünkü kova erkeği sizi her fırsatta rezil edecek bir şey bulacaktır. Beyinleri bu gibi şeyleri kolaylıkla yapmaya programlanmış gibi.

Kova burcu erkeği aşk hayatı

Kova Burcu Erkeği Ünlüler – Emre Aydın

Birisinin dur artık demesi kova burcu erkeği için pek bir şey ifade etmeyecektir. Umurunda bile olmayabilir. Çünkü o sadece durmak istediğinde durur. Durağın yanlış olması da pek bir sorun teşkil etmiyor. Bu yanlış duraktan emin olun çok büyük tecrübeler çıkaracağını biliyor. Özellikle birisine karşı ilgi duyduğu zamanlarda, o kişiyi memnun edebilmek için insan üstü bir çaba sarfedebilir kova burcu erkeği. Kova erkeğinin size olan ilgisi belki hiç bitmeyecektir ama elde ettikten sonra biraz değişmesi muhtemel. Neyseki bu değişiklik rahatsız edici boyutta olmuyor. Karşıt fikirli kişilerle konuşmaktan haz alabilir kova burcu erkeği. Bu sayede yeni şeyler öğrenebileceğini bilir. Sürekli olarak kendisini geliştirecek yeni odakları vardır ve bu bağlamda her türlü bilgiye açıktır.

Kova burcu erkeği aşk hayatı

Kova Burcu Erkeği Ünlüler – Gökhan Tepe

Gurur son derece önemlidir kova burcu erkeği için. Yaptığınız yanlışlara ve onun gururunu zedeleyecek hareketlerden uzak durmanız gerekir. Çünkü o yanlışlar artarken kova erkeği sizi detaylı olarak inceliyor olacak ve bir anda sizden uzaklaşacaktır. Size ikinci ve üçüncü şansı tanıyabilir fakat bunu size söylemeyecektir. Kova burcu erkekleri duygu yönetimi konusunda son derece başarılı olabilirler. Fakat bunu otuzlu yaşlardan sonra daha etkili olarak hissederler. Saflıkla aptallık arasındaki çizgiyi çok iyi koruyabilir ve kişilere göre yaklaşımlarını kolaylıkla değiştirebilirler. Miskin bir yapısı vardır kova burcu erkeğinin. Ama bazen istediği konularda azimli ve hırslı olabilirler. Ve amaçlarına ulaşana kadar da her yolu denerler. En sonunda elde ettiklerinde ise o şeye karşı ilgilerini tamamen yitirebilirler. Yani onlar için tamamen büyüsü bitmiştir olayın. İlişkilerde böyle değil tabi.

Kova Burcu Erkeği İş Hayatı

Kova burcu kariyer

Kova erkeği iş hayatında rahatlığa fazlasıyla önem verir. Onların işleri asla sosyal yaşantılarını etkilememelidir. Aksi halde hiçbir şeyden zevk alamayacaklar ve bu nedenle işlerinden nefret edeceklerdir. Bu nedenle en rahat ve en çok kazancı olan işleri kovalamaktan kendilerini alamazlar ve genel olarak aradıklarını bulurlar. Kendi işlerinin sahibi olan kova burcu erkekleri, sabit bir noktada kalmayı istemezler. Yani bir kova erkeğini tamam bu iş iyi burada böyle kalalım dediğini duyamazsınız. Mutlaka o işi daha iyi ve kaliteli bir noktaya taşımak için çabalarlar. İyi analiz yeteneğine sahip olmaları, ticarette başarılı olmalarına katkı sağlamakta fakat bazen duygusal yönleri ve insanlara olan acıma duyguları nedeniyle zarar görebilmektedirler.

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kova Burcu aşk hayatı

Aşk hayatında kısıtlanmaktan nefret eder kova burcu erkeği. Ama siz karışmadığınız sürece kendisini fazla miktarda kısıtlayabilir. Yani siz onun bir şeyi yapmasını yıllarca isteseniz de istemeseniz de bir sonuç elde edememenize rağmen, ama bir bakarsınız bunu o kendi kendine yapar. Siz de şaşırıp kalırsınız. Anlayacağınız sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Kova erkeği isterse kendisi zaten yapar.Kova burcu erkeği sadakat konusunda son derece başarılıdır. Genelde aşk hayatında eşine sadık olan erkeklerdendir. En kötü durumlarda ve çıkmaza giren sorunlarda bile bu erdemli hallerinden ödün vermeyerek, sorunun çözümü için çabalarlar.Eğlenceli ve hareketli karakterlerini aşk hayatlarında da ortaya çıkaran kova burcu erkekleri eşlerini mutlu etmek adına kendilerinden ödün verebilir ve bunu asla dile getirmezler. Onlar karşısındakini ne kadar mutlu edebilirse o derece mutlu olacaklarına inanırlar.

Kova Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Kova burcu erkeğinin cinsel hayatı son derece hareketlidir. En soğuk gecelerde bile terlemeden yanınızdan uzaklaşmayacaklarına emin olabilirsiniz. Cinselliğin hayatlarında büyük bir yeri olmasına rağmen, duygusuz bir cinsel hayat onlara göre değildir. Estetik duyguları son derece gelişmiştir ve bu nedenle cinsel hayatlarında da bu duyguları ön planda tutarlar. Bu nedenle cinsel hayatlarına dahil edecekleri kişiler mutlaka estetik açıdan beğenilerini karşılamalıdır.

Kova Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Kova burcu erkeği her olaya sağduyulu yaklaşabilme özelliği ile tanınabilir. Bu olumlu özelliği sayesinde yanlış anlaşılmaların önüne geçmeyi başarır çoğu zaman. Aynı zamanda mükemmel bir arabulucu olmasının da sağduyulu olmasına bağlayabiliriz. Onların bulunduğu ortamda anlaşmazlıklar uzun sürmeyecektir çünkü o olaya aklıselim bir şekilde ve tarafsız olarak bakacaktır. Bu konudaki hassasiyetleri çevrelerindeki kişiler tarafından bilinmekte ve bu nedenle karar verici olarak kendisine güvenilmektedir. Kova burcu erkeğinin bir diğer olumlu özelliği ise içten ve samimi oluşudur. Bu içtenlik nedeniyle yapmacık tavırlardan nefret eder ve bu tavırları hemen sezerler. Bu nedenle acıma duyguları da son derece gelişmiştir. Fakat daha öncede söylediğim gibi acıma ile aptallık arasındaki sınırı çok iyi biliyorlar. Öyle içtenler ki sizi sevmediklerinde bunu bile içten hissedeceğinize sizi temin edebilirim.

Kova Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Kova burcu erkeğinin ben bilirim tavırları bazen çevresindekileri çileden çıkarabilmektedir. Fakat bu konuda onlara az da olsa hak vermek gerekiyor. Çünkü gerçekten bilmediği bir şey için ben bilirim demez. Fakat o konuda bilgi sahibiyse size söz hakkı tanımayacaktır. Eğer tanıyorsa emin olun ayıp olmasın diyedir, sizi dinleyeceğini pek sanmıyorum. Kova burcu erkeğinin olumsuz özelliklerinden biri ve onlarında çok sorun yaşadığı bir durum olan ihmalkarlıktır. Sonucu kendi yararlarına bile olsa çoğu şeyi ihmal edebilir ve ellerinden geldiği kadar erteleyebilirler. Çok gariptir sonucunda zarar görünce ‘’aman ya neyse tecrübe oldu’’ demeyi ihmal etmezler. Tek ihmal etmedikleri bu olabilir. Kova erkeği sizin anlamadığınız ve bir durumdan ötürü size tavır alabilir. Hiç sorun etmeyin çünkü büyük ihtimal kendisi de neden tavır aldığını bilmiyordur. Gereksiz tavırları olduğunu sözlü olarak kabul etmeseler de bunu bilirler. Bazen neden tavır aldıklarını unutup ısrarla bunu devam ettirdikleri de olabiliyor.

Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır

Kova burcu erkeği fikirlerinin uygulanmasından hoşlanır. Eğer kendi ürettiği bir düşünce çevresindeki kişiler tarafından kabul edilir ve sürekli uygulanırsa bu durum hoşlarına gidecektir. Fakat bu fikirleri kendisi uygulamayabilir. Yani ‘’dediğimi yap yaptığımı yapma’’ düşüncesinde olabilirler. Kova burcu erkeğinin hoşlandığı şeylerden biri de yardım etmektir. Kim olduğuna ne durumda olduğuna bakmadan herkese yardım edebilir ve bu konuda çevresini de teşvik edebilir. Yardımsever olmaları ve bunu etrafına göstermeden yapmaları da çevresi tarafından takdir edilir.

Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz

Kısıtlanmak! Kova burcu erkeğinin hoşlanmadığı bir şey varsa o da kısıtlanmaktır. Ergenlik çağı ile birlikte her erkekte baş gösteren bu durum kova erkeğinin hayatı boyunca devam eder. Bir kova erkeğinin hayatına engeller çıkaran kişiler en kısa zamanda hayatından onları çıkarmasıyla sonuçlanacaktır. Kendini beğenen ve sabit fikirli insanlardan hoşlanmayan kova burcu erkeği, bu kişilere karşı genelde savaş ilan eder. Eğer onun yakınlarındaysanız ve yeni fikirlere açık değilseniz ya da kibir konusunda problemleriniz varsa bu problemlere bir yenisini daha eklediniz demektir. Çünkü sizi her fırsatta yerden yere vurmaktan çekinmeyecek ve zekasıyla sizi alt etmek için elinden geleni yapacaktır.

Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Kova burcu erkeğini etkilemek için öncelikle onunla çok rahat fikir alışverişi yapabiliyor olmalısınız. Sizin düşüncelerinizin onunla tam zıt olması bir şeyi değiştirmeyecektir fakat onun düşüncelerine önem verip her konuda onu dinleyebilmelisiniz. Kova erkeği farklı konularda konuşabilen ve donanımlı olan karşı cinse karşı ilgi duyabilir. Kendisi kadar komik ve zeki birisini karşısında görmesi gerekecek. Yeri geldiğinde kendisine rahatlıkla ve zekice laf dokundurabilen bir karşı cin kova burcu erkeğini etkilebilir.

Kova Burcu Erkeği Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.