Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Koç Burcuna Ait Her şey

Koç Burcuna Ait Her şey

Koç Burcuna Ait Her şey

Burçlar çoğu kişi tarafından çok ta inanılmasa da yinede her gün kontrol edilmektedir ve her gün çoğu kişinin günlük burç yorumlarını okudukları aşikârdır. İster internette web siteleri üzerinden ister gazetelerde yer alan burç yorumları bölümünden burcunuza ait değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Koç burcu hakkında bilinmeyen her şeyi anlatmaya çalışacağız.

Doğum Tarihine göre burç değerlendirmesi

21 Mart- 19 Nisan tarihleri arasında doğanlar koç burcudurlar. Koç burcunun gezegeni Mars uğurlu rengi ise ateş kırmızıdır. Ayrıca ateş grubunda yer alan bu burcun uğurlu sayısı 9, uğurlu taşı pırlanta ya da yakut ve uğurlu günleri ise Salı’dır. Erkeksi özellikleri baskın olan bir burçtur. Lider niteliklere sahiptir.

Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç burcu aşk yorumu yapacak olursak bu burca sahip olan bireylerin aşk hayatında soldukça etkileyici, çekici ve ateşli oldukları görülmektedir. Venüs ve Mars’ın etkisi ile her iki cinse de etkisi seksapalite yönünden olmaktadır. Cinselliğe yatkın, sevmeyi ve sevilmeyi seven insanlar olurlar. Otoriter bir duruşları olan bu burç bireyleri ne istediklerini çok iyi bilirler. Kararlılıkları ve sevimlilikleri ile her zaman istediklerini elde edebilirler.

Koç Burcu İş Hayatı

Koç burcu iş yorumu hakkında burç yorumcularının analizleri incelendiğinde bu burca sahip bireylerin iş hayatlarında oldukça iddialı oldukları görülmektedir. İşlerini kendilerine yük olarak değil hobi olarak görerek tadını çıkarmaya bakarlar. İş hayatında yönetici konumunda olmaktan hoşlanırlar.

Koç Burcuna Dair Özellikler

Koç burcu özellikleri incelendiğinde ise burcun en dikkat çeken özelliği doğal olmalarıdır. Karakterlerinde çekingenlik yoktur. İçgüdüsel bir şekilde davranmayı severler. Anlık tepkileri ile bir anda ateş gibi parlayan koç burcu insanları tahammülsüzdür. Maceracı olma özellikleri ile de dikkat çeken bu burç insanları hayatın tadını her anıyla çıkarmak isterler. Koç burcu oldukça hassas ve duygusaldırlar bu yüzden çok çabuk kırılabilir ve sinirlendiklerinde ise kırabilirler. Ayrıca en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de liderlik özellikleridir ve emir almaktan değil vermekten hoşlanırlar. Kısacası, koç burcu olan kişiler kendinden emin, öne çıkmayı seven, ne istediğini bilen, sabırsız ve aktif, fethetmek ve sürekli öğrenmek isteyen bireylerdir.

Koç Burcu Kadını

Koç burcundan olan kadınlar genellikle hareketli ve konuşkandırlar. İçten ve samimimi davranışları ise arkadaş çevresinde sevilirler. Esprilerinin yanı sıra narin yapılı ve alımlıdırlar. Bu özellikleri ile dikkat çekerler. İş hayatlarında ise idealist ve hırslıdırlar. Bir işe başladıkları anda kararlılıkları ve çalışkanlıkları ile ilerlemeyi severler. Ayrıca arkadaşlarına, ailesine ve evine çok önem verirler. Duygusal yapıları ile oldukça hassas olduklarından çabucak alınabilirler. Koç burcu kadını boş zamanlarında hareketsiz olmayı sevmezler.

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği tıpkı kadını gibi hareketli ve enerjiktir. Bu özellikleri ile kolayca fark edilir. Otorite bu burcun vazgeçilmez özelliğidir. Bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de oldukça baskındır. Koç erkekleri inatçı ve dik başlıdırlar bu yüzden ara sıra bencil davranışlar sergileyebilirler. Koç burcu erkeği özgürlüğüne çok düşkündür, cömerttir ve emir almaktan kesinlikle hoşlanmaz. İncindikleri ve kırıldıkları zaman ise kırıcı olurlar ve sert davranışlar gösterebilirler. Koç burcu kadınları gibi erkeklerde ailelerine, evlerine ve arkadaşlarına çok düşkündür. Koç burcu erkeği fiziksel olarak çok sağlamdır. Çünkü erkeği Mars ile Güneş birlikte temsil eder. Buda koç erkelerine cool, güçlü ve seksi bir görünüş sağlar. En negatif özellikleri ise göz çapkını olmalarıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.