Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadını hakkındaki yazımızda genel özellikleri, aşk ve iş hayatı, sağlık hayatı, nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını ve onu etkilemenin yollarını sizlere açıklamaya çalışacağım. Ayrıca Koç burcu ailesinin bazı ünlülerinin resimlerini aralara serpiştirdim. Böylece makalemizin daha eğlenceli bir hale geleceğini düşünüyorum. Koç burcu kadınını cümlelerle mi yoksa kelimelerle mi anlatayım bilemiyorum. Size sadece koç kadınını anlatan birkaç kelime söyleyerek anlatmaya başlıyorum. Koç burcu kadını, üstün, öncü, cazibeli, dik başlı fakat son derece çekici bir kadındır. Şimdi bu özelliklerini daha detaylı anlatalım.

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Canlı, hayat dolu, enerjik bir yapıya sahiptir koç burcu kadını. Aynı zamanda yaşama da son derece bağlıdırlar. Bunu gözlerinden de anlayabilirsiniz. Bir koç kadınının en çok dikkat uyandıran yerleri de zaten gözleridir. Onların gözleri, heyecanı, arzuyu, yaşam sevgisini ve çekiciliği çok güzel yansıtır. En kötü zamanlarında bile gözlerinin donuklaştığını göremezsiniz.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Victoria Beckham

Koç burcu kadını, sevdiği insanları yönetmek ister. Bu nedenle yakın çevresindeki insanların hareketlerine sık sık müdahale eder. İstediği şey yapılmadığında ise öfkelenebilirler. Öfkelenmelerinin sebebi sizin yanlış yaptığınızı düşünmesidir. Aslında güçlü sezgileri ile çoğu zaman haklı çıkarlar ve bu durum onları daha da fazla öfkelendirebilir. Bu tarz durumlar için koç kadınını seven boynuzlarına katlanır diyoruz. Bir hatanız varsa ve bunu kabullenmiyorsanız, koç burcu kadınını hatalı oluşunuzda vereceği tepkiden daha fazlasını verebilir. Yani hatanız varsa bunu kabul edip kısa sürede sinirinin yatışmasını bekleyin aksi takdirde çok tahammül etmeyeceklerini bilmelisiniz. Yüksek özgüvene sahip koç burcu kadınına bir kusurunu söyleseniz bunu hiç üzerine alınmayabilir. Kıskançlığınızdan yaptığınızı düşünecektir. Yani kolay kolay bozamazsınız koç burcu kadınının moralini. Fakat kendisine olan aşırı güveni birçok kişi tarafından gerçekten kıskanılmaktadır.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Aysun Kayacı

Koç burcu kadını bazı şeyleri çok zor unutsa da kimseye karşı kin tutmaz. Küslüğü ve düşmanlığı pek sevmezler ve çoğu zaman affederler onlara karşı hata yapanları. Affetmediklerini ise direk silerler. Gereksiz insanlara kin tutup kendini hırpalayacak değildir. Bu yönleri en güzel özelliklerinden birisidir aslında. Koç burcu kadını sizi ne kadar severse sevsin, duymak istediklerinizi değil doğruyu söyleyecektir. Kırılmanızı isteyebilir bu durumlarda çünkü kırılma ile birlikte daha güçlü ve tecrübeli olacağınıza inanır. Bu kadınlar her zaman bildiklerini okurlar ve içlerinden geldiği gibi davranırlar. Koç burcu kadınını tanımak son derece zordur. Çok uzun yıllar hayatında olsanız da onu tanımakta zorluk çekebilirsiniz. Bunun nedeni her zaman kendisine ait bir kısmı saklamasıdır. Siz onun en derin sırlarını bildiğinizi düşünebilirsiniz ama bu bildikleriniz emin olun sadece izin verdikleridir.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Fergie

Çoğu kişi koç burcu kadını ile geçinmenin zor olduğunu düşünebilir. Aslında bu haklı bir algı olabilir. Çünkü koç burcu kadını geçinmek istemediği biriyle ne yaparsa yapsın geçinemez zaten. Kendisi de bu durumdan pek şikayetçi diyemeyiz. Az olsun benim olsun mantığında oldukları için buna zorunlu olmadıklarını düşüneceklerdir. Her ortamda kendini belli etmeyi bildiği gibi görünmez olmayı da başarabilir koç burcu kadını. Onun o anki ruh haline bağlı olarak bu değişiklik gösterebilir fakat genelde kötü durumda bile olsa ortamda neşeyi hakim kılarak tüm dertlerinden sıyrılma yoluna gidebilirler.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Ecem Karavus

Koç burcu kadınları farklı konularda tartışmaktan zevk alabilir. Tartışırken onu güldürmeniz gerekiyor. Olayı şakaya vurursanız bir sorun olmayacaktır. Fakat olur da güldüremezseniz o zaman sonunuz pek de hayır değil diyebilirim. Bazen her şeyi ciddiye alıp sinirden kıpkırmızı olabilir ve bu dakikadan sonra yumuşatmaya çalışmanız da daha çok sinirlenmesine neden olacaktır. Fakat şunu unutmayın, koç burcu kadınının siniri saman alevi gibidir. Bu aleve ne su ile ne de körük ile yaklaşın. Elinizden geldiği kadar uzak durursanız kısa sürede sakinleştiğine şahit olacaksınız.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Nurgül Yeşilçay

Duygularını mükemmel bir şekilde batırabilen koç burcu kadını her ne kadar güçlü gibi dursa da çabuk kırılabilir. Neticede oda bir kadın ve duygularını yoğun yaşıyor. Ama kadınlar arasında en güçlü olanlardan biri olduğu için bu kırgınlıkları içerisine atar ve en kısa zamanda unutmaya çalışır ki unutur da.

Koç Burcu Kadını İş Hayatı

Koç burcu kadını iş hayatında çok ciddi başarılara imza atabilir. Bunu bıkmak usanmak bilmeyen araştırma ve yeni şeyler keşif etme özelliklerine bağlıyorum. Onlar için geliştirilemeyecek hiçbir şey yoktur. Eğer bir iş yerinde çalışıyorlarsa ve işlerini seviyorlarsa diğer çalışanlar arasında sevilen ve lider olarak görülen kişi haline gelmesi çok kısa zamanını alacaktır. Yeni ve yaratıcı fikirleri ile çok hızlı yükselirler ve ideallerine ulaşmak için sabırla çalışabilirler.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Ceyda Düvenci

Koç burcu kadını kendi işinin patronu ise biraz sorun yaşayabilir. Sorunu ise genelde yaptığı işin yanında bir ikinciyi planlarken yaşar. İş büyütme ve ticarete atılma konusunda kadınlar arasında en becerikli olanlardan birisidir koç burcu kadını. Fakat bu girişimler sonucunda ciddi krizler de yaşayabilirler.

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Koç burcu kadınının aşk hayatı oldukça karışıktır. Bu karışıklığın asıl nedeni tam olarak aradıklarını bulamamalarıdır. Onlar aşkı yaşayacakları kişiyi seçerken özenle hareket ederler ve bu nedenle hayatlarına giren kişilerle bunu yaşayamayacaklarına inandıklarında onlardan vazgeçebilirler.Koç burcu kadını için aşk sadece canım cicim muhabbetleri üzerine kurulmamalıdır. Onların aşık olduğu kişiler hem eğlenmeyi hem de muhabbet etmeyi iyi bilmeliler ve koç kadınını anlayacak kapasiteye sahip olmalılar. Hatta bazı durumlarda onlardan üst seviyelerde kabiliyete sahip olmalılar ki, üstünlükleri geçerli olsun. Yani size aşık olduysa bu aslında ondan çoğu konuda daha baskın olduğunuz anlamına gelir.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Aslı Tandoğan

Koç burcu kadını aşkı bulduğunda hayatında geriye kalan ne varsa hepsinden uzaklaşabilir. Tamamen sevdiği kişiye yönelmeyi tercih edebilir ve onunla birlikte paylaşabileceği yeni ilgi alanlarına yönelir. Onların aşık olduğu kişiler muhtemelen hem arkadaş, hem sevgili, hem de dost olmayı becerebiliyordur. Böylece diğer insanlar biraz daha teferruat haline gelecektir hayatında.

Koç Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Koç burcu kadınının cinsel hayatı da normal hayatı gibi heyecan ve zevk doludur. Her alanda olduğu gibi bu alanda da yönetimin kendi ellerinde olmasından hoşlanacaktır. Bu konuda ki içgüdüleri nedeni ile zaten siz de ipleri onun eline verme taraftarı olacaksınız. Koç burcu kadını cinselliği çok nadir ikinci plana atacaktır. Tabi ilk etapta sizden gerçekten etkileniyor olması şart. Onlar her duygularında olduğu gibi cinsel duygularda da doruk noktalarda oldukları için, ve cinselliğin sadece sevgi olduğu sürece yaşanabileceğine inandıkları için, sizin maddi boyutunuzun hiçbir önemi olmayacaktır. Yani bir koç kadınının hoşlanmadığı çok zengin birine yaklaştığını görürseniz eğer bilin ki o koç kadını değildir. Hayal dünyalarının genişliği sayesinde aklınıza gelemeyecek yerlerde çok farklı tecrübeler edindiği bir gerçektir. Bunları detaylı olarak anlatamam fakat emin olun cinsellik konusunda en yaratıcı fikirler koç burcu kadınından çıkacaktır.

Koç Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Tanısın tanımasın her zor durumda olanın yardımına koşabilir koç burcu kadını. Bu olumlu özelliği sayesinde çok geniş kitlelerde çok farklı sınıflardan çevreleri olur. Ve bu çevreler tarafından takdir edilip sevilirler. Birilerine yardım etmek onların içerisinde müthiş bir his uyandırır ve bundan haz alırlar. Koç burcu kadını için ikinci planda kalmak kabul edilemez bir durumdur.

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Kadını Ünlüler – Mariah Carey

Bu nedenle her konuda parmağı olduğunu düşünebilirsiniz. Koç kadınının bu kadar aktif olması kendilerini çok iyi geliştirmesine neden olurken, çevresine kıskançlık krizleri geçirtebiliyor. Pes etmenin ne demek olduğunu unutabilir bir koç burcu kadını. Onun için şartlar ne kadar kötü olursa olsun mutlaka yapılacak bir şey vardır. Bu nedenle pes ederken görmeniz çok zordur. Bu olumlu özelliği sayesinde koç burcu kadını her soruna ustalıkla çözüm üretebilir.

Koç Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Koç burcu kadını da erkeği gibi son derece sorumsuz olabilir. Bu sorumsuzluk nedeni ile çoğu işi aksaklığa uğrar. Fakat bu sorumsuzluk diğerlerinden biraz farklı. Onların sorumsuzluğu aslında ilgisizliklerinden kaynaklanıyor. Yani bir konu çok da dikkatlerini çekmiyorsa muhakkak onu aksatacaklardır. Bazen hiç sevmedikleri bir şeyin çekici yanlarını arayıp durmaları da bundan kaynaklanır. Fazla hırslı olmaları koç burcu kadınlarının olumsuz özellikleri arasında yer alabilir. Çünkü bu hırsları ortaya çıktığında çevresindeki gerçekleşen hiçbir şeye odaklanmayarak, çoğu kişiye zarar verebiliyorlar. Bu durumun farkında olamamaları da cabası. Elinden geldiği kadar kibar olmaya çalışan koç burcu kadını, lider hislerinin de etkisi ile sevdiklerine emir verebilirler. Bu durum çoğu kişinin hoşuna gitmediği gibi ona karşı cephe almalarına da neden olabilir. Ama bu onların bir özelliği ve bunu değiştirmek çok zor.

Koç Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Koç burcu kadını için liderlik ve üstünlük son derece önemlidir. Onlar hem arkadaş ortamlarında hem de tanımadığı ortamlarda hakimiyetleri olmasından haz alırlar. Yani bu durumu onlar için hızlandırırsanız hoşlarına gidecektir. Dikkat ederseniz sağlarsanız demedik. Çünkü sonunda geç bile olsa bunu başaracaklardır. Koç burcu kadınları üstün özelliklerinin övülmesinden hoşlanırlar. Onun huyları, tavırları, karakteri ve olgunluğu konusunda söyleyeceğiniz güzel sözler hemen kabul görecektir. Fakat dozu abartmayın yoksa sizin ondan bir şey isteyeceğinizi ya da sapık olduğunuzu düşünebilir.

Koç Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Koç burcu kadını kendisini rencide edici sözlerden son derece rahatsız olur. Eğer onun hakkında ağır ithamlarda bulunacaksanız ve bunu ulu orta yapmayı düşünüyorsanız bir kere daha düşünün derim. Çünkü söyleyeceğiniz şeylerde haklı bile olsanız kalabalık bir yerde bunu yapmanız, sizi daha kötü bir duruma düşürene kadar her şeyi yapacağı anlamına gelebilir. Onlar intikamın sıcak yenen bir yemek olduğuna inanan kadınlardır. Koç burcu kadını emir almaktan hiç hoşlanmaz. Onlar itaat etmekte zorluk çekerler ve ilişkilerinde de bu sorunu her zaman yaşarlar. Ailelerinden bile emir almakta zorlandıklarını düşünürsek ‘’sen kim oluyorsun da bana emir veriyorsun’’ cümlesi ile karşılaşmaktan kaçınmanızı öneririm.

Koç Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Bir koç burcu kadınını etkilemek oldukça zordur. Onların tam olarak istediği kişi olmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bunu başarabilirseniz o sizi zaten elde edecektir. Koç burcu kadını her açıdan kendinden üstün birisini hayatına almak isteyecektir. Eğer bu üstünlükleri kendinizde görüyorsanız, çevresinde dolaşmanız yeter. Bir kadın olmasına rağmen çoğu zaman cesareti doruklarda olduğu için ilk adımı kendisi atabilir. Ama bu duruma her zaman güvenemezsiniz. Çünkü o sizin güvensiz biri olduğunuzu düşündüğü an size karşı olan ilgisini kaybedebilir.

Koç Burcu Kadın Ünlüleri Resim Galeri

Yorumlar
  1. aysun dedi ki:

    hepsi cok dogru

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.