Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Koç burcu günlük yorum

27.11.2019
2.877
Koç burcu günlük yorum

Koç burcu günlük yorum – Koç burcu bugün

2020 Koç Burcu Yorumu (Aşk,Para,Mutluluk)

Koç  burcu için 2017 zirvede başladı para aşk ve mutluluğa doydular fakat aynı durum şimdi için geçerli değil , koç zirvedeki yalnızlığı yaşıyor. Aşk ve para konusunda çok iyi fakat hiç mutlu değil mutlu olmayışının sebebi aslında maddi durumunun iyi olması , maddi durumu iyi olduğu için çevresindeki insanlar onunla parası için birlikte , koç erkeği evine bağlı olmasına rağmen mutsuzluk yaşayabiliyor. Türkiye’de en fazla psikolojik sorunla uğraşan koç burcu para ile saadet olmayacağının farkında.

2020 Koç Burcu Aşk Yorumu

Koç erkeği bu sıralar aşkta çok iyiye gidiyor 2020’de de bu durum böyle devam edecek fakat sonrasında hayat ne getirir bilinmez, 2020 yılının en şanslı burcu olan koç burcu şu sıralar bir hayli mutsuz. Kadın koç ise bir hayli mutlu sebebi çevresindeki insanların parası için değil onu sevdikleri için yanında olmasıdır.Koç erkeği ise zirvedeki yalnızlığı yaşıyor bunun sebebi aşk hayatı dahil olmak üzere arkadaş çevresindeki insanlar onunla parası için birlikteler. Ve bu koç erkeği mutlu olmak adına hem aşkından hem parasından harcıyor . Aşkta sürekli tartışmalar yaşanabilir bu durumu görmezden gelip evlenme durumu olursa evlilik epey kısa sürebilir o nedenle koç burcunun aşkı ciddiye alması gerekmektedir. Aşkı parasız şekilde götürdüğü zaman mutluluk ona koşa koşa gelecektir.

2020 Koç Burcu Para Yorumu

Koç ve para. Hem erkek koçta hem kadın koçta para var. Koçun 2019’de de 20120’de de hiç para sıkıntısı çekeceğe benzemiyor. Kendi parası bitse dahi ailesinden destek alabilecek kadar paraları var o nedenle para ile saadet olur mu sorusunun cevabını en iyi koç burcu verebilir. Sebebi çevresindeki insanların parası için koçun yanında olması. Babadan zengin olan koç yatırımlarını akıllıca yaparak iyi bir para sahibi oldu fakat parayı mutluluk için kullandığından dolayı parası 2020’da düşük seviyelere gelebilir . Acilen bu konuda bir önlem alması gerekmektedir. Sosyal ortamlarda başarısız olan koç bu durumu yine para ile halletmeye çalışıyor fakat olmayacağının da farkında. Psikolojik sorunlarla uğraşan koç parasının bir bölümünü tedavi amaçlı kullanacaktır.

2020 Koç Burcu Mutluluk Yorumu

Koç burcunun 20119de başarılı olduğu fakat 2020’de en başarısız olacağı konu mutluluktur. Psikolojik destek almak koç erkeğinin en iyi tercihlerinden birisi olacaktır. Tek başına tedavi edilemeyecek olan koç erkeği, aşk hayatında da problem yaşayabilir. Parası varken bazı olayları yoluna koyması gerekmektedir. Aksi taktirde depresyon problemi yaşayabilir. Koç kadını ise mutluluğu uzaklarda aramak istiyor ve uzak ülkelere seyahat planlıyor. Aşk hayatı yolunda olan koç kadını bunu para ile birleştirip mutluluğu bulma peşinde , fakat planları istediği gibi gitmeyecek. Sosyal ortamlarda başarılı olan koç kadını bunu sonuna kadar kullanıp mart-nisan gibi mutluluğu bulacaktır. Koç erkeği ise 2020’a yakın yıllarda mutluluğu bulacaktır. Mutluluğu bu kadar geç bulmasının sebebi çok parasının olması ve parasının peşinden insanların koşmasıdır. Onlar ile yolları ayırmak epey zaman alacağı için 2020’a ancak mutlu olacaktır. Sosyal ortamlara geri dönmesi kendisi ve sağlığı açısından daha iyi olacak olan koç erkeği mutluluğu uzaklarda değil yakınlarda arayacak ve bulacaktır. Özellikle yaz aylarında mutluluğun zirvesinde olacak koç kadınına rastlarsa iki koç çok iyi anlaşıp 2019 yılında evlilik olabilir. Koç erkeklerine tavsiyemiz aceleci davranmayıp çevresindeki kötü niyetli insanları temizlemesi sonrasında koç burcu bir kadın ile tanışmasıdır. Bu sayede aşk ve parası maksimum seviyede olan erkek mutluluğu da bulacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.