Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği ve onun genel özellikleri, aşk hayatı, sağlık, olumlu ve olumsuz özellikleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Koç burcunun özellikleri erkeklerde kadınlara göre biraz daha farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle Koç burcu erkeği ve kadınını birbirinden ayrı tutmak lazım. Ayrıca Koç burcu erkeği ünlülerini de sizlerlerle paylaşacağım. Öncelikle koç burcu erkeğini sizler için biraz tanımlayalım. IQ seviyesi yüksek bir erkekle karşı karşıyasınız. Koç burcu erkeği zeki, hazırcevap ve espri yeteneği son derece gelişmiş bir erkektir. Özgüven konusunda kitap yazabilecek niteliklere sahip, her şey konusunda az da olsa bilgi sahibi ve her yaş grubuna, her kesime nasıl hitap edeceğini bilen bir erkektir.

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç burcu ünlüleri

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri -Sergio Ramos

Her burcun yapı taşı diyebileceğimiz özellikleri vardır. Koç burcu erkeğinin özelliği ise yönetmektir. Liderlik vasıflarını sonuna kadar taşıyan ve taşıdığının da farkında olan bir koç erkeği yaşam alanında gelişen her türlü olaya hakim olmak ister. Her hareketinin arkasında bu yönetme arzusunun yattığını söyleyebiliriz. Her zaman ‘’ ben bileyim, geri kalmayayım, benim bilgim dahilinde olsun” der. Bir sonraki paragrafta koç burcu erkeğinin bencil anlaşılmasının bir nedenini açıklayacağım fakat öncelikle onun diğer burçlara göre daha bencil olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Bunu fark etmeden yapıyor olabilir. Fakat her alanda enlerden olmayı istemesi bunun başlıca nedenlerinden birisidir. Çünkü yeri geldiğinde insanları ne kadar çok düşündüğünü siz de göreceksiniz.

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri – Yalın

Benmerkezci biri olarak bilinen koç burcu erkeği, aslında ne soğuktur ne duygusuz ne de bencildir. Zayıf noktalarını gösterme konusunda son derece dikkatli davranırlar. Son derece iyi analiz yapabildikleri için güvenilmeyecek insanları hızlı bir şekilde belirlerler. Koç burcu erkeği uzun süreli arkadaşlıklarında bile bir gün kendilerine düşman olabilme ihtimallerini düşünerek sırlarını saklarlar. Koç burcu erkeğinin dur durak bilmeyen düşünceleri vardır. Ve bu düşünceler her zaman monotonluktan uzak düşüncelerdir. Her durumda yeni fikirler üretmeleri gerekiyor ki bu durum yaşamlarını devam ettirebilmeleri için elzem bir ihtiyaç. Aynı zamanda ilgisini çok hızlı kaybedebilir ve başladığı çoğu işi yarıda bırakabilir bir koç erkeği.

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri – Alec Baldwin

Hayatınızda tanıyabileceğiniz en enerjik ve hareketli erkeklerden biri olabilir koç burcu erkeği. Bazen onları durdurmak dünyayı durdurmaktan daha zor gelebilir size. Anlayacağınız koç erkeği sizi bazen yorabilir fakat sizi sıkmayacağından emin olabilirsiniz. Ondan sıkılmak gibi bir lüksünüz de yoktur zaten. Koç burcu erkeği karşısındakinden özür dilerken bile haklı bir tavır takınabilir. Yani size şunu söylüyordur ‘’özür diliyorum ama fazla da şımarma’’. Haliyle bu durum son derece sinir bozucu olabiliyor fakat bu konuda onları değiştiremezsiniz. Hem zaten bir koç erkeği özür diliyorsa son noktaya gelmiş ve artık kaçacak bir yol bulamıyor demektir. Çünkü koç burcu erkeği öyle kıvrak bir zekaya sahiptir ki, siz özür dileyeceğini beklerken, sizi haksız olanın siz olduğunuza inandırır ve bir de üzerine kendisinden özür dilettirebilir. Tehlikeli erkekler olabiliyorlar bazen.

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri – Robert-Downey

Koç burcu erkeği seçilmekten ziyade seçmeyi ister. Aslında direk seçer diyelim biz buna. Özellikle karşı cins ile ilişkilerinde onlara ilgi duyanlara değil de ilgi duyduklarına yönelirler. Ona ilgi duyan birini hayatına alıyorsa emin olun ileride o kişiyi kendi istediği gibi biri yapmadan durmayacaktır. Koç burcu erkeği güçlü bir karaktere sahiptir. Biri ile yollarını ayırdığı zamanlarda üzülür elbet ama asla yıkılmaz. Aksine bu durumun içerisinden daha sağlam ve daha tecrübeli olarak çıkmayı başarır her zaman. Onun için giden kişi çok büyük bir kayıp yaşamıştır ve bir daha geri dönmemelidir. Eğer birine 2. Şans veriyorsa bu çölde su bulmakla eşdeğer bir şans diyebiliriz.

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri – Murat Yıldırım

Koç burcu erkeği sevdiği zaman sevgisini gösteren ve karşı tarafın da aynı şekilde sevgisini göstermesini isteyen bir erkektir. Eğer koç burcu erkeğini seviyorsanız ve bunu belli edemiyorsanız zor duruma düşebilirsiniz. Çünkü onun gözünde sözde kalan sevginin hiçbir değeri kalmayacaktır. Çok hızlı, ani ve sinirli tepkiler verebilir koç burcu erkeği. Her zaman kavgaya hazır bir halleri vardır. Alttan almak pek de alıştıkları bir durum değildir. Bir koç erkeği alttan alıp ortamı yumuşatıyorsa eğer ya tamamen haksız olduğunu kabul etmiştir ki bunun olması zordur, ya da kırmaktan ve kaybetmekten hoşlanmayacağı insanlar vardır karşısında. Her iki durumda da yine kendini ezdirmeden işin içinden çıkacaktır.

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri – Murat Yıldırım

Koç burcu erkeği çevresindeki her duygu ve hareketin büyük ölçüde farkındadır. Bu nedenle kolay kolay kusur işlemez. Fakat bazı durumlarda işlediği kusurun farkında olamayabiliyorlar. Bu tarz durumlarda kusurun farkına varır varmaz gönül alma işlemlerine koyulur. Diğer kişiler gibi üstünden çok geçti zaten boş ver diyecek birisi asla değildir.

Koç Burcu Erkeği İş Hayatı

Koç burcu erkeğinin iş hayatı da normal hayatları gibi atraksiyonlarla doludur. Arzuladıkları iş rahat, insanlarla konuşabileceği, yeni şeyler üretebileceği ve tabii ki özgürlüğünü en üst seviyeye taşıyacak kadar para kazanabileceği bir iştir. Bunun için sürekli planlar içerisindedir. Sadece bir iş ile yetinemeyen koç burcu erkeği mutlaka ikinci bir uğraşın peşine düşecektir. Ticarete olan yatkınlıkları ile büyük kazançlar elde edebileceklerinin farkındadırlar. Ama bu konuda çok büyük riskler almaları sonucunda ciddi sorunlarla karşılaşmaları da muhtemel. Ortada kalmayı sevmezler, ya büyük çıkacaklar ya da büyük batacaklar. Umuyorum büyük batanlardan olmazlar.

Maddiyata kendileri harcarken hiç önem vermedikleri için her zaman ufak krizler yaşarlar fakat işin içinden kıvrak zekaları ile çıkmasını iyi bilirler. Kendi işlerini yaptıklarında iç huzura ulaşırlar. Yani artık onlar için emir veren birileri olmadığında. Emir almaktan haz etmedikleri için mutlaka en üst mevkilerde olmayı arzularlar. Eğer bir koç burcu erkeği bir iş değişikliğine gidiyorsa bunun nedeni ya çok fazla emir almasıdır ya da o işin kendisi için çok basit olduğunu düşünmesinden kaynaklanıyordur.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç burcu erkeği şiddetli ve ani heveslere kapılır her zaman. Bu durum koç burcu erkeğinin aşk hayatını yaşayamayacağını düşünmenize neden olabilir. Fakat doğru kişiyi bulduğuna inandığında hayatı yalnızca iki kişilik olacaktır. Onu aşık olamayacak biri gibi düşünürseniz mutlaka sizi yanıltacaktır. Koç erkeği son derece zor beğenir ve bu konuda zor alt edilebilir fakat sonrasında ise zor vazgeçer.

Koç burcu erkeği birçok kadından hoşlanabilir ve hepsinin yakınında olmasını ister. Bu durum onun beğenilme arzusunu doyurma yöntemidir. Ama onu kendinize aşık etmeyi başarabilirseniz sonucunda nasıl bir değişim geçirdiğine siz bile inanamayabilirsiniz. Aşk konusunda başka hiçbir erkeğin eline su dökemeyeceği bir erkekle karşılaşabilirsiniz.

Koç burcu erkeğinin değişebilmesi için hem inanması hem güvenmesi hem de sevmesi gerekir. Bütünsel bir değişiklikten bahsetmiyorum kesinlikle. Sadece hayatında yapmaktan keyif aldığı şeyleri değiştirip sevdiği kişiyle yapabileceği yeni şeylere yönelecektir. Yani koça kendinizi sevdirin, arzu ettiğiniz hayatın daha iyisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Koç Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Koç burcu erkeği için cinsellik son derece önemlidir. Her ne kadar burçlar arasında cinselliğe az önem verdiği söylense de bunun tam tersini hayatına girince öğrenebilirsiniz. Geniş hayal dünyaları ve yenilikçi fantezileri vardır. Hiç duymadığınız ve görmediğiniz şeyleri sizden isterse bu duruma şaşırmayın.

Koç burcu erkeğinin biri ile cinselliği yaşaması için aşık olması gerekmiyor. Karşısındakinden hoşlanması yeterli. Fakat karşısındaki kişinin kesinlikle zeki olması gerekir. Salak bir kadın, dünyanın en güzel vücuduna da sahip olsa koç erkeğine sahip olamayacaktır.

Kadın ruhundan iyi anlayan koç burcu erkeği aynı zamanda güvenilir yapıları nedeni ile her zaman çevresinde birden çok kadın ile görülebilir. Bu durumdan hoşnut olduklarını hepimiz biliyoruz fakat asla bundan faydalanmazlar. Çevresindeki insanlara öyle bir güven aşılarlar ki daha yeni tanımış birinin bile en derin sırlarını ona anlattığına şahit olabilirsiniz. Tabii onun ağzından bunu duymanız imkansızdır. Sır saklama konusunda üstün bir başarıya sahiptirler.

Aşık olduğunda ise cinsel hayatında karşı cinsin isteklerine önem veren bir hal içerisine girebilir. Bu koç burcu erkeğinin içerisinde sakladığı duygusallığı artık sizden saklamaması ile gerçekleşir. Çünkü o aşık olduysa, ve sizinle birlikteyse artık sizden hiçbir şeyi gizlemeyecektir.

Koç Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Koç burcu erkekleri güldürme konusunda doğuştan yetenek sahibidirler. Onların bu olumlu özelliği sayesinde çevresinde bulunan herkesin yüzlerinde tebessümlere neden olurlar. Bu nedenle çoğu kişi üzüntülü bir olay yaşadıklarında kendilerine moral vermesi için onlarla görüşme ihtiyacı duyar.

Koç burcu erkeğinin diğer bir olumlu özelliği ise mükemmel bir sorun çözücü olmalarıdır. Kendi sorunlarına pek çözüm üretemeseler de başkalarına bu konuda yardımcı olmak onların işi diyebiliriz. Aynı zamanda iyi birer dinleyici olmaları nedeniyle çevresi tarafından takdir edilir ve sürekli yardımları istenir.

Özellikle yeni tanıdıkları insanlara karşı inanılmaz nazik ve sempatik tavırlar takınırlar. Tabii ki bu durum karşısında bulunan kişinin duruşu, konuşması ve üslubu ile değişiklik gösterebilir. 7 yaşından 77 yaşına kadar her kesim cinsiyet ve karaktere anında uyum sağlayabilir ve kırk yıllık dost gibi sohbet edebilirler.

Koç Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Hafife almak gibi olumsuz bir özelliği vardır koç burcu erkeğinin. Bazı işlerde başkalarını öyle hafife alır ki onu her için her işin çocuk oyuncağı olduğunu düşünmenize neden olur. Aslında bu durum onun kendisine olan aşırı öz güveninden kaynaklanır. Ve emin olun işin sonunda yapamayacağı bir şeyi bile bu özgüven sayesinde yaptığına şahit olabilirsiniz.

Her şeyden çabucak soğuyabilirler. Onların heyecanını canlı tutmak gerçekten çok zordur. Eğer bir şeyle işlerinin bittiğine inanıyorlarsa geriye döndürmek imkansız olabilir. Bu da bir çok işlerini yarıda bırakmalarına neden olur. Fakat bunu asla başarısızlık olarak görmezler, aksine bu basitmiş ondan uğraşmadım diyeceklerdir.

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Hediye almaktan da hediye vermekten de fazlasıyla haz alır koç burcu erkeği. Onlar için hediyelerin fiyatının bir önemi yoktur ve küçük hediyelerle bile mutlu olabilirler. Fakat yine de şöyle dikkat çeken kaliteli bir hediye alınca da bunu sevmedim diyeceğini hiç sanmıyorum.

Övgülerle hayat bulan koç burcu erkeği, sevilmekten ve takdir edilmekten hoşlanır. Onlar zaten her yaptıkları şeyi en iyi şekilde yaptıklarına inandıkları için bu övgülerin normal olacağını düşünürler. Aslında bu konuda onlara hak vermek gerekir.

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Yalan, yalan ve bir de yalan. Bu üçü koç burcu erkeğinin hoşlanmadığı şeyler. Neden hoşlanmadığını da şöyle açıklayayım. Koç burcu erkeği yalanın kokusunu alır. Onlara yalan söylemek ve kandırmak gerçekten çok zordur. Siz onu kandırdığınızı düşünürken o bunu çoktan fark etmiş ve sizi kendinden yavaş yavaş uzaklaştırmaya başlamış olacaktır. Eğer uzaklaştırmıyorsa durum daha vahim. Onun siniri ile karşılaşmayı gerçekten istemezsiniz.

Kendini öven insanlardan hiç haz etmezler. Eğer sürekli ben şöyleyim, vay ben ne kadar da iyiyim tarzı konuşmalarla karşısında duruyorsanız sizi yerden yere vurması için eline koz vermiş olursunuz. Sizin övündüğünüz konularda sizden daha fazla uzmanlık sergileyebileceği unutulmamalıdır. Bırakın başkaları sizi övsün diye düşünür her zaman.

Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Koç burcu erkeği için dış güzellik son derece önemlidir. İlk olarak buna sahip olmanız gerekir. Güler yüz, özgüven ve biraz da ulaşılmazlık hissi katarsanız kendinize, işte koç erkeğinin dayanamayacağı bir kişi haline geldiniz. Onlar hedeflerini her zaman ulaşamayacakları yerlere koyarlar. Tabi bunu yaparken arada onunla ilgilenmeyi ihmal etmeyin. Aksi halde bir daha suratınıza bakmayabilir. Aslında durum tam olarak şu. Bir koç erkeğinin sizden tam olarak etkilendiğini düşünene kadar onunla bir kere göz göze geliyorsanız sonrasında uzun süre bakmayın. Fakat o tek bakışta mutlaka ona karşı olan hislerinizi hissettirmeyi deneyin. Uzun bir bakış olabilir örneğin.

Koç Burcu Erkeği Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.