Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

İkizler Burcu Özellikleri Kadın Erkek

İkizler Burcu Özellikleri Kadın Erkek

İkizler Burcu Özellikleri, İş ve Aşk Hayatı Hakkında

21 Mayıs ile 21 Haziran arasında doğan kişileri burcu İkizler, Zodyak elementi hava olan ve İkizler Takımyıldızının etkisinde olduğuna inanılan burçtur. Hava elementine bağlı olmaları nedeniyle değişkendirler ve belki de en çekici kişilerin bu burçtan insanlar olmasının sebebi budur. Değişkenlikleri onlara çok yönlülük ve maceracılık katar, hiç şüphesiz ki sabit ve tek bir kişilik onların değişken yapısına yetersiz geldiği için burcun adı ikizlerdir.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler burcu özellikleri temelde değişken olmalarından kaynaklanır ve çoğu özellikleri de yine değişken oluşlarıyla açıklanır. Akıllı, maceracı, çok yönlü insanlar oldukları için bir türlü bilgiye doymak bilmezler. Her şeyi öğrenmeye olan açlıkları, onların kendilerini sürekli geliştirmesine olanak sağlar, bu da hiç yorulmayan bir zihni beraberinde getirir. Kendine özgü düşünceleri, davranışları ve espri anlayışları onları diğer burçlardan ayıran özelliklerindendir. Fikirlerini sürekli değişkenlik göstermesi, fikirleri hakkında fazlasıyla dürüst oldukları halde yalancı olarak değerlendirilmelerine neden olabilir. Bu sayede her ortama bir şekilde adapte olmayı başarabilirler ve girdikleri her ortamda ilgi odağı olurlar. Dost canlısı insanlardır. Değişken, iki yönlü kişilikleri zorlukları atlatmada onlara yardımcı olur. Bu yüzde güçlü insanlardır. Özgür, çok yönlü, maceracı vb. olmaları iyi yönleri arasında iken bazı kötü yönleri de vardır. Huzursuz olmaları, sorumluluklarının farkında olmayışları ve tutarsız olmaları kötü yönleri arasındadır.

İkizler Burcu İş Hayatı Hakkında

Çok yönlü, açık fikirli ve zengin görüşlü olmaları İkizler burcunun iş hayatını oldukça olumlu yönde etkiler. İkizler burcu iş hayatı yorumu da bu özelliklerine göre yapılabilir. Kendilerini en iyi gösterecekleri işler kesinlikle özgür oldukları işlerdir. Gezmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi seven ve hareket halinde olmaktan keyif alan ikizler burcuna mensup kişiler bu nedenle özgürce çalışabilecekleri iş alanlarında başarılı olacaklardır. Turizm gibi gezmelerini sağlayacak bir iş alanında ya da gazetecilik gibi bir işte kendilerini gösterebilirler. Pek çok insan gibi ikizler burcu insanları da stres altında çalışmak konusunda sorun yaşayabilirler. Onları stresli bir iş yaşamından daha çok zora sokan bir iş yaşamı ise rutin bir iş yaşamıdır. Açık görüşlü olmaları ve keşfetmeye açık olmaları onları teknoloji alanında vasıflı kişiler yapar. Bu yüzden mühendislik alanında da başarılı olacaklardır. Zengin fikirleri sayesinde bu alanlardan herhangi birinde öne çıkmakta ve dikkat çekmekte zorlanmayacakları ise neredeyse kesin gibidir.

İkizler Burcu Aşk Hayatı Hakkında

İkizler burcu insanlarının kendilerine özgü olmaları, spontane hareketleri ve davranışları, yeniliğe açık olmaları onları eğlenceli insanlar yapar ki pek çok kişi de ikizler burcu insanlarla vakit geçirmekten hoşlanır. Ancak ikizler burcu öylece duygusallık yaşayacak bir burç değildir. Her şeyden önce karşısındaki kişiden mantık bekleyen ve mantıksal bir bağ kurulduktan sonra duygusal olarak da bağ kurmayı tercih ederler. Hem çekici hem ilgisiz ve ulaşılması zor görünmesi onların değişken yapısından kaynaklanır. Yine aynı şekilde değişken yapıları onların tek bir kişiye bağlanmasını zorlaştırır. Ancak bağlandığı zaman nazikliği, ilgisi ve her ortama uyum sağlaması ile iyi bir eş olacaktır. Yine de değişken ruh hallerine hazırlıklı olmak gerekir. İkizler burcun aşk yorumu da değişken oluşlarından fazlasıyla etkilenir. Kısıtlanmamayı ve yüzeysel ilişki kurmayı istedikleri için ciddi bir ilişki kurmada soru yaşayabilirler, özgürlüğüne düşkün insanlardır. Yine de son derece çekici olmaları onların istediklerini kişiyi elde etmesine olanak verir. Duygularını hemen açmayıp, gizli tutacakları gibi kıskanç davranışlar da sergileyebilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.