Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını ve onların genel özellikleri, aşk hayatları, cinsel hayatları hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum. İkizler burcu kadını neleri sever, nelerden nefret eder, ve nasıl etkilenir merak ediyor musunuz? Ayrıca İkizler burcu kadın ünlülerinin resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Hiç şüphesiz ortak özellikleri güzel ve alımlı olmaları diyebiliriz. İkizler burcu kadını, ortamların en cesur, heyecanlı, şık ve zeki kadınlarındandır. Onları aynı zamanda yüksek ses tonundan da tanıyabilirsiniz. Eğer sessiz bir ortamda, sessizce konuşmaya çalıştığı halde herkesin duyabileceği bir kadın varsa işte o ikizler burcu kadınıdır.

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Ünlüler - Petek Dinçöz

İkizler Burcu Kadını Ünlüler – Petek Dinçöz

İkizler burcu kadını kendisini sıkmadığınız sürece herkesle fikir alışverişinde bulunabilir. Sevdiği insanların dertlerini saatlerce dinleme potansiyeline sahiptirler ve motive etme konusunda başarılıdırlar. Fakat motive çabalarına rağmen kötümserliğinize devam etmeniz halinde sizinle konuşmaktan vazgeçecektir. Onlar için yaşam, sorunlarla birlikte bile olsa yaşamaya değerdir. Yani hayat doludurlar ve aksi bir duruma tahammülleri pek fazla yoktur. İkizler kadınının ne zaman ve nasıl davranacağını kestirmek biraz zor olabilir. Çok ani kararlar alıp yine aynı kararlardan çok hızlı bir şekilde vazgeçebilir. Her dakika yeni bir sürprizle karşılaşmanız çok olası. Bu hal ve hareketlerinden yorulup sakinleşince vazgeçeceklerdir. Ama onların çok zor yorulacağını da hesaba katmamız gerekiyor.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler Burcu Kadını Ünlüleri – Sıla

Bıcır bıcır konuşan ikizler burcu kadını, konuşmayı çok sevmesine rağmen akıl almaktan nefret eder. Size akıl verecektir, derdini anlatacaktır, fikirlerinizi dinleyecektir ama akıl alma konusunda aynı özveriyi göstermeyecektir. Diyelim ki ‘’şunu nasıl yapayım’’ diye sordu size emin olun verdiğiniz cevabı dinlemeyecektir. İkizler burcu kadını zevkli ve eğlenceli olan her şeyden haz alır. Maceraperest bir yapıya sahip olması nedeni ile, risk olan yerlerde karşınızda görmeniz son derece normal. Hele ki zihinsel açıdan güç gerektiren şeylerde yerinde duramayacak ve o kıvrak zekasını insanların beğenisine sunacaktır. Birden çok konuya aynı anda odaklanabilmeleri hayatlarında bazen sorunlara neden olabiliyor. Kafaları sürekli birşeylerle doludur ikizler kadınının. Hayal güçleri de son derece gelişmiş olduğu için, normal hayatlarında ayrı bir yaşam, zihinlerinde ayrı bir yaşam sürerler. Bu nedenledir ki kendiyle bile yaşamaktan yorulabilir bazen. İşte böyle zamanları nedeniyle hayatına zorluk katacak ilişkilerden daima uzak durur.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

kiler Burcu Kadını Ünlüleri – Nicole Kidman

Eğer ortada bir sorun varsa ve bu ikizler burcu kadını ile alakalı ise, sorunun çözümünü sert ve şiddetli bir şekilde olabilir. Çünkü çok hızlı bir şekilde cephe alarak kendilerini savunmaya geçerler. Garip bir şekilde eğer bu durum başkaları ile alakalı ise son derece soğukkanlı bir şekilde sorunun çözümüne kısa sürede ulaşmayı becerebilirler. Şefkat doludur ikizler burcu kadını. Annelik konusunda en başarılı burç kadınlarından birisidir. Birkaç araştırma okumuştum bu konuda, başarılı çocuk anneleri genel olarak ikizler burcu oluyorlarmış. Bu da anneliği dört dörtlük yapabildiklerinin somut bir kanıtı olsa gerek. Bitmek bilmeyen meraka ve iştaha sahip olan ikizler burcu kadınına, yeni ve heyecan verici bir gelişmeyi anlatırken bir sonraki gün sizden daha bilgili olarak geri döndüğüne şahit olabilirsiniz. Çünkü o üstün körü değil derinlemesine incelemiştir bu konuyu. Üstelik bunu ben daha iyi bileyim de geçeyim şunları düşüncesiyle yapmıyorlar, sadece doğaları böyle.

İkizler Burcu Ünlüleri

İkizler Burcu Kadını Ünlüleri – Naomi Campbell

Maddiyata olan arzuları ve kaliteye olan takıntıları konusunda pek söylenecek bir söz yok aslında. İkizler burcu kadınları şıklık konusunda ve kalite konusunda son derece zevk sahibi kadınlardır. Aldıkları her şeyi en iyisinden almaya çalışırlar. Örneğin dört adet düşük kalite çanta almaktansa bir tane iyi kalite almayı tercih ederler genelde. İnce zekaları sayesinde insanları çabuk anlayabilen bir kadındır ikizler burcu kadını. Zaten bir gün ikizler kadınına vurulmuş olacak olursanız bunun başlıca sebeplerinden birisi bu olacaktır. Klişe zekilikten bahsetmiyorum, her insan kendine göre zekidir fakat ikizler kadını bu konuda her insan kategorisine alınamaz. Bazen ona karşı ön yargılı olabilirsiniz. Fakat eğer ikizler burcu kadınının iç dünyasına girmeyi başarabilirseniz düşündüğünüz şeyle gördüğünüz şeyin ne kadar farklı olduğuna şahit olabilirsiniz. Bu kadınlar kendilerini ifade etmek zorunda hissetmiyorlar ve kızıyorum bu yanlarına. Umurlarında bile değil. Ne düşünürsen düşün ben hayatımı yaşarım diyorlar. Kızmamın nedeni ise bunu benim başaramıyor olmam.

İkizler Burcu Kadını İş Hayatı

Erkeği gibi, ikizler burcu kadını da iş hayatında büyük riskler almaktan kaçınmaz. Onlar küçük denizlerde boğulmayı utanç verici olarak görebilirler. Bu nedenle riskleri her zaman büyük alır ve genelde kazanırlar. Detaylı incelediğinizde büyük iş kurmuş kadınların çoğunun ikizler burcu kadını olduğunu göreceksiniz.Eğer kendi işlerini yapmıyorlarsa, mutlaka üst pozisyonlara gelmek için çabalayacaklardır. Burası iyi ya daha yükselip ne yapacağım diyen bir ikizler burcu kadını, ikizler burcu değildir. Nüfus müdürü yanlış yazmıştır tarihi, iyice bir inceleyin.

İkizler Burcu kariyer

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

 

İkizler burcu kadınının aşk hayatı, normalde bahsettiğimiz değişken tavırlardan tamamen uzak olabilir. Yani eğer gerçekten severse bir ikizler kadını, sevgisinde hiçbir değişiklik hissedemezsiniz. Tabii ki artış dışında. Onlar aşkı zor bulan ama bulduklarında değerini çok iyi bilen kadınlardır. İkizler burcu kadınının hayatında olmak, sizin hayatınıza heyecan ve hareketlilik katacaktır. Hiç olmadığı kadar eğlenceli ve macera dolu bir hayat sunabilir size. Üstelik onun sürekli sizi mutlu etmek için çabaladığını gördükçe, sizin de ona karşı olan aşkınız bir kat daha artacaktır.

İkiler burcu kadını nelerden hoşlanmaz?

İkizler Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

İkizler burcu kadınının cinsel hayatı, normal hayatlarında olduğundan daha hareketlidir. Burada bile sürekli yeni maceralara atılabilirler. Yeni macera derken yeni kişilerden bahsetmiyorum. Onlar sevdiklerine son derece sadık kadınlardır. Yeni maceraları da burada açık açık anlatmayayım isterseniz. Bir ikizler burcu kadını ile ilişkiniz varsa o size anlatacaktır. Cinselliğe düşkünlükleri var diyemem onlar için, sevginin olduğu yerde cinselliğin muhakkak olması gerektiğine inanırlar. Cinsel hayatında sorunlar yaşayan bir ikizler burcu kadını, sizin artık onu sevmediğinizi ya da size karşı artık sevgisi kalmadığını düşünebilir.

İkizler Burcu Ünlüleri

Angelina Jolie

İkizler Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Burçlar aleminin en cesur kadınıdır ikizler burcu kadını. Bu olumlu özelliği sayesinde ve tabii ki kıvrak zekaları ile en çözülmez denen olayları çözebilir, üstesinden gelinemez denilen olguları alt etmeyi başarabilirler. Onlar için ‘’zor’’ deyin ve olayın çözümünü izleyin. Güler yüzlü, şirin ve cana yakın tavırlarıyla her zaman sevilen kişi olmayı başaran ikizler burcu kadını, bazen bu özellikleri yüzünden yanlış anlaşılabiliyor. Böyle durumlarda karşısındakileri kırmadan, onun normal halinin bu olduğunu anlatarak kolay bir şekilde işin içinden sıyrılmasını da başarabiliyorlar.

İkizler Burcu Ünlüleri

Fahriye Evcen

İkizler Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu kadını için aklına gelen bir şeyi yapmak ve sonunun iyi yada kötü biteceğini düşünmemek çok normal bir durum. Aslında sonu kötü bile olsa umursamayabiliyorlar. Ama akıllarına aniden gelmesi lazım bu durumun. Çünkü üzerinde düşünmek ikizler kadınının kafasının karışmasına neden olacaktır. İkizler burcu kadını dedikoducudur. Bunu ona söylediğinizde inkar edebilir ama hemen sonrasında bir arkadaşını bulup ‘’ biliyor musun bana dedikoducu dedi ama kendisi geçen gün şunun arkasından da böyle demişti’’ gibi bir cümleyle kendini aklamaya çalışırken dedikodu yapmaya devam edebilir. Bu konuda kendilerini tutamıyorlar ama ne yapsınlar, konuşmaları gerekiyor. Hep havadan sudan konuşamazlar ya.

İkizler Burcu Ünlüleri

Natalie Portman

İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Doğa sporlarından hoşlanan ikizler burcu kadını, hareket olan her türlü aktivite içerisinde bulunmaya özen gösterecektir. Genel olarak bu hareketlilikleri 30’lu yaşların öncesinde düzgün bir vücut sahibi olmalarını sağlar. Bu yaşların sonrasında ise zihinsel olarak kendilerini geliştirecek aktiviteler içerisinde bulunmaları vücutlarının istedikleri gibi olmaması ile sonuçlanabilir. Her ne kadar lükse düşkün olsalar da onlara vereceğiniz maneviyat yüklü hediyelerden de hoşlanırlar. İkizler burcu kadını manevi bağları son derece kuvvetli, sevdikleri ile kopmaktan korkan kadınlardır. Onlar için aile çok önemlidir.

İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz

Haksızlık karşısında çok büyük kırgınlıklar yaşayabilir ikizler burcu kadını. Yapılan haksızlığa sinirlendiklerinden daha çok üzülürler. Ama o kadar güzel kalpleri vardır ki, ufak bir özürle bile affedebilirler sizi. Buna güvenip büyük hatalar yapmanızı önermem, böyle durumlarda ne kadar sinirli ve gaddar olabileceklerini de unutmamak gerekir. Emrivaki tavırlarınız ikizler burcu kadınının hoşuna gitmeyecektir. Yönetilme konusunda biraz sorunları olan ikizler kadını ‘’ hadi yap, gel buraya, git çabuk’’ gibi emirleri aile fertlerinden bile alırken zorlanırlar. Bu tarz bir üslupla onlara yaklaşmanız hiçbir işi yaptıramayacağınız anlamına gelir. O nedenle tatlı dille, zekasını da hafife almayarak isteklerde bulunmanızı öneririm.

İkizler Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Başarı, başarı, başarı. İkizler burcu kadınını etkilemenin yegane yolu olabilir başarı. Hayatınızda ne kadar çok başarılı olursanız ikizler kadınının dikkatini o kadar hızlı çekersiniz. Tabi bu başarılarınızı onun sayesinde olmasa bile, sen yanımda olduğun için bunlar oluyor demeniz bitirici nokta olabilir. Çünkü eğer sizden biraz bile hoşlanmış ve yanınızda duruyorsa, size katkısı olduğunu düşünmek onu size daha fazla bağlayacaktır.

İkizler Burcu Kadın Ünlüleri Resim Galerisi İçin Resme Tıklayınız..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.