Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği ile ilgili merak ettiğiniz çoğu konuyu size anlatmaya çalışacağım. İkizler erkeğinin iş hayatı, aşk hayatı, genel özellikleri, neleri sever, neleri sevmez gibi başlıklar ile onlar hakkında bilgiler paylaşacağız. Şimdi yavaşça Balık burcu erkeklerinin özelliklerinden bahsetmeye başlayalım. İkizler burcu erkeği, son derece hareketli, arzulu ve konuşmaya bayılan bir erkektir. Her ortamın neşe kaynağı, sağlam birer dost ve ilgi ile popülariteyi elden bırakmayan zeki erkeklerden bahsediyoruz. Oldukça havalıdırlar ve sivri bir zekaya sahiptirler. İstediklerinde etrafındaki kişileri kolaylıkla etkileyebilirler. Ve kendileri de bunun gayet farkındadırlar. Şimdi ikizler burcu erkeğini detaylı bir şekilde inceleyelim.

İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Duygusal konularda dengesini pek ayarlayamayan ikizler burcu erkeği, iç dünyasını gizlemeye çalışması nedeni ile genel olarak gizemli kişilerdir. Bunun yanı sıra normal hayatlarında tam tersine son derece dışa dönük ve maceracı yapıları vardır. Bu maceraperest yapıları nedeniyle başlarını derde soktuklarına şahit olabilirsiniz. Nefes almaya olan ihtiyacımız gibi konuşma ihtiyacı duyabilir ikizler burcu erkeği. Onu sürekli bir şeyler anlatırken görmeniz son derece olasıdır. Aslında son derece meraklı ve araştırmacı yapılarından ve sürekli arayış içerisinde olmalarından kaynaklanır bu durum. Tek sorun bu arayışın ne olduğunu kendileri de bilmiyor olabilirler.

İkizler burcu ünlüleri

Acun Ilıcalı İkizler burcudur.

 

İkizler burcu erkeğinin kolay sinirlendiğini söyleyebiliriz. Sinirli olduğunu size anlatması veya belli etmek için çabalamasına da gerek yoktur. Yüzünden bunu çok rahat anlayabilirsiniz. Sinirliyken üzerlerine gidilmesinden hiç hoşlanmazlar. Bu nedenle onları biraz rahat bırakmanız bir süre sonra sakinleşip yanınıza gelmesine neden olacaktır. İniş ve çıkışların insanlarıdır ikizler burcu erkekleri. Bir an çok karamsar olabilirler fakat 5 dakika içinde iyimser de olabilirler. Aslında iyimserlik dönemleri genelde daha fazladır. Yinede bu ruh hali değişiklikleri ikizler erkeğini fazlasıyla yormaya yeterlidir. Bir işten kar ederek çıkmak için elindeki her şeyi kullanır ikizler burcu erkeği. Olaylara çok farklı yaklaşımları nedeni ile sonuçta bir bakarsınız sonuç yine onların istediği gibi olmuştur. İkizlerin yakınında bulunuyorsanız ve bu durumun farkına varıyorsanız, onun bu zeki tavırları karşısında oluşan hayranlığınız nedeni ile kızamayacağınıza eminim. Yakınında enerjisi düşük kişileri görmeye tahammülü olmayan ikizler burcu erkeği, genelde çevresinin enerji kaynağıdır. Bazen arkadaşları tarafından senin enerjine uyamıyoruz bi dur artık diye serzenişler işitse de kimsenin bu durumdan gerçekten şikayetçi olmadığının farkındadırlar.

İkizler burcu ünlüleri

Psikoloji konusunda doğuştan yeteneklidir ikizler burcu erkeği. Bunu son derece iyi kullanarak kimsenin fark edemediği özellikleri ve zaafları tespit edebilirler. Bu zaafları kötü amaçlı olarak pek kullanmasalar da, damarına basıldığında bunu kullanmaktan asla çekinmeyeceğine emin olabilirsiniz. İkizler burcu erkeği özgüven konusunda bir hayli iddialıdır. Öyle ki siz onun öz güvenini kırsanız dahi bunu asla size fark ettirmeyecektir. Kendi içerisinde hesaplaşmasını yaptıktan sonra konuyu kapatır ve yüksek bir rafa kaldırır. Onların güvenini kırmak ve yıldırmak son derece zordur. İkizler burcu erkeği için algı hiç öyle olmasa da onlar sevdiği zaman bütün dünyayı silebilir ve tamamen karşısındaki insana odaklanabilir. Fakat yine de bu davranışın yanlış olduğunu düşünür. Bile bile yapması da kendisine işkence çektirmeyi seven bir yapısı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu vaziyetten çıkışını da sevgisine değmeyecek bir insan olduğunu anlaması ile hızla sonuçlanır. İkizler burcu erkeği son derece sabırsız olabilir. Onların sabrını sınarken dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü eğer sabrına değmeyecek bir durum fark eder ve geri çekilirse bir daha sizinle eskisi gibi olmayacağına inanın. Diyelim ki yeniden yakınlaştınız, şunu unutmayın her zaman aklında sizi, onun sevgisini ve verdiği değeri hak etmeyecek biri olarak tutabilir.

İkizler burcu erkeği özellikleri

Burak Hakkı İkizler burcudur.

Çok belli etmese de yalnız kalma korkusu yaşayan ikizler burcu erkeğinin yanında sürekli birileri olması son derece olağandır. İlla ilişki yaşaması gerekmiyor tabii ki. Arkadaşları, ailesi veya ilgi gösteren birileri olması yeterli olacaktır. Dost acı söyler lafını kendilerine yol edinen ikizler burcu erkeği, eğer yaptığınız ve söylediğiniz şeyler çevre tarafından hoş görülmeyecekse hiç beklemeden bunu size söyler. Fakat bunu söylerken son derece nazik olur ve bak bu böyle gözükecek ama sen bilirsin eğer yapmak istersen saygı duyarım diyecektir.

İkizler Burcu Erkeği İş Hayatı

İş hayatı için her zaman en iyi seçenek bu değil bir sonrakine bakayım edalarında takılan ikizler burcu erkeği, en sonunda istediği işe kavuşacak potansiyelde olmasına rağmen, bazen bu durum tam tersi sonuçlanabiliyor. İş hayatlarında maddi olarak büyük kazançlar peşinde koşmaları, her işi tercih etmeyecekleri anlamına gelir. Eğer ikizler burcu erkeği kendi işinin patronuysa mutlaka bir ikinci iş için araştırmalara girişecek demektir. Yoksa o kadar çok düşünce ve tasarım beyinlerinde heba olup gidecektir. Eğer kendileri bu işi hayata geçiremezlerse en yakınındakilere hemen bu konuda fikir vermekten ve yeni bir iş kurmasına yardımcı olmaktan asla çekinmez. Her ne kadar en tepede olmayı isteseler de kanatlarının altında sağlam duran dostlara ihtiyaç duyacaklardır.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Çok büyük sınavları yoktur bu erkeklerin. Yani hayatlarına dahil olmanız karakterinizde sağlam iseniz kolay olabilir. Ama ikizler burcu erkeğinin aşk hayatı da duyguları gibi arada çalkantılara neden olabilmektedir. Son derece neşeli yapıları ve bitmek bilmez merakları sayesinde sevdiği kişiyle mükemmel bir ilişki yaşayabilirler. Aynı zamanda tahmin ettiğinizden çok daha fazla duygusal ve ince düşünceli bir erkekle karşı karşıya olduğunuzu da unutmayın. En ince ayrıntılarla sizi mutlu edebilecek hediyeleri rahat bir şekilde seçebilir, bir kadının kalbine giden yolu çok iyi bilebilir ikizler erkeği. Bu nedenle ikizler burcu erkeğinin aşk hayatı eğlenceli olduğu kadar duygu dolu da geçer.

İkizler Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

İkizler burcu erkeği cinsel hayatlarında da son derece renklidirler. Onlarla yakınlaşmaktan asla sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü her seferinde size daha farklı yaklaşacak ve ilginizi çekmeyi başaracaktır. Bu yaklaşımların farklılaşması aslında sizin dikkatiniz çekmek için olmadığını söyleyebilirim, onlar kendileri için daha heyecanlı ve yeni fanteziler aradıkları için bunu yaparlar. Cinsellik hayatında biraz bencil olabilen ikizler burcu erkeği, duygularını yoğun yaşadığı sürece bunu size hiç hissettirmeden hareket edecektir. Çünkü o her şeyin karşılıklı olacağına inanır. Eğer sizi mutlu edemeyecekse kendisi de mutlu olamayacaktır. Bencillikten kastım işte tam olarak buydu.

İkizler Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

İkizler burcu erkeği özellikleri

İkizler burcu erkeği özellikleri

İkizler burcu erkeğinin olumlu özelliklerinin başında olayları çabuk çözebilme ve mümkün olduğunca hızlı çözüm üretebilme gelir. Onlar için çözümü olmayacak bir sorun yoktur. Çünkü çözümü bulamadıkları zaman o sorun yokmuş gibi davranabilirler J. Doğal olarak ortada sorun kalmayınca problem de çözülmüş oluyor. İkizler burcu erkeğinin cesareti çoğu kişiyi etkileyebilir. Onları bazen en önde en zor işlerde ben yaparım açılın derken görebilirsiniz. Bunu içgüdüleri gereği yapıyorlar fakat emin olun onlarınki öyle kuru kuru bir cesaret değil. Açılın ben yaparım demeden önce mutlaka olayı beyinlerinde detaylıca irdelemiş ve kesin olarak yapabileceğine kanaat getirmiştir.

İkizler Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu erkeğinin olumsuz özellikleri nelerdir diye sorsanız bir tanıdığına ilk söyleyeceği ‘’değişkenlik’’ olacaktır. Burcun isminin nereden geldiğini nasıl anlardık zaten böyle olmasalar. Şaka bir yana çok sık duygusal değişiklikler yaşarlar ve aslında kendileri de bu durumdan pek haz etmezler. Çünkü bu halleri kendilerini üzdüğü gibi bazen sevdikleri ve değer verdikleri insanları da üzebiliyor. Ne istediğine kolay kolay karar veremez bir ikizler burcu erkeği. Diyelim ki üniversiteden mezun olacak ve bir iş düşünüyor. İlk olarak bulduğu iş gayet güzel fakat öteki de iyi para veriyor, bunların yanı sıra diğerinde hafta sonu tatil imiş, öte yandan bir diğeri de son model araba verecekmiş altına. Sanırım ne demek istediğimi anladınız.

İkizler Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Gariptir fakat hediye vermekten en çok hoşlanan burç ikizler burcudur. İkizler burcu erkeğinin hediye seçimi konusunda başarılı olduğunu biliyor olması da bir etken olabilir tabi bu istatistikte. Eğer bir doğum günü, kutlama ve benzeri bir şey için hediye arıyorsanız yanınızda bir ikizler erkeği götürmenizde fayda var. Popülerlik en büyük amacıdır ikizler burcu erkeğinin. Fakat bundan aldığı zevki her ne kadar hissettirmemeye çalışsa da hareketleriyle ele verir kendini. Yok be oğlum ne alakası var normal şeyler bunlar, sende yaparsın istesen diyorsa eğer, bilin ki size şunu diyor; valla aslanım her babayiğidin harcı değil bu, ben yapana kadar ne tecrübeler edinmek zorunda kaldım. O yüzdendir ki bu tarz durumlarda onu özerseniz mutluluktan gevşeye gevşeye bir hal olacaktır.

İkizler Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Diyelim ikizler burcu erkeğinin yaptığı bir şeyi beğenmediniz. Bunu dile getirebilirsiniz, olmamış pek sanki diyebilirsiniz. Fikrinize saygı duyacaktır her ne kadar inanmasa da. Ama ağır bir eleştiri ile bu ne be kim yaptı bunu Allah aşkına dediniz. Hah işte eğer göz göze geldiyseniz o anda yavaşça yere eğilin ve geri geri oradan uzaklaşın. Aksi halde ağır lafların odak noktası haline geleceksiniz demektir. İkizler burcu erkeği adaletli ve merhametlidir. Fakat emin olun bunu kullanılmasına asla izin vermez. Eğer onu kullandığınızı hissederse bu durumdan hiç hoşlanmayacak ve aynı zamanda sizi daha iyi bir şekilde kullanarak cezanızı kesecektir.

İkizler Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Eğer ikizler erkeğinin sitemini çözebilirseniz, onu olduğu gibi sever ve ilgisini çekmeyi başarabilirseniz işte o zaman siz onun çok sevdiği çekirdek kadrosuna dahil olabilirsiniz. Bu durumda size dünyanın en iyi dostu da olabilir, gözü sizden başkasını asla görmeyen ruh eşi de. Kaliteli ve şık giyinmeniz ikizler erkeğinin dikkatinden asla kaçmayacaktır. Aynı zamanda kibar ve esprili tavırlara sahipseniz o sizin peşinizden ufak adımlar atmaya başlayabilir. Çünkü onlar için çekiciliğinizin yanı sıra zekanızın da çok büyük önemi vardır. Aptal olduğuna kanaat getirdiği biri ile sadece selamlaşıp geçeceğinden emin olabilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeği Ünlüleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.