Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Hande Kazanova 2020 Tüm Burçların Yorumları

HANDE KAZANOVA

Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde herkes yepyeni hayatında neler olacağını merak etmektedir. Yeni bir yılın size getirecekleri ve götürecekleri hakkında bilgi edinmek adına, Hande Kazanova’nın yapmış olduğu burç yorumları ile geleceğe biraz daha ışık tutacaksınız. İsterseniz günlük, haftalık, isterseniz de o yıla özel burç yorumlarınızı öğrenebilirsiniz. Burçların birbiri ile uyumu, ilişki ve aşk uyumunuz, önemli işlerinizin olma ihtimalleri ve yükselen burçlarınız hakkında muhteşem yorumları ile Hande Kazanova gezegenlerin hareketleri ve başınıza gelecek olaylar hakkında tahminlerde bulunarak sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Hande Kazanova nın 2020 tüm burç yorumlaır için tıklayınız.

 

Koç burcu: ünlü astroloji uzmanı Hande Kazanova ya göre, koç burçları, 2020 yılında iş konularında ani karalar almaktan ve tartışmalı durumlardan uzak durmalıdır. Günlük hayatınızda yaşayacağınız bir sorun karşısında şaşkınlık yaşayabilirsiniz. İlk etapta olumsuz gibi görünecek bu sorun daha sonra sizin aleyhinize denecektir. Yılın son günlerinden ocak ayına geçeceğiniz şu günlerde, kavga ve tartışmalardan uzak durmalısınız. Koçlar 2020 yılında aşk, iş ve eğitim konularında şans sizinle olacaktır. Bekâr olanlar evliliğe adım atabilirler, evli olanlar için de mutlulukları daha da artacak. Hayatınızda yapacağınız her adımı sorumluluklarınızı bilerek atarsanız sorun yaşamazsınız.

Boğa burcu: boğalar nazik, duygusal ve sabırlıdır. Eğitici ve öğretici faaliyetlerden olan kurs, seminer gibi faaliyetlere katılabilir, seyahate çıkabilirsiniz. Yabancı kişilerle yapacağınız iş ortaklıklarında son derece karlı çıkacaksınız.  Bazı resmi kuruluşlarda ki işleriniz de sorun yaşayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekecek.  İş hayatınız da kalıcı adımlar atarak, beklemediğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. Sağlık problemleri yaşamayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sanatsal faaliyetler ön plana çıkarken, birileri için bir şeyle yapma arzusu doğmaya başlayacak.

İkizler burcu: hem iş hayatında, hem de iş hayatında oldukça olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Karşınızda bulunan kişileri etkileyici cümleler, parlak fikirler ve karizmanız la etkilemeniz mümkün. Sosyal çevrenizle özel hayatınızdaki dengeleri çok iyi sağladığınız için her zaman ön planda önderlik vasfına sahipsiniz. İkizler burcu iletişimi yöneten Merkür’ün etkisi altında bulunmaktadır. 2020 yılında aşkı arkanıza alarak büyük bir aşk yaşayacaksınız. Bu sene sadece kendinizi önemseyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Yengeç burcu: bu sene özellikle emlak konularında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz bir ev hayaliniz gerçekleşebilir. İş konusunda oldukça başarılısınız, evlilik konusunda da ilişkilerinizin çok daha iyi olacağı bir dönem sisi bekliyor. Yeni hobiler edinmek, bilgilerinizi artırmak ve sosyal aktivitelerinizi artırmak size son derece iyi gelecek.

Aslan:  parasal konularda problem yaşayabilirsiniz ama bunun için kısa süre de çözümler bulacağınız bir dönem sizi bekliyor. Özgürlüğüne çok düşkün olan aslanlar, bunu ön plana çıkarabilir. 2020 yılı aslanlar için reklam, medya iletişim gibi konularda faaliyetlere de bulunması açısından yükseleceğiniz bir dönem. Sevdiklerinizin hayatında ki olumlu gelişmeler sizi de olumlu yönde etkileyecek.

Başak: aşk hayatınız oldukça iyi durumda. Sevdiğiniz kili ile gelecek adına bir adım atmanız mümkündür. 2020 yılın da parasal konularda şansı yakalayacaksınız. Ticari ilişkini de bolluk ve bereket için de olacağınız için bir yıla gireceksiniz.  Bir ev almak istiyorsanız 2020 tam size göre bir yıl olarak görünüyor. Aile üyeleri ile sorun yaşayacağınız bir dönem sizi bekliyor.  Gereksiz harcamalardan kaçınmanız da sizin faydanıza olacaktır.

Terazi: çok önemli değişikliklerin yaşanacağı ve kırk yılda bir gelen şans 2020 de sizinle olacak. Hayatınız da yakalamak istediğiniz fırsatlar sizi buluyor. İş ve aşk konusunda da olumlu gelişmeler yakalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca kendinize de zaman ayırmaya ihtiyacınız olacak. Stresi azaltarak hayatın tadını çıkarmaya bakın.

Akrep: geçmiş yaşantınızda sizi üzen ve size acı veren her şeye bir son vererek yeni bir başlangıç yapabileceğiniz bir döneme girmeniz gerekecek bir döneme giriyorsunuz. Bu hayal kırıklıklarını yeniden yaşamamak adına da önlemler almanız gerekebilir.  Olumsuz kişi ve olaylardan uzak durmanız sizin faydanıza olacaktır. Başkalarını düşünmekten vazgeçerek sadece kendinizin kazanacaklarına konsantre olmalısınız. İş konusunda da her şeyi kafanız göre yapmamalısınız bazı olumsuz durumlar da sizin lehinize dönebilir. Sorumluluklarınızın farkına vararak parasal konuşlar da da hesabınızı bileceksiniz.

Yay: aile hayatınız da oldukça verici olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sorumluluklarınızı bilerek birçok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Kafası karışık ve problemlerini dile getiremeyen kişileri dinleyerek ve anlamaya çalışırsanız faydanıza olur. Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Önemli sorumluluklar hayatı çok ciddiye almanızı sağlayabilir. Çevreniz de çok ciddi fırsatlar yakalayarak olumlu gelişmeler sağlayacaksınız. Sanatsal faaliyetlere yönelebileceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Oğlak: parçadan bütüne değil de hayati bütün olarak görmeye çalışırsanız bundan sonra hayatınız da yapacağınız birçok alanda çok daha başarılı olursunuz. Ani atılımlar veya ani kararlar almaktan kaçınırsanız çok daha başarışı olursunuz. Her zaman öncü olan kimliğiniz le lider olmaya adaysınız. İletişim, reklam, pazarlama, satış ve pazarlama konularında başarılı olarak önemli görüşmeler de sağlayacağınız bir dönemim içine giriyorsunuz. 2020 yılında açık fazla sağlık problemi yaşamadan, ufak tefek problemler yaşayacağınız bir süreç sizi bekliyor. Oğlak burçları genellikle sessiz ve mütevazı brik kişiliğe sahip iken neşeli olan burçlarla aşk hayatına başlaması muhtemeldir. Oğlaklar kurallı bir şekilde hareket ederek, planlı işlerle uğraşmayı sever organizasyon işlerinde de oldukça başarılıdır.2020 yılın dada başarılı iş hayatı ve aşk hayatında da olumlu gelişmelerle yıla devam etmeye devam edecek.

Kova: 2020 yılında daha önce başvurmuş olduğunuz bir iş görüşmesinden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Mutluluk ve huzur sizinle olacağı bir yıl yaşayacaksınız. Esas işinizin yanı sıra yapacağınız bir ek işle de oldukça etkin olacak ve büyük paralar kazanacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve yaratıcı işler de kendinizi göstererek her zaman ön planda olacaksınız.

Balık: karşıt görüşlü kişilerden uzak durmanız faydanıza olacaktır. Tartışmalara açık bir zamandasınız. Duygusal bir kişiliğe sahip olan balıklar dedikodu, başkalarının işine karışmak ya da resmi kuruluşlar da olan bazı işlerden uzak durmalıdır simdi zamanı değil. Sağlık problemleri fazla yaşamayacağınız ve mutlu bir aşk hayatınızın olacağı bu yılda şans ve yeni umutlar da peşinizi bırakmıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.