Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Haftalık Hurç Yorumları

Haftalık Hurç Yorumları

Haftalık burç yorumu

Koç Burcu Haftalık

Koçlar için 2020 yılı birçok deneyim yaşayacakları bir yıl olacak. Özellikle iş hayatlarında yaşayacakları deneyimler, onların kariyerlerinde güçlü adımlar atmasını sağlayacak. Koç burcunun her daim bir eşi vardır. Çünkü koç burcu yalnızlığı sevmez ve hayat enerjisinin yüksekliği onun çevresinde her daim birilerinin olmasını sağlar.

Boğa Burcu Haftalık

Bu yıl ufak tefekte olsa engellerle karşılaşacak olan boğa burcu, yılın ikinci yarısından sonra önündeki engelleri kaldıracak ve kariyerinde başarılı adımlar atacak. Önemli olan engellerin üstesinden gelir pes etmemek. Yine çok seçicisiniz. Ancak bu yıl hayatınızın aşkını bulacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık

Yılın ilk haftası karmaşık duygular yaşarken, yılın ikinci yarısında olumlu etkilerle karşılaşacaksınız. İş hayatınızda iletişim problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Ancak sakin kalmaya özen gösterin. Çünkü söylediğiniz sözlerde sonra çok pişman olabilirsiniz. Genel olarak maddi anlamda rahat geçireceğiniz bir yıl olsa da yaz mevsiminin ilk aylarında maddi problemler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık

Bu yıl geçen yıla göre daha sessiz sakin bir hayatınız olacak. Bu yılda ikinci yarınızı aramak için çok çabalayacaksınız. Ancak ideal eşi arıyorsunuz ve sabırlı olmalısınız. Bu yıl aşk hayatınız durgun geçebilir. Ancak bir gün ideal eşi siz de bulacaksınız.

Aslan Burcu Haftalık

Bu yıl aktif bir sosyal hayatınız olacak. Yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar sizi bekliyor. Bu yıl şansta sizi bulacak. Ancak şans size başkalarının vasıtasıyla ulaşabilir. Bu yıl sizin için kritik bir yıl, ya çok paralar kazanacaksınız ya da çok paralar kaybedeceksiniz.

Başak Burcu Haftalık

Bu yıl işlerinize konsantre olabileceğiniz bir yıl olacak. Hizmet etmek yararlı olmak bu yıl sizin en ana hedefleriniz arasında olacak ve çalıştığınız iş yerinde başarıyı yakalayacaksınız. Sadece iş hayatınızda değil, sosyal hayatınızda da kendinizi yardımlaşma ve dayanışmaya adayacaksınız.

Terazi Burcu Haftalık

Yakın çevrenizde hayatınızı zorlayacak sorunlarla karşılaşsanız da üstesinden gelecek ve aranızdaki bağları yeniden yapılandıracaksınız. Bu yıl sıklıkla seyahat edecek, yeni yerler görecek ve yeni yerler keşfedeceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık

Özel hayatlarına düşkün olan akrepler, buna zıt olarak yönetici konumunda olmayı da isterler. Bu yıl kariyerinizde önemli gelişmeler olacak. Yönetici pozisyonlarına yükselebilirsiniz. Ancak bu özel hayatınızı olumsuz etkileyeceğinden, bu yükselişten beklediğiniz mutluluğu elde edemeyebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık

İnsanlara yardım ve hizmet etme duygusu var sizde. Bunun için hangi meslekte olursanız olun, yardımlaşma ihtiyacınızı gideremediğiniz sürece meslek arayışına gireceksiniz. Duygusal ilişkileriniz nedeniyle çok fazla harcama yapabilirsiniz. Ancak kendinize tutumlu olmayı öğretmelisiniz.

Oğlak Burcu Haftalık

Yapabileceğinizden daha fazla bir yükün altına gireceksiniz. Bu sizi psikolojik olarak yıpratabilir. Bunun için bir sorumluluk almadan önce bu yükü kaldırıp kaldıramayacağınızı gözden geçirmelisiniz. Sıkı olan aile bağlarınız bu yıl çok daha fazla sağlamlaşacak. Özellikle de annenizle…

Kova Burcu Haftalık

Bu yıl arkadaşlarınıza oldukça zaman ayıracak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Bu yıl eğlenecek ve romantizm dolu dakikalar yaşayacaksınız.

Balık Burcu Haftalık

Bu yıl maddi anlamda önemli fırsatlar yakalayacaksınız. Çok büyük bir vurgun yapmayacaksınız. Ancak iyi fiyatlara küçük mülkler elde edeceksiniz. Bu da sizin mutlu olmanızı sağlayacak. Aşk hayatınız yine duygu ve romantizm dolu olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.