Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Yengeç Burcu 25 – 31 Mayıs

Yengeç Burcu 25 – 31 Mayıs

Yengeç burcu haftalık yorumunda öne çıkan zihninizdeki asıl konular olabilir. Yorumcumuz Dilek İNCE tarafından hazırlanan Yengeç burcu haftalık yorumlarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz. İşte 25 – 31 mayıs 2020 tarihli haftalık burç yorumları yengeç..

 

Güneş’in özel bölgenizde devam eden varlığı, çözülmemiş sorunları iyileştirmek ve duygusal sorunlarınızı temizlemek için öneri haritanıza doğal olarak çizilmiş olabileceğinizi gösteriyor.

Sadece kafanızı meşgul etmek yerine kalbinizi de dinleyin. Zihninizdeki konuşmasının altında, gerçek arzularınız keşfedilebilir, önceliklerinizi ve gelecek ay planlarını yapabilirsiniz.

Tatlı Venüs aynı bölgede geri sarmaya devam ediyor, bu yüzden zaten sahip olduğunuz hedefleri ve arzuları sorgulayabilirsiniz. Ve eğer önemini kaybetmişlerse, daha anlamlı bir şey için onları değiştirebilirisiniz.

Perşembe günü, hayat dolu Merkür işaretinize girer ve Kuzey düğümü ile de Yengeç’e bağlanır. Bu, önemli bir karara yol açabilecek bir konuşma potansiyeli olduğunu düşündürmektedir. Genel olarak, işleri kendinize saklamak yerine paylaşmaya yönelmeyi deneyin

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.