Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Aslan 25 – 31 Mayıs

Aslan 25 – 31 Mayıs

Aslan burcu haftalık yorumunda öne çıkan romantizmden uzak durulması gerektiği.. Yorumcumuz Dilek İNCE tarafından hazırlanan Aslan burcu haftalık yorumlarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz. İşte 25 – 31 mayıs 2020 tarihli haftalık burç yorumları aslan..

Sosyal çevreniz, yeni güneş ile canlı görünmeye devam ediyor. Yine de, meraklı İkizler’le birlikte, merakınız sizi daha fazla keşfe götürdüğü için kendinizi her türlü aktivitede bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinmek ve yeni çevrelerde bulunma adına yoğun bir zaman olabilir.

Tatlı Venüs bu alanda bir süre daha gerilemeye devam edecek, bu yüzden romantik anlamda çok fazla yer almamak en iyisi olabilir. Birisi dikkatinizi çekebilir, ancak Venüs ters olduğundan, ilişkiyi biraz fazla sorgulayabilir ve tehlikeye atabilirsiniz. Bu kişiyi tanımak için zaman tanıyın, sizin için uygun olup olmadığını anlayacaksınız.

Perşembe günü, Merkür, sezgiselerinize bağlayabileceğiniz ve hayallerinizi yazmaya itebileceğiniz, grafiğinizin daha gizli bir alanına taşınır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.