Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

GÜZELLİĞİN TEMASI TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ

GÜZELLİĞİN TEMASI TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ

Aşkın ve güzelliğin koruyucusu Venüs tarafından yönetilen ve son derece dengeli olan terazi burcu zarif ve kibarlığı ile ön plana çıkar. Genel olarak terazi burcu özellikleri arasında zekası ile kendini ön plana çıkarır. Bunun yanı sıra, kendini zevk alınarak dinlettiği gibi son derece iyi bir dinleyicidir. Acele etmekten ve buna bağlı olarak telaş etmekten ve ettirilmekten hiç hoşlanmazlar. Estetik duygusu bakımından son derece gelişmiş özelliklere sahip terazi burcu bu özelliğini yaşamının her anında benimseyerek yaşar ve hayatına katar. Adı ile bağlantılı olarak hayatları boyunca dengede kalmayı amaçlamışlardır. Bu mükemmel özelliklerin yanı sıra son derece inatçı olan terazi burcunun hareketleri, zaman zaman bu huya bağlı olarak çevresindekileri rahatsız edecek boyutlara ulaşabilir. Şaşkın ve saf halleri vardır zeki yanlarının yanında bu özellikleri insanları şaşırtabilecek kadar derinden hissedilir.

Cinsiyette terazi burcu

Venüsün etkisi ile genelde ve çoğu zaman terazi burcunun kadınları son derece güzel, dikkat çekici ve etkileyicidir. Terzi burcu olan bir kadın uzaktan bakıldığında alımı ve görüntüsü ile o burcu temsil ettiğini hemen belli eder. Erkeği ise aynı doğrultuda büyüleyici güzelliğe sahiptir. Karizmatik ve yakışıklı olan terazi erkeği etkileyici tebessümleri ile kendisine dayanılmaz bir özellik katar. Tebessümün yüzünden hiç eksik olmaz hatta asık suratlı olanları pek nadirdir. Fazla sinirlenmeyen bu burç genel olarak sakin bir hayat sürer fazla öfkelenmez buna bağlı olarak olaylara düşünerek ve denge kurarak yaklaşır. Öfkesi anlıktır nadiren de olsa kolay öfkelendiği gibi kolay sakinleşir. Çok fazla duygusal olan terazi burcu çok çabuk ağlar belki de bu burcun en zayıf noktası bu özelliğidir diyebiliriz. Çok kolay ağlayabildiği gibi bir anda ters düz yaparak farklı duygulara bürünebilir örneğin hüngür ağladıktan sonra birden eğlenmeye ve eğlendirmeye başlayabilirler. Çok kuvvetli bir içgüdüye sahiplerdir. İlerledikleri yolda ve olaylarda kurdukları mantığa herkesi hayran bırakırlar hatta onları tanımak isteme amaçlı birebir sohbet edenler filozof gibi düşünüp konuştuklarını hissettirirler.

Venüsün etkisinde terazi burcu

Venüs aşkın ve güzelliğin simgesidir böylesine güzel bir yönetici tarafından yönetilen burcun duygusal anlamda yaşadıkları kendisini ve çevresindekileri tatmin edici boyutlara ulaştırır. Terazi burcu aşk yorumu yapmak gerekirse hayat eşittir aşk bunun yanında güzellik ve uyum. Aşk kapılarını çaldığında doyumsuz bir seviyeye ulaşırlar ancak bu şey saman alevi gibi gelip geçici değildir tam tersine hayranlıkları karşı tarafın izin vermesi ile çok uzun sürer. Romantizm temalı burç kendisi için savaşılmasını ve mücadele edilmesini çok severler. Yeni yılın gelmesi ile beraber bazı kıpırtılar ilerde temelleri sağlam bir geleceğe zemin hazırlıyor. Bu yıl evlilik anlamında terazi burçlarının en bereketli yılı, yepyeni aşklara yelken açarak ileriye dönük mutlu sonla biten aşk hayatı terazi burçlarını bekliyor. Aşk hayatında karmaşık dönemleri geride bırakan terazi burcu bu yıldan itibaren ciddi beraberlikleri ile sahip olduğu özelliğine yakışır ilişkiler oluşturacak

İş hayatı

Terzi burcu iş yorumu ise bu yıl dengeleri değiştirecek nitelikte. Burcun özelliğine göre sürekli çalışmayı seven bir uğraş bulup oyalanan üretici özelliğe sahip burç ne yazık ki geçtiğimiz yıllarda iş hayatında biraz düşüşler yaşamakta idi. Ancak bu yıl senenin ilk aylarında kendini belli edip ortalara doğru iyice yüzü güldüren bir hal alacak. Maddi açıdan çok para kazanacak olan terazi burcu her şeye rağmen masraflarını gözden geçirmesi ve ileriye dönük maddi sıkıntılar yaşamaması için tedbir alması gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.