Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Filiz Özkol 2020 Burç Yorumları

Filiz Özkol 2020 Burç Yorumları

Filiz ÖZKOL 2020 Burç Yorumları

Koç Burcu Yorumu

2020 yılı koç burcu kariyerinde önemli gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Aşk konusunda ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak genel anlamda ikili ilişkileriniz oldukça iyi olacak. Bu yıl cesaret yılınız. Cesaretiniz kabaracak. Eğer ki cesaretinizi kullanmayı becerebilirseniz bilhassa maddi konularda olumlu sonuçlar alacaksınız.

Boğa Burcu Yorumu

Birkaç senedir yaşadığınız sorun ve sıkıntılardan bu yıl kurtulacak ve sorunlarınızı bu yıl çözüme kavuşturacaksınız. Ev alma ya da ev satma gibi bir durumunuz olabilir. Miras davalarıyla fazlasıyla haşır neşir olacaksınız.

İkizler Burcu Yorumu

Bu yıl şans ikizler burcundan yana olacak. Ayrıca yıllardır ilişkilerinde olan düzensizlik artık düzene girecek. Çok fazla imkan ve fırsat karşınıza çıkacak. Önemli olan bu fırsatları iyi değerlendirmeniz.

Yengeç Burcu Yorumu

Bu yıl yengeçler için zorluklar ve engeller dolu bir yıl olacak. Bu yıl bu sorunların üzerinden gelir de iş, aşk ve aile hayatını yoluna sokarlarsa gelecek yılı çok güzel karşılayacaklar.

Aslan Burcu Yorumu

Değişimi seviyorsunuz. Ancak bu yıl değişimlere daha da açık olacaksınız. Yurtdışına çıkabilir ya da bulunduğunuz şehirden başka bir şehre yerleşebilirsiniz. Aşk hayatınızda hassasiyet göstereceksiniz. Bu nedenle bu yılı yalnız geçirebilirsiniz.

Başak Burcu Yorumu

Aşk konusunda hayallerinizi pek gerçekleştirebilmiş değilsiniz. Ancak bu yılın sonlarına doğru aşk hayatınızda aradığınızı bulacak ve mutluluğu yakalayacaksınız. Maddi konuda da önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirirseniz sizin için muhteşem bir yıl olacak.

Terazi Burcu Yorumu

Sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Bunun aksi olarak ilişkiniz, evliliğiniz bozulabilir. Bu yıl yeni bir ilişkiye adım atmanız da muhtemel görünüyor. Bu yıl seçimlerinizi doğru yapacak ve doğru kararlar vereceksiniz. Yeter ki kendinizden emin olun.

Akrep Burcu Yorumu

Son 4 – 5 yıldır ciddi anlamda sorunlarla uğraşıyorsunuz. Bu yıl uzun yıllardır uğraştığınız sorunlardan adeta arınıyorsunuz. Hem sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz hem de maddi durumunuz olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Yay Burcu Yorumu

Yay burçlarının bu yıl düzenleri bozulacak. Özgürlüklerine ve özel hayatına oldukça düşkün olan yay burçlarını bu yıl hem ayrılıklar hem de yeni ilişkiler bekliyor.

Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burçları bu yıl yaşadığı olumlu gelişmelerle birlikte hayata karşı daha pozitif yaklaşacak. Maddi anlamda, kariyer anlamda yaşadığı olumlu gelişmelerin aksine ailesiyle arasında kopukluk olabilir. Bu onları psikolojik olarak yıpratsa da herşey bu yıl yoluna girecek.

Kova Burcu Yorumu

Hayatınızın hayallerini bu yıl bir bir gerçekleştireceksiniz. Yılın ikinci yarısıyla birlikte evlilik yolu da görünüyor. Yılın ikinci yarısı kariyerinizde de önemli basamaklar atlayacağınız bir yıl olacak.

Balık Burcu Yorumu

Bu sene maddi anlamda iyi gelişmeler sizi bekliyor. Sosyal çevrenizde küçük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak bu sorunlarınız çözüme kavuşacak. Kariyeriniz için başarılı adımlar atacak ve sonucunu alacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.