Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Boğa Burcu Özellikleri Kadın Erkek

Boğa Burcu Özellikleri Kadın Erkek

BOĞA BURCU

Burç, astronomide gökyüzünde yer alan 12 takımyıldıza verilen adlardır ve her insan doğduğu güne bağlı olarak bir burç ile ilişkilendirilir. Burçlar astrolojide 4 gruba ayrılmıştır ve bu dört gruptan herhangi birine dahil olmak, o grubun bazı özelliklerini taşımakla ilişkili olduğuna inanılır. Bu gruplar ateş, su, toprak ve hava grubudur. Boğa burcu, toprak grubunda yer alan burçlardan birisidir ve 20 Nisan ile 20 Mayıs günleri arasında doğanlar boğa burcu özelliklerini taşır. Burçlar insanların karakterlerinden çok gelecekleri hakkında da bilgiler taşıyabilir. Bu bilgiler daha çok yıldızların konumuna göre olumlu ya da olumsuz sonuçlar halinde belirlenir. Aşk hayatından iş hayatına burçlar birçok tahmin barındırabilirler.

 • Boğa burcu aşk yorumu açısından birçok tahmin ve özellik taşır. Öncelikle boğa burcu insanlarının aşk hayatlarında daha ciddi olduğunu söylemek mümkündür.
 • Boğa burcu insanları, aşk hayatında kendilerine layık olabilecek kişiyi beklerler. Kusursuz bir ilişki bulana kadar uzun süre boyunca yalnız kalmak onlar için sorun değildir.
 • Özellikle boğa burcu erkekleri ve kadınları aşk hayatlarında oldukça kıskançtırlar. Partnerlerini hemen hemen herkesten kıskanırlar.
 • Boğa burcu insanlarının sahip olduğu bir diğer özellik ise son derece romantik olmalarıdır. Bu durumu ilişkilerine yansıtmaktan çekinmezler. Ayrıca aşk hayatlarında bazı takıntılarının olmasına rağmen, tutkulu ve duyarlı bir yapılarının olduğu söylenebilir.
 • Boğa burcu iş yorumu açısından da çok değerli kişisel özellikler ve tahminler açıklamaktadır. Temel olarak boğa burcu insanlarının tam anlamıyla birer işkolik olduğunu söyleyebiliriz. Bu insanlar çalışmaktan asla sıkılmazlar ve daha başarılı olabilme için sürekli çalışmak onlar adına sorun yaratmaz.
 • Boğa burcu insanları yaptıkları her işte başarılı olmayı hedeflerler. Onlara verdiğiniz bir iş asla sonuçsuz kalmaz. Kendi işinin patronu olan boğa burcu insanları iş hayatında oldukça başarılı olabilmektedirler.
 • İş hayatlarında seçim yapmakta oldukça zorlanırlar fakat aldıkları kararlardan da kolayca vazgeçmezler. İş hayatında sahip oldukları bütün yeteneklerini aldıkları kararların doğru sonuçlar getirmesi için kullanırlar ve azimleri dolayısıyla başarılı olurlar.
 • Dürüst olmaları ve risk almaktan hoşlanmamaları boğa burcu insanlarının iş hayatında sahip oldukları diğer özelliklerdir.
 • Boğa burcu özellikleri sadece aşk ve iş hayatındaki tahminlerden oluşmaz. Bu burcun sahip olduğu bazı olumlu ve olumsuz özellikler de var olmaktadır.
 • Boğa burcu diğer bütün burçlar arasında azmi ve inatçılığı ile bir adım öne çıkmaktadır. Karar almakta zorlanmalarına rağmen aldıkları kararları uygulama konusunda oldukça katı ve azimlidirler.
 • Boğa burcunun en önemli özelliği güvenilir olmalarıdır. Hem iş hem de aşk hayatlarında oldukça güvenilir olan boğa burcu insanları, mantıkla hareket etmek yerine duygu ve tutkularıyla hareket etmeyi seçerler.
 • Boğa burcu insanlarının başarılarının bir diğer sırrı çok sabırlı olmalarıdır. Bazı küçük hataları önemsemez ve görmezden gelirler. Ancak sabırlarının taşmasına neden olacak boyutta bir haksızlıkla karşı karşıya kaldıklarında oldukça kızgın olabilirler ve bu kızgınlıkları sonucunda kurdukları ilişkileri tekrar gözden geçirebilirler.
 • Boğa burcu insanları hareketli bir hayatları olmasını tercih etmezler. Ağır başlı ve pratik zeka sahibi olmaları onların daha sakin bir yaşam arzulamalarının nedenidir. Geçici ve kısa süreli zevklere değil, kalıcı güzelliklere daha çok önem verirler.
 • Boğa burcu insanlarının çekingen bir yapıları vardır. Huzurlarına önem verdikleri için öne çıkmaya ya da tartışmaya çekinirler. Boğa burcu insanları için en önemli şey sevdikleri ile sakin ve konforlu bir hayat sürmektir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.