Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadının özellikleri, aşk hayatı, iş hayatı ve karakteristik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşmak istiyorum sizlerle. Aralarda da bir kaç boğa burcu kadını ünlülerinin resimlerini paylaştım. Belki böylece daha iyi bir fikir edinebilirsiniz. Cana yakınlığı ve albeni konusunda çığır açan bir hatundur boğa burcu kadını. Bu kadınlar sevilmek için yaratılmışlar diyebiliriz. Kaldı ki onlarda şunu düşünüyor, ‘’beni sevmeme gibi bir lüksleri olamaz efendim’’. Ayrıca boğa burcu kadınına evlilik ve annelik te çok yakışır. Hem sizi kimsenin anlamadığı zamanlarda tamda ihtiyacınız olan kişidir o. Şayet iyi huylu bir boğa kadınına denk geldinizse bu hayatta, başka bir şeyiniz olmasa da olur. Ama tabi bir şeyiniz mutlaka olmalı tabi çünkü boğa kadını kolay oltaya gelecek bir kadın asla değildir.

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri

Duyguları son derece güçlü olan boğa burcu kadınının, mantığı devre dışı bırakıp karar vermesi pek olası değildir. Bu nedenle çoğu zaman sert algılanan boğa kadını bu durumdan da pek şikayetçi değildir aslında. Dışarıdan kolay gözükmektense sert gözükmeyi tercih edecek ve bundan gocunmayacaktır. Boğa burcu kadını rahatına düşkündür. Eğer rahatının bozulacağını fark ederse duyduğu şeyi duymamazlıktan, gördüğü şeyi de görmemezlikten gelmesi sizi şaşırtmasın. Onun için bunu yapmak ayıp değil. Ne olsun yani boş şeyler yüzünden rahatından mı olsun ?

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadın Ünlüleri – Demet Akalın

Boğa burcu kadını kafasına koyduğu bir şeyi size yaptırmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. İllallah ettirip size onu yaptıracağından emin olabilirsiniz. Oldukça inatçı olduğunu biliyoruz fakat bu durumun inatla bir alakası yok. Bu tamamen kendini tatmin etme isteğinden kaynaklanıyor. Biraz sinir bozucu bir durum gibi gözükebilir fakat boğa kadınını sevenler buna çok kolay katlanabiliyor. Bir de işin içerisine emrivaki dahil olduğunda boğa kadınına hiçbir şey yaptıramazsınız. Yani yapacağı bir şey olsa bile sonuç aynı olacaktır. Bu nedenle ona tatlı dille yaklaşmayı deneyin, eğer sınırlarını çok aşmayacak bir şey ise emin olun sizi kırmayacaktır. Boğa burcu kadını kaliteye olan merakını ve düşkünlüğünü her ne kadar inkar ederse etsin bunu gizleyemez. Özellikle 30 yaşında sonra bu durum daha da belirginleşecektir. Diyelim ki boğa burcu kadınının evine gittiniz, çevrenizdeki eşyalara bir göz gezdirin. Kalitenin kokusunu alabilirsiniz.

Boğa burcu özellikleri

Boğa Burcu Kadını Ünlüleri – Esra Erol

Sahiplenmeyi pek seven boğa burcu kadını, sevdiği kişileri dizinin dibinden ayırmayı istemez. Bu durumda bazen bunaltıcı olabiliyorlar. Ama olsun yine de çok tatlı bir özellik bu bence. Bir boğa kadını için sözleri çok önemlidir. Onun sözlerine saygı duyduğunuz sürece kafanıza göre hareket edebilirsiniz. Diğer konularda size her zaman saygı duyacaktır. Arada şiddetli konuşabilen boğa burcu kadını karşısındaki herkesin dimdik ayakta olmasını bekler. Eğer her sözden sonra ezilir büzülür ve ağlarsanız bir süre sonra sizi bırakıp gittiğine şahit olabilirsiniz. Olduğu gibi kabullenilme konusunda biraz takıntılı olan boğa burcu kadını, kendisini değiştirmeye çalıştığınızda boynuzlarını size takacaktır. Boynuzlar derken boğada olan boynuzlar. Yanlış anlaşılmasın. Hem zaten oldukça makul bir kişiliği var ne diye sinirlendiriyorsunuz onları?

Boğa burcu aşk hayatı

Boğa Burcu Kadını Ünlüleri

Boğa burcu kadınları her ne kadar ilgi ve alakadan diğer kadınlar gibi hoşlansalar da, onlar tanımadıklarından değil de tanıdıklarından ilgi ve alaka görmeyi severler. Öyle lap diye hiç tanımadığı bir adam ilgi gösterecek olursa ters tepebilir. Tabi yakışıklı mı karakteri nasıl diye de bakmayacak değiller tabi. Ama sevdikleri yanındaysa merak etmeyin, o bu hatayı yapacak en son kadındır. Boğa kadını yumuşak huylu, narin biraz alıngandır fakat yine de kolay kolay kırılmaz. Çoğu sorun karşısında soğukkanlılığını koruyabilir. Ama çok da güvenmeyin hani, şimdi siz fazla üzerine falan gidersiniz maazallah, ortalığı alt üst etmekten çekinmez haberiniz olsun. Bir boğa kadını asla yalan söylemez, her dediği doğrudur diyemem tabi ki ama eğer size duyguları konusunda bir şeyler söylüyorsa ona gözünüz kapalı inanabilirsiniz. Çünkü onlar hissettikleri ve hissettirdikleri her şeyde şeffaftırlar.

Boğa Burcu Kadın Ünlüleri - Jessica Alba

Boğa Burcu Kadın Ünlüleri – Jessica Alba

Dost olmadan önce sizi sınayacak olan boğa burcu kadını, aaa ne tatlısın hadi gel arkadaş olalım diyecek tiplerden değildir. Böyle kişilerden de pek hoşlandıkları söylenemez. Ayrıca sizi denerken bunu ustalıkla yapacağından ve size yakalanma ihtimalinin çok düşük olacağından emin olabilirsiniz. Oldukça güçlü hislere sahiptir boğa burcu kadınları. Onları kandırdığınızı düşünebilirsiniz. Veya yaptığınız hiçbir şeyi görmemiş olabilir. Ama emin olun bunu hissedecek ve inatçılığı ile sonunda ortaya çıkartacaktır. Korkulur valla bu boğa kadınlarından.

Boğa Burcu Kadını İş Hayatı

Boğa burcu kariyer

İş hayatında son derece düzenli ve ne istediğini iyi bilen bir kadındır boğa burcu kadını. Yöneticilik konusunda ise son derece başarılı olurlar. Bunun nedeni ise hem çalışanlarla samimi olacak kadar alçak gönüllü hem de onlarla arasındaki sınırı koruyacak kadar kuralları olan bir kadın olmasıdır. Boğa burcu kadınları iş hayatları boyunca çok sık değişiklik yapmazlar. Çünkü genel olarak seçtikleri iş üzerinde iyi düşünülmüş ve en iyi seçenek olarak nitelendirilmiştir. Ayrıca o kadar düzen kurmuşlardır ki yeni bir serüvene atılmak onlara zor gelebilir. Kendi işlerinin başında olanlar ise disiplini elden bırakmadan ideallerine eninde sonunda ulaşırlar. Emin olun boğa burcu kadınları istekleri konusunda son derece hırslı ve bağlı kadınlardır.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı 2017

Boğa burcu kadınının aşk hayatı son derece zorlu labirentlerle dolu olabilir. Size güvenene kadar ve sevdiğinize gerçekten inanana kadar bu labirentin bir çıkış kapısı yoktur üstelik. Ama bu söylediklerimi başarırsanız eğer işte o zaman dümdüz bir yol ile onun o şirin, narin ve artık sizin için atacak olan kalbine dümdüz bir yol ile ulaşabilirsiniz. Emin olun boğa burcu kadını size aşık olmuşsa, hayatınızın her alanına renk katmak ve sizi mutlu etmek için her şeyi yapabilir. Üstelik siz o kalbi hak ettikten sonra, yani o buna kanaat getirdikten sonra sizden çok büyük beklentileri de olmaz. Her şeye rağmen boğa burcu kadınının aşkı yalanı ve sadakatsizliği asla affetmez. Sizi çok sevseler de böyle bir hatayı affedemezler ve bunu yaptığınıza pişman olacağınız günü bekleyerek sizden intikamlarını alabilirler. İşte bu durumda elinizden geldiği kadar uzak durun onlardan.

Boğa Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

boga-burcu-kadini-ozellikleri

Evet boğa burcu kadınının cinsellik hayatı kadar heyecan verici bir durum olamaz. Boğa burcu kadını eğer matadorunu bulduğuna inanıyorsa, elinizde kırmızı bir bayrak taşımanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü o sizi baştan ayağa kırmızı olarak görecektir. Size karşı dürüst olayım. Eğer boğa burcu kadını sizinle sex yapmayı düşünüyorsa mutlaka size karşı büyük bir ilgi duyuyordur. Yani sırf kaşınıza gözünüze tav olup size yaklaşacak değildir. Onlar için önemli olan bunu gerçekten kalpten hissedip hissetmedikleri. Tabi bu durumda sizin ona karşı olan hislerinize de güvenmesi gerekiyor. Yoksa size büyük bir aşk beslese de sizden bunu hissedemediği zaman yapacağı şeyarkasını dönüp ‘’başım çok ağrıyor sanırım’’ demek olacaktır.

Boğa Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

İçten ve samimi tavırlarıyla arkadaşları tarafından sevilmeyi her daim başarır boğa burcu kadını. Fakat boğa burcu kadınının bu olumlu özelliği sadece tanıdığı kişilere karşı gerçekleşir. Yani eğer sizi yeni tanıdıysa ilk etapta çok soğuk olduğunu düşünebilirsiniz. Sabır konusunda üstadınız olabilir bir boğa kadını. Bazen bu konuda kendilerini öyle bir aşarlar ki kendileri bile şaşırırlar bu duruma. Bu sayede istedikleri çoğu şeyi elde edebileceklerini bilmeleri ve bunu defalarca tecrübe etmeleri de etkili olur sabırlarında. Boğa burcu kadını son derece zeki ve pratiktir. Zekaları zaten bilinen bir gerçek fakat en karmaşık işlerde bile hızlıca sonuç alabilmeleri, çevresindeki çoğu kişi tarafından hayranlıkla izlenir. Ayrıca bu durumun farkında olup bundan haz aldıkları da aşikar.

Boğa Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

İnat. Evet, boğa burcu kadınının olumsuz özelliklerinin başında inadı gelir. Ne yaparsan yap ne söylersen söyle bir kere inat etti mi zordur onu geri döndürmek. Bu nedenle çok şey kaybederler fakat ne yapalım can çıkar huy çıkmaz. Bu atasözü sanırım onlar için söylenmiş. Başak burcu kadını bazen büyük tembellikler yapabilir. Daha önce de sabırlılar demiştim ya hani, işte bu tembellikleri ondan kaynaklanıyor olabilir. Sabırlı bir şekilde uzun tembellikler yapmaları ve bazen işlerini ertelemeleri sizi şaşırtmasın.Kıskançlık konusunda da iyi başarılara imza atan boğa burcu kadını, eşini dostunu, kardeşini, abisini, arabasını… Kıskançtır işte daha ne söyleyeyim.

Boğa Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Boğa burcu kadını fikirlerinin onaylanması ve fikirlerine değer verilmesinden çok hoşlanır. Zaten böylede olması gerekir. Yani onların fikirleri zaten olağan fikirlerden farklıdır. Çok iyi analiz yapma becerisine sahip olmaları ortaya son derece yaratıcı ve sağlıklı fikirler çıkmasına neden olur.Boğa burcu kadını, dinlemeyi çok iyi bilir ve karşısından da aynı ilgiyi bekler. Eğer boğa burcu kadını kendisini dinleyecek ve anlayacak bir kadın arkadaş bulursa ve onunla samimiyetini ilerletirse, emin olun sevgilisinden çok onunla vakit geçirecektir. Sevgiliniz boğa burcu ise zaten siz bu duruma şahit olmuşsunuzdur.

Boğa Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Boğa burcu kadını zekasının hafife alınmasından nefret eder. Bu nedenle onu küçümsediğinizi görmesi veya hissetmesi sizin için geriye dönüşü olmayan bir hata olarak kalacaktır. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyecek ve affetme olasılığı son derece düşük olacaktır. İsterseniz deneyebilirsiniz. Boğa burcu kadını kendi kurduğu düzene müdahale edilmesinden hiç hoşlanmaz. Onlar zaten uzun yıllar bu düzen üzerinde emek vermiş ve son şekline nice zahmetlerle getirmiştir. Eğer siz onun düzenini ve özgürlüğünü etkileyecek girişimlerde bulunursanız vay halinize. Eğer hayatına dahil olmaya çalışıyorsanız bırakın o sizin için düzen içerisinde bir yer açsın. En sağlıklısı bu olacaktır.

Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Boğa burcu kadınını etkilemek için kendinize güveninizin tam olması ilk şart. Eğer sizde bir korkaklık sezecek olursa, dengi olmadığınızı düşünecektir. Eğer bu güven sizde mevcutsa, ve ona yaklaşmaya kararlıysanız bu işi yaparken sakın ha bodoslama muhabbete girmeyin. Onun izin verdiğinin ilerisine geçmeye çalışmak sizi kendisinden uzaklaştırmasına neden olacaktır. Bu nedenle yavaş yavaş ve güvenini kazanarak ona yaklaşmayı deneyin. Boğa burcu kadını iyi bir dinleyici olmanızdan ve düşüncelerine saygı duyup beğenmenizden etkilenecektir. İlk görüşte kılık kıyafetinize dikkat etse de ilerleyen zamanlar da sadece kalbinizle ve sevginizle ilgileneceğinden emin olabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadın Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.