Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcunun aşk, sağlık ve iş hayatı hakkında önemli bilgileri sizlerle paylaşalım. Boğa burcu erkeği kendine has ağırlığı ile dikkati çeker her zaman. Son derece kararlı bir duruşa sahip olan boğa erkeği hem davranışları hem de konuşmaları ile ağırlığını her zaman hissettirir. Boğa burcu erkeği çevresindeki kişileri ilk etapta aynı kategoriye koyar ve hepsine aynı davranır. Bu nedenle ilk girdiği ortamlarda herkese aynı mesafede davranması, ona bu olgun görünüşü katmaktadır. Bu özellikleri sayesinde ve politik duruşları ile onların iyi bir lider olabileceğini söyleyebiliriz.

Boğa Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Boğa burcu erkekleri anlık değişimlere pek açık değildir. Genel olarak bir konu üzerinde detaylıca düşünür ve doğru karar verdiğine gönülden inanarak harekete geçer. Bu nedenledir ki onları kandırmak bir hayli zordur. Çünkü körü körüne kabul etmek onlar için pek olası değildir. Boğa burcu erkeği hayli cana yakın oluşu ve bir o kadar da sosyalliği ile dikkat çeker. Çok geniş bir arkadaş çevreleri olmasının başlıca nedeni budur. Fakat dostluk konusunda ise son derece seçicidir boğa erkeği. Özelini kolay kolay kimseyle paylaşmayan ve sevdiğine son derece fedakar özellikleri ile dikkat çekerler.

Boğa Burcu Ünlüleri

Türk sinemasının ünlü aktörlerinden Ayhan IŞIK Boğa burcudur.

Bazı istisnai durumlar haricinde çevresine karşı son derece özenli davranan boa burcu erkeğinin, bunun karşılığını görememesi onu çok rahatsız edebilir. Bunu yapan kişiler ise en kısa sürede boğa erkeğinin hışmına uğrayarak acı bir şekilde anlar yaptığını. Fakat onun için çok geçtir artık. Boğa burcu erkeği birisinden bir kere haz almadıysa eğer onunla iyi olması söz konusu bile olmayabilir. İlk izlenimlerine oldukça güvenen boğa erkeği bu konuda katı kurallara sahip olabilir. Mesela sizi ilk etapta kurnaz ve itici gördü ise daha sonrasında ne kadar safmış ya yanlış düşünmüşüm demeyecektir. Siz öyle olsanız bile. Ama eğer size ilk etapta kanı kaynadıysa emin olun güzel bir birlikteliğiniz olması kaçınılmazdır. Biraz ketum olan boğa burcu erkekleri, duygularını belli etmemek için çok çırpınırlar. Çoğu kez derdini söylemez hatta anlatsa rahatlayacağına inansa bile bu böyledir. Tutar tutar ve içinde büyütür. Ne yapıyorsa kendine yapıyor yani.

Boğa Burcu Ünlüleri

Kanuni Sultan Süleyman Boğa Burcudur.

Duygusal bir yapıya sahip olan boğa burcu erkeği, aşırı vıcık cıvık insanlardan hiç haz etmez. O genelde ilk etapta kendisini süründürenlere karşı ilgi ve alaka duyar fakat zamanı geldiğinde de gitmesini çok iyi bilir. İlişki konusunda boğa erkeğinin acı tecrübeler yaşadıktan sonra ciddi değişimlere uğradığına şahit olabilirsiniz. İlk görüşte son derece duygusun ve soğuk görünen boğa burcu erkeği bu konuda sizi yanıltacaktır. İlerleyen zamanlarda onu tanıdıkça ne kadar ince ve düşünceli duygulara sahip olduğunu göreceksiniz. Bazı durumlarda çok hassas düşünebilen boğa burcu erkeği, önyargı ile yaklaşılmayı hak etmeyen erkeklerden biridir. Boğa burcu erkeğinin hayatında küçük değişiklikler yaptığına bakmayın, fazlasıyla gelenekçidir ve yeniliklerden de pek hoşlanmaz. Onlar kendi çabaları ile bir düzen oturturlar hayatlarında ve bunun yıkılmasından son derece korkarlar. Bu nedenle ani değişimler hiç onlara göre değil. Boğa burcu erkeği bazen endişeli olmakla rahat olmak arasında git gel yaşayabilir. Bir bakmışsınız küçük korkularından dolayı son derece tedbirli hareketler yaparken, bir de bakarsınız en kötü ve tehlikeli durumların içerisinde bile hiç istifini bozmadan rahat tavırlar sergiliyor. Garipler biraz bunu kendileri de çok iyi biliyor.

Boğa Burcu Ünlüleri

Azeri siyasetçi Haydar Aliyev de Boğa burcudur.

Boğa burcu erkeği bazen aşırı merakıyla baş etmeye çalışır. Çünkü istemsiz olarak merak ettiği şeyler olabilir. Özellikle kendisinden gizlendiğini düşündüğü veya gizem uyandıran bir durum söz konusu olduğunda bu merakını bastırmayı beceremeyebilir. Eğer doğum günü sürprizi yapacaksanız ona bunu çabucak bulmak için elinden geleni yapacaktır. Tabi ortada bir sürpriz yoksa bu durum canını bir hayli sıkabilir. Boğa burcu erkeği karşısındakini küçük düşürmekten hoşlanmaz fakat sinirlendiği zamanlarda bunun çok daha kötüsünü yapabilir. İçlerindeki karşılık verme ve karşı koyma güdüsünü dizginleme konusunda sorun yaşayabilirler bu zamanlarda. Yani bunu hak ettiğinize inandıysa bugün olmasa da yarın tepkisini göstermeyi ihmal etmeyecektir.

Boğa Burcu Erkeği İş Hayatı

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Kariyer

 

Boğa burcu erkeği iş hayatında değişikliği pek sevmez ve uzun süre kalıcı işleri tercih eder. Onlar için maddiyattan önce işin kendine ne kadar uyduğu önemlidir. Para konusunda ise kendilerini tatmin edecek işi bulmasını iyi bilirler. Kendi işlerini yöneten boğa burcu erkekleri, otoriter fakat iyi niyetli patronlar olurlar. Çalışanları ile son derece yakın ilişkiler kurmayı ihmal etmezler fakat onlarla aralarına ufak bir set çekmeyi de ihmal etmezler. Yaptıkları işleri en düzgün ve layığı ile yapan nadir burçlardan birisi olduğu için başarı konusunda diğer burçlardan hep bir adım önde olabilirler.

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Eğer bir boğa burcu erkeğine aşık olduysanız, sürüneceksiniz demektir. Maalesef acı gerçek bundan ibaret. Ama eğer o size aşık olmuşsa işte o zaman büyük bir mutluluğa yelken açacağınıza emin olabilirsiniz. O size ilgisiyle, alakasıyla ve sürprizleri ile öyle belli eder ki aşkını, fazlasıyla hissedersiniz size karşı olan ilgisini. Hem zaten boğa erkeği sevmediği insanlarla muhatap dahi olmaz emin olabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Boğa burcu erkeği tek eşliliğe en yatkın erkektir. Son derece sakin ve planlı olan hayatlarının yanı sıra, boğa burcu erkeğinin sex hayatı epeyce hareketli geçer. Burcundan da anlaşılacağı üzere bu konuda gücü küçümsenmemelidir. Boğa burcu erkeği ile cinsel hayatınız varsa eğer sizi her konuda mutlu edeceğine inanabilirsiniz. Çünkü onlar size sadece cinsellik için yaklaşmayacak, duygularınızın da ne denli önemli olduğunu hissettiğini size gösterecektir. Cinsellik konusunda az da olsa bencillik yapabilen boğa burcu erkeği, aşık olduğu sürece bu bencilliğini size pek hissettirmeyecektir. Hissetseniz dahi onun size yaşattıkları karşısında bunun pek bir önemi kalmayacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Yakın çevresine son derece samimi olması ve cana yakın davranması, arkadaşları tarafından en beğenilen özelliklerinden birisidir boğa burcu erkeğinin. Bu sayede güzel ve güvenilir dostluklar inşa etmeyi her zaman başarırlar. Pratik bir zekaya sahip olan boğa burcu erkeği bu olumlu özelliği ile her konuda öncü olmayı ve yaratıcı fikirlerle sorunların üstesinden gelmeyi başarır. Bu durum çevresi tarafından takdir edilir ve onların da son derece hoşuna gider. Güven, boğa burcu erkeğinin vazgeçilmez yoldaşıdır. Onlar güvenmenin değerini son derece iyi anladıkları için, kendilerine güvenen kişileri yarı yolda bırakmama konusunda liderliği ele alabilirler. Cömertlik konusunda sınır tanımayan boğa burcu erkeği, çevresi tarafından bu konuda hep örnek gösterilir ve takdir edilir. Bu özellikleri çocuklukta ve yaşlılıkta da her ne yaşarlarsa yaşasınlar aynı şekilde devam eder.

Boğa Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Bir boğa burcu erkeğinin inadı olumsuz özellikleri arasında yer alıyor. İnadı tuttu mu tam tutar yani. Size her ne kadar uysal görünse de tam bir dik kafalı olabilir yeri geldiğinde. Eğer bir şey hakkında kesin kararını verdiyse düşüncelerini tersine çevirmeniz veya söylediği bir şeyin tersini söylettirmeniz neredeyse imkansızdır. Çok ciddi boyutlarda olmasa da kıskançlık boğa burcu erkeğinin olumsuz özelliklerinden birisidir. Bazen bunun sınırını bilememeleri bundan etkilenen insanların ona karşı cephe almalarına neden olabiliyor. Ama olsun onlar seviyor ve önem veriyor ki kıskanıyorlar. Bu kıskançlık hallerinde onlara biraz daha yaklaşırsanız kolay bir şekilde üstesinden geleceksiniz. Hırslı bir yapıya sahip olan boğa erkeği, bu hırsı nedeni ile çok ciddi sıkıntılara düşebilir. Bunların en başında ise hırs ile yarışa girdikleri birisi tarafından alt edildikleri halde hala üste çıkmaya çalışmalarıdır. Bu durumda vazgeçmeyi maalesef becerebildiklerini söyleyemeyiz.

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Boğa Burcu nelerden hoşlanır?

Hayatlarının kendi planları doğrultusunda devam ettirebiliyorlarsa eğer bir boğa burcu erkeği için daha hoş bir durum söz konusu değildir. Kendi kendilerini yönetebilmeleri ve önüne bir engel çıkartılmaması onlar için mükemmel bir durumdur. O yüzden onların zorlandığı bir hususta önlerindeki engeli kaldırırsanız bu durumdan çok hoşlanacaktır. Takdir edilmeyi ve pohpohlanmayı severler. Fakat boğa burcu erkeği için bu biraz farklı bir durum. Yani herkes tarafından yapılanı değil sadece idolleri tarafından yapılanları severler. Buna örnek babaları olabilir. Bu tarz destekler onlar için son derece önemli ve şevk verici desteklerdir.

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Baştan beri söylediğim gibi, boğa burcu erkeğinin önüne engel teşkil edecek şeyler çıkarılması onu her zaman rahatsız eder. Özellikle bu engel ile birlikte hayatının kısıtlandığını düşünür ve kontrolün kendi elinden alındığını hissederse son derece agresifleşebilir. Boğa burcu erkeğinin hoşlanmadığı şeylerden bir diğeri ise, kurduğu düzenin bozulması. Onlar için düzen son derece önemlidir ve buna müdahale edilmesi, eden kişinin anasından doğduğuna pişman edilmesi ile sonuçlanacaktır. Boğanın sinirini hafife almayın. Son olarak sulu tavırlara karşı sabrı olmayan boğa burcu erkeğinin, bu konuda da size karşı ciddi tavır alacağını ve daha sonra düzelseniz dahi sizi her zaman böyle göreceğini unutmayın.

Boğa Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Boğa burcu erkeğini etkilemek için onun düşüncelerini çok iyi anlamalı ve bunlara önem vermelisiniz. Sizi yönetmesine bir süre izin vermeniz onun size daha çok yakınlaşmasına olanak tanıyacaktır. Unutmayın boğa burcu erkeği kontrol edemediği şeylerden her zaman uzaklaşacaktır. Aynı zamanda bir boğa erkeğinin hayatında alt edemediği ve sıkıntı çektiği bir sorunu görürseniz, bunu ortadan kaldırmak için çabalamanız bile size çok fazla değer vermesine neden olabilir ve sizden etkilenmesini sağlayabilir.

Boğa Burcu Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.