Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

bedava günlük burçlar

30.11.2019
7.556
bedava günlük burçlar

2020 bedava günlük burç yorumları

Astroloji geçmişten günümüze ilgilenilen ve gerçeğe en yakın olan fal olarak kabul edilmiştir. Falların gerçek olmadığını savunanlar dahi; konu burç olunca burcunun özelliklerini taşıdıklarını iddia etmektedir.

Bedava günlük burçlar sayesinde sizde özelliklerinizi belirleyebilirsiniz. İşte tüm burç yorumları ve detaylar..

Koç Burcu:

2020 yılında koç burçları özellikle kurdukları doğru iletişim sayesinde kariyer elde edecekler. Yıla güzel bir kariyerle girmemiş dahi olsanız, bunların üstesinden geleceksiniz. Küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama yılın ilk yarısından sonra iyi bir kariyer yolunda emin adımlarla yürümeye başlayacaksınız. 2020 sizin için başarı yılı. Sakın olan işinizi ikinci plana atmayın.

Boğa Burcu:

Sakin ve durgun bir yıldan çıkmış olan Boğa Burcu; 2020 yılında enerji ve neşeyle karşılaşacak. Sakinliğinizi aşk ile doyuracak ve mutluluğun doruklarına ulaşacaksınız. Aşkın yanı sıra iş hayatınız ve hayatınızda da kolaylık ve başarılar sizi bekliyor olacak.

İkizler Burcu:

2020 yılı İkizler Burcu için; iyi ve kötüyü içinde barındırmakta. İş hayatınızda vermiş olduğunuz kararlar sayesinde başarılı olacak ve maddi olarak refaha kavuşacaksınız. İyi sürpriz maddi açıdan olurken; yılın ilk yarısından sonra muhtemel olarak; oldukça kötü bir sürprizle karşılaşacaksınız. Yapmış olduğunuz hataları telafi edebileceğiniz bir yıl olan 2020 yılını doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Yengeç Burcu:

2020 yılında yengeçler de aşk yaşayacak olan burçlardan. Sevgi ve aşk dolu geçireceğiniz bu yıl da; ilişkinizle ilgili ciddi boyut da kararlar almanız da mümkün görülüyor. Bu ciddi adım söz, nişan ya da evlilik olabilir. 2020 yılının şubat ayı ise yengeçler için yatırım ayı olarak görülmekte.

Aslan Burcu:

Genel olarak sıkıntılar yaşadığı yıldan çıkan aslan burcu; bu yıl olumlu gelişmeler ile karşılaşacak. Sıkıntılarından büyük ölçüde kurtulacak.  Arzu ettiği birçok şeye ağustos ayından sonra kavuşma imkânı yakalayacak. Bu durumda fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Bu olumlu gelişmelerin yanında bir de aşk hayatınız olumlu yönde ilerleyecek. Yani; sevgili aslan burçları sizi her açıdan güzel bir yıl beklemekte.

Başak Burcu:

Titiz ve düzenli olan Başak Burçları bu uğurda çok çaba sarf edecekler ama bu özellikleri onlara bu kez olumlu yansıyacak. Titiz ve düzenli olmaları aşk ve iş hayatında bu kez olumlu gelişmelerin önünü açacak. 2020 yılında mertebe olarak yükselmek istiyorsanız, sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız.

 

Terazi Burcu:

Dengeli davranışları ile öne çıkan teraziler; bu yıl da dengeli olacaklar. 2020 yılının başlarında terazinin dengesi bir nebze de olsa bozguna uğrayacak. Ancak terazi bu bozgunu başarılı bir şekilde göğüsleyerek dengeyi sağlamayı tekrardan başaracak.  Ayrıca bu yıl aşk hayatınız ve iş hayatınızda sizi bazı teklifler beklemekte.

Akrep Burcu:

Güzel bir yıla adım atacak olan Akrep Burcu; hayattan zevk almasını sağlayacak seyahatlerde bulunacak. Sizin iş hayatınızla ilgili büyük gelişmelere 2020 yılında yer olmasa da; yılı aşkınız sayesinde güzel geçirecek ve güzel bir şekilde yılı sonlandıracaksınız.

Yay Burcu:

Yay Burcu 2020 yılına bir hayli şanssız girecek. Zorluk ve sorumluluklarla karşılaşacak olan yay burcu; yılın ortalarından itibaren bu sorumluluklardan arınmaya, zorluklardan silkelenmeye başlayacak. Yılın ortalarından sonra sizi rahat geçireceğiniz zaman dilimi beklemekte. Evliliğinizde de canlılık söz konusu. Romantizm yaşamaya başlayacak ya da yaşadığınız romantizme devam edeceksiniz.

Oğlak Burcu:

Oğlak Burçları için yılın ilk ayları oldukça riskli. Gizli bir ilişki yaşıyorsanız bu yılın ilk aylarında ortaya çıkabilir ve evliliğiniz ya da ilişkiniz sona erebilir. Bu nedenle sadakate özen göstermelisiniz.  Kariyerinizde yükseleceğiniz gibi 2020 yılında sizi yeni aşklar da beklemekte.

Kova Burcu:

Kova Burcu için 2020 yılı tam bir kariyer yılı. Bazı kovalar yeni işlere atılırken, bazı kovalar da bulundukları işlerdeki pozisyonlarını yükseltecekler.  Aşk hayatınızda ise yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Balık Burcu:

Duygusal Balık Burçlarının yüzü bu yıl da duygulardan yöne gülecek. Balıklar için aşk ve evlilik yılı olan 2020 da iş hayatınız da olumsuzluklarla karşılaşmanız ise muhtemel görülüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.