Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadınının aşk, iş ve sağlık hayatı ile ilgili anlatılacak çok şey var. Burçlar aleminin azıcık dengesiz, biraz agresif ama epeyce asil olan prensesleridir başak burcu kadınları. Her ortamın vazgeçilmez eğlence kaynağı, her kişinin ihtiyacı olacak dürüst ve sağlam dostu ve her ilişkinin biriciği. Onları güvenilir ve gururlu duruşlarından tanıyabilirsiniz. Başak burcu kadınları genel olarak açık, ateşli fakat çok parlak olmayan renkleri severler. Bu renkleri başak kadınının kıyafetlerinde, rujunda ve ojelerinde sık sık görebilirsiniz. Bir de başak burcu kadınlarının resimlerini serpiştirtidik makalemize belki bu ünlüler sayesinde daha iyi bir fikir sahibi olabiliriz.

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Başak burcu kadını genel özellikleri

Başak burcu kadını ünlülerinden Gülben Ergen

Narin ve naiftir bir başak burcu kadını. Camdan bir bebekmişçesine, herkese davrandığınızdan farklı olarak özenli ve dikkatli davranmanız gerekir ona. Çünkü onlar tek bir lafınızla kırılabilirler. Fakat eğer sizi seviyorlarsa, kırılsalar bile sizi affetmek için yüzlerce bahane üretebilir ve sonunda affederler. Son derece alıngan olabilen başak burcu kadını, basit şeylerden dahi alınabilir.

Başak burcu kadınının inanamamak gibi bir problemi olabilir bazen. Onu gerçeklere inandırmaya çalışmak deve hendek atlatmaktan zor olabilir bazen. Bu durumun nedeni ise çoğu şeye güven ön şartını koşmalarıdır. Size güvenmesi için inanması, inanması için çabalamanız, çabalamanız için de onu seviyor olmanız gerekir. Sınav gibi bir şey yani, geçmek için çalışmaktan çok bazı özelliklere sahip olmanız gereken sınavlardan. Sizin üzerinde bile durmadığınız bir konu başak burcu kadını için incelemeye değer olabilir. Detay delisi olmaları hayatın güzelliklerini keşfetmekte ve eğer ortada bir ikiyüzlülük varsa onu ortaya çıkarmakta son derece başarılı olmalarını sağlar. Siz daha hiçbir şeyin farkında değilken, o içgüdüsel refleksleri sayesinde olaya tamamen hakim olmuştur. Bu durum biraz kötü de olabilir tabi. Çünkü başak burcu kadını duygusallığı nedeniyle kötü bir şey öğrendiğinde çok büyük bocalamalar yaşayabilir.

Başak burcu kadınının olumlu özellikleri

Başak burcu ünlülerinden Hande Ataizi

Başak burcu kadını inadının esiri olarak yaşayabilir bazen. Pişman olmalarına rağmen aynı şeyi tekrar tekrar yapabilirler. Yani gururdan bahsediyorum. Ama kendinize hiç boşuna kızıp bir daha yapmam demeyin kızlar. Çünkü yarın yine aynı şekilde davranacaksınız. Birbirimizi kandırmayalım. Çok farklı konularda aynı anda odaklanarak başarı elde edebilir bir başak kadını. Bu nedenle sizin dalgınlığınızdan fazlasıyla rahatsız olabilir. O sizden iki üç şeye birden odaklanmanızı ister çoğu zaman. Hem ne var yani basit bir şey. Bak o hiç zorlanmadan yapıyor.

Başak burcu kadını özellikleri

Başak burcu ünlülerinden Bergüzar Korel

Başak burcu kadını için çok hareketli demek yanlış olabilir. Onlar dikkatleri sayesinde çok hareketli ve fevri olma ihtiyacı duymazlar. Belki faal olabilir ve çoğu şeyle dolu dolu ilgilenebilirler fakat oturaklı bir şekilde. Zaten onun oturaklı ve vakur yapısına da yakışmaz bu. Başak burcu kadını dostluğun sembolüdür adeta. Son derece tatlı konuşmaları ile ve zeka dolu sözleriyle insanları kendine bağlamasını son derece iyi bilir. Bazen sizi rahatsız edecek sözleri nedeni ile ondan uzaklaşmak isteyebilirsiniz fakat şunu asla unutmayın eğer bir başak kadını sizi sevdiyse bu sözler mutlaka sizde eksik ve yanlış olan bir şeyleri düzeltmeniz için söyleniyordur.

Başak Burcu kadını ünlüleri

Başak burcu kadını sosyetik güzeli Eda Taşpınar

Başak burcu kadını duygusal olsa da olmasa da kendi işlerine karışılmasından pek haz almazlar. Nadir olarak arkadaşlarından fikir alırlar. Onlar kendi işlerini kendi yapma taraftarıdırlar. Bu durumun böyle olmasında ise daha önce defalarca yaşayıp edindikleri tecrübeler rol oynamaktadır. Başak burcu kadını yaptığı ve yaşadığı her şeyden biran önce sonuç almayı bekleyebilir ve bekletilmeyi de beklemeyi de hiç sevmez. Mesela size bir şeyden detayları ile bahsederken, o konudaki düşüncelerinizi bir an önce söylemenizi ister. O anlatsın ben de dinleyeyim yeter deme lüksünüz yoktur onun karşısında. Zaten böyle bir şeye izin vereceğini hiç sanmam. Hızlı bir etkileşim göremediğinde ya sinirine ya da sakinliğine şahit olacaksınız. Ama eğer başak burcu kadını sakinse bu onun çöküntüler yaşadığına işaret olabilir. Küçük de olsa bu sorunları büyütme konusunda özel bir yeteneğe sahiptir onlar.

Başak Burcu Kadını İş Hayatı

Başak burcu kadını kariyer

Başak burcu kadını iş hayatına son derece hızlı adapte olabilen ve işine aşk ile bağlanan bir kadındır. Onlar için iş normal hayatlarının bir parçasıdır ve işlerinde zevk alabilecekleri bir ortam oluşturma konusunda son derece başarılıdırlar. Hızlı şekilde terfi alabileceklerini iddia ediyorum. Çünkü başak burcu kadını hızlı bir şekilde kendini kanıtlayabilecek ve sevilen bir yönetici olma yolunda hızlı adımlar atabilecek özelliklere sahiptir. İş hayatını normal yaşantısı gibi yaşamayı seven başak burcu kadını, evine iş getirebilen ve bundan bazen zevk alabilen nadir kişilerdendir. Hayallerindeki mevkileri her zaman hak ettiklerini bilirler ve bunun için çok çalışmaları gerektiğinin farkındadırlar. Kendi işinin patronu olan bir başak burcu kadını ise son derece akıllı ve anlayışlı bir patron olacaktır. Onların yanında çalışmak işinizin zevkli yanlarını keşfetmenize ve birlikte her işin üstesinden gelebileceğinize inanmanız anlamına gelecektir. Başak kadını iş hayatında da son derece başarılı.

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Başak burcu kadınına aşık oluyorsanız eğer size güvenmesini sağlayacaksınız, güvenmesi için sizi sevmesini, sizi sevmesi için dürüstlükten ve karakterinizden ödün vermeyeceksiniz, bunlardan ödün vermezken aynı zamanda ideallerinize aşk ile bağlı olacaksınız. Daha uzuyor bu liste. Eğer bunları kazanırsanız hayatınızın en güzel zamanlarını yaşamaya hazır olun. Çünkü bir başak burcu kadını aşık olursa size sonuna kadar güvenecek, tüm güzelliklerini sizinle paylaşacak ve sizin mutluluğunuz için gerekirse her şeyini verecektir. Başak kadını aşk hayatını eğlence dolu yaşamayı sever ve sevgili olmayı başarabilirken arkadaş olmayı da son derece iyi başarabilir. Bu sayede onun hayatına giren kişilerin, hayatlarının merkezi haline gelirler. Başak burcu kadınına aşık olmak hayatınızda bir tek onun olmasının yeterli olacağı anlamına gelir.

Başak burcu aşk uyumu

 

Başak Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Pek değerli başak burcu kadını eğer yanınızda erkek arkadaşınız varsa ve bu söyleyeceklerimi bilmiyorlarsa sessiz okumaya başlayabilirsiniz. Çünkü başak burcu kadınının cinsellik hayatının ne kadar canlı olduğunu anlatmak üzereyim. Erkeğine göre son derece ateşli ve tutkulu olan başak burcu kadını cinsel hayatında mükemmel fantezilerin erbabıdır diyebiliriz. Üstelik bu fanteziler içten gelen yani içgüdülerle ortaya çıkıyor. En zevkli dokunuşları, aşk dolu ve tutkulu hareketleri siz daha düşünmeden uygulayabilen başak kadını, ömür boyu cinsellik konusunda sorun yaşamayacağınız bir kadındır. Baştan çıkarma konusunda son derece başarılı olmaları onlara hayır diyemeyeceğiniz anlamına geliyor. Çoğu konuda olduğu gibi cinsellik konusunda da yönetimi elinde bulundurmayı seven başak burcu kadınına kendinizi bırakmanız ve bu zevkli kadınların duygularını sizinle nasıl paylaşacağını bekleyip görmeniz gerekiyor.

Başak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Hayatınızda size her zaman destek olacak bir arkadaş, dost veya eş mi arıyorsunuz? Eğer bir başak kadını yanınızdaysa artık onu aramaya ihtiyaç duymayacaksınız demektir. Başak burcu kadını en zor zamanların vaz geçilmez dostudur fakat arada sizi ağır bir şekilde azarlarsa ve aptallığınızı yüzünüze vurursa şaşırmayın derim. Başak burcu kadınının olumlu özelliklerinden bir diğeri de çevresindeki insanlara mükemmel bakış açıları kazandırması. Önemli konularda çok iyi bir yol gösterici olan başak kadını, fikrini almak için yanına gittiğinizde size son derece kaliteli fikirlerle geri dönüş yapacaktır. Zeki olması ve ince detayları çok iyi analiz edebilmesi başak burcu kadınlarına güzel bir espri yeteneği kazandırıyor. Onların bulunduğu ortamda somurtup sağa sola bakmanız biraz zor. Çünkü mutlaka ortama neşe katacak birkaç dahiyane fikre sahiplerdir.

Başak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Başak burcu kadınının olumsuz özelliklerinin başında bencillik gelebilir. Örneğin siz ona karşı bir şeyler hissediyorsunuz ve bunu defalarca dile getiriyorsunuz. O da size karşı boş değil fakat bunu hiç dile getirmeyebilir. Bu durum sizi çileden çıkaracaktır eminim fakat böyle bunlar ne yapacaksın. O duvarı aşana kadar bıkmadan usanmadan devam etmek lazım. Başak kadınları sevince biraz daha fazla kırıcı olabilirler. Aslında size güzel şeyler yaptırmaya hatalarınızı görmenizi sağlamaya çalışıyordur fakat fark etmeden sizi kırabilirler. Bunun nedeni ise kendi gördüğü gibi sizin de olayları net görebildiğinizi düşünmesidir. Siz çok sıkıntılı bir durumdayken ağlayıp sızlıyorken size bağırırsa hiç şaşırmayın.

Başak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Evet birinin gururunun okşanması gerekiyor. Bol bol övün başak burcu kadınını bunu çok sever fakat sakın ha açıktan övmeyin. Hani sanki o dinlemiyormuş da siz tam onun hakkında güzel sözler söylerken üstüne gelmiş gibi olsun. Bakışlarınızla işte o yüce kadın bu deyin. Alın size bol hoşnut olmuş bir başak burcu kadını. Bunu okurken yok be ne alakası var diyenlere de aldırış etmeyin. Düşüncelerine değer verilmesi son derece önemlidir başak burcu kadını için. Bu konuda dikkate alınmaları da gerekir aslında. Çünkü son derece yaratıcı ve dahiyane fikirlere sahiptirler. Çoğu insanın içinden çıkamadığı durumlarda başak kadını tereyağından kıl çeker gibi sıyrılır ve etrafındakiler bu konuda onu biraz kıskanabilir.

Başak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Sözünü kesmeyeceksin efendim onun. Oldu da kestin, ne olacak diyorsun. Ne olacak tabi ki unutmayacak bunu başak burcu kadını. Her kadında bu konuda biraz takıntı vardır fakat başak burcu kadını o günün acısını fena çıkaracaktır. Onlara karşı kesinlikle dürüst olunmalı. Başak burcu kadınının karşısında ezilip büzülmeniz hiç hoşuna gitmeyecektir. Daima mert ve söylediği sözün arkasında duran kişilere içten içe hayranlık beslediği de olur. Hatta bazen azından böyle kişilere kızdığını duyarsınız, eğer bu kızdığı bayansa kıskanıyor olabilir birazcık, yok eğer erkekse ondan hoşlanmaya başlamış olabilir ve kendine inkar etmekte zorlanıyordur.

Başak Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Geldik en can alıcı noktaya. Başak burcu kadınını etkilemenin yolu. Zordur onları etkilemek. Daha öncede söylediğim gibi dediğinizin arkasında durmak ilk yapacağınız şey olsun. Diyelim ki onu etkilemeyi gerçekten kafanıza koydunuz. Öncelikle çevresinden başlayın. Onun güvenini direk kazanmaktansa çevresindeki insanların güvenini kazanmak daha kolay olacaktır. Umarım çevresinde de başak burcu insanları yoktur J. Bu sayede sizi övecek 3 4 kişiye daha sahip olmuş olursunuz. Onların yanında başak burcu kadınından övgüyle bahsetmeniz onun kulağına gidecek ve mutlu olmasına neden olacaktır. Tabi bunu yüz yüze geldiğinizde yapmaktan çekinin ilk başlarda. Yoksa sizden biraz hızlı uzaklaşabilir. Bu yöntem çoğu zaman işe yarar. Şimdiden başarılar.

Başak Burcu Kadını Ünlüleri Resim Galeri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.