Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeklerinin aşk, iş hayatına dair küçük ipuçlarını, nelerden hoşlandıklarını veya hoşlanmadıklarını, kısacası her yönüyle anlatmaya çalışacağım. Birde onları daha iyi anlamanız için bazı ünlülerin resimlerini serpiştiriyorum makalelerime. Buyurun herşeyiyle Başak burcu erkeğinin özellikleri. Ortamların bıçkın ve detaycı delikanlısıdır başak burcu erkeği. Onlar girdikleri ortamlarda en ince ayrıntıyı bile rahat bir şekilde fark edebilen ve bunu yeri geldiğinde iyi kullanan erkeklerdir. Bu detaylar giyim, kuşam ve tavırlarında da son derece hissettirir kendini. Başak burcu erkeği giydikleri kıyafetlerdeki renk detayları ve uyumları ile son derece şık ve uyumlu giyinmeyi bilir. Bakışlarıyla ben buradayım beni fark etmelisin diye çevreye haykırırken bu durumun farkında dahi olmazlar.

Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Başak Burcu Erkeği genel özellikleri

Başak burcu erkeği dürüstlük abidesidir. Hatta bazen bunun ayarını öyle kaçırır ki olduğuna olacağına pişman olur. Tabi ki pişman oldu diye bundan vazgeçer mi? Hayır. Bu konuda değişmeyi pek beceremeyecektir başak erkeği. Başak burcu erkeği çok düşünceli olmasına rağmen patavatsızlık konusunda nam salmıştır. Genel olarak söyleyeceği sözleri iyice süzer, ölçer ve biçer fakat sonunda sarf edeceği sözlerin kırıcı olup olamayacağını kestiremeyebilir. Evet, garip bir durum biliyorum ve bu durumun dürüstlüklerinden kaynaklandığını düşünüyorum. Lafı pek evirip çevirmeyi sevmezler.

Başak burcu erkekleri, sizi zor ihmal eder. Tabi bu durum karşılığında sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Çoğu konuda kısasa kısas yapabilir ve siz onu ihmal ederseniz o da sizi ihmal edecektir. Bu durumun farkında olmadan onları bencillikle suçlamadan bir kere daha düşünün derim. Başak burcu erkeği karakteri gereği çoğu şeyin detaylarıyla ilgilenir. Fakat bazen bir konuya o kadar çok odaklanırlar ki kendilerini bekleyen güzel şeyleri kaçırır ve bundan son derece rahatsızlık duyarlar. Enteresan olan şey ise kötü şeylerin detaylarını hemen yakalayabilirken güzel şeylerde o kadar dikkatli olamamalarıdır. Biraz mazoşist sanırım başak burcu erkeği.

Başak burcu erkeği özellikleri

Başak burcu erkeği ünlüleri

Başak burcu erkeğinin sözleri son derece ince elenip sık dokunarak hayata geçirildiği için, fikirlerine önem vermenizi ister. Onun söylediklerini kulak ardı etmeniz sinirlenmesine neden olacak ve kalbinizi kıracaktır. Eğer başak burcu erkeği size ‘’yanındayım’’ diyorsa onu ciddiye alın. Çünkü onlar bu kelimenin anlamını son derece iyi kavramışlardır. Maddi manevi her şekilde sizinle en zorlu yollarda bile yürümekten çekinmeyecektir. Bu yönleri onları güvenilir, kötü gün dostları yapıyor.

Başak burcu erkeğinin titizliği neredeyse herkes tarafından bilinir fakat hastalık derecesinde değildir bu durum. Ancak her şeyin sahip olması gereken bir düzen olduğuna inanır ve bu düzeni bozmamak için ellerinden geleni yaparlar. Onların dağınıklıklarında bile bir düzen vardır, siz dağınıkmış ya burası deyip toplarsanız fırçayı yemeniz kuvvetle muhtemel. Başak burcu erkeği kıskanç mı peki? Tabii ki kıskanç fakat bunu bir amaç uğruna yapmaz asla. Tamamen nedensiz ve mantık dışı kıskançlıkları olabilir hatta bunu kendisi de bilir. Olsun ama eğer kıskanırsa sinir krizlerine girip ağlayabilir de başak burcu erkeği. Tamam ya aslında kıskanırlarsa ağlamak hafif bir eylem olarak kalabilir.

Başak burcu erkeği iş hayatı

Çok hızlı gelişen yakınlıklar başak burcu erkeğine göre değildir asla. Yeni tanıştığı insanlara soğuk tavırlar sergileyebilirler. Çünkü onlar samimiyetin mutlaka zamanla gelişebileceğine inanırlar. Bu tür bir durumla karşılaştıklarında, karşılarındakini samimiyetsiz ve kötü niyetli bulabilirler. Başak burcu erkeğinin genel şikayeti anlamamaktan değil anlaşılmamaktan kaynaklanır. Bazen etrafında olanların son derece anlayışsız olduğunu düşünebilirler. Ama öyle anlar gelir ki kendi kendilerini bile anlayamazlar. Biraz tezat biliyorum faka, bunu onlar da iyi biliyor.

Başak Burcu Erkeği İş Hayatı

Başak burcu iş hayatı

Başak burcu erkeği iş hayatında her şeyi yerli yerinde yapan ve bunu yaparken de kendine göre yaratıcı yöntemler bulabilir. Yani onlar işlerine adapte olduktan sonra öyle bir düzen kurarlar ki, o düzen dahilinde her işin tıkır tıkır yürümesini sağlarlar. Bu nedenle hızlı yükselir ve genel olarak yönetici pozisyonuna gelirler. Başak burcu erkeğinin iş hayatı genel olarak büyük değişikliklere açık değildir. Bir işte başladıktan sonra işlerine sadık şekilde uzun yıllar devam ederler. Eğer iş değiştiriyorlarsa bilin ki ya daha yüksek bir mevkiye geçiş yapacaklar yada bulundukları ortam onlara daha iyi bir konumu getirmeyecektir.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak burcu erkeğinin aşk hayatı son derece deli dolu ve hareketli geçer. Onlar aşık olduklarında sadece canım, cicim, aşkım, böceğim ile yetinmezler. Yani aşkı yaşarlarken sizinle sadece sevgili olmaz aynı zamanda mükemmel bir arkadaş olur. Üstelik bu arkadaş son derece duygusaldır ve kadın ruhundan da iyi anlar. Aşık olduklarında ve güvendiğinde kendilerine duydukları özgüven tavan yapar ve her şeyi yapabileceğine olan inancı sürekli tazelenir. Bu sayede sevdikleri ile birlikte üstesinden gelinemeyecek problemleri bile alt etmeyi başarabilir bir başak burcu erkeği. Siz yeter ki onun yanında durmasını bilin.

Başak Burcu Erkeğinin Cinsellik Hayatı

Başar burcu erkeğinin cinsellik hayatı son derece renklidir. Yani cinsel hayatınızda heyecan arıyorsanız doğru erkeği buldunuz demektir. Her ne kadar renkli fantezilere sahip de olsalar, oldukça duygusal ve aşk doludurlar. Onlar için cinsellik sadece aşk ile alevlenebilir ve sevgi olmadan bir kadına dokunmanın pek bir anlamı yoktur. Başak burcu erkeği cinsel konularda son derece bilgili ve zevk sahibi olurlar. Bunun nedeni ise iç güdüleridir. Karşı cinse nasıl yaklaşacağını, onu nasıl mutlu edeceğini bu içgüdüler sayesinde çok iyi bilir. Onlar için aşk bahçesinin ince ruhlu delikanlıları yakıştırmasını yapıyorum.

Başak Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Kalabalık bir ortamda yardım edin diye bağırdığınızda yanınıza hemen koşacak ilk kişilerin arasında mutlaka başak burcu bir erkek ile karşılaşacaksınız. Yardımseverlik başak burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında en çok dikkat çekeni diyebiliriz. Başak erkeğinin bir diğer olumlu özelliği ise daha önce de bahsettiğim gibi son derece titiz ve düzenli oluşudur. Bu sayede her işlerinde son derece başarılı ve etkili olurlar. Bu konuda örnek vermek gerekirse, onlar üniversitede sınav zamanı notları karıştırmak yerine şak diye kağıtların arasından çekip çıkaran adamlardır.

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında başı çekenlerden birisi çekingenliktir. Bu konu yüzünden çoğu zaman sevdikleri ve arzu ettikleri şeyi kaybederler ve üzülürler. Aslında kendilerine güvenleri var fakat bunu bir türlü hayata geçiremiyorlar. Başak burcu erkeğinin diğer bir olumsuz özelliği ise patavatsızlıkları. Sadece patavatsızlıkları demek aslında az olabilir. Aynı zamanda son derece iğneleyici sözler etmekten de haz alırlar. Bu tarafına denk gelen kişiler çoğu zaman onlarla tartışmaya girmekten çekinir ve açık vermemeye çalışırlar.

Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Maddi olarak hediyeleri pek sevmezler fakat eğer onlarla olan dostluğunuzu ve sevginizi ifade eden bir hediye başak burcu erkeği için paha biçilemez değere sahip olabilir. Bu nedenle başak burcu erkeğine hediye alacaksanız pahada hafif fakat maneviyatta ağır olanları tercih ediniz. Başak burcu erkekleri doğaya son derece bağlıdırlar. Onlar için büyük apartmanlar ve gösterişli binalar değil, kuşlar, ağaçlar ve doğa daha çekicidir. Doğa sporlarına düşkünlükleri de bundan kaynaklanmaktadır. Hayatlarını şehirden biraz daha uzak sakin yerlerde yaşamaktan hoşnut olurlar.

Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Başak burcu erkeği her ne kadar detaylarla uğraşsa da, fazla karmaşık insanlardan hoşlanmazlar. Onlar net ve güven veren kişileri severler ve böyle insanları çevrelerinde sıkı sıkı tutarlar. Güven konusunda ise ikinci şansı verme konusunda son derece cimridirler. Size olan sadakati ve güvenini yargılamanız onlar başak burcu erkeği için kabul edilemez bir durumdur. Çünkü yarı yolda bırakmak veya gizli işler çevirmek onların en son yapacağı şeyler arasındadır. Yaşam alanlarının karıştırılmasından, değiştirilmesinden son derece rahatsız olan başak burcu erkeği, bu konuda kendine karışılmasını istemediği gibi, karşısındakinin de özel alanına müdahale etmekten hoşlanmaz.

Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Başak burcu erkeğini etkilemek için ciddi bir plan program yapmanız gerekebilir. Mesela onlara çok hızlı yaklaşmanız sizden şüphe duymasına neden olabilecekken, çok yavaş olmanız da size olan ilgisinin hemen dağılmasına neden olacaktır. Bu nedenle orta yolu iyi belirlemeniz gerekir. Çok aktif veya çevresi tarafından övülen biri olmanız onların dikkatini pek çekmeyecektir aksine daha sakin ve cool bir havanızın olması, size yaklaşması için gereklidir. Söylediğiniz sözlerde kararlı ve yaptığınız şeylerin arkasında durmanız yani yan çizmemeniz başak burcu erkeğini etkileyecek ve sizin güvenilir biri olduğunuzu düşünmesine neden olacaktır.

Başak Burcu Erkeği Ünlüleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.