Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Balık Burcu Kadını Ve Ünlüleri

Balık Burcu Kadını Ve Ünlüleri

Balık Burcu Kadını Ve Ünlüleri

Evet balık burcu kadını. Pek de narindirler onlar. Her ne kadar balık burcu olarak anılsalar da aslında kedi gibidir onlar. Sevilmeyi çok severler. Yanınızdan ayrılmaz, size sürünür, mırlar ve sevgi görmek için ellerindeki tüm şirinlikler kullanırlar. Balık burcu kadınları bulundukları ortamdaki en masum bakışlı ve en sempatik gülüşe sahip olan kadınlardır. Onlar burçlar aleminin en içten, en duygulu ve en sevilesi fertleridir. Şimdi sizlere balık burcu kadınlarının iş hayatı, aşk hayatı, olum ve olumsuz yönleri hakkında çok önemli bilgiler vereceğim. Özellikle beyefendiler bu yazıyı iyi okusunlar. Çünkü derslerine ne kadar iyi çalışırsalar amaçlarına bir o kadar daha kolay varabilirler. Zira bahsettiğimiz bir Balık burcu kadını değil mi?

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri

Nazlıdır balık burcu kadını. En ufak bir hatayı bile kendisine yapılmış büyük bir hakaret olarak algılayabilir ve bu durumu gururuna yediremez. Bu nedenle birçok kez zor affeder insanları. Yani bazı zamanlarda sebepsiz de olsa onun huyuna gitmek gerekebilir.Balık kadını ilişkiler konusunda sorumluluk üstlenmeye daima hazır bir yapıya sahiptir. Onu diğer insanlar gibi kaçarken göremezsiniz. Bu nedenle balık burcu kadınları için cefakar yakıştırması yapılır sürekli. Çünkü gerçekten de öyleler. Balık burcu kadını eğer kapılarını kapattıysa üzerine gitmemenizde fayda var. Bırakın böyle zamanlarda yalnız kalsınlar, kendilerini şarj etsinler, yaralarını sarsınlar, sorgulasınlar ve yargılasınlar. O sakinleşince hiçbir şey olmamış gibi geriye gelecektir zaten.

Balık Burcu Kadın Özellikleri

Balık burcu kadını kolay kolay bağlanamaz fakat eğer bağlanırsa karşısındakini mutlaka hayatının odak noktası haline getirir. Gereğinden fazla değer verir, çok fazla özlem duyar ve hep onu düşünerek geçirir vaktini. Bu nedenle yanlış ilişkilerde çok büyük yıkımlara uğrar ve zor toparlanırlar. Ufacık bir olaydan gözlerinin dolduğunu ve psikolojisinin kısa da olsa bozulduğunu görebilirsiniz bir balık burcu kadınının. Çabuk kızarlar fakat onlara söyleyeceğiniz birkaç güzel söz ve yapacağınız ufak jestler, sinirinin geçmesine yardımcı olacaktır. Tabi bunu yaparken içten olmaya özen göstermelisiniz çünkü aksini güçlü sezgileri ile hemen anlayacaktır.Bazen bukalemunun renk değiştirdiği gibi duygularını, isteklerini ve düşüncelerini değiştirebilen balık burcu kadını, takip edilmesi zor bir kadın olabilir. Allah’ım yine ne yaptım ben diye kendinizi sürekli suçlayan bir durumdaysanız balık burcu bir sevgiliniz olması son derece muhtemel. Balık burcu kadını eleştirilere son derece açıktır fakat üslubunuz bu durumda son derece önemli. Tatlı dille yapılan bir eleştiri onun için mükemmel bir nimettir. Çünkü o hatalarını sürekli düzeltmeye çalışır. Başarılı olur mu orasını pek bilemiyorum ama yine de bu konuda her zaman iyi niyetlidir onlar.

Balık Burcu Kadın Özellikleri

Balık burcu kadını son derece saf gözükebilir gözünüze. Fakat sizin tahminlerinizin aksine çoğu şeyin %100 farkındadır o. Tamam belki bazen üzülmemek için farkında değilmiş gibi yapabilir ama emin olun diğer şartlarda sizin samimiyetinizi veya samimiyetsizliğinizi çok iyi ayırt eder. Ani psikopat çıkışlarına denk gelirseniz anlayınız ki sebebi budur. Asil duyguların kadınıdır balık kadını. Bu nedenle yaşadıklarını çoğu zaman gizlemek ister çevresinden. Fakat gizleyemediği durumlarda onun ne denli büyük bir yüreği olduğunu anlarsınız. Son derece hayal gücü geniş olan balık burcu kadını için hayal etmeden yaşamak nefes almadan yaşamaya benzer. Hal böyleyken her daim bir endişe hakimdir onda. Planladıklarının aksi bir durum gerçekleşmesi hayali bile onun üzülmesi için yeterli olabilir. Özellikle 30’lu yaşlara kadar en ufak bir problemde dünyanın sonu gelmiş gibi hissedebilirler. Maalesef 30 yaşına kadar bunlarla boğuşacaksın sevgili balıkçığım. Balık burcu kadını kendi yaptığı iyilikleri söylemekten pek hoşlanmaz.

Balık Burcu İş Hayatı

Ama onu küçümsediğinizi ve kötülediğinizi düşünürse eğer size en ince ayrıntısına kadar yaptığı her şeyi sıralayabilir. Böyle durumlarda onu yanlış anlamayın. Tek isteği sadece size kötü biri olmadığını göstermek. Eğer bir balık burcu kadını kendi hakkında ne düşünüyor merak ediyorsanız, biraz kötüleyin yeter, bakın o zaman neler neler anlatıyor size. Balık burcu kadınının aşırı duygusallığı bazen alay konusu olabiliyor. Ama o bu duygusallığı son derece iyi bir şekilde kaldırıyor. Asıl komik olan diğer burçların alışılmışın dışında duygusal olmaları sonucunda ortaya çıkan manzaralar. Yani aslında alay konusu olması gereken balık burcu kadınının duygusallığı değil. Hayatta arzu ettiği ne varsa sevdikleri için de aynılarını ister bir balık burcu kadını. Özellikle kan bağı olan kişilere karşı öyle büyük zaafları vardır ki, kendisini unutup onların durumu ile ilgilenebilir. Asıl ilginç olan ise ortada bir sebep yok iken kurup kurup endişelenirler sürekli.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık burcu kadını iş hayatı

İş hayatında balık burcu kadını, son derece uyumlu, çalışma arkadaşları ile mükemmel ilişkiler kuran ve onlara karşı anlayışlı bir kadındır. Yöneticilik onlara göre pek uygun olmasa da, insan kaynakları veya halkla ilişkiler gibi departmanlarda son derece başarılı olurlar. Çünkü onlar duygu ve sezgileriyle kişileri çok rahat analiz edebilirler. İşlerinde süreklilikleri vardır. Çok sık iş değiştiren bir balık burcu, ya iş yerinde büyük bir baskı görüyordur ya da sürekli terfi alarak yeni bir işe geçiş yapıyordur. Onun haricinde sabit ve düzenli bir iş hayatı tercih ederler ve düzenlerinin bozulmasından hiç haz etmezler.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Eğer bir balık burcu kadınının sevgisine değer verirseniz, sizden başkasını asla düşünmez. Sevgisi ve şefkati her şeyin üzerindedir bir balık kadınının. Yeri gelir anne, baba gibi üzerinize titrer, korur ve kollar, yeri gelir bir kedi gibi sığınır size ve korunmak ister. Sevgi ve ilgi hastası olan balık burcu kadını, bazen sevmekten çok sevilmeyi istediği için bencil bir portre çizebiliyor. Aşk hayatlarında en büyük sıkıntıları genelde bu tür olaylar neticesinde yaşarlar. Eğer balık burcu kadını size sık sık beni seviyor musun? Ne kadar seviyorsun? Gerçekten seviyorsun değil mi? Gibi sorular yöneltiyorsa sabırlı olmanızda fayda var. Çünkü bu sorular muhtemelen siz onu inandırana kadar sabah öğlen ve akşam olmak üzere 3 öğün karşınıza çıkacak. Ne olursa olsun balık burcu kadını ile aşk yaşamak, herkese nasip olmaz. Onun aşkı, sevgisi ve şefkati öyle çoktur ki, size her türlü duyguyu yaşatmakta yeterli olur. Onlar aşkı bilen, anlayan ve sürekli hisseden kadınlardır.

Balık burcu kadını nelerden hoşlanır?

Balık Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Balık burcu kadını cinsel hayatında son derece sakindir. Fakat bu sakinlik sizi yanıltmasın, onların sakinliği çekici ve bir o kadar da ateşlidir. Balık gibi kıvrak hareketleri ile partneriyle son derece uyumlu ve duygusal birliktelikler yaşamak onlar için çok önemli. Cinsel hayatlarında da son derece duygusal olmaları, aşkı her alanda dolu dolu yaşamalarına ve yaşatmalarına olanak tanıyor. Diğer burçlara göre balık burcu kadını cinsellik konusunda biraz daha çekingen olsa da, ilerleyen zamanlarda içlerindeki o afrodit ortaya çıkar. Onlar cinsel hayatlarında yavaş ve duygulu yaklaşımlara son derece önem veren narin ve sevgi dolu kadınlardır.

Balık Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Herkesin yardımına koşar balık burcu kadını. O kadar şefkat doludur ki, her daim bir anne edası taşır üzerinde. Bu durum onun çevresinde bulunan kişiler tarafından fark edilir ve yardıma ihtiyaç duyduklarında soluğu hemen onun yardımsever yüreğinde alırlar. Cana yakın tavırları vardır ve bu durum bazen karşı cins tarafından yanlış anlaşılabilir. Böyle sorunlar yaşadıklarında kendilerini aşırı derecede rahatsız hisseder balık burcu kadınları. Fakat sizin bir suçunuz yok kızlar, onlar samimiyeti yanlış anlıyorlar. Balık burcu kadını mükemmel bir sırdaştır. Onlara hayatınızın en önemli sırlarını paylaşıp sonradan ne anlattım diye sorsanız siz dahi cevap alamayabilirsiniz. Bu nedenle dostları tarafından çok güvenilir kişiler olarak bilinirler. Sadece dostları değil tabi alelade kişiler bile bir bakmışsın ona sırlarını anlatıyor. Çünkü onların aurasında güven var.

Balık Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Sevimli olduğu kadar bazen ketumdur da bir balık burcu kadını. Ne düşündüğünü ve ne istediğini tahmin etmek öyle her babayiğidin harcı değildir. Bu sefer kesin mutlu olacak dediğiniz bir şeyde sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bunun nedeni ise kendisinin de bazen ne istediğini bilmiyor olmasıdır. Kararsızlıkları balık burcu kadınının olumsuz özellikler arasında yer alıyor maalesef. Aşırı duygusal olmaları genel olarak bazı zorluklar yaşamalarına neden olur. Balık burcu kadını bunun farkında olsa da yapabileceği bir şey yoktur. Bu duygusallıkları çabuk yıkılmalarına ve kalplerinin kolay kırılmasına sebebiyet vermesi nedeniyle olumsuz özelliklerinden biri olarak sayılabilir. Çok çabuk etki altında kalmaları da balık kadını için olumsuz özelliklerden birisidir. Aslında bu durum da ilk bahsettiğim duygusallıkla alakalı. Yani o duygusallığı bir kontrol edebilse, ah bir başarabilse neler olacak neler.

Balık Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Her şeyin en üstününü ve en mükemmelini sevdiklerinde görmek ister bir balık kadını. Bu nedenle, eğer bir balık kadını sizi sevmişse mükemmel olmak için çabalamanıza hiç gerek yok. Birazcık adam olun o yeter. Zaten o sizi olduğunuz gibi değil olmadığınız gibi görecektir, yani mükemmel. Bu durum onların çoğu zaman pişman olmasına neden olsa da, huylu huyundan vazgeçmez atasözünün canlı kanıtları olarak hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Yapacak bir şey yok. Onlara karşı dürüst ve sevgi dolu olmanız balık burcu kadınlarını mutlu edecek tek yoldur. Fakat bu sevgi dolu olma olayı biraz daha yoğun olmalı. Yani sürekli sevgi dolu olmalısınız. Sabah sevgi dolu, akşam sevgi dolu, yatarken sevgi dolu… Sanırım anlatabildim. Çiçeklere karşı en hassas olan burç balık burcudur. Balık burcu kadını çiçek görünce, fanustan okyanusa bırakılmış Japon balığı edasına bürünür hemen. O anki yüzündeki mutluluğu size anlatamam, hemen gidip ona bir demet, güzel kokulu çiçekler alın ve kendi gözlerinizle görün.

Balık Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Balık burcu kadını ilk olarak insanlarda görgü ve nezakete bakar. Kaba ve görgüsüz insanlardan nefret ettiği bir gerçek. Fakat öyle iyi niyetlidir ki çoğu zaman kırıcı olmamak için, çevresinde böyle insanlar varsa onlara karşı son derece sabırlıdır. Çok çabuk etki altında kalabilen balık burcu kadını, bu konuda kullanılmaktan ve sürekli üzerinde baskı kurulmasından nefret eder. Eğer onu yönetme çabası içerisine giriyorsanız ve bunu açık bir şekilde yapıyorsanız bundan son derece rahatsız olacaktır. O sadece sevdiği ve güvendiği insanlara bu konuda izin verir. Tabii gerektiğinde onların elinden de bu özürlüğü almasını son derece iyi bilir.

Balık Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

 

Bir balık burcu kadınını etkilemenin ve mutlu etmenin yegane yolu, onun üzerindeki ilgiyi eksik etmemekten geçer. Ama bahsettiğim bu ilgi kesinlikle yüzeysel bir ilgi değil. Detaylarıyla, küçük sürprizlerle ve yoğun duygularla hissettirmeniz gereken bir ilgiden bahsediyorum. Bunlar olduğu sürece ve size karşı az da olsa bir ilgisi varsa, biraz da sabırlıysanız bu iş olabilir. Belki ‘’biraz sabırlı’’ biraz az olmuş olabilir.

BALIK BURCU KADIN ÜNLÜLERİ RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.