Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Balık Burcu Genel Özellikleri

Aşk ve İş Hayatında Balık Burçları

Balık Burcu Genel Özellikleri

Herkesle iyi geçinen balık burcu kişileri vicdanlı dürüst ve uysaldır. Balık burcu özellikleri ise şöyle sıralamak mümkündür: İkna kabiliyetleri gelişmiştir. Duyarlı olmaları bu burçların en belirgin özellikleridir. Her çevreye kolayca uyum sağlayabilen kişilerdir. Hayata bakışları ciddidir ancak gerçekçi değil, hayalperesttir. Hayal kurmayı çok severler. Duyarlı olmalarından dolayı dış etkenlerden kolayca etkilenebilirler. Kendi hayal dünyalarında yaşayıp gerçeklerden kaçarlar. Mizah duyguları güçlüdür. Eğlenmesini iyi bilirler. Zevkli insanlardır. Konforlarına önem verirler. İyi yürekli ve sevimlidirler. Yardımsever olmalarıyla bilinirler. İhtiyacı olan herkese ellerinden geldiğince yardım ederler. Balık burcu kişilerinin sezgileri çok kuvvetlidir. Hassas ve duygusal bir yapıları vardır. İlgiyi çok severler. Bekledikleri ilgiyi göremeyince darılırlar. Su grubu burcu olan balık burcu kişileri başkalarına karşı oldukça şefkatlidirler. Balık burçlarının iyi anlaştığı burçlar; yengeç, kova, boğa, akrep ve oğlaktır. İkizler, terazi, aslan ve başak burçları ile pekiyi anlaşamazlar. Balık burçlarının amaçları mutluluğa ulaşmaktır. Huzurlu sakin bir yaşam sürmeyi temenni ederler. Hayalleri temsil eden Neptün balık burcunun yönetici yıldızıdır. Balık burcu kişilerinin sanatsal yönleri gelişmiştir. İşleri sanatla ilgili olmasa bile mutlaka boş zamanlarında sanatla ilgilenirler. Rekabetçi ya da yarışmacı değillerdir. Kişisel tartışmalara girmezler. Sabırlı olurlar ancak sabırları tükendiği zaman inatçı olurlar. Balık burcunun simgesinde iki balık vardır. Bu çift karakteri simgeler. Balık burcu kişileri bir bilmece gibidir. Balı burcu olan kişilerin en büyük arzusu dünyayı dolaşmaktır. Balık burçları genellikle gelecek planları yapmaz hayat neyi gerekiyorsa öyle yaşar. Gizemli ve derin kişiliklere sahiplerdir. İç dünyalarını gizli tutarak kendilerini daha rahat hissederler. Balık burcu son burç olduğu için bulunan bütün burçlardan izler taşır. Bu sebeple mizacı renklidir.

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burcu iş yorumu; balık burçları iş hayatında uyumlu olurlar. Her ortama kolaylıkla adapte olabilen bir yapıya sahiplerdir. Paraya çok önem vermezler. İşinde mutlu olmak için çalışırlar. Ekip olarak çalışabilecekleri işlerde başarılı olurlar. Sanata ilgileri olduğu için bu alanda başarılı bir iş hayatları olabilir. Balık insanları yaptıkları işlerde teşvik edilmeyi beklerler. Motivasyonu yüksek tutulmalıdır. Huzurlu bir iş ortamında çalışmak isterler. Strese gelemezler. Diğer çalışanlarla arası iyidir.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burcu aşk yorumu; Balık burçları hep hayallerindeki sevgiliyi ararlar. Hayal kırıklıkları onları umutsuzluğa sürüklemez. Aşklarına hep umut dolu başlarlar. Kısa sürede bağlanırlar. Doğru insansa eğer mutlulukları daha da artabilir ancak bazı durumlarda ilişki için zararlı bir özellik sayılabilir. Özel günlere önem verirler, hediye vermekten de almaktan da çok hoşlanırlar. Seks balık burçları için aşkın bir parçasıdır ve sevgilileriyle aralarındaki bağ seks ile daha da güçlenir. Evlilik hayatında balık burçları şefkat doludur. Bitmeyen bir balayı gibi devam eden bir evlilik hayatı sürerler. Eşi ile birlikte hayal kurmayı bunlar gerçekleştirmeyi isterler. Balık burçları kendi ihtiyaçları gibi eşlerinin ihtiyaçlarını da önemserler. Ailesi ile vakit geçirmeyi severler. Eşlerine çocuklarına karşı destekleyici olurlar. Su grubu olan balık burcu ile toprak grubu burçları mutlu bir beraberlik kurabilirler. Balık toprak grubunun gizeminden duygusallığından etkilenir. Balık burcu sevdiğine çok bağlanır ve sevildiğini hissetmek ister. Duygusal açıdan kendisini güvende hissederse huzurlu olur. Anlayış ve sevgi ilişkide önemsediği şeylerin başında gelir. Romantiktir. Kıskanır ancak bunu asla söylemez. Sadakate ve güvene çok önem verir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.