Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeğinin aşk, iş ve sağlık hayatı ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha yazıma başlamadan önce epey bir araştırma içerisine girdim. Gizemli dünyalarını keşfetmek ayrıca keyifli bir süreç oldu. Balık burcu erkeği karşısındakini etkilemek için çaba göstermeyen, sevdiği insanlara karşı çoşkulu hisler yaşayan, son derece çekici, merhametin kitabını yazmış, vefalı ve hassas bir erkektir. Onlar için duygular çok değerlidir ve her duyguy dolu dolu yaşanmalıdır. Onları daha yakından tanıdığınızda gizemli dünyalarında kendinizi uzun bir eşif yolculuğunda bulabilirsiniz. Ve onların derin duygularına, coşkulu sevgilerine şahitlik edebilirsiniz. Nasıl bir kişiliğe ve karaktere sahipler hep birlikte keşfedelim.

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Balık burcu erkeği sempatikliği sayesinde kendisini son derece kolay affettirebilen, fakat bu durumu bilerek değil de içten yapabilen bir erkektir. Balık erkeği için çoğu kişinin ortak düşüncesi onların bir hevesten ziyade nefes olduğudur. Onlar hayatı duygu dolu yaşamanıza yardımcı olabilecek son derece hassas erkeklerdir. Arada sinir etmiyor değiller tabi. Balık burcu erkeği eğer kötü bir durum içerisindeyse ya tepkisiz kalıp daha da kötüleşmesine yada saçma tepkiler verip yine kötüleşmesine neden verebilir. Tam bir yetenek abidesidir bu konuda kendileri.

Balık burcu erkeği ünlüleri

Hüsnü Şenlendirici Balık Burcudur.

Çabuk alınabilen balık burcu erkeği, bir o kadar da çabuk gönlü alınabilecek bir erkektir. Ama bu durumuna güvenip rahat rahat hatalar yaparım diyorsanız eğer, yaptığınız hataları affetmesinin bunları ileride karşınıza çıkarmayacağı anlamına geldiğini düşünmeyin. Bu bir çelişki değil, onlar sadece o an için kendilerini iyi hissetmek için konuyu çabuk kapatırlar. Çoğu zaman başkalarının negatif duyguları balık burcu erkeklerini yıpratabilir. Bu tür durumlarda kendi başlarına kalarak yenilenmeye ihtiyaç duyarlar. Yani eğer kendini dışladığı zamanlar olursa bilin ki başkaları tarafından kötü etkiler almıştır.

Balık burcu ünlüleri

Murat Boz balık burcudur.

Hayattan ders alma konusunda pek başarılı sayılmaz balık burcu erkeği. Her ne kadar kendilerini geliştirseler ve tecrübe kazansalar da bunları hayatlarında uygulama konusunda bazen zorlanabilirler. Çünkü onların yeni bir davranışa adapte olmaları epey uzun sürer. Balık erkeğinin aptal olduğunu düşündüğünüz zamanlarda ondan kesinlikle korkun. Çünkü aptalı oynamayı çok iyi bilen bu burç, son derece akıllı, kurnaz ve neyi nerede kullanacağını iyi bilir. Balık burcu erkeği bir konuda son derece sakin ve çekingen davranırken, yine aynı konuda son derece ateşli tavırlar sergileyebilir. Bunun genel nedeni olaylara ilk etapta son derece temkinli yaklaşarak, fazla miktarda düşüncelerle kendisini yormasıdır. Daha sonrasında ise dengesizliğinin de verdiği yetkiye dayanarak, hiçbir şeyi umursamazlar.

Balık Burcu Ünlüleri

Son zamanlarda zor günler geçiren Nejat İşler Balık burcu ünlülerindendir.

Balık burcu erkekleri yapıları gereği son derece dürüst olmaları nedeni ile, karşısındakileri de aynı zannetme hatasına defalarca düşebilirler. İnanmak her zaman inanmamaktan daha kolay gelir onlara fakat sonrasında daha çok yorulur ve kırılırlar. Balık burcu erkeği psikolojisini her zaman güçlü tutması gereken bir burçtur. Asillikleri, karakterleri ve tavırlarıyla en çok nazara gelen kişiler arasında yer alırlar. Balık burcu erkeği her ne kadar bu tavırlarını insanlara hava atmak için kullanmasa da, istemsiz hissettirirler çevrelerine. Mutlu olmanın değerini son derece iyi bilir bir balık erkeği. Bunun nedeni çoğu şeyi kafalarına takarak, ufak tefek olaylarla bile kendilerini mutsuz hissedebilmeleridir. Yani anlayacağınız mutluluğu az yaşıyorlar. Bunun güzel yanlarından biri ise ona hissettirdiğiniz en ufak mutluluğu bile ömür boyu unutmayacak olmalarıdır. Nadir de olsa bencillik yapabilir balık burcu erkeği. Fakat genel olarak son derece vicdanlı ve adildir. Kendilerine yapılan haksızlıklara çok az ses çıkarıyor olmaları balık burcu erkeğinin olumsuz özelliklerinden biridir. Bu sessiz kalışlarının sebebi genel olarak kaybetme korkusundan kaynaklanır, yani sevince kaybetmekten çok korkması maalesef onlara kaybettiriyor.

Balık burcu erkek ünlüleri

Genç kızların sevgilisi Justin Bieber Balık burcudur.

Bir balık erkeğini sevmenin ve kalbini fethetmenin sınırı yoktur. Siz sevdikçe onların yüreğinde biraz daha yer açılır sizin için. Çünkü o bu konuda doyumsuzdur. Bu durum size sevimli geliyor olabilir fakat ilerleyen zamanlarda sevginize bir sınır getirdiğinizde yani ufak bir ilgi azalmasında başınıza büyük dertler açabilir. İstediği birşeyi elde edebilmek için hiç aklınıza gelmeyecek yöntemlerle ruhunuz bile duymadan hareket edebilen balık burcu erkeği, bazen öyle işlere kalkışır ki bir kamerayla izleseniz hiç tanımamışım diyebilirsiniz. Siz onun için, safım ya ne güzel sakin sakin oturuyor baksana şunun şirinliğine diye düşünürken, o hayatı en ince detaylarıyla saniye saniye işliyor olabilir. Çok ısrarcı değildir fakat bu konudaki ısrarında çoğu insan balık burcu erkeğinin eline su bile dökemez. Siz hala inanmıyorsanız eğer balık kendini iyi kamufle etmiş demektir. Balık burcu erkeğinin sakin kişiliği ruhunuzu dinlendirir ve size hayatın stresini, zorluklarını az da olsa unutturabilir. Kafa dinlemek için tatile çıkmak gibi bir şeydir balık erkeği ile birlikte olmak. Tabi hep böyle olmuyor, arada ciddi dengesizlikleriyle sizi çok şaşırtabilecek kabiliyete de sahiptir.

Balık Burcu Erkeği İş Hayatı

Balık burcu erkeği kariyer

Balık burcu erkeği iş hayatı

İş hayatına atılan balık burcu erkeği, ne istediğini bilir ve sakinliği arar. Onlar için kargaşa içinde olan ve her şeye koşturmayı gerektiren işler son derece yorucudur. İş hayatında sorunları çözücü ve ara bulucu işlevleri öne çıkar. Duygusal yaklaşımları çalışma ortamında bulunan haksızlıklara karşı her zaman karşı koymalarına neden olur. Bu konuda kendilerini bazen riske atabilir ve iş değiştirme sebeplerini kendileri yaratabilirler. Sabit bir işte uzun süre durmaları ve yaptıkları işin en iyisi olarak oradan ayrılan balık burcu erkeği, iş hayatları boyunca en iyi ve kalıcı dostluklara sahip olabilen nadir burçlardan biridir. Eğer çalışma koşulları ve iş arkadaşları onları mutlu ediyorsa, en zor şartlarda ve ağır koşullarda sıkılmadan ve yorulmadan çalışabilirler.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık burcu erkeği aşk hayatı

Balık burcu erkeği aşk

Balık burcu erkeğinin aşk hayatı genellikle kırgınlıklarla doludur. Çünkü daha önceden inandığı ve güvendiği insanlar tarafından büyük hayal kırıklıklarına uğratılmışlardır. Ama her daim sevmeye ve güvenmeye sonuna kadar açıktır onların yüreği. Bir balık burcu erkeği duygularla yaşar ve bu duygulardan en çok aşka açtır. Onlara verilen sevgiye son derece sadık, sevdiklerinde ise karşısındakinin hayatına renk katacak kadar da heyecanlıdır. Balık burcu erkeğinin hayatında bulunan kişiler genel olarak romantizmi doruklarda yaşar ve kadınlıklarını en üst seviyelerde hissederler. Aşk hayatlarında ufak çaplı sıkıntıları sık sık yaşamaları balık burcu erkeklerini en çok yoran şeylerden biridir. Onlar sürekli mükemmeli aradıkları aşk hayatında bu tarz ufak sorunlarla herkesten daha çabuk kırılabilir ve aşklarının gerçek olmadığına kendilerini inandırabilirler. Her ne kadar tutku dolu bir aşk hayatı yaşatsalar da onlarla baş edebilmek bazen güç olabiliyor.

Balık Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Balık burcu erkeğinin cinsellik hayatı sakin fakat son derece ateşlidir. Onlar tutku nedir bilirler ve ilişkilerinde her zaman duygu dolu hareket ederler. Yani bir balık burcu erkeği ile cinsellik yaşıyorsanız, sadece vücudunuza değil ruhunuza da dokunacaktır. Bu nedenle cinsel hayatlarında her zaman mutlu olmayı ve mutlu etmeyi becerirler. Balık erkeği cinsellikte diğer burçların erkekleri gibi önce ben demeyecektir. Onlar için asıl öncelik karşısındakinin istekleridir. Aynı zamanda çok geniş hayal gücüne sahiplerdir. Bunun anlamını sanırım hepiniz biliyorsunuz. Fantezilerinizi hayata geçirmenin yolu bir balık erkeğinin yanında uzanmakla başlayabilir.

Balık Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Balık burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında en çok dikkati çeken, karşı cins içinde önemli bir durum olan duyarlı ve kadın ruhundan anlıyor olmasıdır. Şefkatlerin son derece fazladır ve bununla birlikte romantizm konusunda da eşsiz özelliklere sahiptir. Güveninizi her daim hak eden balık burcu erkeği, her sırrınızı rahatlıkla saklayabilir ve bunu size karşı kullanmayı düşünmez. Sempatik karakterleri de balık burcu erkeklerinin olumlu özellikleri arasında yer alır.
Balık Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Çok fazla düşüncelerle dalıp giden balık burcu erkeği, bu düşüncelerinden fırsat bulup karar vermekte sık sık zorlanır. Bu olumsuz özelliği nedeni ile karşı tarafın tepkisiyle çok sık karşılaşırlar. Tamam duygulular, tutkulular falan ama bazen çok tembel olabiliyorlar. Eğer evde yatıp yuvarlanmayı sevmiyorsanız bu özelliği sizin için olumsuz olabilir. Çok kolay karamsar hal alabilen balık burcu erkekleri, bazı dönemlerinde hayattaki her şeyin sanki onlara karşı planları olduğunu düşünebilir ve çevresindekilere de bu konuda sıkıntı verebilirler. Yine de onlara karşı şefkatli yaklaşır ve yanında olduğunuzu gösterirseniz bu durumdan kolay bir şekilde sıyrılabilirler.

Balık Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Balık burcu erkeği kendilerine karşı sürekli ve aralıksız sevgi ve ilgi gösterilmesinden çok hoşlanırlar. Daha önce de bahsettiğim gibi onlara verilen sevgi hiçbir zaman yeterli olmayacak ve sürekli daha fazlasını isteyeceklerdir. Normal hayatları boyunca insanların fikirlerinden çabuk etkilenebilecek yapıları vardır fakat bu durumdan son derece rahatsız olurlar. Çok orijinal fikirlere sahip oldukları bir gerçek. Bu nedenle eğer onların fikirlerine değer verilirse bu durumdan son derece hoşlanır balık burcu erkeği.

Balık Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Balık burcu erkeğinin hoşlanmayacağı bir şey varsa o da hayal gücünün engellenmesidir. Onlar için hayal etmek nefes almaktan farksız olduğu için bu konuda karşılarına engel çıkaran kişi, olay ve nesnelere karşı büyük nefret oluştururlar. Onu umursamamanız herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir fakat balık burcu erkeğine karşı saygısızlık yapmanız cinlerinin tepesine çıkması için yeter de artar bile. Saygısızlığı sadece sözlü olarak algılamayın, herhangi basit bir hareketinizi bile saygısızlık kabul edebilir ve sizi o yaptığınız harekete pişman etmesini de çok iyi bilir. Aman ha tehlikeli bu balık erkekleri, fazla el kol hareketi yapmaya gelmez benden söylemesi J .

Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Balık burcu erkeğini etkilemek için iyi niyetli olmak yeter de artar bile. Fakat onu rol yaparak kandırmanız son derece zordur. Onlar hisleri kuvvetli kişiler oldukları için bunu çok rahat bir şekilde anlayacaklardır. Unutmadan bu iyi niyetinizin sadece ona karşı olması yeterli olmayacaktır. Balık burcu erkekleri dünya görüşü olan kadınlardan hoşlanırlar. Yani yaratılanı sev yaratandan ötürü gibi bir prensibiniz varsa, onun aradığı kadın siz olabilirsiniz.

Balık Burcu Erkeği Ünlüleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.