Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Balık burcu bugün

Balık burcu bugün

balık burcu bugün – balık burcu günlük

2020 Balık Burcu Yorumu (Aşk, Para, Mutluluk)

Balık burcuna sahip bir birey iseniz hayatta hiçbir şekilde korkmanıza gerek yok. Çünkü aşk ve mutluluk durumunuz çok iyi olacak. Para yönünden biraz zayıf kalsanız da üzülmeyin, aşkınız ve mutluluğunuz bunu kapatacaktır. Özellikle yaz aylarında alacağınız kararlar ile yeni bir hayata başlayacaksınız. Bu kararlar evlilik olabilir nişan olabilir. Aşk ve mutluluk yönünden iyisiniz demiştik öyle değil mi?

2020 Balık Burcu Aşk Yorumu

Evli iseniz bebeğiniz, bekâr iseniz evliliğiniz hayırlı olsun. 2020 döneminde balıkta evlilik ve bebek görünüyor, bu evlilik uzun yıllar süren bir ilişkinin bir dönüm noktası olacak, 1-2 aylık sevgililik döneminden bahsetmiyoruz. Özellikle nişanlılık döneminde iseniz ayrılık görünmüyor. Bu dönemde sevgiliniz olsun olmasın aşk konusunda epey yol kat edeceksiniz. Tabi bu aşkın bir bedeli var. O bedele finans kısmında değineceğiz. Finansınız ne kadar kötü olursa olsun balık erkeği ve kadını mutluluğu 2020 yılında bulacaktır. 2019 yılında pek aktif aşk hayatı olmayan balığa bir hediyedir aslında aşk ve mutluluk. Bu mutluluk 2019 yılına kadar sürer mi bilinmez fakat 2020 yılında doruklara çıkacağı kesin.

2020 Balık Burcu Para Yorumu

Bu aşkın, mutluluğun bir bedeli var demiştik. Tabi ki de finans yönünden zarara girme durumunuz var fakat üzülmeyin bu durum mutluluğunuzu asla etkilemeyecek sadece sosyal hayatınızdan fedakarlık ederek küçük tasarruflar yaparak bu aşamayı yaz aylarına doğru atlayabilirsiniz. Finans bakımından kötü olmanızın sebebi ise aşk ve mutluluktur. Düğün ve bebek alışverişi derken birikimleriniz suyunu çekmiş olacak ve bir miktar borca gireceksiniz. Şans oyunları da maalesef bu yıl yüzünüze gülmeyecek o nedenle işinizde yükselmeye odaklanmak hem finans açısından hem mutluluk açısından size yarar sağlayacaktır. Balık erkeği ve balık kadını çalışkandır, asla tembellik etmez sürekli yükselmeye yönelik hareket eder. Tükenmişlik sendromunun en az görüldüğü burçların arasındadır balık burcu. Bu nedenle hayata karşı her zaman dik duruş sergileyeceksiniz. Para konusunda da olumlu yol kat edebilirsiniz fakat aşkınızdan veya mutluluğunuzdan fedakarlık etmeniz gerekebilir. Hem iş hem aşk hayatı sizi biraz yıpratsa da sonrasında sahip olacağınız mutluluk için değer. Özellikle nisan aylarında yapılan harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Nisan ayında alacağınız hediyeler sizi daha da sıkıntıya sokabilir o nedenle yatırımlarınızı doğru tercih etmeniz gerekmektedir. Ölü yatırımdan mutlaka uzak durunuz.

2020 Balık Burcu Mutluluk Yorumu

Para olmadan mutluluk olur mu sorusuna ben balık burcuyum diye yanıt verebilirsiniz. Borç içerisinde bebek ve evlilik yapmış olsanız da mutluluğunuz maksimum seviyede olacaktır 2020 yılında. 2017 yılında bu tam tersi olmuştu paranız vardı fakat mutsuzdunuz. Şimdi ise paranız yok fakat mutlusunuz. Tam balığa ait bir özellik. Balık kadını sert görünse de küçük şeylerden mutlu olmasını bilir. Bir demet gül ona dünyaları almışçasına mutluluğu yaşatır. Bu nedenle balık parası olmadan da mutlu olabilecek bir burçtur. Eğer balık erkeği iseniz duygusallık yaşayabilirsiniz 2020’de fakat bu duygusallığınızı bir şekilde atlatmanız gerekmektedir. Aksi taktirde aşk hayatınız ve mutluluğunuz tehlikeye girebilir. Mutluluğunu paraya odaklamayan balık kadını aynı şekilde duygusaldır fakat bu duygusallık yılın bazı dönemlerine denk gelmektedir.Uzun süreli duygusallık ise hamilelik veya evlilik nedeniyledir. Bu özellik sadece balık burçlarına ait bir özellik değil tüm burçlara ait bir özelliktir o nedenle kendinize kızmayı bırakın ve duygusallığın tadını çıkarın. Bu dönemde her istediğiniz yapılacak hanımlar.Keyfini sürerken bol bol fotoğraf çekilmeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.