Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİ

Ateş grubundan olan aslan burcunun yöneticisi güneştir. İsminden de belli olduğu gibi lider kişiliğe sahip aslan burcu olaylara öncülük ederek ön planda olmayı sever. Hayata bakış açısı son derece sevecen ve keyif doludur yaşam enerjisi ile çevresindekileri neşelendirir. Durağan bir özelliği yoktur istese de başaramaz yerine duramayan kıpır kıpır biridir aslan burcu. Keyifsiz olduğunuz zaman onun yanında asla bu hissi devam ettiremezsiniz mutlaka modunuzu ters düz edecek bir şey bularak sizi de kendine benzetir. Bunun yanı sıra muhteşem bir görüntüye sahiplerdir. Işıl ışıl parlarlar ve çok cazibeli yanları vardır. Giyim konusunda da yaratıcı bakış açısına sahip aslan burcu özellikleri çoğu insanı fazlasıyla etkilediği gibi çoğunu da rahatsız eder. Örneğin kibirli olmaları ve bazen bunu rahatsız edici boyutlara taşımaları kendilerini katlanılmaz bir duruma sokar ve bu onları çoğu zaman kendini beğenmiş gibi gösterir. Gülmekten ve güldürmekten keyif alan aslan burcu espri konusunda seviyesi oldukça yüksek düzeylere ulaşır. Bu özellikleri çekilmez huylarını bir nebze de olsa yumuşatır. Sevdikleri insanlara ölümüne sadıklardır. Sevgi ile baktıkları herkesin yanında olarak onları yalnız bırakmamaları ne kadar sevgiye değer verdiklerinin de göstergesi. Burçların içinde sağlık açısından oldukça şanslı burçlardan bir tanesidir terazi burcu, kolay kolay hasta olmadıkları gibi herhangi bir sağlık problemini de nadiren yaşarlar.

Erkekte aslan burcu

Zeki ve sevgi dolu özelliklere sahip aslan burcu erkeği buna bağlı olarak yaptığı espriler ile herkesi kendine hayran bırakır. Aslan burcu erkeğinin en etkili silahı güldürürken düşündüren kaliteli esprileridir. Sizinle her yönde uzlaşma yolu bulur gerekirse tarafını değiştirip size uyar bu onun ne kadar ılımlı olduğunun göstergesi. Bunun yanında oldukça gururlu özelliğe sahip aslan burcu erkeği bu yönde çok hassastır. Öfkesi tamda ateş grubu oluşuna yakışır şekildedir ancak çok fazla kin tutan bir yapıya sahip değillerdir.

Kadında aslan burcu

Lider özelliğini en çok kadınlarda ön plana çıkaran aslan burcu öz güveni yüksek dişilerin kendine güvenmesi ile adına yakışır bir hal alır. Yalandan hiç hoşlanmayan aslan burcu kadınları karşılarında kendileri gibi dürüst insanlar olsun isterler. Kıpır kıpır özellikleri ile asla kendi halinde olmayı başaramazlar. Bulundukları ortamı keyiflendirerek enerji katarlar. Bir diğer özelliği ise yapısı gereği eğlenceli olan aslan burçları yalnızlığı hiç sevmedikleri için çevrelerinde mutlaka birileri olsun isterler çok arkadaşa sahip olup az dostluklar edinirler çünkü onlar için dostluk önemli ve değerli bir kavramdır.

Aşk

Aslan burcu aşk yorumu sahip olduğu girişkenlik sebebi ile sürekli dinamik bir hal almıştır. Sahip olduğu diğer özelliklerle birlikte kimi zaman tepe taklak olduğu gibi kimi zaman da harika zamanlar geçirmiştir. İkili ilişkilerde böylesine karmaşık zamanlar geçiren aslan burcu en dengeli yıllarından bir tanesini yaşayacak diyebiliriz. Eli olup problem yaşayanlar aralarında aşılmaz gibi görünen sorunları çözerek mutlu beraberliklerine devam edecekler. Henüz evli almayanlar ise ciddi bir ilişkiye başladıkları gibi ilişkilerini mutlu bir adım olan evlilik ile sonlandıracaklar.

İş

Girişken bir yapıya sahip olmaları aşk hayatının yanında iş hayatını da olumlu yönden oldukça etkileyen aslan burçları bu yılla birçok fırsata merhaba diyecek. Aslan burcu iş yorumu aşkı gibi dengeli bir hal alarak sosyalliğinin kendisine avantaj katmasına sebep olacak. İş hayatının bu parlak dönemlerine kapılıp harcamalarına dikkat etmeyenler sıkıntı yaşayabilir. Karşınıza çıkacak imkanları tepmeden önce bir kez daha düşünmeniz gerekiyor.

Yorumlar
  1. Malinda dedi ki:

    Just do me a favor and keep writing such trchneant analyses, OK?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.