Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını ihtirasın ve öfkenin esiri olmadığı müddetçe sizin için her zaman değerli ve vazgeçilmez birisi olabilir. Zaten bu hayatta en çok saygı duyulan burçların başında gelen aslan burcu yüksek irade sahibi bir burçtur. Aslan burcu kadını her kulvarda kendini gösterir fakat en önemlisi irade kulvarı diyebiliriz. Eğer çevrenizde böyle bir aslan kadını varsa kendinizi ondan uzaklaştırmamanız sizin yararınıza.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

Aslan burcu kadını ilgiden ve alakadan fazlasıyla hoşlanır. Fakat asıl dertleri güven duymaktır. Eğer bir aslan kadını size saçma gelebilecek huysuzluklar yapıyorsa sorunu uzaklarda aramayın. Çünkü bir aslan burcu kadını ancak sevdiği insana güveniyorsa mutlu olabilir. Güvenemediği zamanlarda ise sevgi ve güvensizliğin çatışması ile size huysuzluklar yaşatacaktır.

Aslan burcu kadını, güçlü kişiliğinin altında kedi gibi yumuşak ve kırılgandır. Sevgi ve koruma içgüdüsü çok gelişmiş bir burçtur. Ama aslan burcu kadını çoğu zaman kuzu postuna bürünmüş kurtları fark edemez ve hayal kırıklığına uğrar. İlgiyi seven aslan burcu kadınının çok fazla üzerine giderseniz tedirgin olarak sizden uzaklaşabilir. O izin vermedikçe kırmızı çizgilerinden içeri adım dahi atmayın. Bağımsızlığına düşkün bir kadındır o ve bu konuda ona hak vermekten başka yapılacak bir şey yoktur.

 Aslan Burcu-Jennifer Lopez

Aslan burcu kadını güçlü ve zekasını ustalıkla kullanabilmesine rağmen sevdikleri tarafından motive edilmeye ihtiyaç duyar. Çünkü bazen her ne kadar güçlü olursa olsun, yapması gereken bir işte tembellik edebilir. İşte o zamanlarda içten içe pohpohlanıp motive edilmeyi bekler bir aslan kadını. Belki sevmediği insanlara karşı biraz acımasız olabilirler fakat eğer sizi seviyorsa gözü kapalı aslan kadınına güvenebilirsiniz. Çünkü aslan burcu kadını böyle zamanlarda asla size yanlış yapmayacaktır. Otoriter mizacı gereği tavırları sizi çekindirebilir fakat her zaman sırtınızı yaslayabileceğiniz sağlam bir liman olarak hayatınızda yer alır.

Aslan Burcu Kadın Ünlüleri

Kontrollü olmayı seven aslan burcu kadını, kendisi dışında birisinin kontrolü ele almasından inanılmaz derecede rahatsızlık hissedecektir. Fakat üslubunuz ve yaklaşımınız doğru ise o aslan kadını ufacık bir kediye dönüşüp her isteğinizi onaylayabilir. Bir aslan kadını zekası ve duyguları arasında sürekli git gel yaşar. Ama bu savaşta herhangi bir galip çıkmayabilir. Çünkü aslan burcu kadını her ikisini dengede tutmayı başarabilen nadir kadınlardan biridir. Tabi bazen bu denge şaşmıyor değil. O zamanlarda zaten yanına yaklaşmanızı tavsiye etmem, çünkü başkalarıyla çatışmalarından ziyade bu çatışma çok daha ürkütücü olabilir. İşte tam bu zamanlarda ona hiç bulaşmayın, kendi haline bırakın, dengesini toplayınca yine hayran olmaya devam edebilirsiniz.

Aslan Burcu Kadın Ünlüleri

Aslan burcu kadını yapısı gereği inandırıcı olmak gibi bir gaye gütmez. Sadece doğru bildiğini söyler ki bundan sonra inanıp inanmamanız umurunda dahi olmaz. Yani tercih artık size kalmıştır. Baskıcıdır fakat bu konuda sizi özgür bırakacaktır. Tabi bu sözüm yanlış anlaşılmasın özgür bırakır derken ileride size nasıl davranacağını sizin tercihinize göre belirler. Haksızlığa asla gelemeyen aslan burcu kadını, öfkelenip zekasını arka plana atarak bağırıp çağırabilir. Yani öfkeden aptal gibi davranabilir. Tabi aptal gibi davrandığını anlayacak kadar zeki bir insan çevresinde bulunmuyorsa ortada bir problem de yoktur. Bir aslan burcu kadını sadece gururu incindiğinde susarak anlatır her şeyi. Eğer kızmışsa aslanın susmasını beklemek ise tam bir aptallık olur. Ama birde o kızgınlığı gözleriyle belli edişi vardır ki, kaşların kaç santim çatıldığını, gözlerin kaç santigrat derece ile ısındığını ancak yaşayan bilir.Kendisini anlatmak yerine başkaları tarafından anlaşılmak ister bir aslan burcu kadını. Tabii genelde istediği şekilde anlaşılmadığı için çoğu zaman kendisini anlattığına şahit olabilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını İş Hayatı

Aslan Burcu Kadını İş Hayatı ve Kariyeri

Aslan burcu kadını iş hayatı boyunca çok yüksek başarılar elde etmeyi arzular. Eğer bu başarıya ulaşamayacağını hissederse, derhal oradan uzaklaşacak ve kendisine önünü açacak yeni bir iş bulacaktır. Onlar idealist değiller fakat olabildikleri en iyi yerde olmayı isterler. Bu iyi yerden kastımız tatili bol olan bir yer. Lüks merakları da bu durumda onları daha fazla yükselmeye zorlayan etkenlerden birisidir. Ormanın kraliçesi mutlaka güzel kıyafetler gösterişli takılar ve asaletini gösterecek makyaj malzemeleri kullanmalıdır. Kendilerine olan güvenleri ile birlikte bunları elde etmeleri hiçte zor olmayacak. Aslan burcu kadını işlerinde son derece başarılı ve liderliği üstlenebilecek bir yapıdadır. Bu nedenle çalıştıkları işlerde onların görüşleri, düşünceleri ve istekleri çoğu zaman alınır, bu durum kendisini işine daha çok vermesine neden olur.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu kadınları aşık olduğunda, ilişkinin gidiş yönüyle ilgili pek konuşmazlar. Yani yarın evlenelim ertesi gün çocuğumuz olur tarzı planlarını dile getirmeyi sevmezler. Daha çok bu planları geniş vadelere yayıp kendi kafasında kurar. Bunun nedeni ise yine yöneticilik ve liderlik duygusundan kaynaklanıyor. Çünkü onun planları her zaman sizinkinden daha iyi olacaktır. Aslan burcu kadınıyla aşk yaşamak gerçekten çok zevklidir. Onun en naif en tatlı halleri tam da bu zamanlarda ortaya çıkar. Öylesine neşeli öylesine sevgi dolu bakar ki aşık olduğu insana, ona tekrar tekrar hayran olmamak elde değildir. Bir aslan kadınına aşık olduysanız ve o da size aşık olduysa, asla onu bırakmayın. Emin olun sizin her türlü sıkıntınızda yanınızda olacak ve size o gülen gözleriyle bakarak her şeyin üstesinden geleceğinize inandıracaktır.

AslanBurcu Kadını Cinsellik Hayatı

Aslan burcu kadını cinsellik hayatında da her zaman olduğu gibi liderliği ele almak isteyecektir. Eğer onun isteklerine daha çok önem verirseniz size mükemmel sürprizler yapacaktır. Cinsellik konusunda bencillik yaptığınızı fark ederse eğer bir müddet sonra sürekli başının ağrıdığını duyacaksınız.

Aslan burcu kadını cinselliğe pek düşkün değildir fakat partneriyle uyumu yüksek olursa, sizden çok daha ateşli olacağına inanabilirsiniz.

Genel olarak cazibelerinin yüksek oluşu ve bunun farkında olmaları, onlar için her zaman bir artıdır. Eğer bir aslan burcu kadını ile birlikteyseniz ve cinsel hayatınıza hareket katmak istiyorsanız sıcak dokunuşlardan ve onu öven sözlerden çok hoşlanacağını aklınızdan çıkarmayın.

Aslan Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Berna Laçin

Aslan burcu kadını çok asil bir duruşa ve karaktere sahiptir. Bunu kendisi fark etmese de çevresi tarafından sürekli bu şekilde nitelendirilir. Ve etrafındaki herkesi elinden geldiğince kendi durumuna yakın tutmaya çalışır. Elinden geldiğince yardım eder ve asla hiçbir şeyini esirgemez. İlk etapta size soğuk gibi gelebilir fakat kısa sürede tanıyınca, ne kadar konuşkan, sıcakkanlı ve espri anlayışı yüksek bir insan olduğunu göreceksiniz.Son derece mert olan aslan burcu kadını, yakınında yapılan hiçbir haksızlıktan çekinmez ve sonuna kadar haksızlığın karşısında durarak bu özelliğini gösterir.

Aslan Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Tehlikelidir aslan burcu kadını. Onu bir kere ağlatıp üzerseniz eğer, sizi 10 kere buna pişman etmeyi kendisine gurur meselesi edinebilir. Ne yapıp edip her şeyin acısını çıkarma ihtimali vardır. Çünkü kendilerine yapılanı unutup sineye çekme gibi bir huyları maalesef yoktur.

İltifata düşkün olan aslan burcu kadını, bu özelliği yüzünden bazen yanlış anlaşılabilir. Ama şunu unutmayın ki ona ne verirseniz 10 katını size geri verecektir. Cömert olduğunu daha öncede söylemiştim.

Aslan burcu kadını inatçı bir kadın olabilir. Onun inadını kırabilmek için canınızı dişinize takmanız gerekebilir. Aslında siz ne yaparsanız yapın o kendisi istemediği sürece inadından vazgeçmeyecektir.

Bir konu hakkında bir fikri varsa her zaman bunu dile getirir aslan kadını. Bu fikir için diğerlerinin ne düşündüğünün ise herhangi bir önemi yoktur çünkü o her ne düşünüyorsa mutlaka haklıdır J .

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır

O her zaman için iyi düşünür ve değer verir. Sevdikleri için pençelerini çıkarmaktan çekinmeyecektir. Karşısındakinden de aynı şeyi bekler. Bir aslan burcu kadını, öyle tıfıl, korkak biri zaten yanıma yaklaşamaz diye düşünür. Bu yüzden de kendine güvenli insanlardan hoşlanır.

Aslan burcu kadını övülmekten hoşlanır fakat bu övgüleri gerçekten hak ettiğine inanması gerekir. Eğer durup dururken onu överseniz bundan rahatsız olacaktır. O her şeyi hak ettiği için almayı ister. Buna kazandığı para ve edindiği itibar da dahildir.

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz

Yalandan nefret eder aslan burcu kadını. Kendisi çok mert ve açık sözlü olduğu için karşısındakinden de aynı şeyi bekler. Üzüleceğini bilseniz bile ona yalan söylemeyin, çünkü o her şekilde dürüstlüğü tercih edecektir.

İmalı konuşmalardan nefret eden aslan burcu kadını, bu yönünden dolayı genellikle kırıcı olarak nitelendirilir. Aslında o imalı konuşmanın daha itici ve kırıcı olabileceğine inanır ve bundan her zaman kaçar.

Aslan Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Bir aslan burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle kendinize güveninizin tam olması gerekiyor. Aslan burcu kadını kendine güvenen, birçok iş ile uğraşabilen, genel kültürü kuvvetli ve şık giyinen erkeklerden hoşlanır. Eğer onu etkileyebileceğinize inanmadan bu yola girerseniz emin olun bunu sezecek ve sizi ilk etapta yarış dışı bırakacaktır. Tabi tüm bunları yaparken doğallığınızı asla elden bırakmayın çünkü ufak bir yapmacık hareket sezmesi aslan burcu kadınının pençesini yüzünüzde hissetmenize neden olabilir.

Aslan Burcu Kadın Ünlüleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.