Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu

Asla burcu günlük yorumu inceleyecek olursak bugün itibari ile iş hayatınızdaki konularda bütünü görmeniz çok daha kolay olacak. İnanmış olduğunuz konuları çok daha güçlü savunabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmekten oldukça keyif alacağını dönemlerdesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eksikliklerinizi tamamlamak için fazlaca çaba sarf edebilirsiniz. İlerleyen saatlerde annenizle veya ailenizle ilgili herhangi bir konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Burç yorumları hayatınızı kolaylaştıracaktır. Sevgiyle huzurla kalın.

Aslan Astroloji 2015 Aşk

Aslan burçları ilişkilerini objektif ve de gerçekçi bir bakış açısıyla ele alınıp değerlendirirlerse aldıkları kararlar yaşamlarında onları en doğru ilişkilere yöneltecektir. Mükemmeliyetçiliği bırakıp çok daha gerçekçi değerlendirirlerse ilişkileri, işte o zaman aşktan yana bir şans yakalayabilirler. Aşkta seçici olmak elbette iyidir fakat aşırıya kaçıldığı zaman yalnızlık kaçınılmaz olabilir. Mükemmeli ararken kendilerine uygun kişileri kaçırmak işten bile değildir.

Ellerinde olan ilişkilerini değerlendirirken ise Aslan burçları gerçek hislerine bakmaları da gerekmektedir. Sevgi ve bağlılık mı yoksa öylesine giden bir şey mi? Aslan burçları doğru kararlar verdiklerine inanıyorlarsa eğer yoluna devam etmeli ve verdikleri bu kararların arkasında durmaya sonuna kadar devam etmeliler. Güzel gelişmeler onları bekliyor. İnternet sitemizden 2016 burç yorumlarına bakabilirsiniz, bütün burçların günlük burçları anında güncel olarak sitemizde mevcuttur.

Aslan Burcu Yorumları

Sabırlı olmanız ve de çok yavaş hareket etmeniz gereken günlerden birindesiniz. Bazı şeyler olgunlaşmadan hareket ettiğinizde istediğinizi almanız hayli zor olabilir. Fakat beklerseniz eğer az bir çabayla çok fazla şey elde edebilirsiniz. Karmakarışık ruh halleri, fikir değişikliği, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı insanlar, yanlış haberler ve sürekli olarak değişen bilgi ortamı kafanızı karıştırabilir. En güzeli birkaç gün için çok düşük profil çizmek ve de fikirlerimiz netleşene ya da bilgiler netlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Ani olan tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan bugünlerde kesinlikle kaçınmakta fayda var. Günlük aslan burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun da günlük yorumlarını öncelikle okumalısınız.

Aslan Burcu Genel Özellikleri

Aslan burcu canlılığı, ihtirası, asaleti temsil edersiniz. Aslan burcu olarak yaşam gücünüz oldukça yüksektir ve de çevreniz tarafından sağlam, sakin görünüşünüz ile tanınırsınız. Oldukça sıcakkanlısınız ve asla kendinizle ilgili en ufak şüpheye düşmezsiniz. Sizde tarif edilemez bir çekim gücü var, doğal oluşunuz, yerine göre çocuksu tavrınız ve de gözlerinizin ışıltısı insanların size hayır deme olasılıklarını en aza indiriyor. Burcunuzun yetenekleri oldukça seçkindir. Eleştirileri ile bir insanın kalbini kırıp kırmadıklarını da asla önemsemezler. Kendilerinden başka kişilerin fikirlerini asla kabul etmezler ve bu konuda da taviz vermezler, cevapları kafalarından sorular daha sorulmadan verilmiştir. Sevdiklerini ve de kendisini sevdiğine inandıkları insana son derece sadıktırlar. Onlara asla arkalarını dönmezler ve her zaman onların arkalarında olurlar. Aslan burcu çok söz vermez ama vermişse verdiği sözünü tutabilmek onun için son derece önemlidir.

Aslan burcu kişileri karşısındaki insanları çok iyi tanıyamazlar. Bu nedenle kötü insanlar tarafından çok kolay avlanabilir hale gelirler. Onların etrafında ki güvenilir imajına karşılık olarak kendilerine pay çıkartıp işlerini hallettirmek isteyenler olabilir. Siz Aslan burçları özellikle İş adamlarına karşı çok dikkat etmelisiniz. Aslanlar çok fazla hırslıdır ve bu hırsları sebebiyle bitmek bilmeyen enerjileri de vardır. Pes etmek nedir asla bilmezler. Eğer ki yardım teklifi alırsa ihtiyaçları olsa dahi gururu yüzünden reddeder. Bir Aslan burcuna yardım teklifinde bulunacakken çok iyi düşünülmelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.