Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği pervasız bir erkektir. Bu durum onun içerisindeki cesaretin ölçüsüz olmasından kaynaklanıyor tabii ki. Fakat aslan burcu erkekleri kendilerine duydukları bu aşırı güven yüzünden ara sıra da olsa istemedikleri şeyleri kaybedebiliyorlar. Buna bir nevi cesaret ve öz güven zehirlenmesi desek yanılmış olmayız sanırım. Aslan burcu erkekleri girdikleri her ortamda asil ve dikkat çeken tavırları ile tanınırlar. Onlar normal bir aslanın iç güdüleriyle hareket ediyor diyebiliriz, bu nedenle buralar hep benim edaları aslan burcu erkeklerini hemen ele verir.

Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Büyüleyici bir yanı vardır bir aslan erkeğinin. Bu bahsettiğim büyüleyicilik onu övmek için değil, doğasını size anlatabilmek için. Aslında ben ne kadar anlatmaya çalışsam da yeterli olmayacak. Sadece yaşamak gerekiyor. Demek istediğim şu ki insan bir kere kendini aslan erkeğine kaptırmaya görsün, tüm hayatınızın merkezi haline geleceğinden emin olabilirsiniz.

Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan

Bir aslan erkeği için aşk, kendisini tamamıyla birine adamak anlamına gelir. Adamak dediğimde yanlış anlaşılmasın, teslim olmak değil, sahiplenmek, birlikte mutlu olmak, fedakarlıklar yapmak fakat asla ipleri ve gücü elinden bırakmamak bu söylediğim. Aslan erkeği hislerini istediği zamanlarda mükemmel bir şekilde dizginleyebilir. Öyle anlar gelir ki onun üzüldüğünü kendisinden başka hiç kimse anlayamaz. Bunu sizinle derdini paylaşmak istemediğinden değil, derdini kendisi çözebileceği için paylaşmaz sizinle. Yani sizin de canınız niye sıkılsın ki diye düşünür aslan burcu erkeği.

Aslan Burcu Erkeği Ünlüler

Demir DEMİRKAN

Birkaç günlük durgunluk dönemleri geçirebilir bir aslan erkeği ve bu günlerde garip davranışlar sergileyebilir. Bu durum onun için değerli olan olguların o an için değersiz oluşundan kaynaklanmaktadır. Bu duruma bazen sevdiği kişiyi de dahil edebilir fakat merak etmeyin çok nadir olur ve dediğim gibi birkaç gün sürer ve geçer. Aslan burcu erkeği son derece hırslıdır ve istediği şeyi elde edene kadar uğraşarak, çoğunu elde etmeyi başarır. Tabii eğer başaramazsa işin rengi biraz değişiyor. İşte bu zamanlarda depresifleşebilir bir aslan burcu erkeği. Tabii ki hayatta her istediği şeye sahip olamayacağının bilincinde, fakat bu gerçeğe göre hareket ediyor mu orası tartışılır işte. Aslan burcu erkeği sevdiği kişilere emrivaki uygulamayı sever ve bunu bir başkası size yapıyor olsa tepkinizi apaçık gösterebilirsiniz. Fakat o yapınca sanki sizi hipnoz ediyor gibi oluyor. Nasıl beceriyorlar bunu hayret.

Antonio BANDERAS

Aslan burcu erkeği ünlüleri

Aslan burcu erkeği sevdiği veya etkilendiği kişiyle gözlerinin içine bakarak konuşmayı ihmal etmez ve kuvvetle muhtemel onu etkilemeyi başarır. Diğer yandan aslan burcu erkeğinin çok iyi rol yapabildiğini unutmamalıyız. Belki de deli gibi aşık rolündedir aslan erkeği, yani yanılabilirsiniz. Buna rağmen eğer size bu şekilde davranıyorsa sizinle gerçekten ilgilendiği bir gerçek. Çünkü onlar beğenmediği biriyle bırakın gezmeyi dolaşmayı, normal uzunlukta bir sohbet bile etmeyi gereksiz görürler. Bir aslan burcu erkeği sürekli sabretmeyi tercih ediyorsa korkmanız gerekebilir. Çünkü bazen sabredip dolsun ki patladığı zaman bunun hakkını verebilsin ister. Belki özel olarak düşünüp yapmıyor doğası gereği böyle fakat siz böyle bir durumu fark ettiyseniz, ufak ufak sorularla biraz açılmasını sağlayın. Böylece küçük patlamalarla kısa sürede kendine gelecektir. Aslan burcu erkeği kendisinin ve sevdiği kişilerin problemlerini çözerken sakinliği ile dikkat çeker. Onun bu sakinliği ise kendisine olan güveninden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle aslan erkeği hep öncü olmalıdır.

Aslan Burcu Erkeği İş Hayatı

Aslan burcu erkeği iş hayatında her daim yönetici pozisyonunda olmayı hayal eder. Hırslı yapılarıyla zaten kısa sürede bu pozisyonlara gelirler. İlginç fikirleri ve çözüm yöntemleri ile en zor problemlerin bile üstesinden gelebilecek kabiliyete sahiplerdir. İş hayatı onlar için, lüks ve şaşalı yaşantılarına açılacak bir kapıdır. Rahatlarına biraz düşkün olmaları iş seçiminde mutlaka tatili bol olanı seçmelerine neden olacaktır. Onlar beden olarak değil kafa olarak çalışmak için yaratılmış erkeklerdir. Aslan burcu erkeğinin iş hayatında çok sık yenilikler görebilirsiniz. Bir yerde uzun süre sabit kalmak onlara göre olmayabilir. Genelde bir sonraki basamağa adım atmazlar, 3-5 basamak yukarıya sıçramayı tercih ederler. Tabi bu durumda her zaman iyi sıçrayamayabilir ve merdiven başlangıcına yuvarlanabilirler. Ama eninde sonunda istediklerini elde edebilecek hırs ve gücü içlerinde taşırlar.

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan Burcu Erkeği İş Hayatı

Aslan Burcu Erkeği İş Kariyer

Eğer bir aslan burcu erkeğini sevgisini veya aşkını ispat etmek için insan üstü bir çaba sarf ederken görürseniz şaşırmayın. O sevgisine de çok güçlü olduğu için bunun tüm dünya tarafından bilinmesini ve hissedilmesini ister.Son derece duygusal olan fakat bunu asla çevresine belli etmeyen aslan burcu erkeği, sadece kendi dişi aslanına bu duygularını gerçekten güvenirse açacaktır. Eğer böyle bir şey yaşarsanız emin olun sizi bulutların üzerinde yürütecek bir erkeğe sahipsiniz artık. Aslan burcu erkeği ask hayatında çok kıskanç değildir. Normal bir kıskançlık seviyesi var diyebiliriz. Fakat dayanamayacağı bazı konular yok değil. Örneğin bir aslan erkeğini bile bile kıskandırmaya çalıştığınızı fark ederse, size bunun bedelini ağır ödetebilir. Onlar sevecen, cana yakın, aşık olunca şirin mi şirin aslancıklar olurlar. Üzmeyin aslan burcu erkeğini J .

Aslan Burcu Erkeği Cinsellik Hayatı

Evet, geldik en can alıcı noktaya. Asla burcu erkeğinin cinsellik hayatı. Sizden gerçekten hoşlanan bir aslan erkeğinin yanında uzanıyorsanız ve baş başaysanız, ilk başta hafif mırlamalara daha sonrasında ise kükremelere şahit olacaksınız diyebilir. Aslan burcu erkeği cinsel hayatında ne istediğini çok iyi bilen ve sizin de buna ayak uydurmanızı isteyen bir erkektir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da ipleri eline almayı sever. İpler derken kontrolü demek istiyorum, aklınıza başka fanteziler geldiyse bunu da seve seve uygulayabilir emin olun. Her ne kadar cinsellik konusunda istekli ve arzulu olsalar da bunu genel bir ihtiyaç olarak görmez bir aslan erkeği. Onun için en güzel cinsellik sevdiği ve değer verdiği ile yaşayacağı cinselliktir.

Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Son derece sıcakkanlı olan aslan erkeği burcu, bu durumu yakın çevresinde daha da üst seviyelerde hissettirir. Eğer bir aslan erkeğinin yakın arkadaşıysanız, kız yada erkek fark etmez, size olan samimiyetini ve yakınlığını kalpten hissedeceksiniz demektir. Çevresindeki insanlar aslan burcu erkeğinin ne kadar dinamik olduğunu iyi bilirler. Onlar en iyi aktivitelere katılmaya, katılamıyorlarsa mutlaka dolu dolu ve hareketli bir hayat sürmeye son derece önem verirler. Bu nedenle aslan erkeğinin yakınlarında bulunan insanlar her daim neşeli ve hareketli bir hayat sürerler. Aslan burcu erkeği, zor durumlarda ilham kaynağınız olabilir. Çok farklı konularda kimsenin aklına gelmeyen fikirler genelde onlardan çıkar. Mesele cem yılmazın yapmış olduğu bir espri vardı, yer çekimsiz ortamda çilek yiyip muz tadı gelsin istiyorum diyordu, hah işte bu esprinin bile ilham kaynağı bir aslan burcu olmalı diye düşünüyorum.

Aslan Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Karşısındaki kişiyi sözleriyle, hal ve hareketleriyle etkilemeyi başarabilen aslan burcu bu durumda asla zorluk çekmez. Fakat bazen olduğundan çok farklı davranabilir ve bu durum karşısındakilerin onu tanımakta zorlanmasına neden olur. Aslan burcu erkeğinin bu şekilde davranmasının sebebi ise yaşadığı bir huzursuzluktan dolayı kendisini dağıtmasıdır. Bu durumlarda insanları umursamadan hareket etmeleri aslan burcu erkeğinin olumsuz özelliklerinden biridir. Bazen insanları ilk görüşte yargılayabilir aslan burcu erkeği. Bu durumda çoğu zaman haklı çıksalar da, iyi insanları üzdükleri de olmuyor değil tabi. Sezgilerine fazla güvenmeleri bu durumun asıl sebebi ve bunun önüne geçemiyor olabilirler. Onları fazla yargılamayın, doğası böyle aslan erkeğinin ne yapsın. Karşısındakini her zaman olduğu gibi kabul etmeyebilir bir aslan erkeği. Aslında kabul etmiş gibi görünür fakat aklında her daim, sizin beğenmediği huylarınızı değiştirme planı vardır. Tam bir diktatör değil mi?

Aslan Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır

Eğer bir aslan burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız, her şeyden önce mutlaka dürüst olmaya çalışın. Çünkü bu erkeğin yalana hiç tahammülü yoktur. Kendisi hem net hem de mert bir delikanlı olduğu için karşısındakinin de bu özellikleri taşıması onun için kaçınılmaz bir durumdur. Dilerseniz onun bildiği bir konuda ona ufak birkaç yalan söylemeyi deneyin J . Ne mi olur? Direk parlar hiç vakit kaybetmeden hem de. Yani anlamanız gereken şey şu, sizin için ufak yalanların pek bir önemi olmayabilir. Fakat bunları aslan erkeğinin üzerinde denerseniz o size bunun önemini uygulamalı bir şekilde çok iyi anlatacaktır. Eğer bir aslan burcu erkeğine değerli olduğunu hissettiremezseniz, size vereceği değerden tatmin olmayacağınızı açık bir şekilde söyleyebilirim. Aslan erkeği karşılıksız fedakarlık yapıyor olabilir fakat değer konusunda aynı tepkiyi sakın ola beklemeyin.

Aslan Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz

Bir aslan burcu erkeğinin hayatındaysanız eğer ve ona bir şeyler yaptırmak istiyorsanız sakın ha emrivaki konuşmayın. Yapacağı varsa da yapmaz o zaman. Çünkü emir almak aslan erkeğinin kelime dağarcığına dahil olmuş bir olgu değildir. İyi niyetinin su istimal edilmesi, aslan burcu erkeğinin karşısındakini sevse de sevmese de hesabını sormasına neden olacaktır. Beni seviyor bana kıyamaz diye düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Çünkü onun kendinden ödün verip bir şeyler yapması ve bunun karşılığında saf yerine koyulması, aslan erkeğinin size dişlerini göstermesi için iyi bir sebeptir. Sevdiklerine karşı çok hassas olmalarına rağmen, gururuna dokunulduğunda karşınızda sert, asabi ve jilet gibi keskin bir aslan erkeği görmeniz son derece muhtemel.

Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Eğer bir aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, kendinize güvenin. Bu ilk adımınız olsun. Daha sonrasında ona yaklaşmak için acele etmeyin. Onlar kendine güvenen bir karşı cinsi gördüklerinde zaten çekim alanlarına alırlar. Sürekli üzerine koşar ve onu ilgiye boğarsanız sizden uzaklaşacaktır. İlgi her ne kadar hoşuna da gitse bunun fazlası iyi olmayacaktır. Siz ilginizi belli ettikten sonra yakınlarında olmaya çalışın bu yeter. Unutmadan birde siz kendinizi sakın ha övmeyin ama çevrenizdeki arkadaşlarınızın sizi övmesi, aslan burcu erkeğinin sizin kokunuzu alması için yeterli olacaktır 😉 .

Aslan Burcu Ünlüleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.