Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Alçalan Burç yorumları

Alçalan Burç yorumları

Alçalan Burç yorumları

Koç Burcu Yorumu

2019 yılı koç burcu için ilişki, aşk ve evliliklerde bir eşikti. 2020 yılı bir dönüşüm olurken, 2020’de artık bazı bitişleri kabullenmeye başlayacak ve hayatınıza yeniden renk kazandıracaksınız. Maddi anlamda ise bu yıl sizin yılınız ve özellikle yılın ikinci yarısından itibaren maddi durumunuz güçlenecek.

Boğa Burcu Yorumu

Bu yıl daha sağlam basacak ayaklarınız yere. Daha sağlamcı adımlar atacaksınız ve bu yıl risk almayacaksınız. Keyifli ve huzurlu yılınıza erotizm ile renk katacaksınız.

İkizler Burcu Yorumu

2018 ve 2019 yılında aşk hayatınızda yaşadığınız düzensizlikler 2020 yılı ile birlikte düzene girmeye başlıyor. Özellikle 2020 yılının ikinci yarısında ilişkiniz daha düzenli bir hal kazanabilir. Bu yıl nikah masasına oturabilirsiniz. Maddi anlamda ise ilk aylar sıkıntı yaşayacak olsanız da 2020 yılı sizin için genel anlamda güzel bir yıl olacak.

Yengeç Burcu Yorumu

2019 yılında korktuğunuz çekindiğiniz durumlardan 2020 yılında artık çekinmez oluyorsunuz. 2020 yılında hayata daha cesur bakıyor ve daha cesur adımlar atıyorsunuz. Bu cesaretiniz hem ilişkilerinizde hem de maddi konularda kendini gösterecek.

Aslan Burcu Yorumu

Bu yıl sosyal hayatınız oldukça hareketli. Yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar ve yeni aşklar sizi bekliyor. Bunun yanı sıra oldukça fazla sosyal aktivitede de bulunacaksınız.

Başak Burcu Yorumu

Bu yıl başarıya ulaşmak için çok fazla emek sarf edeceğiniz bir yıl olacak. İş hayatınızda sağladığınız düzeniniz ve tertibiniz sayesinde başarı elde edeceksiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Yeni yıla kararsızlıklarla başlasanız da; bu yıl önemli kararlar alacağınız bir yıl olacak. Uzun süredir devam eden ilişkilerinize son vermek durumunda kalsanız da, bu yıl hayatınızda denge sağlayacağınız bir yıl olacak.

Akrep Burcu Yorumu

2019 yılında işinizle, kariyerinizle uğraştınız. 2019 yılında kariyerinizi yeterince güçlendirdiniz, terfi aldınız. 2020 ile birlikte iş hayatınızı biraz daha geri plana atacak ve özel hayatınıza yöneleceksiniz.

Yay Burcu Yorumu

Bu sene bolca gezeceksiniz. Yeni keşifler yapacak ve hayatınıza güzel anılar katacaksınız. İştahınızın da yerinde olacağı bir yıl olacak. Tatmadığınız tatları tadacak, görmediğiniz yerleri göreceksiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Bu yıl için size işkolik desek yeri var. Kariyerinize odaklanacak ve iş hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Disiplin içinde çalışmanız sizi başarıya götürse de hayatınızı bu kadar işe adamanız stresli bir yıl yaşamanıza da sebep olacak.

Kova Burcu Yorumu

Bu yıl size sevgi pıtırcığı diyebiliriz. Hayata daha hümanist bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Sıklıkla sosyal dayanışma projelerinde yer alacaksınız.

Balık Burcu Yorumu

Geride bıraktığınız 2 yıl boyunca duygularınız içinizde çok sıkışıp kaldı. Ancak bu yıl duygularınız açığa çıkacak ve bilhassa özel hayatınızda önemli adımlar atacaksınız.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.