Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

TUTKUNUN BURCU

Burçlar hemen hemen herkesin dikkatini çeken ve ilgi alanlarından biridir. Herkesin doğum tarihine göre bir burcu vardır. Burcun belirlenmesinde tarih çok önemlidir ve doğmuş olduğunuz saate göre de yükseleninizi belirleyebilirsiniz. 24 Ekim – 22 Kasım arasında doğmuş olanlar Akrep burcu olmaktadırlar. Akrep burcu özellikleri ; akrep burcunun özellikleri çok ciddi bir yapıya sahiptirler. En çok sır tutan burç olmasından dolayı da en çok güvenilen burç olma özelliğine sahiptir. Sinirini , stresini , heyecanını , üzüntüsünü kısa bütün duygularını açık bir şekilde ifade eden ve gösteren bir burçtur. En olumsuz yanlarından biri çelişkili ve karasız olmasıdır. Sevdiğine değer veren ve sevdiği insana en çok sadık olan burçtur. Sadık olmasından dolayı da en çok duygusal olma özelliğine de sahiptir. Aşırı duygusallığına bağlı olarak kırıldığı zaman tek düşündüğü şey intikam almaktır. İntikam , hırs ve kin duygusu akrep burcu ile bütünleşmiş kavramlardır. Güven en fazla önem verdiği konudur. Çok zor güvenir ama güvendiği zamandan asla vazgeçmeyen biridir. Tutkulu bir burçtur. Tutkusu ile karşısındaki insanı kendisine çok kolay bağlar ve vazgeçilmez olmayı başaran en iyi bir burçtur. Tutkusundan dolayı da en etkili ve en heyecanlı burçtur. Savaşçı bir ruha sahip olmasından dolayı da her zaman kazanan olmuştur.

Genel özellikleri ise ;

Yeni gelişmelerin öncüsü Plüton ve mücadeleciliği simgeleyen Mars gezegenlerindendir. Element grubu sudur. Suyun vermiş olduğu en önemli özellik ise duygusallıktır. İnatçı olması ve verdiği karardan asla vazgeçmemesi de sabit fikirlerinin olmasındandır. Planlamacı olması her şeyi kontrol altında tutabilmeyi de beraberinde getirmektedir. Sabit fikirlidir ama asla kurnaz düşünmeyeceği anlamına gelmez. Kurnaz düşüncelere sahip olması çözüm odaklı olmasında etkili olmaktadır. Çok geniş açıdan istediği zaman düşünebilen akrepler yetenekli insanlardır. Kontrol etme arzusu ise aşk hayatında oldukça kıskanç ve aşırı sahiplenici olmasını sağlamıştır. Aslında büyüleyici özellik sadece bu burca has bir özelliktir. Aşırı büyüleyici ve etkileyici bir burçtur. Fiziksel güçlerini en iyi kullanması vazgeçilmez olmasını sağlamaktadır.

Uğurlu sayısı dokuzdur. Uğurlu günü salıdır. Uğurlu taşı topazdır. Uğurlu renkleri canlı kırmızı ve siyahtır. Uğurlu çiçekleri kırmızı karanfil , hanımeli ve ateş çiçeğidir. Uğurlu kokuları misk ve manolyadır. En belirgin özelliği kararlılıktır. En belirgin isteği zenginliktir. En büyük hatası merhamettir. En büyük arzusu güvendir.

Tutkunun tek adresi

Akrep burcu aşk yorumu aslında en çok okunan ve araştırılan konu olmuştur. Aşk hayatına yön vermenin en kısa yoludur. Akrep burcunda aşk tutku ile birlikte gelir. Akrep erkeği oldukça çekicidir. Bayanlar akrep erkeklerine aşk konusunda asla hayır diyemezler. Onun çekiciliğinin yanında coşkulu bir yapıda da olması bayanların en çok hoşlarına giden özelliktir. Akrep kadını da aynı akrep erkeği gibi tutkulu ve oldukça ateşlidir. Aşk hayatında oldukça cesur olan akrep kadını kesinlikle hayatına sınır koymaz. Hem erkeği hem de kadını aşk konusunda oldukça tecrübelidirler.

Akrep burcu iş yorumu okumak o gün içerisinde veya o hafta içerisinde veya o yılda içerisinde tahmin edilenlere göre kendinizi yönlendirebilirsiniz. Akrep burçları özel hayatlarında titiz ve disiplinli oldukları kadar iş hayatlarında da titiz ve disiplinlidirler. Çalışkan , sorumluluk sahibi olan akrepler bütün işleri en iyi şekilde yapmaktadırlar. Akrebin genel yapısının kişiliğinize yansıması en çok beğenilmesinin nedenidir. Korkmadan , tuttuğunu koparan bir burçtan olmaktan dolayı hep başarılı olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.