Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

26 Nisan Günlük Burç Yorumu

26 Nisan Günlük Burç Yorumu

26 Nisan Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün tüm telefonları e-mail ve mektupları cevapladığınızdan emin olun. Bazı ilginç haberler alacaksınız. Eski bir patrondan, ofisinde sana uygun olan açılacak yeni bir iş için söz alacaksınız.Ya da belki eski bir sevgiliniz sizinle olan bağlarını yenilemek için araştırma içine girecektir. Gözleriniz bugün içerisinde bir süpriz görecek. Beklenmeyeni bekleyin!

26 Nisan Boğa Burcu Günlük Yorumu

Ufukta beklemek var. Beklemekte beklemek. Beklediğiniz haberleri iki kez kontrol etmenin ötesinde, yapabileceğiniz pek bir şey yok ama beklemeye devam edin. Mali zorlukların arkasından kısa süre içinde rahata ulaşacaksınız

26 Nisan İkizler Burcu Günlük Yorumu

Şüphesiz bugün kendinizi çekici ve tutkulu hissediyorsunuz. Eski sevgiliniz sizinle yeniden temasa geçebilir, şaşırmayın. Ancak bu ilişkiyi tekrar canlandırmak istemeyeceksiniz. Şu anda sahip olduğunuz şeyden memnunsunuz.

26 Nisan Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yaşınız ilerledikçe ruhsal konulara ve doğaüstü meselelere daha çok meraklı olabilirsiniz. Bugün kitaplığı veya kitapçıyı ziyaret etmek yada bunu kendi tarzınızla internetten arayarak ve konuyla ilgili birşeyler okumak için kendinize biraz zaman ayırın. Benzer fikirlere sahip kişilerle birlikte çalışmak isteyebilirsiniz

26 Nisan Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün yeni bir şey denemekten çekinmeyin Leo. Bir kitap kulübüne katılmayı veya ders almayı düşünüyorsanız, bugün yapın! Bazı ilginç insanlarla tanışıp yeni bir sosyal dünyaya girme ihtimaliniz var. İlk başta kararsız olabilirsiniz, ancak grubu girdileriniz için sıcak, arkadaş canlısı ve istekli bulacaksınız. İkinci toplantının sonunda eski arkadaşlar gibi konuşacaksın. Bu sadece ihtiyacınız olan eğlencenin infüzyonu!

26 Nisan Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün yaşam hakkında iyimser ve hevesli hissedeceksiniz. Ayrıca özellikle seksi hissedebilirsiniz, kesinlikle yararlanmanız gereken bir duygu! Neden sevdiklerinizle romantik bir akşam planlamıyorsunuz? Akşam yemeğinde seyahat hayalleriniz hakkında konuşmaktan çekinmeyin. Hayalini onaylayabilir belkide ortak olabilir. Egzotik yolculuğa doğru yol alabilirsiniz.

26 Nisan Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün herşey olabilir. İlk görüşte aşık olabilir veya en azından ilginizi çeken biriyle tanışabilirsiniz! Kendinizi değerli bir nedene veya yaratıcı bir iş için özellikle sevgi dolu, tutkulu ve istekli olmalısınız. Her şeyin hemen yerine oturmasını beklemeyin. Birkaç engele çarpabilirsiniz, ancak nihai sonuç yol boyunca çarpmalara değecek kadar güzel.

26 Nisan Akrep Burcu Günlük Yorumu

Güzel görünüyorsun ve tutkulu hissediyorsun. Sadece tutkularınız karşılık verebilseydi! Şu anda hayatınızda özel biri olmasa da, kendinize iyi davranmamanın bir nedeni yok. Güzel bir yemek için dışarı çıkın ya da daha da iyisini yapın. Eve servis siparişi verin ve müzik, mumlar ve en iyi süslerle tamamlayın bunu. Şu anda başka hiç kimse yapmasa bile kendinizi takdir etmelisiniz.

26 Nisan Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün romantizm açısında sinir bozucu bir gün olabilir. İletişim her düzeyde sıkıntılı geçecek gibi. Sevdiklerinizle konuşmak için endişelisiniz, ancak ulaşamayabilirsiniz. Evren size karşı komplo kuruyormuş gibi hissediyorsunuz. Cesaretlenin. Partneriniz yakında sizinle iletişime geçecek ve yeniden elektriklenme olacak!

26 Nisan Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendinize olduğunuzdan daha iyi hissetmeye çalışın . Aspirininizi ayırın. Karın ağrısı ve baş ağrısı gibi hisleriniz şişmenizin bir sonucu. Yarın sabaha kadar dayanın zor bir gün olacak. Yeme içmelere biraz daha dikkat..

26 Nisan Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün oynamak dans etmek isteyebilirsiniz. Partneriniz eğlenceyi seven ruh halinizden hoşlanacaktır. Neden birlikte olağan rutinden başka bir şey yaparak eğlenceli bir gün planlamıyorsunuz? Akşam yemeği ve filmden ziyade öğle yemeği yiyebilir biraz hava alabilir veya korona sebebiyle zor olsada biryerleri ziyaret etmeye ne dersiniz? Son zamanlarda çok yoruldunuz. İlişkiniz kendi kendine biraz düzelebilir.

26 Nisan Balık Burcu Günlük Yorumu

Evinizi yeniden dekore etme isteğiniz varsa şaşırmayın. Göksel enerjiler, evinizi biraz yeniden düzenlemek için sizi bu hale getirdi. Denize düşmemeye dikkat edin. Küçük projeleri büyük projelere dönüştürme eğiliminiz var. Şimdilik, bazı çiçekli bitkiler yada halı ve yastıklar satın alın. Mutfak ve banyo yenilemelerini sonraya bırakın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.