Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Burç Yorumları

2020 Burç Yorumları

2020 burç yorumlarına genel olarak bakarsak, yılın en şanslı burçlarının Boğa ve Oğlaklar olduğunu söyleyebiliriz. Teknolojiye bakış açımızın değişecek olması dolayısı ile günlük rutinimizde bazı değişimler söz konusu olabilecek. Türkiye açısından iletişim ve problem çözebilme zorluklarının yaşanması söz konusu… Peki teker teker 2020 burç yorumlarını almaya ve burcunuz hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz?

 

Koç Burcu

İş: Bazı şeyler gerçek olamayacak kadar iyidir; dolayısı ile bu gibi şeylere kanmamanız gerekir sevgili Koç burcu. 2020 yılında eğer sizin için yararlı bir gruba dahil olursanız, bu grupla birlikte iyi işler çıkaracağınızı görebilirsiniz.

Aşk: Sevgilinizin garip davranışları bu yıl aklınızı karıştırabilir. Siz kendisine yakın davranmaya çalışırken o sizden uzak durabilir, çünkü bağımsızlığının tehlikeye girdiğini düşünmektedir. Bu gibi zamanlarda üstüne gitmemeye özen gösterin.

Sağlık: Enerjinizin çok yüksek ve sağlığınızın çok iyi olduğu bir yıl. Bunu değerlendirmeli ve işten fırsat buldukça kendinizi dışarı atmalısınız. Temiz hava size 2020 yılında çok iyi gelecek.

Boğa Burcu

İş: Olayların iç işleyişini algılayabilecek bir yeteneğe sahipsiniz. Sizinle aynı fikirde olan insanları etrafınızda toplamak adına, gerçekleri yansıtma politikasını izleyebilirsiniz. Bu şekilde boşlukları doldurabildiğiniz takdirde, projelerinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz.

Aşk: Birlikte olduğunuz insanın zaman zaman dikkatinin dağıldığını ve odaklanma problemleri yaşadığını görebilirsiniz ve bu durum size, onun bir başkasını bulduğu düşüncesini hissettirebilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, yanlış izleniminizden sıyrılın ve onun size gerçekleri anlatması için zaman tanıyın.

Sağlık: Zaman zaman gizemli rüyalar görebilirsiniz ve bu rüyalar sizin gizemli şeylere ilgi duymanıza neden olabilir. Psikolojinize iyi geleceğini düşünüyorsanız, 2020 yılında gizemli yerlere seyahat etme fikrine sıcak bakın.

 

İkizler Burcu

İş: 2020 burç yorumlarına baktığımızda, zaman zaman işlerin ne kadar hızlı ilerlediğini görerek şaşıracağınızı söyleyebiliriz. Bu noktada işini yapan insanlara müdahale etmek yerine, onları organize etmeye çalışın. Sizin işiniz de bu değil mi zaten? Ve siz organizasyon konusunda bu yıl da oldukça başarılısınız.

Aşk. Sevgilinizin size anlatmak istediği şeyleri ifade etmesine engel olabilecek nitelikte, bazen dikkatinizi ondan uzaklaştırdığınız zamanlar olabilir. Bunu yapmak yerine ona sevgi dolu yaklaşmalı ve onun rahatlayarak size kendisini anlatmasını sağlayabilmelisiniz. Mutluluğunuzun anahtarı konuşmakta gizli…
Sağlık: Yaşadığınız dikkat dağınıklığının hayatınıza önemli etkileri olmaması adına bu konuda bir doktora başvurabilir; gerekirse tahlil yaptırarak kan değerlerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu

 

İş: Günlük rutin davranışlardan sıkılmanız halinde, işinizi farklı yönlere doğru genişletebileceğiniz bir yıl geçireceksiniz. Bu yıl iş seyahatleriniz olsa da onları daha çok tatil gibi değerlendireceksiniz.

Aşk: Her ne kadar geçici de olsa, sevgilinizle bir ayrılık yaşamanızın muhtemel olduğu bir yıl. Bu durum size kendinizi kötü hissettirebilir. Bir travma yaşamamak adına kendinizi dışarı atmanızın gerektiği dönemlerde iç ortama kapanmamalısınız.

Sağlık: Zarafetinizi bozduğunu düşünmeniz dolayısı ile kurtulmak istediğiniz fazla kilolarınızı verebilmek adına beslenmenize dikkat etmeniz gerektiğini kendinize sürekli hatırlatmalısınız.

Aslan Burcu
İş: Geçmişte kalan ve unuttuğunuz bir projeniz varsa, bu yıl onu hayata geçirebilmek adına oldukça uygun bir yıl. Yaratıcı zekanızın aklınızla yarıştığı 2020 yılında yeni bir hobi edinebileceğiniz gibi, yeni bir sanat dalında eğitim de alabilir ve bunu işinize yansıtabilirsiniz.

Aşk: Sevgilinizin kendisini ihmal edilmiş ve yalnız bırakılmış hissetme sebebinin siz olduğunuzu düşünmenin zamanının geldiğini işaret eden bir yıl. Eğer mutlu olmak istiyorsanız, kendinizi birlikte olduğunuz insana kapatmamalısınız.

Sağlık: Her şeyi kontrol etme isteğiniz sağlığınıza olumsuz etki ediyor. Stresten uzak bir yaşam adına kendinizi olayların olabildiğince gerisinde tutmalı ve her şeye müdahil olamayacağınızı unutmamalısınız.

Başak Burcu

İş. İç mekan işlerindense dış mekan işlerini tercih edebileceğiniz, peyzaj ya da bitkilere yatırım yapabileceğiniz bir yıl içerisindesiniz.

Aşk: Bu zamana kadar sevgiliniz sizin için, iş, aile, sorumluluk… anlamında boğulmuş olmanız dolayısı ile çok fedakarlık yaptı. Artık onun için de bazı fedakarlıklar yapma sırasının sizde olduğunu unutmamanız gereken bir yıl içerisindesiniz.

Sağlık: Enerjinizi doğru şekilde kullanmanız gereken bir yıl içerisindesiniz. 2020 burç yorumlarına baktığımızda çok pratik fikirlere sahip olduğunuzu görüyoruz. Ancak bu aktiviteyi doğru alanlarda değerlendirmeniz çok önemli.
Terazi Burcu

 

İş: Başlamak istediğiniz yeni proje için çok uygun bir yıl olsa da, bunun için hem yeterli araştırmayı yapmış olduğunuzdan emin olmalı; hem de insanların desteğini gerçekten de aldığınızı bilmelisiniz. Ancak bu şekilde doğru adımlar atabilirsiniz.

Aşk: Bekarsanız, karşınıza çıkan ve sizi etkileyen bir insanın sizin ruh eşiniz olduğuna inanabilirsiniz. Buna ek olarak birlikte olduğunuz bir insan varsa ve ikinizin de iniş çıkışları varsa, sorunlarınızı çözerek, aranızda güçlü bir bağ kurabileceğiniz bir yıl.

Sağlık: Siz ya da yakın bir aile üyesinin sağlık problemleri dolayısı ile hastaneye sol gitmenizin gerekebileceği önemli bir yıl içerisindesiniz. Dikkatli olmalısınız.
Akrep Burcu

İş: Hem iç, hem de dış anlaşmazlıkların canınızı sıkabileceği; ama yine de panik yapmamanız gereken bir yıldasınız. Panik yapmak, sorunlarınızın daha fazla büyümesinden başka bir işe yaramayacak.

Aşk: 2020 yılı, sevgilinizi zaman zaman rahatlatmanız gereken bir yıl olabilir. Bu nedenle onu ne kadar önemsediğinizi bilmesini sağlamalısınız. Ona, yaşadığı sorunları rahatça anlatabilme olanağı tanımalısınız.

Sağlık: Öyle zamanlar oluyor ki, çevrendeki insanlar tarafından hastalık hastası olarak yorumlanıyorsunuz. Kendinizi çok dinlemek ve sonrasında hasta olduğunuz sonucuna varmak, gerçekten hasta olduğunuz anlamına gelmez.

Yay Burcu

 

İş: İlginç bir grupla tanışıp onlarla arkadaş olabileceğiniz gibi, bu insanlar sizin işinizle de alakalı olabilirler, ya da mesleğinizle ilgili profesyonel bir grup içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Onlardan edineceğiniz bilgileri değerlendirmelisiniz. Aklınıza gelen anlık fikirleri ise unutmamak için mutlaka not alın. Çünkü çok işinize yarayacak zamanlar gelecek.
Aşk: Yeni barışmalara konu olabilecek 2020 yılı sizin için, gönül ilişkilerine önem vereceğiniz, tutkulu bir yıl olacak.

Sağlık: Hareketsiz yaşam, 2020 burç yorumlarına göre asla tercih etmemeniz gereken bir durum. Bunun yerine bol hareketli ve nefes alış verişlerini düzenlediğiniz bu yıl sağlıklı olmanız için yeterli.

Oğlak Burcu

İş: Maaşınız istediğiniz seviyede olmadığı, ya da kariyerinizde istediğiniz konumda olmadığınız için kendinizi sabırsız hissedebilirsiniz. Hedefinizi bir yere yazın ve sonrasında başarılı olmak için yapmanız gerekenleri planlayın. Zaman alsa da başaracaksınız.

Aşk: Bekarsanız yeni bir arkadaşlığa başlayabilir; bir ilişkiniz varsa, içinizden geçenleri ve isteklerinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Artık utangaçlığı bir yana bırakmanın zamanı geldi…

Sağlık: Unutkanlığın başınıza bela olmaması adına bolca B vitamini almalı ve buna ek olarak yapmanız gereken her şeyi bir kenara not almalısınız.

Kova Burcu

İş: Sahip olduğunuz bilgi birikimi ile çok rahat çalışabilir ve verimli işler yapabilirsiniz. Planlarınızı uzun vadeli yapın. Sonra da arkanıza yaslanıp, bu yıl yaptıklarınızın geleceğiniz üzerindeki etkisini düşünün.

Aşk. Bu yıl yeni insanlarla tanışmaya çok müsait olduğunuz bir yıl. Buna karşın, birlikte olacağınız insanın size işiniz konusunda da yardımcı olabilme ihtimali oldukça yüksek.

Sağlık: Psikolojik olarak kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir yıl geçireceksiniz. Ancak bunun için, işlerinizi kendi istediğiniz yollarla halletmeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

Balık Burcu

İş: Grup içi liderlik özelliğiniz oldukça yüksek. Ancak bu yıl daha çok, yoldan çıkmış birini yola çıkmak üzere enerji harcayacaksınız. Yaptığı iş için önemli bir yapı taşı oluşturan birinin özgürlüğünü elinden alma hatasını asla yapmayın.

 

Aşk. Masalsı bir ilişki yaşıyorsunuz. Dolayısı ile aşk hayatınız çok iyi gidecek, ancak bir zaman sonra gündelik hayata geri döneceksiniz. Mutlu anlarınızın tadını çıkartın.

 

Sağlık: Zaman zaman yaşadığınız baş ağrılarının şiddetlenmesi halinde doktorunuzdan randevu almayı unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.