Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Yükselen Burç Yorumları ve Hesaplama

05.01.2019
93.966
2020 Yükselen Burç Yorumları ve Hesaplama

2020 Yükselen Burç Yorumları ve Hesaplama

Yükselen burç, doğum sırasında ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Nasıl göründüğünüzü ve dışarıdan sizi nasıl gördüklerini ifade eder. Her burç ufuk çizgisinden yaklaşık 2 saatte geçtiği için, bütün burçlar bir gün içinde yükselir. Yükselen burcunuzu belirleyebilmek için doğum yeri ve zamanınız önemlidir. Bu kriterlere göre belirlenen yükselen burçların ise 2020 için yorumları belirlenmiştir.

2020 yüksek burç yorumları nasıldır;

2020 yüksek burç yorumları, ünlü astrologlar tarafından belirlenmişti. Buna göre hendi yükselen burcun, ne gibi olaylarla karşılaşacağını, şu şekilde özetlemek mümkündür;

Koç burcu; yükseleni koç olan kişilerin en önemli özelliği hareketliliktir. Bu nedenle 2020 yılında hareketli bir iş ve aşk hayatı onları bekliyor. Hırslı, başarılı ve lider olmak isteyen koçlar, bu yıl isteklerine ulaşacaklar.

Boğa burcu; son derece sadık, kararlı ve idealist olan boğalar, bu yıl aradıkları aşkı bulabilecek ve paraya düşkün olmaları nedeniyle, biraz sıkıntı yaşasalar da, istedikler parayı kazanabilecekler.

İkizler burcu; zeki ve hava olan ikizler 2020 yılında, biraz savurgan bir hayat yaşayacaklar. Ancak aradıkları aşk ve para, sürprizlerle birlikte gelecek.

Yengeç burcu; merhametli ve duygusal olan yengeçler, aile hayatlarında ve sosyal yaşamlarında, birtakım zorluklarla karşılaşacaklar. Ancak bu zorluklar üstesinden rahatça gelip, rahat ve mutlu günlere kavuşacaklar.

Aslan burcu; yükselen burcu aslan olan kişiler, öz güveni çok yüksek olduğu için, karşılaştıkları birçok zorlukla başa çıkacaklar. Özellikle iş ve aşk hayatında yaşayacağı çalkantıları kısa zamanda atlatacak ve mutlu günler geçirecekler.

Başak burcu; yükseleni başak olan kişiler, aşırı düzen takıntıları nedeniyle, aşk, iş ve aile hayatlarında, gayet düzenli ve istikrarlı bir hayat sürecekler.

Terazi burcu; her ortama uyum sağlayan teraziler, oldukça kibar ve naziktir. Bu özellikleri nedeniyle 2020 yılında, oldukça romantik bir aşk hayatıyla mutlu olacaklar.

Akrep burcu; inatçılıkları ve her zaman önde olmak istemeleri nedeniyle zor zamanlar geçirecekler olan akrepler, hırslarına yenik düşecekler. İş ve aşk hayatlarında sıkıntılı zamanlar, sizleri bekliyor.

Yay burcu; samimi ve sıcakkanlı olan yaylar, 2018 yılında oldukça güzel ilişkiler kuracaklar. Hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinde, yeni kişilerle kurulan samimi iletişimler gündeme gelecek.

Oğlak burcu; yükselen burcu oğlak olan kişiler, oldukça karalı ve meraklı tavırlarıyla tanınırlar. Bu nedenle 2020 yılındaki ilişkilerinde, tutumlu ve sabırlı olmaları gerekecek. Sürpriz aşklar ve güzel arkadaşlıklar sizleri bekliyor.

Kova burcu; akıllı ve yaratıcı olan kovalar, özellikle iş hayatlarında kariyer yapacaklar. Bu olumlu gelişmeler, aile ve aşk hayatlarına da olumlu yansıyacak.

Balık burcu; romantik ve gizemli olan balık burçları, 2020 yılında güzel aşklara yelken açacaklar ancak bu ilişkileri uzun süreli olmayacak.

Yükselen burç nasıl hesaplanır;

2020 yükselen burç hesaplama yöntemi, doğduğunuz saat, doğum tarihi ve nerede doğduğunuz gibi bilgiler ile yapılmaktadır. Bu sonuca göre ise, tam olarak yükselen burcunuz ortaya çıkmaktadır. Yükselen burç kişiliğimizi ve dışa vuran özelliklerimizi yansıtır. Bu nedenle 2020 burç hesaplama tahminleri yapılırken, bu özellikler ön planda tutulmaktadır. Yükselen burçları, asıl burçların tamamlayıcısı olduğu için, yükselen burçların ne ifade ettiği, asıl burçların ki kadar önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.