Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Tarot Falı

05.01.2019
89.329
2020 Tarot Falı

2020 Tarot Falı

Tarot falını ortaya çıkışı, tahminlere göre yakın zamanda olmuştur. Biline ilk tarot kartları 15 yüz yılda Batı’da ortaya çıkmıştır. İlk tarot kartının üzerinde ise orta çağ figürleri bulunmaktadır. Dünyaca biline en eski destelerden biri Visconti- Sforza destesidir ve 1400’lü yıllarda yapılmıştır. İlk yapılan destelerin büyük bir çoğunluğu, el yapımıdır. Yıllar içerisinde pek çok topluluk tarafından, çok sayıda tarot destesi çıkartılmıştır ve bu destelerin sayıları farklıdır. Her topluluk, tarot falını kendine göre tanımlamıştır.

Tarotun ortaya çıkışı ve kelime anlamı ile ilgili söylenenlerin pek çoğu, söylentiden ibaret kalmıştır. Bazı varsayımlara göre tarot kelimesinin kökü eski mısırların Kral Yolu olarak nitelendirdiği Tarosh kelimesinden gelmektedir. Tarot’un tam olarak nasıl ortaya çıktığı ve kim tarafından çıkarıldığı bilinmese de, en eski kehanet yöntemlerinden biridir. Şu anda genel olarak bulunan tarot kartları 78 karttan ve iki ana bölümden olunmaktadır. Bu tarot destesini, 56 karttan oluşan küçük sırlar destesi ve 22 karttan oluşan büyük sırlar destesi oluşturmaktadır.

Tarot’un özellikleri

Tarot fallarının yorumları, her yorumcuya göre farklılık göstermektedir. Tarot kartları hem görünen hem de bilinmeyen ve gizli olayları anlatmaktadır. İnsanlar tarot fallarının doğru söylediğine ve gelecekten haber verdiğine, diğer fallardan çok daha fazla inanmaktadır. Tarot falları, olayların ne zaman gerçekleşeceği hakkında bilgi vermektedir. Bu kartlar kişiyi belli başlı olaylar hakkında uyarır. Çoğu zaman farkında olunan ancak göz ardı edilen pek çok şeyi de ortaya çıkarmaktadır.

2020 tarot falı ücretsiz uygulamaları sayesinde, internet siteleri aracılığıyla tarot falınıza baktırmanız mümkündür. Bu tarz sitelerdeki tarot falları, seçtiğiniz kartların ne anlama geldiği ile ilgili yorum yapar. Sizinle ilgili hiçbir şey bilmediği için sadece kartların ne anlama geldiğini ve hangi olayları haber verdiğini gösterir. Bu nedenle doruluk payı, kartı siz seçmiş olsanız da, yüksek değildir.

Tarot falınıza internet üzerinden baktırmak için 2020 tarot falı bak şeklinde yazıp, arama motorlarında aratabilir ve karşımıza çıkan sitelerden ücretli ya da ücretsiz olarak baktırabilirsiniz. Ücretli olarak baktırdığınız tarot fallarında genellikle ünlü yorumcular karşınıza çıkmaktadır. Sizinle ilgili adınız, soyadınız, kaç kardeş olduğunuz, anne ve babanız var mı gibi yüzeysel bilgiler ile hem karakter analizi, hem de geleceğinizle detaylı bilgiler verilebilmektedir. Burada da yine internet üzerinden kart seçmeniz istenmektedir.

Tarot falına göre 2020

2020 tarot falı yorumları, kişiye göre farklılık gösterse de, ünlü yorumcular tarafından, ülke geneli için yapılabilmektedir. 2020 için Türkiye’nin geleceğine bakıldığında, önümüzdeki 2 yıl içerisinde büyük bir ekonomik kriz yaşanacağı, bazı ekonomik göstergelerin düzeleceği ancak genel anlamda, büyük bir borç altına girileceği belirtilmiştir. Buna göre, kültürel farklılıklardan ve dini ayrımdan dolayı çatışmalar yaşanacak, zenginler çok daha fazla kazanabilecek ancak 2. yılın sonlarına doğru yani 2209’nin son zamanlarında, bu ekonomik kriz yavaşlayacak. İnsanlar büyük bir güvensizlik yaşayacak ve bazı konularda seçimler gündeme gelecek. Bu seçimlerde, insanlar büyük bir sürpriz yaparak, farklı simleri tercih edebilecekler. İşsizlik daha çok artacak ve insanları bunaltacak derecede zorluklar yaşanacak. Tüm bunları dikkate aldığımızda, önümüzde bir ekonomik kriz yılının olduğunu, yatırımlarımızı veya beklediklerimizi bu duruma göre değerlendirmemiz gerektiği değerlendirmekte fayda var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.