Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Burç Yorumu Susan Miller

2020 Burç Yorumu Susan Miller

Yeni yıl yaklaşırken en çok merak edilen konulardan biri, yeni yılı nasıl geçireceğim izdir. Bu konuda en aydınlatıcı bilgileri ise, astroloji vermektedir. Hangi burcun ne özellikte olduğu ve yeni yılda neler yaşayabileceği konusunda, Susan Miller 2020 burç yorumları yazımızdan fikir edinebilirsiniz. Gelin yeni yılda sizleri hangi durumların beklediğine, bir göz atalım; Yeryüzünün en iyi astrologlarından Susan Millerin 2020 için Burç Yorumlarını Sizler için Derledik. Bakalım 2020 de Bizi Burcumuz Açısından Neler Bekliyor. Susan Miller 2020 Burç Yorumları için Tıklayınız

 

Susan Miller 2017 Burç Yorumları

Koç Burcu;

İş hayatında oldukça başarılı olan koçları bu yıl, kariyerlerinde başarı bekliyor. Sürpriz iş teklifleri ile, farklı alanlarda ilerlemeniz ve terfi almanız mümkün. Arkadaş ve aile hayatınız ise, oldukça güzel ve eğlenceli geçecek. Aşk hayatınızda, güzel ve mutlu bir yıl sizi bekliyor.

Boğa Burcu;

Savurganlıkları ve lüks takıntıları ile bilinen boğaları bu yıl, maddi sıkıntılar bekliyor. Yılın ortalarına kadar yaşayacağınız savurganlıktan dolayı gelen maddi sıkıntı, yılın sonlarına doğru peşinizi bırakacak. Sürpriz bir aşk kapınızda bekliyor.

İkizler Burcu;

Hareketli ve enerji dolu bir yıl geçirecek olan ikizler, pek çok fırsatla da karşılaşacaklar. Bu fırsatlar özellikle iş hayatında sizi etkileyecek. Yaz aylarında ise, aşk hayatınızdaki fırsatları değerlendireceksiniz. Romantik bir yıl sizi bekliyor.

Yengeç Burcu;

Çalışma hayatında oldukça verimli ve hareketli bir yıl sizi bekliyor olacak. Karşınıza çok güzel fırsatlar ve sürpriz teklifler çıkacak. Bunları iyi değerlendirdiğiniz takdirde, çok güzel paralar kazanabilirsiniz. 2020 sizin için şans ve fırsat yılı olacak. Aşk hayatında da verimli bir yıl geçirecek olan yengeçler, yeni ve güzel aşklara yelken açacak.

Aslan Burcu;

İş hayatında alacağınız kararlar, başarılı olmanıza neden olacak ancak yanlış kararlar vermeniz, sizi maddi açıdan sıkıntıya sokabilir. Sağlık olarak biraz zor bir yıl aslanları bekliyor. Ancak, aşk hayatında yüzünüz gülecek. Yılın sonlarına doğru evlilik kararı alabilirsiniz, yada aradığınız aşkı, beklemediğiniz bir anda bulabilirsiniz.

Başak Burcu;

Yaratıcılığınızın ön planda olacağı bir 2020 yılı, sizlerle olacak. 2020 burç yorumları belirlenirken, en başarılı yılı geçirecek olanın, başak burcu olduğu görülmüştür. Bu nedenle şanslısınız çünkü, aşk, iş ve arkadaşlık ilişkilerinde, oldukça mutlu ve başarılı günler sizi bekliyor. Bunlara ulaşmak için yaratıcılığınızı ön planda tutun.

Terazi Burcu;

İş hayatında ve aşk hayatında bolluk ve bereket dolu bir yıl geçirecek olan teraziler, maddi sıkıntılarından bu yıl kurtulacaklar. Hem iş hem de aşk hayatında karalı ve dengeli tavırlarınız sayesinde, başarılı olmanız söz konusu.

Akrep Burcu;

Yıldızı oldukça yüksek olan akrepler, bu yıl da popüler olacaklar. Özellikle aşk hayatında oldukça başarılı olan akrepleri, kıskançlıklardan dolayı sıkıntılı bir yıl bekliyor. Çok fazla kıskanç olduğunuz için, ilişkinizin bitmesi bile söz konusu olabilir.

Yay Burcu;

Oldukça harekeli ve keyifli bir yıl geçirecek olan yaylar, bu yıl ev değişikliği yapabilirler. Bu yıl iş, eğitim ve aşk hayatınızda planlı olmalısınız. Aşk hayatınızda kısa süreli gerginlikler olsa da, genel anlamda sizi etkilemeyecek. Sosyal hayatınızda da renkli ve eğlenceli bir yıl yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu;

Parayı çok iyi yöneten oğlaklar, bu yıl da büyük paralar kazanabilecekler. Maddi açıdan rahat ve mutlu bir yıl sizleri bekliyor olacak. Aşk hayatınızda yeni bir partner ile tanışıp, evlilik kararı almanız mümkün. Ancak evli olan oğlaklar, yılın başlarında gizli ilişkilerinden dolayı sıkıntı yaşayabilirler.

Kova Burcu;

Hırslı olan yapıları nedeniyle, güzel bir yıl geçirecek olan kovalar, maddi anlamda rahat ve kazançlı bir yıl geçirecekler. İş hayatında güzel fırsatlar ve kariyerler sizleri bekliyor. Bu yıl işinizde terfi almanız mümkün olacak. Aşk hayatında ise güzel ve seviyeli bir ilişki yaşayacaksınız. Hayatınızın aşkı, yılın ortalarında kapınızı çalacak.

Balık Burcu;

Duygusal ve hayalperest olan balık burçlarını, güzel gelişmeler ve hayallerindeki fırsatlarla karşılaşacakları bir yıl bekliyor. Yeni yılda burç yorumları yapılırken, en dikkat çeken burç, balıklar olmuştur. Hem kariyer hem de aşk hayatında, aradığınızı bulacağınız ve istediğinizi alacağınız bir yıl olacak.

2020 senesi tam bir şekilde dolu dolu yaşamak istiyorsanız size uyanık olmanızı ve sadece bu siteyi değil de ek olarak dünyanızı dikkatli bir şekilde gözlemlemenizi tavsiye ediyoruz. Eşsiz ve bir defada gelecek bir fırsatı kaçırmak istemez kimse. Pozitif şeylerin kendinize otomatik olarak geleceği düşüncesini kafanız dan atın. Şanşlarımızı karşılamak için biraz risk alıp yürümemiz gerekebilir.

Etiketler:

Yorumlar
  1. aydagül dedi ki:

    çoook güzelmiş terazi burcu çoook sevdim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.